Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

2 דקות לפני, Double said:

הוא כבר מכין את רשימת התירוצים בסוף העונה בשביל להמשיך לקבל קרדיט עוד עונה. ״פריצה ברח לי, איביץ ברח לי, עשיתי אקזיט על אוסקר שהיה נשאר בלי חוזה״

הוא ומעריציו הולכים לחגוג על האקזיט הזה

32 דקות לפני, liron981s said:

הליצן הזה חסין

אין הסבר אחר

אולי במקום לקחת את המחברת של ג'ורדי הוא לקח את זאת של וויצ'יץ' 

אם זה מגיע למצב שערן זהבי (שחקן בסגל) מנסה לשכנע את דיא סבע להגיע, זה אומר דרשנו. 

להציע כסף זה לא הדבר היחיד שעושים!

גורדי ומנספורד היו יושבים לזרים על הראש כדי להגיע לכאן. מתקשרים לליגיונרים יום ולילה עד שהם היו אומרים להם שאם הם מגיעים לארץ- זה למכבי. 

הפער בין מה שהיה פה למה שקיים פה מעולם לא היה גדול יותר. 

מהמנהל המקצועי ועד למנכלית שחוץ משיווק כנראה לא יודעת כלום

שתול של יענקלה

חסר כישורים / רצון / יצירתיות 

כריזמה של נעל

העיקר יושב לי במסיבות עיתונאים עם החיוך המזדיין שלו

על מה משלמים לו?!?!? - להאריך חוזים לשחקנים גם מורן מאירי יכול

25 דקות לפני, שון230 said:

שתול של יענקלה

חסר כישורים / רצון / יצירתיות 

כריזמה של נעל

העיקר יושב לי במסיבות עיתונאים עם החיוך המזדיין שלו

על מה משלמים לו?!?!? - להאריך חוזים לשחקנים גם מורן מאירי יכול

גם לא מבין על מה הוא מקבל משכורת

אני שם פה כסף שאם בעבודות שלנו היינו מתנהגים כמוהו כולנו כבר היינו בבתים

אתם כל-כך מגזימים יראבי.

תפסיקו כבר לבלבל את המוח אלוהים ישמור, בגלל שהוא לא בא לכם טוב בעין אתם לא מפסיקים לטנף זה פשוט לא יאמן.

הכי מצחיק שדווקא ההתנהלות שלו קלאסית ולא שכונה וזה פחות מסתדר לכם אז אתם מוצאים כל מיני שטויות לטנף.

יש לנו קבוצה הכי חזקה ועמוקה בליגה, זה שאוסקר עזב לא אומר שאנחנו עכשיו מועמדים לירידה.

מישהו באמת ידע לנבא שיונתן יחזור ככה? הרי כולנו אוננו בשביל שהוא יחזור (ובצדק)  אז קרה שההתאקלמות שלו פחות חלקה ממה שכולם ציפו וזה פוגע בנו אנושות.

אגב, האשם העיקרי במצב כרגע זה רק אחד ! איביץ! לקחנו פה אליפויות עם סגל הרבה פחות טוב ונוצץ ממה שיש לנו היום, הוא פשוט חרבן עלינו, קם באמצע העונה ועזב בשביל כסף. 

קשקשנים כאלה, נראה לי שכחתם שגם עם מנהל "אירופאי"  הפסדנו 3 אליפויות ועוד לב"ש, חלונות העברה מזעזעים ורכש מביך  גם כשהגענו לצמפיונס! 

אני לפעמים קורא פה הודעות ומנסה להיזכר איזה כוכבי כדורגל הנחתנו פה לפני ברק? שמישהו פה יעשה לי סדר כי אצלי בראש עולים בעיקר פלופים שעלו לנו המון כסף.

זה היה ברור שחיפה בסופו של דבר יחזרו להיות רלוונטים בשלב כזה או אחר (הרבה בזכותנו!! ראה ערך אצילי) , עם כמה שזה כואב ומעצבן. (אגב, גם הפועל בסופו של דבר יחזרו, שאלה של זמן אין מה לעשות).

בסופו של דבר יש אחד שקובע, וזה מיץ.

הוא הברז, הוא הבעלים. ברק או כל איש מקצוע אחר במכבי שלא מחרבן עלינו ונוטש באמצע צריך לדווח ולהסביר לו במידה ופעולות לא מצליחות והקבוצה לא עומדת ביעדים.

וכנראה שמיץ מרוצה ממה שהוא רואה, והוא רואה יותר מכולנו זה בטוח. 

לסיכום, לדעתי ברק לא איש מקצוע כזה רע כמו שהוא מצטייר בפורום הזה, ואם מיץ יחליט שהוא לא מתאים זה יבוא רק ממנו.

כל הדיבורים על הפגנות/קללות פשוט לא מובנות לי והאמת מביכות.

אתם כנראה מעדיפים לראות מישהו עם לוק אירופאי יותר בתפקיד כזה. לא מובן לי למה זה כל-כך קשה לכם לקבל אתה זה? הסבר מישהו? 

12 דקות לפני, idanico said:

אתם כל-כך מגזימים יראבי.

תפסיקו כבר לבלבל את המוח אלוהים ישמור, בגלל שהוא לא בא לכם טוב בעין אתם לא מפסיקים לטנף זה פשוט לא יאמן.

הכי מצחיק שדווקא ההתנהלות שלו קלאסית ולא שכונה וזה פחות מסתדר לכם אז אתם מוצאים כל מיני שטויות לטנף.

יש לנו קבוצה הכי חזקה ועמוקה בליגה, זה שאוסקר עזב לא אומר שאנחנו עכשיו מועמדים לירידה.

מישהו באמת ידע לנבא שיונתן יחזור ככה? הרי כולנו אוננו בשביל שהוא יחזור (ובצדק)  אז קרה שההתאקלמות שלו פחות חלקה ממה שכולם ציפו וזה פוגע בנו אנושות.

אגב, האשם העיקרי במצב כרגע זה רק אחד ! איביץ! לקחנו פה אליפויות עם סגל הרבה פחות טוב ונוצץ ממה שיש לנו היום, הוא פשוט חרבן עלינו, קם באמצע העונה ועזב בשביל כסף. 

קשקשנים כאלה, נראה לי שכחתם שגם עם מנהל "אירופאי"  הפסדנו 3 אליפויות ועוד לב"ש, חלונות העברה מזעזעים ורכש מביך  גם כשהגענו לצמפיונס! 

אני לפעמים קורא פה הודעות ומנסה להיזכר איזה כוכבי כדורגל הנחתנו פה לפני ברק? שמישהו פה יעשה לי סדר כי אצלי בראש עולים בעיקר פלופים שעלו לנו המון כסף.

זה היה ברור שחיפה בסופו של דבר יחזרו להיות רלוונטים בשלב כזה או אחר (הרבה בזכותנו!! ראה ערך אצילי) , עם כמה שזה כואב ומעצבן. (אגב, גם הפועל בסופו של דבר יחזרו, שאלה של זמן אין מה לעשות).

בסופו של דבר יש אחד שקובע, וזה מיץ.

הוא הברז, הוא הבעלים. ברק או כל איש מקצוע אחר במכבי שלא מחרבן עלינו ונוטש באמצע צריך לדווח ולהסביר לו במידה ופעולות לא מצליחות והקבוצה לא עומדת ביעדים.

וכנראה שמיץ מרוצה ממה שהוא רואה, והוא רואה יותר מכולנו זה בטוח. 

לסיכום, לדעתי ברק לא איש מקצוע כזה רע כמו שהוא מצטייר בפורום הזה, ואם מיץ יחליט שהוא לא מתאים זה יבוא רק ממנו.

כל הדיבורים על הפגנות/קללות פשוט לא מובנות לי והאמת מביכות.

אתם כנראה מעדיפים לראות מישהו עם לוק אירופאי יותר בתפקיד כזה. לא מובן לי למה זה כל-כך קשה לכם לקבל אתה זה? הסבר מישהו? 

מעניין

חלוץ מחליף ליובא לזהבי אין לנו

שחקן אגף גם אין לנו

האגפים שלנו זה גראלדש ודוידזאדה

שחקן שיודע למסור לעומק חוץ מפארפה שגם הוא משחק טוב משחק לא גם אין לנו

פריצה עזב סתם כי מתחשק לו

אוסקר עזב ואין לו מחליף

ניהול נהדר

כנראה שיש בודדים שעוד תומכים בכושל הזה..