Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

נראה לי היום זאת החותמת הסופית שלא רק שאנחנו כבר לא רמה מעל מבחינה ניהולית-מקצועית, אנחנו אפילו לא מלכי הביצה כרגע. סתם שוחים יחד עם כולם בביצה אבל עם יותר כסף.

היתרון הניהולי שהיה לנו מימי ג'ורדי ועד מנספורד-איביץ' הביא גם לאמון במערכת והשרה שקט שהפך את הקהל הכי תובעני בעולם, לקהל הרבה יותר מכיל שיודע לקבל גם מאמנים/קבוצות גרועות פה ושם כי "סומך על מיץ'/ג'ורדי/איביץ'".

בקצב הזה אנחנו נחזור אחורה. הוא חייב ללכת הביתה גם אם נביא אליפות העונה.

כשאין תחושת אמון במערכת, זה מחלחל גם לקהל וגם לשחקנים.

הדבר הכי מבאס הוא (ואני הולך לשתמש במושג שחרשו אותו לאחרונה, סורי) שהרגיש שהשנה "הכוכבים הסתדרו לנו"

איביץ' שלא היה מוכן לחזור עד עכשיו למכבי לא מצא קבוצה מעל שנה והסכים לבוא

זהבי סיים חוזה לא היה צריך לשלם עליו אגורה ולא קיבל הצעות מספיק טובות מאירופה

ניר ביטון סיים כמעט עשור מפואר בסלטיק והתחנן לחזור אלינו

גויאגון חזר כשהוא בשל ומוכן

אוסקר פתח מבערים ועדיין לא נמכר

והכי חשוב מעל הכל מיץ' נראה הרבה יותר מעורב ואפילו אישית בחוזים מסויימים כמו דסה וזהבי

בקיצור לא היה צריך כמעט כלום בשביל להצליח בעונה הזאת, דברים פשוטים, אבל נראה שיצחקי לא מפספס הזדמנות לפספס הזדמנות, שיהיה לנו בהצלחה

46 דקות לפני, maccabi-king said:

ברק אתה תשלם על מה שעשית עם פריצה יטמבל לך מפה כבר הרגת אותנו

הוא לא עשה לו כלום.

מספיק להסתכל על העבר של פריצה בשביל להבין שיש שם חוסר יציבות. ליצחקי יש הרבה מינוסים, אבל הקטע שמחפשים אותו, כבר מוגזם.

9 דקות לפני, Skankhunt42 said:

הגיע הזמן למחאה.

שלטים מחר ובשבת נגד ק"ש.

לך כבר לך לך לך לך. שחרר אותנו. גאל אותנו מייסורינו.

image.png.b053ffd02c2f90ef1303e262b0b625a7.png

אני מציע להמתין עם המחאה. בוא נראה אם יצליח להנחית את הקולולו.

1 דקה לפני, Elirandani said:

הוא לא עשה לו כלום.

מספיק להסתכל על העבר של פריצה בשביל להבין שיש שם חוסר יציבות. ליצחקי יש הרבה מינוסים, אבל הקטע שנכנסים בו על כל דבר שקורה, כבר מוגזם.

זה היה אמור להיות בטיפול אצלו, הוא היה צריך להרגיע את השחקן ולהבטיח לו דקות משחק ולחזק אותו

במקום זה נתן לו לברוח

1 דקה לפני, maccabi-king said:

זה היה אמור להיות בטיפול אצלו, הוא היה צריך להרגיע את השחקן ולהבטיח לו דקות משחק ולחזק אותו

במקום זה נתן לו לברוח

לפריצה יש מאמן שהוא מכיר עוד מווטפורד, אם זה לא מספיק, כנראה שהבעיה היא אצלו.

Just now, Elirandani said:

לפריצה יש מאמן שהוא מכיר עוד מווטפורד, אם זה לא מספיק, כנראה שהבעיה היא אצלו.

אין ספק שפריצה יצא פה קריזיונר, כי עם כל הכבוד בינתיים הוא פתח בשתי המשחקים האחרונים לפני זהבי

אז לא מובן מה הקטע לברוח

אבל עדיין, יצחקי אחראי מלא לחרא הזה

אם מישהו עושה דבר כזה לקסקט, הוא מקבל מנוי בחינם ליציע לעונה שלמה פלוס פונפונים שיוכל לעודד את הקבוצה כמו שצריך

איזו מחאה ימנותקים?

גם אני חושב שיצחקי הוא אסון ועדיין, במשחקים באים לתמוך בקבוצה, רוצים למחות? לכו ליצחקי הביתה. מיץ' משכיב פה מיליונים כדי שתביאו שלטי מחאה נגד יצחקי? בחיאת דינק.

1 דקה לפני, yuval11 said:

איזו מחאה ימנותקים?

גם אני חושב שיצחקי הוא אסון ועדיין, במשחקים באים לתמוך בקבוצה, רוצים למחות? לכו ליצחקי הביתה. מיץ' משכיב פה מיליונים כדי שתביאו שלטי מחאה נגד יצחקי? בחיאת דינק.

המטרה היא לנסות לשדר למיץ' באיזושהי דרך שיצחקי עוקץ אותו

זה עבודה בעיניים ברמת נוכלות

לא מבין מה אתם רוצים מיצחקי.

הוא פשוט טס ללא אישור, וכניראה שהוא עשה תדבר הנכון לו.

בנאדם עושה אחד ועוד אחד ומבין שאין אירופה והוא הולך להיות שחקן ספסל במדינה זרה, בזמן שיש לו הצעה מקבוצת צמרת בליגה הבלגית.

באיזה עולם חשבתם שהוא ישאר כאן?

זה היה יכול להיות גרוע הרבה יותר אם באר שבע או חיפה היו מצליחות לחטוף אותו.

17 דקות לפני, Double said:

אני מציע להמתין עם המחאה. בוא נראה אם יצליח להנחית את הקולולו.

אז הוא יחתים איזה שחקן התקפה. 

זה אומר שהוא צריך להישאר?

שילך להזדיין האפס הזה. אין לי בלם. 

שנה שלישית ברציפות שהוא עושה רכש אחרי שהתחילה העונה. 

הוא והמנהלת שלו (וואי שכחתי כמעט כמה גם היא פוסטמה) חייבים לעוף מפה. 

חזרנו לימי רוני מאנה ולוני

אפשר להגיד ה3בה דברים רעים על שחר, ובצדק, אבל וואלה - גם כשלא הלך לו במשך שנים וגפ אחרי שהוא אכל עשרות עקיצות, הוא לא הפסיק לנסות. זרים חלשים נודו, ואז נחתכו והביאו במקומם אחרים. שוב ושוב ושוב, עד שזה נתפס לו.

מבחוץ  זה נראה שיצחקי אפילו לא מתאמץ. יש לך 2 זרים בסגל שלא מתאימים לרמה של קבוצת צמרת בישראל. אתה לפני עונה קריטית אחרי שנתיים בלי אליפות, עם התקציב הכי גדול בליגה בפער  יש לך סגל ישראלי די טוב. ואותם זרים עדין כאן ובלית ברירה פותחים בהרכב כי לא הצליח לחתוך אותם ולהביא זרים במקומם. יכל להיות שעל זה תקום ותיפול העונה

1 דקה לפני, מרגוליס said:

אז הוא יחתים איזה שחקן התקפה. 

זה אומר שהוא צריך להישאר?

שילך להזדיין האפס הזה. אין לי בלם. 

שנה שלישית ברציפות שהוא עושה רכש אחרי שהתחילה העונה. 

הוא והמנהלת שלו (וואי שכחתי כמעט כמה גם היא פוסטמה) חייבים לעוף מפה. 

חזרנו לימי רוני מאנה ולוני

אני גם שונא את יצחקי, אבל בעונה כזאת מרגשת מוקדם מאוד לדבר על מחאה, עם כמה שיצחקי כושל הוא עוד יכול להציל את עורו אם בטוב ליבו ימהר להביא לפה 3 שחקנים.

Just now, Double said:

אני גם שונא את יצחקי, אבל בעונה כזאת מרגשת מוקדם מאוד לדבר על מחאה, עם כמה שיצחקי כושל הוא עוד יכול להציל את עורו אם בטוב ליבו ימהר להביא לפה 3 שחקנים.

הלוואי והיה לי עשירית מהאופטימיות שלך. 

העונה התחילה הכי מרגש שיש עוד שנה 'עברה שהבאנו רכש בפאקינג אפריל. 

מיום ליום אני מרגיש שזאת הולכת להיות עונת עגלקטיקוס. 

בשבוע אחד כל האופטימיות שבי ברחה 

29 דקות לפני, maccabi-king said:

במקום זה נתן לו לברוח

מה זה נתן לו? קנה לו את הכרטיס השובב. 

אשכרה מאשימים את יצחקי בעניין פריצה? נתן לו פעמיים לטוס לראות את הילדה ואשתו בין משחקים סופר חשובים,

בנוסף המדיניות של מכבי בעניין חוזים היא די ברורה וגורפת ואין סיבה לחרוג בעבור סטיפה,

היה מוכיח את עצמו עוד חודשיים שלושה והיה מקבל חוזה, פה לדעתי אין ליצחקי אשמה זה אך ורק על השחקן.

מה שכן על יצחקי זה השחקנים הזרים שטרם באו, יש לו עד סוף החלון להביא אותם ואחר כך אשפוט אותו, להזכירכם ג'ורדי הצליח להביא זרים ברמה גבוהה לקראת סוף החלון האירופאי או לאחריו אז צריך להיות הוגנים ולתת לו צ'אנס להוכיח את עצמו.

5 דקות לפני, משה פרימו said:

אשכרה מאשימים את יצחקי בעניין פריצה? נתן לו פעמיים לטוס לראות את הילדה ואשתו בין משחקים סופר חשובים,

בנוסף המדיניות של מכבי בעניין חוזים היא די ברורה וגורפת ואין סיבה לחרוג בעבור סטיפה,

היה מוכיח את עצמו עוד חודשיים שלושה והיה מקבל חוזה, פה לדעתי אין ליצחקי אשמה זה אך ורק על השחקן.

מה שכן על יצחקי זה השחקנים הזרים שטרם באו, יש לו עד סוף החלון להביא אותם ואחר כך אשפוט אותו, להזכירכם ג'ורדי הצליח להביא זרים ברמה גבוהה לקראת סוף החלון האירופאי או לאחריו אז צריך להיות הוגנים ולתת לו צ'אנס להוכיח את עצמו.

אני חושב ששחקן העונה שלך בעונה הקודמת הוכיח את עצמו יפה מאוד, גם את השנה הוא פתח פנטסטי.

זר או לא זר, שלושה חלוצים, וואט אבר, הבחור היה הכי ראוי בקבוצה לקבל חוזה חדש, הרבה לפני העגל חלב מתן חוזז והרבה לפני שמחזירים את מחמם הספסל של פיזה. 

בראבו התנהלות ברק יצחקי בראבו ימזדיין