Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

6 דקות לפני, snufkin said:

איזה גנבת דעת זה לא יאמן. מי אשם שיש בסגל מליון קשרי 10,8 ולעומת זאת אין כמעט שחקני כנף? מי אשם שמגן ימני זר שהסוכן שלו קיבל הודעה בתחילת החלון שיחפש קבוצה (בצדק הוא לא ברמה) עדין נשאר ופותח כי אין אלטרנטיבה? מי אשם שיש בסגל בלמים שלא מתאימים לרמה? זה שיש לא מעט "שומן" בינוני זה לא אומר שלא חסרה איכות, להיפך.

מי שהביא אותנו למצב של סיכוי נמוך לעבור זה יצחקי, שלא דאג לבלם איכותי לפני מחנה אימון,  שלא מצא שחקן כנף איכותי למרות שמחפשים מינואר, שלא יודע למצוא פיתרון לעמדת המגן הימני

ראבק המאמן שלך זעק לרכש "מוב מיידי" כבר לפני כמה שבועות כי כבר אז היינו באיחור. אז עכשיו לבוא ולהגיד "אבל גם ככה לא נעבור" זה "הרצחת וגם ירשת". חוץ מזה שצריך איכות לליגה, בלי קשר לאירופה, בעמדות שיש לנו שם שחקנים ברמה של אמצע טבלה

כל מילה!!!

לפני11 שעות , barney said:

דלפ

מכבי (ויצחקי כמובן) עשתה טעות כשישחררה את קרסטאיץ. סה״כ עשה פה דברים יפים - נתן במה לצעירים, גילה גמישות טקטית (לפעמים יותר מידיי) ורשם תחתיו רכש מוצלח מאוד בינואר. אני מחזיק בדעה שהיה צריך להוביל אותנו גם העונה.

במקום זה הלכו על ניסיון שחזור משולב של איביץ׳ וזהבי, ואני חושש שזכרונות העבר השפיעו יותר מידיי על ההחלטה. צריך לזכור שאיביץ׳ שייט פה לאליפויות כשהליגה הייתה חלשה בהרבה, וזהבי לא בטוח בשיאו (בטח כשמתמודד עם חזרה מפציעה), והיום חיפה וב״ש קבוצות יותר רציניות ויש יותר תחרות.

לא בא פסימי ורואה שחורות עכשיו אבל אנחנו לא נלקק דבש העונה כמו שחשבנו בתחילת הקיץ. ומעבר לרכש שחסר כרגע, יש בעיות שקיימות בסגל הקיים ובעיות שעוד יעלו לסדר היום (כמו עניין פריצה שברגע שזהבי יחזור לכשירות מלאה יתמודד על מקומו, על גלוך אני בכלל לא מדבר)

שיהיה בהצלחה, ויצחקי הביתה

הליגה בערך אותה ליגה כבר הרבה שנים. ב"ש עדיין קבוצה בינונית, חיפה טיפונת השתפרה אבל עדיין הרבה משחקים מביכים. הדבר היחיד שהשתנה בכל המשוואה הזאת זה - מכבי. 

גם אם נהיה 50% ממה שהיינו בקדנציה הראשונה של איביץ' - ניקח אליפות. גם בלי זהבי (בשיאו או לא בשיאו). 

לפני3 שעות , liron981s said:

יש כאלה בקהל שעוד מגנים עליו לא ברור למה

יצחקי זה הראשון שצריך לטוס מפה 

ההתנהלות ברכש שלנו זה שכונה אחת גדולה וזה בושה

ולהביא שחקנים ישראלים שרצו לבוא למכבי זה קל

המבחן זה הזרים ובלם שסביר להניח לא יגיע לפני אמצע אוגוסט אם בכלל

זה הוויציץ׳ שלנו נתקענו איתו, נקווה שאיביץ יציל אותנו.

לפני9 שעות , snufkin said:

איזה גנבת דעת זה לא יאמן. מי אשם שיש בסגל מליון קשרי 10,8 ולעומת זאת אין כמעט שחקני כנף? מי אשם שמגן ימני זר שהסוכן שלו קיבל הודעה בתחילת החלון שיחפש קבוצה (בצדק הוא לא ברמה) עדין נשאר ופותח כי אין אלטרנטיבה? מי אשם שיש בסגל בלמים שלא מתאימים לרמה? זה שיש לא מעט "שומן" בינוני זה לא אומר שלא חסרה איכות, להיפך.

מי שהביא אותנו למצב של סיכוי נמוך לעבור זה יצחקי, שלא דאג לבלם איכותי לפני מחנה אימון,  שלא מצא שחקן כנף איכותי למרות שמחפשים מינואר, שלא יודע למצוא פיתרון לעמדת המגן הימני

ראבק המאמן שלך זעק לרכש "מוב מיידי" כבר לפני כמה שבועות כי כבר אז היינו באיחור. אז עכשיו לבוא ולהגיד "אבל גם ככה לא נעבור" זה "הרצחת וגם ירשת". חוץ מזה שצריך איכות לליגה, בלי קשר לאירופה, בעמדות שיש לנו שם שחקנים ברמה של אמצע טבלה

מה זה מגן ימני שנשאר כי אין אלטרנטיבה , יש חוזה והוא לא ביזיון, יכול להיות שניסו להעיף אותו ובאמת להביא את דסה אבל לא צלח, תקפיא אותו בכוח? תשלם עוד משכורת לפח? אין לא מצאו שחקן 

יצחקי החתים אחלה בלם קוראים לו ניר ביטון 

ושחקני כנף יש לך את גואגון ואת קוואס, שמבחינתי שמחשחקים בכנפיים, מה תעשה תספסל את גואגון? 

לגבי המאמן אני איתך בדעה שצריך בלם דחוף, אל תחשוב אחרת 

אבל יכול להיות מצב שלא מוצאים, זאת אופציה זה לא אומר שלא עובדים או שזה קיץ נוראי או שיצחקי צריך ללכת 

אמרתי שלא צריך להתאבד עם בלם טירוף או יותר מעוד שחקן כי כבר די הסגל מפוצץ

בן שרמוטה

עוד שבוע משחק של החיים שיכול להשפיע מאוד משמעותית כלכלית ומקצועית על המועדון ועדיין

אנחנו בלי פאקינג בלם נורמלי

לפני23 שעות , אם אין אני לי נמני said:

מה זה מגן ימני שנשאר כי אין אלטרנטיבה , יש חוזה והוא לא ביזיון, יכול להיות שניסו להעיף אותו ובאמת להביא את דסה אבל לא צלח, תקפיא אותו בכוח? תשלם עוד משכורת לפח? אין לא מצאו שחקן 

יצחקי החתים אחלה בלם קוראים לו ניר ביטון 

ושחקני כנף יש לך את גואגון ואת קוואס, שמבחינתי שמחשחקים בכנפיים, מה תעשה תספסל את גואגון? 

לגבי המאמן אני איתך בדעה שצריך בלם דחוף, אל תחשוב אחרת 

אבל יכול להיות מצב שלא מוצאים, זאת אופציה זה לא אומר שלא עובדים או שזה קיץ נוראי או שיצחקי צריך ללכת 

אמרתי שלא צריך להתאבד עם בלם טירוף או יותר מעוד שחקן כי כבר די הסגל מפוצץ

האכזבה העיקרית שלי בחלון היא שלא גיבו את איביץ' מספיק בחלון מעבר להחתמות האובייס(זהבי,ביטון ויוריס שסגר בינואר).

גם אם צריך להשתנמך בדרגה אחת בבלם כדי לענות על הבקשות של איביץ' אז שישתנמך. אם מקסו לא הסתדר אז שירד ללבל של צמרת ליגה שנייה בספרד ואם לא אז שינסה ישראלי לגיונר נוסף.

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

האכזבה העיקרית שלי בחלון היא שלא גיבו את איביץ' מספיק בחלון מעבר להחתמות האובייס(זהבי,ביטון ויוריס שסגר בינואר).

גם אם צריך להשתנמך בדרגה אחת בבלם כדי לענות על הבקשות של איביץ' אז שישתנמך. אם מקסו לא הסתדר אז שירד ללבל של צמרת ליגה שנייה בספרד ואם לא אז שינסה ישראלי לגיונר נוסף.

הבעיה זה שלא היה שום תחליף. 

ברור לכולם שהוא היה סגור פה ואם לא הפציעה כבר כמה שבועות מתאמן עם מכבי, אבל אופציה ב? אופציה ג? 

מה זאת השכונה הזאת? 

חסרים לנו 4-5 שחקנים להרכב והסופש נגמר באוגוסט. 

אני לא מצליח להבין את מיץ׳, אבל למדנו שאולי הוא רואה דברים אחרת, אבל ליצחקי באמת אין לי הסבר. 

53 דקות לפני, Raumdeuter said:

להשתנמך? למה איזה סטנדרט יש ליצחקי בבלמים? מה אמאדור? אגב מזכיר לכם שבעונה הראשונה אמאדור כמעט לא שיחק

On 26.7.2022 at 18:38, קובי השועל said:

קח בפרופורציות. מכבי מאז עידן ג'ורדי מחכים עם הזרים כמה שצריך ואין מה לעשות גם הפעם זה לא ישתנה.

הקישור וההתקפה שלנו די שלמים עם כשרון ואיכות שהרבה זמן לא היו בקבוצה ישראלית.

אוקיי אז ההגנה לא שלמה, יש עדיין מספיק זמן ואני אישית מבסוט שלא סתם יורים באפלה, אלא מחפשים את השחקן הנכון. מה לעשות גם שצריך לחכות להחלטות של דסה ופרץ? אתה במקום יצחקי היית זונח את זה? ביטון אולי הבלם הישראלי הבכיר היום בארץ והוא שלנו, גם היום כשסבוריט לידו אני די רגוע. יגיע בלם זר וזה די ברור ומכבי תקח פה אליפות גדולה עם סגל אדיר.

חייב שתפסיקו עם השקר הזה. נכון שחיכו לזרים עד לשנייה האחרונה, אבל זה היה לשחקן אחד, לא לחצי הרכב. בעונות שמכבי הייתה צריכה מהפכות הכל קרה ממש מהר ובלמים נחתו פה בתחילת החלון. חלאס.

זה אותו סיפור כמו שנה שעברה, הביאו חצי קבוצה בשבוע האחרון של החלון, כשהליגה כבר התחילה. עד שהכל התחבר נכנסנו לכדור שלג שלא הצלחנו לצאת ממנו עד הסוף. ההבדל היחידי היה שקיבלנו הגרלות טובות באירופה, מכבי לפני שנה בול מהיום נראתה כמו קבוצת תחתית. אם אז היינו מקבלים את אריס היו עושים עלינו דאבל ושולחים אותנו קיבינימט. אם לא איביץ' והמוזהב היה אפשר לקפל את הבאסטה היום.

בעידן של קרויף חיכית לזר שהיה לך הגנה יציבה ויכלת להרשות לעצמך לחכות

היום אין לך מגן ימני נורמלי, בלם נורמלי, שחקן כנף נוסף לרפואה(חוזז היום בהרכב אתם קולטים?)

זה מצב נורמלי? לא

ממש מאכזב ומרגיז. את ההמתנה לישראלים אפשר להבין. גם את הויתור על קיצוני זר כי נותנים עוד צ'אנס לקוואס.

אבל זה שלא הגיע בלם זר עדיין זו שערורייה, נראה שלא הייתה לא תוכנית אמיתית. להמתין לסוף החלון כדי לראות מה יהיה אפשר זה לא רציני כשזה שיטה קבועה.