Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

6 דקות לפני, דרור שווץ said:

הוא צריך להתבייש בעצמו

מה יש לו להתבייש ? הוא בתפקיד חייו כרגע, מפה יש לו רק לרדת ואני זה שמתבייש שהוא עדיין במועדון.

7 דקות לפני, דרור שווץ said:

הוא צריך להתבייש בעצמו

לא הוא

אלה שהחליטו להשאיר אותו

כל יום שהוא לא מקבל פיטורים זה נזק שנים קדימה

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יקרה

לא יהיה רכש עד אריס אין בזה 

רכשש מביאים לעונה שלמה ויותר ולא למשחק ספציפי עם כל החשיבות שלו.לשחקנים חדשים לוקח זמן להתחבר וכמה שיגיעו יותר מוקדם ככה יהיו יותר רלוונטים לפתיחת הליגה

7 דקות לפני, snufkin said:

רכשש מביאים לעונה שלמה ויותר ולא למשחק ספציפי עם כל החשיבות שלו.לשחקנים חדשים לוקח זמן להתחבר וכמה שיגיעו יותר מוקדם ככה יהיו יותר רלוונטים לפתיחת הליגה

ענית על התשובה שלך, רכש מביאים לעונה שלמה ולא למשחק ספציפי בגלל זה מכבי לא תלחיץ את עצמה ותחתים שחקנים עכשיו במהירות אלא תיקח את הזמן , אם עברת את אריס תפדאל? אם לא תמשיך לחכות לאוגוסט אולי דסה ופרץ ישנו מחשבה וגם אולי תמצא בלם איכותי כמו שאתה מחפש שלחוץ כי לא מצא קבוצה.

מכבי נעולה על פרץ ודסה ואני מאמין שזה תוקע את הכל אין סיבה הגיונית אחרת, מקווה שעד תחילת אוגוסט יהיה שם עשן לבן לכל כיוון.

Just now, erantheking21 said:

ענית על התשובה שלך, רכש מביאים לעונה שלמה ולא למשחק ספציפי בגלל זה מכבי לא תלחיץ את עצמה ותחתים שחקנים עכשיו במהירות אלא תיקח את הזמן , אם עברת את אריס תפדאל? אם לא תמשיך לחכות לאוגוסט אולי דסה ופרץ ישנו מחשבה וגם אולי תמצא בלם איכותי כמו שאתה מחפש שלחוץ כי לא מצא קבוצה.

לא מבין מה אתה כותב. מה זה "תלחיץ את עצמה"? שחקני חיזוק היו צריכים להגיע עוד לפני מחנה אימון אז גם ככה אתה באיחור מטורף. אין שום קשר למשחק מול אריס  שאתה כל השמן מזכיר ולכן צריך היה להביא את הרכש לפני יותר מחודש וכמה שתאחר עם זה יותר, ככה הליגה תברח לך. 

4 דקות לפני, snufkin said:

לא מבין מה אתה כותב. מה זה "תלחיץ את עצמה"? שחקני חיזוק היו צריכים להגיע עוד לפני מחנה אימון אז גם ככה אתה באיחור מטורף. אין שום קשר למשחק מול אריס  שאתה כל השמן מזכיר ולכן צריך היה להביא את הרכש לפני יותר מחודש וכמה שתאחר עם זה יותר, ככה הליגה תברח לך. 

דווקא זה כן קשור לאריס כי לאריס אתה רושם רכש למשחק באירופה...

כל מה שאתה אומר נכון, אבל בדיעבד אם מכבי תודח באירופה ודסה ופרץ לא יבואו היא תעשה חישוב מחדש על הכל

דסה חתם? מעולה, לא חתם? אתה צריך לחשוב האם אתה רוצה להביא ישראלי או זר ואז תצטרך לשחרר זר אחד או למכור גם בשביל לפנות מקום לבלם

יש פה הרבה שיקולים והרבה דברים שתוקעים את ההתקדמות של הרכש, מה חדש פה תגיד לי? אנחנו מקטרים על זה כבר חודש

יחד עם זאת לא נראה לי שאתה תעשה רכש השבוע אלא אם כן העשן הלבן ייצא לטובתנו ואז דברים יתחילו לזוז.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

כל מה שאתה אומר נכון, אבל בדיעבד אם מכבי תודח באירופה ודסה ופרץ לא יבואו היא תעשה חישוב מחדש על הכל

דסה חתם? מעולה, לא חתם? אתה צריך לחשוב האם אתה רוצה להביא ישראלי או זר ואז תצטרך לשחרר זר אחד או למכור גם בשביל לפנות מקום לבלם

יש פה הרבה שיקולים והרבה דברים שתוקעים את ההתקדמות של הרכש, מה חדש פה תגיד לי? אנחנו מקטרים על זה כבר חודש

יחד עם זאת לא נראה לי שאתה תעשה רכש השבוע אלא אם כן העשן הלבן ייצא לטובתנו ואז דברים יתחילו לזוז.

לא יהיה רכש אבל לא בגלל הסיבות שציינת  (מכבי כבר נתנו הצעות קונקרטיות לכמה בלמים אז זה לא שמחכים למשהו). לא יהיה רכש כי הבחור שעל שמו הנושא הזה פשוט לא מספיק טוב בתפקידו

עזבו אריס ואירופה, עוד 3 שבועות מתחילה הליגה. בלם וחולית הגנה מתבססת בעיקר על תיאום אז חשוב לרוץ ביחד כמה שיותר מוקדם.

שלא נפתח שוב עם נקודה מ6 אפשריות ונלך לים באוקטובר 

6 דקות לפני, תמיר8 said:

עזבו אריס ואירופה, עוד 3 שבועות מתחילה הליגה. בלם וחולית הגנה מתבססת בעיקר על תיאום אז חשוב לרוץ ביחד כמה שיותר מוקדם.

שלא נפתח שוב עם נקודה מ6 אפשריות ונלך לים באוקטובר 

עוד שלושה שבועות בני ריינה - לא מנצחים גם אותם ביכולת הזאת.

וביי ביי לעוד עונה.

זה תסרט כל כך שקוף

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עוד שלושה שבועות בני ריינה - לא מנצחים גם אותם ביכולת הזאת.

וביי ביי לעוד עונה.

זה תסרט כל כך שקוף

0-0 קלאסי