Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

35 דקות לפני, liron981s said:

חח בדיוק

אם היה לו רצון חזק כמו פעם היה מגיע לארץ ומעיף את כל ההנהלה ששותה פה כסף חופשי בלי תועלת

בדיוק.

אנשים פה מפחדים לדבר נגדו כאילו מה יקרה... הבנאדם עשה טוב למועדון וכרגע או שעושה רע במינויים לא טובים או שלא עושה כלום, אפשר לצאת נגד זה הכל בסדר.

והפחד הזה של "אם מיץ לא יהיה פה מה יהיה?" תשתחררו כל אדם שרוצה לקנות קבוצת כדורגל ישראלית והאופציה הזאת תהיה על המדף ישר ישקול את זה. לפחות תהיה כנראה תשוקה.

1 hour ago, erantheking21 said:

עכשיו מבינים למה אנגלידיס זה הבעיה? זה מה שהוא משדר

השפיץ של הנעל זה הבעיה

הבעיה זה שהשפיץ של הנעל של מיץ׳ לא נכנס בתחת של יצחקי

39 דקות לפני, Davidna said:

בדיוק.

אנשים פה מפחדים לדבר נגדו כאילו מה יקרה... הבנאדם עשה טוב למועדון וכרגע או שעושה רע במינויים לא טובים או שלא עושה כלום, אפשר לצאת נגד זה הכל בסדר.

והפחד הזה של "אם מיץ לא יהיה פה מה יהיה?" תשתחררו כל אדם שרוצה לקנות קבוצת כדורגל ישראלית והאופציה הזאת תהיה על המדף ישר ישקול את זה. לפחות תהיה כנראה תשוקה.

נכון, הם גדלים על העצים, רק לקטוף אותם.

ההזיות הספקולנטיות האלה על המושיעים מבחוץ= יענקלך. פתטי ועצוב באותה מידה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אפשר לנעוץ את המסר הזה בראש הפורום?,תודה.

44 דקות לפני, Davidna said:

בדיוק.

או שאתה בן 8 ולא היית בתקופות הקשות של לוני ושות, או שהזכרון שלך מאוד קצר.

לא רוצה בעלים אחר חוץ ממיטץ. גם אם עכשיו פחות הולך. מאמין שיידע להוציא אותנו למסלול חדש.

41 דקות לפני, המכבייה said:

אתה גם לא חשבת שיבוא מישהו כמו מיץ שיושיע אותנו.. אבל בא...

תפסיקו לראות שחור כאילו אמא אווזה עוזבת

41 דקות לפני, asaf-17 said:

או שאתה בן 8 ולא היית בתקופות הקשות של לוני ושות, או שהזכרון שלך מאוד קצר.

לא רוצה בעלים אחר חוץ ממיטץ. גם אם עכשיו פחות הולך. מאמין שיידע להוציא אותנו למסלול חדש.

לאנשים פה יש זיכרון קצר לגבי טרולים ידועים בפורום.

26 דקות לפני, Davidna said:

אתה רוצה לעלות על רכבת ההרים הזו?,כי אני פחות.

12 דקות לפני, Raumdeuter said:

אתה רוצה לעלות על רכבת ההרים הזו?,כי אני פחות.

מצטער לבשר לך אבל כבר עכשיו אתה על רכבת הרים.

כל הניהול פה לוקה בחסר ואני מצפה ממועדון כמו מכבי שידע לתקן את הדברים, כרגע אני ממש לא רואה את זה קורה, לא המאמן ולא יצחקי הם בעיה, מי שמינה אותם כנראה הוא הבעיה אז לכן אני לא חרד מאיזה עזיבה של בעלים או משהו כזה כי אני תמיד מאמין שיגיע מישהו אחר במקום. אני לא מקווה שהוא יעזוב, אבל לא חרד שזה יקרה.

8 דקות לפני, Davidna said:

כל הניהול פה לוקה בחסר ואני מצפה ממועדון כמו מכבי שידע לתקן את הדברים, כרגע אני ממש לא רואה את זה קורה, לא המאמן ולא יצחקי הם בעיה, מי שמינה אותם כנראה הוא הבעיה אז לכן אני לא חרד מאיזה עזיבה של בעלים או משהו כזה כי אני תמיד מאמין שיגיע מישהו אחר במקום. אני לא מקווה שהוא יעזוב, אבל לא חרד שזה יקרה.

רוב הסיכויים שתגיע(אם תגיע) דמות דמויית חוגג/טביב מאשר דמות דמויית הראיס/מיטש/ברקת,אז אני מעדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ.

1 hour ago, Davidna said:

אתה חי פה במדינת ישראל? איזה טייקונים גדולים באו לכאן בעשור האחרון? מה אטרקטיבי במועדון גרעוני מליגה ז? תראה את הפסטיבלים שהפועל עושה מגיוס קבוצת ניהול שתזרים סכומים קטנים בהרבה. אלו הזיות ספוקלנטיות מסוכנות ללא שום ביסוס. אני לא מהמר על העתיד הכלכלי של מכבי, סורי. 

46 דקות לפני, Davidna said:

חחח אתה מאמין. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

אז שלא יבוא אף אחד.  מי שלא רוצה שלא יהיה פה. נכון לגבי פריצה ואיביץ' וזה נכון גם לגבי מיץ'

9 דקות לפני, תחיית המתים said:

אז שלא יבוא אף אחד.  מי שלא רוצה שלא יהיה פה. נכון לגבי פריצה ואיביץ' וזה נכון גם לגבי מיץ'

אם כך מיטש ירצה, אז זה יקרה. אני לא מייחל ללכתו או למכירה. לא יודע מה זה לא רוצה. לא מאמין שאנשים שלא רוצים שמים 40 מיליון עונתי.  רוב אלו שרוצים לא יכולים לשים 5 מיליון עונתי. 

להזכירכם, לפני מיץ׳ לא היה בכדורגל הישראלי מונח של מנהל מקצועי.

מיץ׳ ממנה מנהל מקצועי בשביל שהוא לא יצטרך להתעסק בשוטף בניהול קבוצת כדורגל.

כל עוד המזומנים זורמים, הוא לא הכתובת.

7 דקות לפני, המכבייה said:

אם כך מיטש ירצה, אז זה יקרה. אני לא מייחל ללכתו או למכירה. לא יודע מה זה לא רוצה. לא מאמין שאנשים שלא רוצים שמים 40 מיליון עונתי.  רוב אלו שרוצים לא יכולים לשים 5 מיליון עונתי. 

כרגע מכבי לא מעניינת אותו.  לא שומעים ממנו בכלל לא רואים אותו.  מנהל מקצועי כושל כבר שנה שלישית.   כמה כסף הוא באמת שם מהכיס לא רלוונטי.   אם הוא רוצה להיות פה שיהיה מעורב.  ואם לא זה גם בדר, לא בכח. היינו לפניו ונהיה אחריו.  אז לא נהיה הכי עשירים בליגה,  אבל לקהל מגיע יותר מבעלים שאף אחד לא יודע מה קורה איתו.

6 דקות לפני, תחיית המתים said:

כרגע מכבי לא מעניינת אותו.  לא שומעים ממנו בכלל לא רואים אותו.  מנהל מקצועי כושל כבר שנה שלישית.   כמה כסף הוא באמת שם מהכיס לא רלוונטי.   אם הוא רוצה להיות פה שיהיה מעורב.  ואם לא זה גם בדר, לא בכח. היינו לפניו ונהיה אחריו.  אז לא נהיה הכי עשירים בליגה,  אבל לקהל מגיע יותר מבעלים שאף אחד לא יודע מה קורה איתו.

הוא רוצה להיות פה במסגרת סך האילוצים שלו. זה תמיד היה הטרייד. כשהוא באמת לא ירצה, הוא ימכור או ימסור. 

הקהל מקבל כבר למעלה מעשור סגלים איכותיים ותחרותיים(פעם יותר, פעם פחות). נמתין לראות איך הוא יגיב הפעם. לא צריך למהר לנענע את הספינה, יש לך במילא התחייבויות חוזיות ארוכות שרק בעזרתו אתה יכול לעמוד בהן. 

12 דקות לפני, תחיית המתים said:

אז זהו שלא, כמה כסף הוא שם זה כמעט הדבר היחיד שרלוונטי.

מעבר לזה, לא מבין את השטות הזו של ״לא מעורב״, הוא אשכרה החליף 4 מאמנים בשנים האחרונות, מנהל מו״מים מול שחקנים ומאמנים והמצב שלנו מאז שהוא הגיע הוא ביי פאר יותר טוב ממה שהיה לפני ומכל קבוצה אחרת בארץ.

אתם שופטים אותו על סמך משחק כזה או אחר כשהויז׳ן שלו הוא לשנים ועשורים, trust the process, התרגלתם לטוב מידי חבורה של בכיינים.

5 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

אז זהו שלא, כמה כסף הוא שם זה כמעט הדבר היחיד שרלוונטי.

מעבר לזה, לא מבין את השטות הזו של ״לא מעורב״, הוא אשכרה החליף 4 מאמנים בשנים האחרונות, מנהל מו״מים מול שחקנים ומאמנים והמצב שלנו מאז שהוא הגיע הוא ביי פאר יותר טוב ממה שהיה לפני ומכל קבוצה אחרת בארץ.

אתם שופטים אותו על סמך משחק כזה או אחר כשהויז׳ן שלו הוא לשנים ועשורים, trust the process, התרגלתם לטוב מידי חבורה של בכיינים.

אני שופט אותו על זה ששלוש שנים המנהל המקצועי שהוא מינה כושל בכל דרך אפשרית ואין שום תגובה ממנו, על זה שהוא עושה טובה שמגיע לפה ועל זה שהוא לא מעורב בקבוצה, ולא שומעים ממנו דבר.  לא נראה שהמצב של הקבוצה מפריע לו, אחרת היה פועל לשנות אותה.   הכסף לא מעניין אותי. מי פה כאן כי הוא רוצה להיות, הוא לא עושה לנו טובה, מכבי היא של האוהדים ולא של אף אחד אחר אל תשכח את זה בחיים.  אם הוא רוצה להיות פה שיראה לנו את זה שישמיע את הקול שלו שישנה את המערכת ואם לא רוצה זה גם בסדר שיודיע שהקבוצה למכירה ויעביר בעלות. אבל שלא ישב על הגדר כמו שעושה עכשיו

לפני3 שעות , תחיית המתים said:

אני שופט אותו על זה ששלוש שנים המנהל המקצועי שהוא מינה כושל בכל דרך אפשרית ואין שום תגובה ממנו, על זה שהוא עושה טובה שמגיע לפה ועל זה שהוא לא מעורב בקבוצה, ולא שומעים ממנו דבר.  לא נראה שהמצב של הקבוצה מפריע לו, אחרת היה פועל לשנות אותה.   הכסף לא מעניין אותי. מי פה כאן כי הוא רוצה להיות, הוא לא עושה לנו טובה, מכבי היא של האוהדים ולא של אף אחד אחר אל תשכח את זה בחיים.  אם הוא רוצה להיות פה שיראה לנו את זה שישמיע את הקול שלו שישנה את המערכת ואם לא רוצה זה גם בסדר שיודיע שהקבוצה למכירה ויעביר בעלות. אבל שלא ישב על הגדר כמו שעושה עכשיו

תשפוט אותו על סמך תוצאות לאורך שנים.

לא כולל השנה, הוא פה 12 שנים, בהן לקחנו 5 אליפויות, 5 פעמים סגנים, 2 גביעים, 5 פעמים העפלנו לליגה האירופית (כולל פעמיים ל32 האחרונות) ופעם אחת לליגת האלופות.

ב-12 השנים שלפני לקחנו אליפות אחת (על הפרש שערים), סגנות אחת, שני גביעים והעפלה אחת לליגת האלופות.

אתם כפויי טובה.

1 דקה לפני, פרנק סינטרה said:

תשפוט אותו על סמך תוצאות לאורך שנים.

לא כולל השנה, הוא פה 12 שנים, בהם לקחנו 5 אליפויות, 5 פעמים סגנים, 2 גביעים, 5 פעמים העפלנו לליגה האירופית (כולל פעמיים ל32 האחרונות) ופעם אחת לליגת האלופות.

ב-12 השנים שלפני לקחנו אליפות אחת (על הפרש שערים), סגנות אחת, שני גביעים והעפלה אחת לליגת האלופות.

אתם כפויי טובה.

מוקיר ומעריך את פועלו למען ההיסטוריה של מכבי.  יש לו כבוד לנצח נצחים במועדון ואף אחד לא יכול לקחת לו את זה.   אך עם זאת מכבי זה מועדון הישגי ולא אחד שחי על העבר שלו.  בעלים זה לא לנצח, אין אף בעלים כזה.  וזה בסדר גם אם נמאס לו מהקבוצה. אבל תחליט או שאתה פה או שאתה לא פה,  אל תשב על הגדר.

מיץ השנה השקיע ארגזים של כסף כדי להחזיר את האליפות, והאמת הייתה הרגשה שזה שלנו השנה,

הבעיה היא לא מיץ 

הבעיה זה מי שהוא הפקיד בידו את הקבוצה,

אני בטוח שהוא לא השקיע את כל זה כדי לקבל מקום שלישי, ואני בטוח שהוא לא מרוצה

אתם הולכים רחוק באמת, מיץ פה ועד שהוא לא יגיד אחרת מכבי היא עדיין הביבי שלו

בחייאת רק לפני כמה חודשים הוא הסכים לשלם מיליון יורו לעונה לזהבי והציע עוד מיליון יורו לדסה, 

זה נראה לכם בעלים שנמאס לו מהקבוצה? מה ניסגר איתכם? 

מיץ נתן את המפתחות השנה ליצחקי, החלטה שהייתה שגויה ללא ספק אבל בחייאת לפני ששורפים פה את קריית שלום ויוצאים בלפידים וחניתות תנשמו קצת, לא חזרנו לימי לוני והמועדון לא קורס ולא כלום 

יותר מעשור שאנחנו בצמרת ובעונה אחת שלא הולך כמו שרצינו אנשים פה איבדו את זה

תקחו נשימה ותשתו מים.

10 דקות לפני, דרור שווץ said:

מיץ השנה השקיע ארגזים של כסף כדי להחזיר את האליפות, והאמת הייתה הרגשה שזה שלנו השנה,

הבעיה היא לא מיץ 

הבעיה זה מי שהוא הפקיד בידו את הקבוצה,

אני בטוח שהוא לא השקיע את כל זה כדי לקבל מקום שלישי, ואני בטוח שהוא לא מרוצה

אתם הולכים רחוק באמת, מיץ פה ועד שהוא לא יגיד אחרת מכבי היא עדיין הביבי שלו

בחייאת רק לפני כמה חודשים הוא הסכים לשלם מיליון יורו לעונה לזהבי והציע עוד מיליון יורו לדסה, 

זה נראה לכם בעלים שנמאס לו מהקבוצה? מה ניסגר איתכם? 

מיץ נתן את המפתחות השנה ליצחקי, החלטה שהייתה שגויה ללא ספק אבל בחייאת לפני ששורפים פה את קריית שלום ויוצאים בלפידים וחניתות תנשמו קצת, לא חזרנו לימי לוני והמועדון לא קורס ולא כלום 

יותר מעשור שאנחנו בצמרת ובעונה אחת שלא הולך כמו שרצינו אנשים פה איבדו את זה

תקחו נשימה ותשתו מים.

מה עונה אחת שלא הולך? אני סופר כבר 3 אליפויות רצופות של חיפה. מתי נתעורר ויהיה לגיטימי להגיד שמשהו לא עובד? שיעברו אותנו באליפויות? גם ליברפול פעם לא האמינו שזה יקרה.

אין קשר לכפויי טובה, אף אחד לא מקלל פה את גולדהאר או דורש שיילך אבל אי אפשר להשלים עם זה ולשבת בשקט בתקופות כאלה. כמו שאמרו חכמנו - "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי".

זה גם מה שקורה ב-3 שנים עונות האלה ולא רק התוצאות:

* בניה מאוחרת ולא נכונה של הסגל.

* שחקנים ומאמנים שבורחים לנו באמצע העונה.

* הדלפות.

* קבלה בתחת באופן קבוע מבית הדין של ההתאחדות.

* חיזוק ל-3 וחצי חודשים בחלון ינואר של שחקן שלא שיחק חצי שנה וגם בלי אופציה.

* והלהיט החדש זה התבוסות הלא נורמליות שהנוער התחיל לקבל.

בגדול יש תחושה של חוסר מושג, שכונה והפקרות.

לקחתי נשימה ושתיתי מים. הסתכלתי בטבלה ואנחנו עדיין מקום שלישי, גם נכנסתי לאתרים ספורט ויצחקי עדיין בתפקיד. לא כזה עזר המים והנשימות.

וואלה לא יודע מה עובר עליכם, אתם במימד אחר כנראה ותקועים אי שם בתחילת 2020

5 דקות לפני, yellow_blood said:

מה עונה אחת שלא הולך? אני סופר כבר 3 אליפויות רצופות של חיפה. מתי נתעורר ויהיה לגיטימי להגיד שמשהו לא עובד? שיעברו אותנו באליפויות? גם ליברפול פעם לא האמינו שזה יקרה.

אין קשר לכפויי טובה, אף אחד לא מקלל פה את גולדהאר או דורש שיילך אבל אי אפשר להשלים עם זה ולשבת בשקט בתקופות כאלה. כמו שאמרו חכמנו - "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי".

זה גם מה שקורה ב-3 שנים עונות האלה ולא רק התוצאות:

* בניה מאוחרת ולא נכונה של הסגל.

* שחקנים ומאמנים שבורחים לנו באמצע העונה.

* הדלפות.

* קבלה בתחת באופן קבוע מבית הדין של ההתאחדות.

* חיזוק ל-3 וחצי חודשים בחלון ינואר של שחקן שלא שיחק חצי שנה וגם בלי אופציה.

* והלהיט החדש זה התבוסות הלא נורמליות שהנוער התחיל לקבל.

בגדול יש תחושה של חוסר מושג, שכונה והפקרות.

לקחתי נשימה ושתיתי מים. הסתכלתי בטבלה ואנחנו עדיין מקום שלישי, גם נכנסתי לאתרים ספורט ויצחקי עדיין בתפקיד. לא כזה עזר המים והנשימות.

וואלה לא יודע מה עובר עליכם, אתם במימד אחר כנראה ותקועים אי שם בתחילת 2020

בשום שורה בהודעה שלי לא אמרתי שהמצב עכשיו הוא טוב

אבל גם לבש הפסדנו 3 אליפויות ועדיין שני עונות קדימה שברנו את הליגה בשני עונות הכי גדולות שהיו פה לקבוצה ישראלית

המצב לא טוב אני לא עוצם עיניים 

ואם תראה הודעות אחרונות שלי, כל האש שלי מופנה ליצחקי שעשה עבודה על פנים ב3 שנים האחרונות (יחד עם גק)

פשוט אני עדיין מאמין שמועדון הולך הדרך של מיץ והדרך הזאת היא הנכונה גם אם השלוש עונות האחרונות לא טובות 

יצחקי לא ישאר מנהל מקצועי עונה הבאה, אני בטוח שמיץ לא מרוצה מהמצב ולא אוהב לזרוק כסף לפח 

שורה תחתונה, המצב הניהולי לא טוב כרגע אבל האם אני חושב שזה ימשך ככה גם בעונה הבאה? לא

בגלל זה אפשר קצת להוריד לחץ, כל עוד מיץ פה אנחנו במצב טוב