Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הוא לא יילך לצערי.

מקווה שאיביץ ייקח ויקבל את המושכות בכל מה שקשור לרכש באופן בלעדי.

איביץ לא צריך לקחת שום דבר. הם אצלו. זה לא מנג'ר מעל המאמן, זה פשוט איביץ מעל כולם. זה לא מסובך להבין מהמשכורת שלו ולא מסובך להבין מהקדנציה הקודמת שלו. יצחקי זה סיפור טכני בעניין הזה, לא יותר. מהי האחריות לסגירות שלו? לא יודע להגיד. אבל רכש ובחירות של רכש- איביץ. 

לפני12 שעות , yellow_blood said:

די די כבר עם הזיוני שכל שלכם. למיץ' אכפת ממכבי, בגלל זה הוא שופך כספים ומעמיד תקציבים כאלה. אף בן אדם (כמה שיהיה עשיר) לא יעשה דבר כזה אם זה לא מעניין אותו ולא אכפת לו.

למיץ' אין באמת מושג כרגע שחסר לנו כנף/חלוץ או באיזה מערך צריך לשחק ואם חוזז טוב או לא. הוא ממנה אנשים שמבינים יותר ממנו (או לפחות מתיימרים לזה), מביא ממיטב כספו כדי שהם יביאו את מה שצריך, מתערב כשצריך (כמו במקרה של האנס הירוק) וזהו.

זה היה דבר הגיוני להגיד במידה והיינו נכשלים שנים רצוף ולא היו שום שינויים פרסונליים במינויים שלו. הביקורת על יצחקי במקום, מה הקשר לגולדהאר יא מאוסים?

לא ברור מי ה-5 דבילים שעשו לייק לתגובה המזוינת הזאת. יש אנשים שצריך לשלול להם את המקלדת

פשוט לא נתפס. מה שמיטש שם כאן כי לא "מעניין" אותו...

3 דקות לפני, המכבייה said:

איביץ לא צריך לקחת שום דבר. הם אצלו. זה לא מנג'ר מעל המאמן, זה פשוט איביץ מעל כולם. זה לא מסובך להבין מהמשכורת שלו ולא מסובך להבין מהקדנציה הקודמת שלו. יצחקי זה סיפור טכני בעניין הזה, לא יותר. מהי האחריות לסגירות שלו? לא יודע להגיד. אבל רכש ובחירות של רכש- איביץ. 

נניח שאתה צודק (אם אתה צודק א התפקיד של יצחקי מיותר), מי היה אחראי בשנתיים שאיביץ לא היה פה? מי בנה והביא הרבה שחקנים שבקבוצה? 

רק על השנתיים האלה היה חייב ללכת הביתה

14 דקות לפני, הישראלי היפה said:

נניח שאתה צודק (אם אתה צודק א התפקיד של יצחקי מיותר), מי היה אחראי בשנתיים שאיביץ לא היה פה? מי בנה והביא הרבה שחקנים שבקבוצה? 

רק על השנתיים האלה היה חייב ללכת הביתה

התפקיד של יצחקי מאד טכני ואפור ביום יום. זאת כנראה פונקציה הכרחית שממרכזת את המאמן רק בעבודה עם הסגל שלו. רק לשם זה היא לא מיותרת ונדרשת על ידי מיטש. אבל אני לא חושב שאם יצחקי יהיה בבית עכשיו, מכבי תפרח. בשביל זה היא צריכה למצוא את המתאימים והמתאימים הולכים אחרי שנה וחצי כי הם מוכשרים מידי ויש להם ביקוש. מה שמיטש רצה כאן זאת יציבות. כן, אלברמן הוא מראה שזה אפשרי רק בהינתן האדם הנכון. מקצוען אמיתי שגם נהנה מיחסי עבודה לא בשלט רחוק שזאת המציאות הקיימת מול ברק. גם את זה צריך לזכור.

אם צריך ללכת- שילך. מיטש בכל מקרה יצטרך למצוא משהו שיעבוד לו. ותנאי הפתיחה של מיטש שונים משחר ולו רק בגלל הגיאוגרפיה. אז שימצא מיטש. 

וזה לא קשור למה שראינו על הדשא. בכל משחק נתון יש לנו את האיכות המתאימה להכריע אותו ויש לנו מאמן אדיר שמאמינים בו. מיטש לא זנח את איביץ עם שחקנים במשכורת רעב. אנחנו המיליונרים ומהם צריך להפיק. בכל עמדה. וזה יופק. אני אופטימי מאד. על מה שחיפה עושה, אף אחד לא יכול לשלוט. רק על גורלנו. 

44 דקות לפני, המכבייה said:

אתה באמת מאמין שאיביץ' עסוק או אמור להתעסק באיתור שחקנים וניהול משא ומתן איתם ויצחקי זה רק סיפור טכני? ככה היה גם עם דוניס ו-וואן לייבן?

לא מצליח להבין את המגננה העיוורת על יצחקי והתירוצים הסדרתיים שמספקים לו על הרשלנות הסדרתית בתחומי אחריותו 

1 hour ago, elbanana said:

אתה באמת מאמין שאיביץ' עסוק או אמור להתעסק באיתור שחקנים וניהול משא ומתן איתם ויצחקי זה רק סיפור טכני? ככה היה גם עם דוניס ו-וואן לייבן?

לא מצליח להבין את המגננה העיוורת על יצחקי והתירוצים הסדרתיים שמספקים לו על הרשלנות הסדרתית בתחומי אחריותו 

הוא מגן על יצחקי כי הוא חושב שכך הוא מגן על מיץ'.  מבחינתו מיץ' מבין בעסקים יותר טוב  כולנו ואם הוא החליט לשים את יצחקי בתפקיד אז זה אומר שיצחקו הכי מתאים לתפקיד.  אז הוא פשוט תמיד ינסה להצדיק את יצחקי ולגלגל את האשמה על מישהו אחר. לא מאהבת יצחקי אלא מאהבת גולדהאר.   אני גם לא כועס עליו, עברנו הרבה חרא עם בעלים במכבי עד שהגיע גולדהאר והחשש שיום אחד מיץ לא יהיה כאן מעורר בו חרדה. 

לפני3 שעות , תחיית המתים said:

הוא מגן על יצחקי כי הוא חושב שכך הוא מגן על מיץ'.  מבחינתו מיץ' מבין בעסקים יותר טוב  כולנו ואם הוא החליט לשים את יצחקי בתפקיד אז זה אומר שיצחקו הכי מתאים לתפקיד.  אז הוא פשוט תמיד ינסה להצדיק את יצחקי ולגלגל את האשמה על מישהו אחר. לא מאהבת יצחקי אלא מאהבת גולדהאר.   אני גם לא כועס עליו, עברנו הרבה חרא עם בעלים במכבי עד שהגיע גולדהאר והחשש שיום אחד מיץ לא יהיה כאן מעורר בו חרדה. 

הדבר היחיד שמזכיר לי את אותן תקופות אפלות הוא ההתנהלות בכל מה שקשור לתחומי האחריות של יצחקי. מהעונה הראשונה גם שהתפקיד שהוא מבצע היום אוייש בידי איש מקצוע איכותי מבחוץ הצלחנו לברוח מהן.

הבעלים הבאמת מצויין שלנו הוציא המון כסף לאחרונה ויותר הייתי חושש מזה שהוא ישחק ויתאכזב שהעסק לא מתקתק לו למרות הכל, או שלמאמן המצויין שהוא הביא וכבר התחיל להתלונן בעדינות בתקשורת ימאס.

מעבר לזה אני מאמין בלהסתכל למציאות בעיניים בצורה בהירה ורציונלית ולטפל במה שצריך. ההכחשה הזאת מזכירה לי אנשים שנמנעים מבדיקות רפואיות כדי לא לגלות שהם חולים.

לפני4 שעות , liron1006 said:

אגב ואיכשהו יש לי הרגשה שאם הייתה וודאות בסגל הזרים אז גם פריצה לא היה עוזב למרות שעשה מעשה מאוד מכוער.

לדעתי, רק לדעתי, לא מבוסס על כלום, אם הייתה פיגורה רצינית שאחראית על הצד המקצועי (הווי אומר, לא יצחקי), הוא לא היה מעז בחיים לעשות צעד כזה.

לפני11 שעות , elbanana said:

זה לא מה שאמרתי. אמרתי שאיביץ הוא הקובע הבלעדי למי שהוא רוצה שיגיע לכאן. הבלעדי. 

13 דקות לפני, Kimhistan said:

מאיפה הביטחון?

זה היה כך גם בקדנציה הקודמת. איביץ אדם מאד ריכוזי. כשלא רצה בעבר את הצוות הרפואי הוותיק- הם לא היו שם. איביץ לא מקבל הנחתות ותכתיבים מקצועיים. ברור שתמיד יש אפשרויות בחירה מסויימות וזה תלוי בעוד תנאים אם שחקן יגיע או לא אבל זה תמיד יהיה שחקן שאיביץ אישר מתוך האפשרויות. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

זה היה כך גם בקדנציה הקודמת. איביץ אדם מאד ריכוזי. כשלא רצה בעבר את הצוות הרפואי הוותיק- הם לא היו שם. איביץ לא מקבל הנחתות ותכתיבים מקצועיים. ברור שתמיד יש אפשרויות בחירה מסויימות וזה תלוי בעוד תנאים אם שחקן יגיע או לא אבל זה תמיד יהיה שחקן שאיביץ אישר מתוך האפשרויות. 

אתה מדבר מידיעה או ממה שאתה שומע מסביב?

כי לא נראה לי אף אחד מאיתנו יודע באמת איך איביץ׳ ביחסי עבודה

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

מדהים שזה נכתב כבדרך אגב על עניין אחר לגמרי והמחשבות שלי ישר "מה, עדיין לא מצאו שם את כולם"?

האמת שחשבתי לכתוב ספטמבר אילבן אבל זה היה מוגזם, כולה כדורגל.

9 דקות לפני, Kimhistan said:

אתה מדבר מידיעה או ממה שאתה שומע מסביב?

כי לא נראה לי אף אחד מאיתנו יודע באמת איך איביץ׳ ביחסי עבודה

קצת מכל דבר. האוטוריטה והשליטה שלו בקרית שלום ידועה. זה מה שכולנו רצינו וזה גם מה שמיטש רצה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

קצת מכל דבר. האוטוריטה והשליטה שלו בקרית שלום ידועה. זה מה שכולנו רצינו וזה גם מה שמיטש רצה. 

כשההתנהלות היא כבר קיץ שלישי של כמעט אותו דבר בטח במריחת הזמן, אז "החשוד" העיקרי הוא זה שהיה בכל הקיצים הללו, וזה לא איביץ.

איביץ שולט כן או לא, העובדות מראות שמה שהיה ממשיך.

13 דקות לפני, liron1006 said:

כשההתנהלות היא כבר קיץ שלישי של כמעט אותו דבר בטח במריחת הזמן, אז "החשוד" העיקרי הוא זה שהיה בכל הקיצים הללו, וזה לא איביץ.

איביץ שולט כן או לא, העובדות מראות שמה שהיה ממשיך.

זה לא מה שאני כותב בחייאת. לא התייחסתי למריחות והעיכובים אלא למי מחליט על מי הולכים בעדיפות גבוהה. סיפור המריחות הוא אחר ואני לא מצוי בפרטים שלו אבל זה בהחלט לא מרגיש הדוק ונכון(מהצד). בכל הקשור לשליטה של איביץ במתחם ובהחלטות- אין על זה באמת עוררין.