Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

אין לי בעיות עם יצחקי ברמה האישית ויכול להיות שיש לו מעלות אחרות מקצועית אבל אני פשוט חושב שהוא לא מספיק טוב לתפקיד שהוא נמצא בו(יכול להיות שאולי בתור ראש מערך הסקאוטינג הוא באמת טוב אבל העניין הניהולי של מועדון שלם ולא רק חלק אחד מתוך המועדון גדול עליו).

אני מאמין שקיימת סיבה טובה שמיטש משאיר אותו במערכת כי הוא עוד שם מלפני הקורונה(ואנחנו יודעים עד כמה מיטש לא מתלהב גדול ובצדק רב האמת מישראלים בעמדות מפתח).

סורי לא מבין את קריאות ה"לך".

זה היה ברור שהוא יקבל סמכויות בקיץ הזה ומכבי לא תעשה שום מהלכים להזזתו עד אמצע העונה לפחות.

אף אחד לא מחליף מנהל מקצועי באמצע הקיץ ומכבי בטח שלא תעשה זאת.

לעניין עצמו, הסגל הלא מאוזן זועק ובראשו האיחור המשמעותי בהבאת בלם נוסף לצד ביטון, זה כל כך זועק שאני ממש בטוח שמתרחשים אירועים מאחורי הקלעים שאנחנו לא מבינים.

אין שום סיכוי שיצחקי ויתר או לא מוצא בלם.

אני לא יודע מה השיקולים של המערכת, אני לא יודע אם ומה מיטש מכתיב, אפשר לשער שמחכים להתקדמות באירופה, לסגור חלופות לחלק מהזרים, לחכות לדסה\פרץ\יוני, אין לנו באמת מושג.

אני משוכנע שיש פה איזושהי החלטה מערכתית לדחות את הרכש וזה לא נופל כי יצחקי לא מוצא בלם בעולם בו מתקבלות אינספור הצעות מסוכנים, יש למכבי מחלקת סקאוטינג, וכל אידיוט עם גישה לטרנספרמרקט יכול תוך שלושה ימי עבודה ליצר רשימה התחלתית.

והערת אגב- לא מתחבר לתבהלה הכללית. בסוף הוספנו לסגל של העונה הקודמת את איביץ, זהבי, ביטון פארפה ואפילו אוסקר בלי לאבד נכסים משמעותיים. יש הרבה מהלכים מתבקשים נוספים כדי להמשיך לחזק ולאזן, זה נכון, אבל הדרמה גדולה מדי.

22 דקות לפני, הילד בן 30 said:

סורי לא מבין את קריאות ה"לך".

זה היה ברור שהוא יקבל סמכויות בקיץ הזה ומכבי לא תעשה שום מהלכים להזזתו עד אמצע העונה לפחות.

אף אחד לא מחליף מנהל מקצועי באמצע הקיץ ומכבי בטח שלא תעשה זאת.

לעניין עצמו, הסגל הלא מאוזן זועק ובראשו האיחור המשמעותי בהבאת בלם נוסף לצד ביטון, זה כל כך זועק שאני ממש בטוח שמתרחשים אירועים מאחורי הקלעים שאנחנו לא מבינים.

אין שום סיכוי שיצחקי ויתר או לא מוצא בלם.

אני לא יודע מה השיקולים של המערכת, אני לא יודע אם ומה מיטש מכתיב, אפשר לשער שמחכים להתקדמות באירופה, לסגור חלופות לחלק מהזרים, לחכות לדסה\פרץ\יוני, אין לנו באמת מושג.

אני משוכנע שיש פה איזושהי החלטה מערכתית לדחות את הרכש וזה לא נופל כי יצחקי לא מוצא בלם בעולם בו מתקבלות אינספור הצעות מסוכנים, יש למכבי מחלקת סקאוטינג, וכל אידיוט עם גישה לטרנספרמרקט יכול תוך שלושה ימי עבודה ליצר רשימה התחלתית.

והערת אגב- לא מתחבר לתבהלה הכללית. בסוף הוספנו לסגל של העונה הקודמת את איביץ, זהבי, ביטון פארפה ואפילו אוסקר בלי לאבד נכסים משמעותיים. יש הרבה מהלכים מתבקשים נוספים כדי להמשיך לחזק ולאזן, זה נכון, אבל הדרמה גדולה מדי.

קריאות ה"לך"זה הוצאת תסכול עצום מחוסר האונים שלנו כשהוא מחרב לנו את הקבוצה.

כולם מבינים שזה לא יקרה במהלך הקיץ.

לגבי הבלם, אנחנו יודעים על הצעה יפה עם דמי העברה לא נמוכים על מקסו. יודעים על עוד כמה בלמים (לפחות 3) שקיבלו הצעות, אז התיאוריה של "מחכים לאירופה" כנראה שלא נכונה לעניין עמדת הבלם. למכבי יש מערך סקאוטינג טוב, יש מועמדים, לא מצליחים לסגור אף אחד מהם. 

אפשר לראות גם ראיונות של איביץ' שבעצמו מדבר על כמה חייבים רכש מידי כבר לפני כמעט חודש. 

ואגב, אם בכל זאת היתה החלטה של יצחקי "לחכות" היא היתה מאוד שגויה והזויה אבל כנראה שאין כזו.

לגבי טיב הסגל - יש עמדות עם איכות מצויינת, אין ספק. עמדת החלוץ, עמדה 10, מגן שמאלי. מצד שני, יש עמדות קריטיות שאין בהן כלום. מגן ימני שקיבל הודעה לחפש קבוצה בתחילת הקיץ מאייש את עמדת המגן הבכיר. כנף זר שלא היה בתוכניות הפך למושיע של כנף ימין. אין מחליף אחד בסגל לכנף שמאל והשחקן המוביל שם הוא שחקו שמקווים  שבגלל שהוא מספיק טאלנט הוא יסתדר שם למרות שהוא בכלל יותר 10.

אם המאמן שלך זועק ל"מוב מיידי" לפני כמעט חודש ומאז לא קןרה כלום, המצב רע

15 דקות לפני, snufkin said:

קריאות ה"לך"זה הוצאת תסכול עצום מחוסר האונים שלנו כשהוא מחרב לנו את הקבוצה.

כולם מבינים שזה לא יקרה במהלך הקיץ.

לגבי הבלם, אנחנו יודעים על הצעה יפה עם דמי העברה לא נמוכים על מקסו. יודעים על עוד כמה בלמים (לפחות 3) שקיבלו הצעות, אז התיאוריה של "מחכים לאירופה" כנראה שלא נכונה לעניין עמדת הבלם. למכבי יש מערך סקאוטינג טוב, יש מועמדים, לא מצליחים לסגור אף אחד מהם. 

אפשר לראות גם ראיונות של איביץ' שבעצמו מדבר על כמה חייבים רכש מידי כבר לפני כמעט חודש. 

ואגב, אם בכל זאת היתה החלטה של יצחקי "לחכות" היא היתה מאוד שגויה והזויה אבל כנראה שאין כזו.

לגבי טיב הסגל - יש עמדות עם איכות מצויינת, אין ספק. עמדת החלוץ, עמדה 10, מגן שמאלי. מצד שני, יש עמדות קריטיות שאין בהן כלום. מגן ימני שקיבל הודעה לחפש קבוצה בתחילת הקיץ מאייש את עמדת המגן הבכיר. כנף זר שלא היה בתוכניות הפך למושיע של כנף ימין. אין מחליף אחד בסגל לכנף שמאל והשחקן המוביל שם הוא שחקו שמקווים  שבגלל שהוא מספיק טאלנט הוא יסתדר שם למרות שהוא בכלל יותר 10.

אם המאמן שלך זועק ל"מוב מיידי" לפני כמעט חודש ומאז לא קןרה כלום, המצב רע

מאמנים מטבעם תמיד יזעקו לרכש. המערכת צריכה לרסן אותם גם בהיבט התקציבי וגם בהיבט של הסתכלות לטווח ארוך.

יש לך מידע למה עוד לא נחת פה בלם? למעשה לא הגיע אף זר העונה למרות שנחתו פה ישראלים עם משכורת יפה + ואן אובריים? 

אני לא יודע למה, אני יכול לשער אבל אני ממש ממש לא חושב שזה כי מכבי לא מצאה בלם.

18 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מאמנים מטבעם תמיד יזעקו לרכש. המערכת צריכה לרסן אותם גם בהיבט התקציבי וגם בהיבט של הסתכלות לטווח ארוך.

יש לך מידע למה עוד לא נחת פה בלם? למעשה לא הגיע אף זר העונה למרות שנחתו פה ישראלים עם משכורת יפה + ואן אובריים? 

אני לא חושב שאיביץ' הוא מסוג המאמנים שיזעק לרכש בלי סיבה רצינית. המערכת צריכה להיות קשובה לצרכים המקצועיים של הקבוצה בהתאם לשאיפות שלה.

אם היינו ביוני במצב הזה זה גם לא היה אידיאלי אבל מילא. כשאתה שבועיים לפני פתיחת הליגה וחסרים לך לפחות 3 שחקני הרכב בעמדות חשובות (כשאין לך בסגל תחליף מתאים לרמה של מכבי לדעתי), הכעס והתסכול מובנים. אתה לא חושב כך?

ואן אובריים היה סגור עוד מינואר/פברואר להבנתי. זהבי זה אובייס ברגע שהוא החליט לחזור. גם ניר ביטון היה די נעול שהוא חוזר לארץ ואלינו. את כל הדברים שלא דורשים ניהול מקצועי יצירתי וחזק עשינו. לפי כל הדיבורים מסביב (סוכנים וכתבים) למכבי היו וישנם מספר מועמדים לעמדת הבלם. ולפי זה שאין עדין בלם, נראה שמכבי לא הצליחה לסגור עם אף אחד מהם

1 hour ago, הילד בן 30 said:

מה זה אומר לא מצאה? לא חושב שיש פה מישהו שחושב שלא היו מהלכים מאחורי הקלעים או ניסיונות אבל שורה תחתונה הוא לא מצליח לסגור ולהנחית פה בלם כשאנחנו כבר באוגוסט לקראת קרב על הפלייאוף של הקונפרנס, שבועיים וחצי לפני פתיחת הליגה.

הרננדס עזב בינואר, במקרה ה"רע" ידוע שז'וסוואה סה לא ימשיך כבר בחודש מרץ(?) וואלה זה מביך.

בשלב הזה ציפיתי (לפחות ברגע שאיביץ' וערן נחתו פה) שנגיע ליום הזה כשמקסימום חסר שחקן להשלמת הפאזל ובמקרה הטוב יוסיפו עוד איזשהי הפתעה אם היינו מגיעים לבתים.

כרגע אנחנו במצב ששלושה זרים 'מתנדנדים', זה הזוי.

לפני5 שעות , הישראלי היפה said:

גולדהאר עם כל הרצון והשאיפה שלו להחזיר את האליפות, כרגע זה לא נראה שניתן לעשות עם צוות ישראלי בראש המערכת הניהולית והמקצועית.

בקטע הזה, אני מתפלא ממיץ.

הא אדם חכם, מבריק ואדיר שראה בעבר שצוות ישראלי רע לקבוצה ולשאיפות שלה, שעם צוות זר הגענו להישגים.

לא יודע מה גרם או גורם לו לשים את יצחקי בראש המערכת המקצועית, את תמם כמנכ"לית.

אוקיי, היה ניסיון, אבל הוא נכשל. מוזר לי שהוא ממשיך בקו הזה.

מיץ' חכם ומבריק אבל הוא הבין שכל זר שיגיע לכאן ירצה תמיד השקעות לא שפוייות בטווח זמן המיידי על מנת להצליח ולהתקדם הלאה. מכאן הוא הגיע למסקנה שאפשר לשים אנשים שירצו לשמור על המשרות שלהם ופחות יציקו לו. אין מסקנה אחרת, לא רואה אופציה אחרת. אם מיץ' היה רוצה להצליח בכל מחיר זה לא הסטנדרט שהוא היה מציב בראש הפירמידה.

לפני2 שעות , snufkin said:

אני לא חושב שאיביץ' הוא מסוג המאמנים שיזעק לרכש בלי סיבה רצינית. המערכת צריכה להיות קשובה לצרכים המקצועיים של הקבוצה בהתאם לשאיפות שלה.

אם היינו ביוני במצב הזה זה גם לא היה אידיאלי אבל מילא. כשאתה שבועיים לפני פתיחת הליגה וחסרים לך לפחות 3 שחקני הרכב בעמדות חשובות (כשאין לך בסגל תחליף מתאים לרמה של מכבי לדעתי), הכעס והתסכול מובנים. אתה לא חושב כך?

ואן אובריים היה סגור עוד מינואר/פברואר להבנתי. זהבי זה אובייס ברגע שהוא החליט לחזור. גם ניר ביטון היה די נעול שהוא חוזר לארץ ואלינו. את כל הדברים שלא דורשים ניהול מקצועי יצירתי וחזק עשינו. לפי כל הדיבורים מסביב (סוכנים וכתבים) למכבי היו וישנם מספר מועמדים לעמדת הבלם. ולפי זה שאין עדין בלם, נראה שמכבי לא הצליחה לסגור עם אף אחד מהם

אני מתוסכל גם. אבל אני לא תולה את האשמה בפיגורה אחת במועדון כשאני לא יודע את הפרטים.

לפני1 שעה , דקסטר said:

מה זה אומר לא מצאה? לא חושב שיש פה מישהו שחושב שלא היו מהלכים מאחורי הקלעים או ניסיונות אבל שורה תחתונה הוא לא מצליח לסגור ולהנחית פה בלם כשאנחנו כבר באוגוסט לקראת קרב על הפלייאוף של הקונפרנס, שבועיים וחצי לפני פתיחת הליגה.

הרננדס עזב בינואר, במקרה ה"רע" ידוע שז'וסוואה סה לא ימשיך כבר בחודש מרץ(?) וואלה זה מביך.

בשלב הזה ציפיתי (לפחות ברגע שאיביץ' וערן נחתו פה) שנגיע ליום הזה כשמקסימום חסר שחקן להשלמת הפאזל ובמקרה הטוב יוסיפו עוד איזשהי הפתעה אם היינו מגיעים לבתים.

כרגע אנחנו במצב ששלושה זרים 'מתנדנדים', זה הזוי.

השחרור של הרננדז וההבאה של סה היו מהלך נכון טוב של מכבי, כן יודעים לפחות כבר שלושה חודשים שלא ימשיכו עם סה, וכן אני מתוסכל מזה שהבלמים שלנו זה ניר ביטון ונחמיאס.

אבל אם אני מנסה לנתח בצורה קרה ולשער מדוע עד יולי הביאו רכש כל שבוע ופתאום שקט חודש ובאופן ספציפי למה לא הביאו בלם, אני משער שהסיבה היא לא שלא הצליחו למצוא אחד כזה ולסגור איתו. אני מניח שיש פה החלטה מערכתית, ייתכן גם של מיטש\אנגלידיס שלא קשורה לאיתור מועמדים וסגירה איתם.

ברור גם לחלוטין שיש פה שרשרת של החלטות שצריך לקבל שתלויות אחת בשניה- יש כרגע שבעה זרים שלחלקם צריך למצוא מקום, ישראלים פוטנציאליים שיבואו במקום חלקם, הפציעה של זהבי שאולי משפיעה על ההחלטה עם פריצה. כן זה היה צריך לקרות לפני חודש, אבל גם לא הכל תלוי במכבי. שוב, אני לא בא לספק למערכת תירוצים אבל אנחנו לא בסיטואציה קלה ואני רק מזכיר שמכבי בחרה להחזיק את באטוקיו הפצוע כזר שישי חצי שנה רק כדי לא לשחרר שחקן שנפצע במדיה לפני שהוא מסיים שיקום.

אז אני כועס על מכבי תל אביב שהיא עם שלושה זרים מתנדנדים, אני כועס על מכבי שהבלם הטבעי היחיד שלה הוא נחמיאס, אבל נזהר לבקר פרסונות ספציפיות שחיות במגבלות מסוימות בטח כשחסרות לי עובדות.

כאילו רבאק אנשים פה מדמיינים שיצחקי כל כך חסר יכולת שהוא לא יכול למצוא בלם שיסכים לחתום פה בחוזה על חצי מליון יורו?

34 דקות לפני, הילד בן 30 said:

כאילו רבאק אנשים פה מדמיינים שיצחקי כל כך חסר יכולת שהוא לא יכול למצוא בלם שיסכים לחתום פה בחוזה על חצי מליון יורו?

לא הבנתי את השאלה.

לפני4 שעות , הילד בן 30 said:

אני מתוסכל גם. אבל אני לא תולה את האשמה בפיגורה אחת במועדון כשאני לא יודע את הפרטים.

השחרור של הרננדז וההבאה של סה היו מהלך נכון טוב של מכבי, כן יודעים לפחות כבר שלושה חודשים שלא ימשיכו עם סה, וכן אני מתוסכל מזה שהבלמים שלנו זה ניר ביטון ונחמיאס.

אבל אם אני מנסה לנתח בצורה קרה ולשער מדוע עד יולי הביאו רכש כל שבוע ופתאום שקט חודש ובאופן ספציפי למה לא הביאו בלם, אני משער שהסיבה היא לא שלא הצליחו למצוא אחד כזה ולסגור איתו. 

אז אני כועס על מכבי תל אביב שהיא עם שלושה זרים מתנדנדים, אני כועס על מכבי שהבלם הטבעי היחיד שלה הוא נחמיאס, אבל נזהר לבקר פרסונות ספציפיות שחיות במגבלות מסוימות בטח כשחסרות לי עובדות.

ברק יצחקי הוא "מנהל מחלקת הכדורגל". אפשר לכעוס גם על האפסנאי אבל בסוף האחריות היא של ברק, זה התפקיד (העיקרי) עליו הוא אמון, בניית הסגל.

מכבי עד לפני חודש החתימה  שחקנים שהם כמעט אובייס, החתמות שאתה לא חייב מנהל מקצועי בכלל בשבילן. זהבי שרצה לחזור, אתה צריך רק את הכסף של מיץ'. כנל ניר ביטון שסימן אותנו. ואן אובריים זו החתמה יפה ועל זה אפשר לפרגן לברק, הוא סגר את זה כבר מפברואר. חוץ מזה? כלום. לפי סוכנים וכתבים שמעורים בפרטים יותר מאיתנו, שיטת העבודה של ברק בתוספת חוסר הניסיון, המקובעות, חוסר בשם ומוניטין הם אלו שגורמים לכך שהוא תקוע

1 דקה לפני, snufkin said:

ברק יצחקי הוא "מנהל מחלקת הכדורגל". אפשר לכעוס גם על האפסנאי אבל בסוף האחריות היא של ברק, זה התפקיד (העיקרי) עליו הוא אמון, בניית הסגל.

מכבי עד לפני חודש החתימה  שחקנים שהם כמעט אובייס, החתמות שאתה לא חייב מנהל מקצועי בכלל בשבילן. זהבי שרצה לחזור, אתה צריך רק את הכסף של מיץ'. כנל ניר ביטון שסימן אותנו. ואן אובריים זו החתמה יפה ועל זה אפשר לפרגן לברק, הוא סגר את זה כבר מפברואר. חוץ מזה? כלום. לפי סוכנים וכתבים שמעורים בפרטים יותר מאיתנו, שיטת העבודה של ברק בתוספת חוסר הניסיון, המקובעות, חוסר בשם ומוניטין הם אלו שגורמים לכך שהוא תקוע

נכון מאוד

מילא קיץ ראשון שדברים לא זזים מילא, אבל כבר קיץ שלישי שהדברים מתנהלים בדיוק אותו דבר ואני בטוח שזה לא עניין טקטי ולא כלום, עובדה שאין החתמות, עובדה שלמשחק המאוד חשוב נגד אריס אין במקרה הטוב 3 שחקני הרכב שצריכים לבוא מרכש, וכרגיל כמו שנה שעברה ישימו את הביצים על רכש שיבוא בשניה האחרונה כמו מקרה קוואס.

זה לא יכול לעבוד ככה, וראינו כבר שנתיים ברצף ובמיוחד בשנה שעברה שסגירת סגל מאוחרת אתה משלם עליה על ההתחלה בליגה ואז לך תרדוף.

• 2 weeks later...

אתמול שעה אחרי הסיום יצחקי הלך מהחדר הלבשה ליציע (כל הקהל שלנו עוד היה ביציע) ולראשונה היו קריאות נגדו ״תתעורר״ ולך הביתה. 

שמח לראות שהקהל מתחיל להפנים שהוא הבעיה העיקרית שלנו וזה לא רק בפורום

3 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אתמול שעה אחרי הסיום יצחקי הלך מהחדר הלבשה ליציע (כל הקהל שלנו עוד היה ביציע) ולראשונה היו קריאות נגדו ״תתעורר״ ולך הביתה. 

כל הכבוד!!

הוא צריך ללכת הביתה ראשון

1 hour ago, YallaMaccabi said:

יצחקי לא צריך את הקריאות האלה כדי להבין מה חושבים עליו ומה מצופה ממנו. הוא כבר מאמצע שנה שעברה מקבל מבול פסיכי של הודעות (רעות עד רעות מאוד) מאוהדים של הקבוצה. מבול שאני מניח שרק גדל בשבועות האחרונים לאור מה שקורה איתנו ובכרמל.

אין פה עניין של רצון או מוטיבציה, יצחקי לא מטומטם וגם בלי קריאות או הודעות הוא מבין שהוא קיבל את הזדמנות חייו ומכאן זה ללכת לאמן נערים ב' של עירוני אשקלון.

אני מבין את התסכול והעצבים וסבר להניח שאם הייתי שם הייתי מצטרף בכל הכח לקריאות האלה. בפועל, אין להן שום השפעה. הקפטן של הסירה נמצא בקנדה והוא לא מתרגש או שומע את זה. רעשי רקע. העתיד ייקבע רק לפי התוצאות במגרש. בינתיים, יצחקי איכשהו מצליח לקבל נקודות זכות.