Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

30 דקות לפני, snufkin said:

אפשר להגיד ה3בה דברים רעים על שחר, ובצדק, אבל וואלה - גם כשלא הלך לו במשך שנים וגפ אחרי שהוא אכל עשרות עקיצות, הוא לא הפסיק לנסות. זרים חלשים נודו, ואז נחתכו והביאו במקומם אחרים. שוב ושוב ושוב, עד שזה נתפס לו.

מבחוץ  זה נראה שיצחקי אפילו לא מתאמץ. יש לך 2 זרים בסגל שלא מתאימים לרמה של קבוצת צמרת בישראל. אתה לפני עונה קריטית אחרי שנתיים בלי אליפות, עם התקציב הכי גדול בליגה בפער  יש לך סגל ישראלי די טוב. ואותם זרים עדין כאן ובלית ברירה פותחים בהרכב כי לא הצליח לחתוך אותם ולהביא זרים במקומם. יכל להיות שעל זה תקום ותיפול העונה

חחחח שמעו נראה שההצלחה של חיפה בתקופה האחרונה קצת דפקה לכם תזכרון. עלק "לא הפסיק לנסות". הבנאדם מהיום הראשון צחק על זה שהבאנו את ג'ורדי ובכלל על התפקיד מנהל מקצועי. בסוף הביא בעצמו מנהלים מקצועיים ונכשל איתם. החתים מיליון זרים כושלים ושילם להם רק שיעזבו. חצי מהישראלים שהביא היו אלה השנים הגרועות שלהם בקריירה. בית קברות להצלחה. אפילו הקהל שלהם לא יכל לסבול את האטימות שלו והניהול המיושן.

אתם יורדים פה על יצחקי כשיש לנו סגל שעם עוד שחקן שניים הוא המפחיד בליגה. אז נכון, כל הניהול בשנתיים האחרונות היה גרוע במיוחד בקיץ, אבל השנה זה לא דומה לזה. היו טעויות  ולוקח לכל דבר יותר מידי זמן אבל וואלה לא מוצדק כל הרעל שלכם פה עליו. לצורך העניין בנושא דסה אני בכלל הייתי מבטל את הניסיונות להביא אותו, הבנאדם מחזיק אותנו על אש קטנה מי הוא בכלל הפציע הזה?

4 דקות לפני, Barksdale said:

אני חושב ששחקן העונה שלך בעונה הקודמת הוכיח את עצמו יפה מאוד, גם את השנה הוא פתח פנטסטי.

זר או לא זר, שלושה חלוצים, וואט אבר, הבחור היה הכי ראוי בקבוצה לקבל חוזה חדש, הרבה לפני העגל חלב מתן חוזז והרבה לפני שמחזירים את מחמם הספסל של פיזה. 

בראבו התנהלות ברק יצחקי בראבו ימזדיין

אולי זה נכון שהיה ראוי לחוזה אבל במצב שהוא החלוץ השלישי של הקבוצה לא באמת היה מה למהר, מכבי לא תלויה בו באמת ולא היה צריך להתאבד עליו עם כל הכבוד.

1 hour ago, maccabi-king said:

המטרה היא לנסות לשדר למיץ' באיזושהי דרך שיצחקי עוקץ אותו

זה עבודה בעיניים ברמת נוכלות

אתם ממש אבל ממש לא מבינים עדיין איך מיץ עובד אה? חוץ מליצור מרמור בקהל זה לא יעשה כלום. תתעסקו בלעודד את השחקנים ותנו לבן אדם שמשכיב פה מאות מיליונים בפילנטרופיה גמורה, עם 0 מניירות ואינטרסים נסתרים את הכבוד המגיע לו לבחור את מנהליו.

ושוב, גם אני חושב שיצחקי הוא בושה ולא מתאים לענף, לא הייתי נותן לו לנהל פיצוציה.

21 דקות לפני, משה פרימו said:

אולי זה נכון שהיה ראוי לחוזה אבל במצב שהוא החלוץ השלישי של הקבוצה לא באמת היה מה למהר, מכבי לא תלויה בו באמת ולא היה צריך להתאבד עליו עם כל הכבוד.

אתה מבין שאתה לא יודע באיזה כושר מגיע ערן ובמידה והוא לא יכול לסחוב תשעים (מה שמאוד סביר שיקרה) אתה נשאר עם ברנדלי קוואס וחוזז מהספסל ללא אף חלוץ כן? אתה מבין שמדובר בשחקן שהשכיב 15+ שערים בעונה שעברה? שחקן שנתן לך גול מול ניס ובכלל התחיל את כל עניין ה״חבל שלא עלינו״? 

על חוזז צריך להתאבד, עליו לא. לוגיקה של מכבי.

1 דקה לפני, Wade said:

אתה מבין שאתה לא יודע באיזה כושר מגיע ערן ובמידה והוא לא יכול לסחוב תשעים (מה שמאוד סביר שיקרה) אתה נשאר עם ברנדלי קוואס וחוזז מהספסל ללא אף חלוץ כן?

מה עם יובא?

בכל מקרה לא אני ולא מכבי רוצים שיעזוב, יש לו חוזה לעוד עונה ולא הייתה אמורה להיות בעיה איתו, מה שקרה היה לא צפוי במיוחד אחרי איך שדיבר לפני כמה ימים בראיון אחרי משחק..

47 דקות לפני, משה פרימו said:

אשכרה מאשימים את יצחקי בעניין פריצה? נתן לו פעמיים לטוס לראות את הילדה ואשתו בין משחקים סופר חשובים,

בנוסף המדיניות של מכבי בעניין חוזים היא די ברורה וגורפת ואין סיבה לחרוג בעבור סטיפה,

היה מוכיח את עצמו עוד חודשיים שלושה והיה מקבל חוזה, פה לדעתי אין ליצחקי אשמה זה אך ורק על השחקן.

מה שכן על יצחקי זה השחקנים הזרים שטרם באו, יש לו עד סוף החלון להביא אותם ואחר כך אשפוט אותו, להזכירכם ג'ורדי הצליח להביא זרים ברמה גבוהה לקראת סוף החלון האירופאי או לאחריו אז צריך להיות הוגנים ולתת לו צ'אנס להוכיח את עצמו.

מזל שיצחקי במקור מהדרום ולא מהצפון, בקצב הזה יאשימו אותו גם ברצח של תאיר ראדה.

13 דקות לפני, car.garsia said:

מזל שיצחקי במקור מהדרום ולא מהצפון, בקצב הזה יאשימו אותו גם ברצח של תאיר ראדה.

לא סביר, זה מצריך מאמץ.

4 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אפשר להתכחש ולהגיד שיצחקי לא אשם,אבל אין לי ספק שדבר כזה לא היה קורה בתקופת מנספורד/ג'ורדי.

חח מה? בתקופה של ג'ורדי היו דברים יותר הזויים

Just now, Krishi said:

חח מה? בתקופה של ג'ורדי היו דברים יותר הזויים

או שיש לי זיכרון רע או שזה לא קרה אני באמת אשמח שתזכיר לי.

6 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

או שיש לי זיכרון רע או שזה לא קרה אני באמת אשמח שתזכיר לי.

לצורך העניין הסיפור של הברזילאים זה מספיק כדי להיות יותר הזוי מהסיפור הזה

אני זוכר שהגיע לפה זר על הבאזר שלא חתם. דברים כאלה קורים, אין עולם מושלם. מעבר לזה, במשמרת של ג'ורדי נכנסו לפייר פליי שזה דבר שרק דורש מעקב מסודר. כנראה כולם כאן פרפקט בעבודה שלהם אבל במקרה, ג'ורדי וברק לא. 

6 דקות לפני, asaf-17 said:

מכבי חייבת ( חייבת!!! ) לקבל החלטה שלא עובדים עם דודו דהאן בעד שום שחקן שבעולם.

גועל נפש של סוכן. השחקן תחת חוזה ומטיס אותו לבלגיה.

טפי.

כמו שמכבי חייבת חייבת חייבת!! להוציא כתבים אוהדי מכבי חיפה והפועל תא מהאימוני קבוצה? 

כמו שמכבי חייבת חייבת חייייבת!!!!! להתנתק מאתר לאן?

מכבי מראה לך כל פעם מחדש שהכל זה אינטרס כספי. גם אם זה על הראש שלנו 

19 דקות לפני, מרגוליס said:

כמו שמכבי חייבת חייבת חייבת!! להוציא כתבים אוהדי מכבי חיפה והפועל תא מהאימוני קבוצה? 

חלק גדול מההצלחה שלנו זה כסף. מה פסול בזה? 

22 דקות לפני, מרגוליס said:

מכבי לא יכולה להחליט איזה כתבים יעבדו בone ספורט 5 וכ׳ו ,

זאת בחירה שלך אם להסתכל מה ההזויים האלה רושמים באתרי הספורט המגוכחים שיש לנו בארץ. 

לגבי לאן מסכים 100 אחוז לדעתי מכבי ארגון שיכול להתמודד עם מכירת כרטיסים אין לי מושג מה הסיפור אבל גם זה לא קשור על היכולת על הדשא ככה שזה פחות מציק לי .

הלאה..הכי חשוב איך קמים מזה..

ההדחה מאירופה, עזיבת פריצה..

להגיב ומהר עם דסה, שחקן כנף, יוני ובלם…

להשאיר את אוסקר לעונה הזאת, נצטרך אותו.

לא להרפות.. יצחקי אם אתה לא עושה את זה ואת הברור מאליו העונה על ראשך לטוב ולרע.

אליפות ואתה עם דף חדש ונקי.

1 hour ago, Krishi said:

לצורך העניין הסיפור של הברזילאים זה מספיק כדי להיות יותר הזוי מהסיפור הזה

זה עניין מקצועי, מה הזוי בזה מעבר לכך? החתימו שחקנים ברזילאים ונפלו איתם, מבאס אבל קורה לכל המועדונים בעולם.

עזבו רכש

זוכרים שמנהל מקצועי היה פשוט יודע לתת למועדון שקט תעשייתי? 

ג'ורדי גם שהרכש היה על הפנים ידע לסנן רעשים ולעשות בית ספר לתקשורת בארץ.

ליצחקי הם עושים בית ספר וזו הסיבה שהשבוע הזה נראה כמו קרקס 

לברק אין מושג איך להנמיך להבות ולשחק את השחמט הזה עם התקשורת (ומצד שני גם לא המגבון הכי לח בצד המקצועי/ מסחרי) .

אז ברור לי שברק זה לא ג'ורדי אבל שהכל  מתדרדר  בפתאומיות, אין מי שיעצור את המפולת ומנהל מקצועי חזק לגמרי יכול לעשות את זה. 

ושוב, שם רכש בצד.

20 דקות לפני, וזה ברשת said:

זה עניין מקצועי, מה הזוי בזה מעבר לכך? החתימו שחקנים ברזילאים ונפלו איתם, מבאס אבל קורה לכל המועדונים בעולם.

לגמרי. נפילות מקצועיות פעם ב זה מקובל. השאלה מה היחס בין הצלחות לנפילות. אצל יצחקי זה לא שיש נפילות, זה שאין כמעט כלום, מעט מאוד עשיה בגזרת הזרים. וזה מדהים.

מדהים כמה שפריצה "הציל" בצורה כזו או אחרת את יצחקי עם המהלך הטיפשי שהוא עשה.

עדיין כל האשמה עליו, אכזבה ענקית מההתנהלות של יצחקי.

43 דקות לפני, וזה ברשת said:

אוהו שום דבר בסיפור הזה לא היה מקצועי, בואו.... כולנו שאלנו את עצמנו בזמן אמת מי גזר פה קופון ולאן בדיוק הלך הכסף 

לא להסכים למכור בשום מחיר

שיתיבש על הספסל עד סוף העונה למען יראו ויראו 

זה להיכנע לטרור, יותר מכל סכום כסף