Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

לא מעניין אותי אם וכמה תארים ניקח השנה. מה שבטוח זה שברק יצחקי היה צריך ללכת הביתה יחד עם טל בן חיים על כל ההדלפות האחרונות שהוא העביר לתקשורת. לא רואה עתיד איתו. לא מקצועי ולא ניהולי. מה אפשר לצפות משחקן שהוגלה לקפריסין על ידי קרויף? אותו בן אדם רק עם דיסטנס של גנרל.

לפני7 שעות , turgi said:

לדעת מינואר שאתה צריך בלם ולהגיע לסוף יולי בלי אחד כזה, זה קצת מביש לדעתי.

ואפשר להפסיק להגיד לנו שקשה להביא, היריבות שלנו לאליפות מביאות. גם אנחנו יכולים.

זה, אבל מה אפשר לצפות כשהמנכ"לית שלנו היא אשת שיווק. ברור לכל מי שראה את מכבי בעונה שעברה שעמדת הבלם היא העדיפות השנייה (אחרי מאמן), אבל מבחינת ההנהלה הבכירה מכירת מנויים היא עדיפות גבוהה יותר ולכן מתמקדים בזהבי, דור פרץ ודסה (שלושתם החתמות ראויות וחשובות אבל הרבה פחות חיוניות מבלם).

1 hour ago, BRoi said:

ההבדל או שלך אין אפילו בלמים פותחים ברמה מספקת

הוא דיבר על מחליף לסאבוריט. המחליף של חיפה זה סאן מנחם. הוא לא יותר טוב מדוידזאדה.

בהנחה שביטון יהיה בלם לצד זר המחליפים שלנו הם פיבן, ייני ונחמיאס, לא יותר גרוע מארד, גרשון ודהאן.

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

זה, אבל מה אפשר לצפות כשהמנכ"לית שלנו היא אשת שיווק. ברור לכל מי שראה את מכבי בעונה שעברה שעמדת הבלם היא העדיפות השנייה (אחרי מאמן), אבל מבחינת ההנהלה הבכירה מכירת מנויים היא עדיפות גבוהה יותר ולכן מתמקדים בזהבי, דור פרץ ודסה (שלושתם החתמות ראויות וחשובות אבל הרבה פחות חיוניות מבלם).

מבין ב-2000% את ההחתמה של זהבי. 

זהבי זה הישראלי הכי טוב הדור האחרון, הישראלי הכי טוב כרגע, איש שיכול לשנות מועדון, פרנצ'ייז פלייר ועוד ועוד סופרלטיבים. מבחינתי זה שחקן שאתה מביא כשאתה יכול, לא משנה מה מצב הסגל. מה שלא ברור לי זה למה בינואר להביא את יובאנוביץ' ב-2 מיליון יורו אם אתה יודע שזהבי סגור אצלך לקיץ. ולא שאני לא חושב שיובא שחקן מפלצתי ששווה את הסכום, אלא שבסוף אפשר לשחק רק עם חלוץ אחד, מקסימום שניים. לא ברור למה לא לדאוג לשאר העמדות שחייבות חיזוק דחוף. הרי אם היינו פותחים את העונה "רק" עם זהבי ופריצה זו עדיין הייתה העמדה הכי חזקה בליגה.

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא דיבר על מחליף לסאבוריט. המחליף של חיפה זה סאן מנחם. הוא לא יותר טוב מדוידזאדה.

בהנחה שביטון יהיה בלם לצד זר המחליפים שלנו הם פיבן, ייני ונחמיאס, לא יותר גרוע מארד, גרשון ודהאן.

גם אם אתה חושב שסאן מנחם לא יותר טוב מדודזאדה, לא מבין איך זה רלוונטי.

כדי שנוכל לתת למגינים שהם "שחקני סגל" לשחק הם צריכים שיהיה לידם לפחות בלם אחד איכותי. כרגע, כשעוד לא ראינו את ניר ביטון משחק, הבלמים האלה הם ייני ונחמיאס, לצוות אותם עם דודזאדה או מגן צעיר חסר ניסיון, זה מתכון לפאניקה.

1 דקה לפני, Saar said:

גם אם אתה חושב שסאן מנחם לא יותר טוב מדודזאדה, לא מבין איך זה רלוונטי.

כדי שנוכל לתת למגינים שהם "שחקני סגל" לשחק הם צריכים שיהיה לידם לפחות בלם אחד איכותי. כרגע, כשעוד לא ראינו את ניר ביטון משחק, הבלמים האלה הם ייני ונחמיאס, לצוות אותם עם דודזאדה או מגן צעיר חסר ניסיון, זה מתכון לפאניקה.

ברור שחייב להביא בלם זר. אין אחד שלא חושב ככה ובסוף גם יגיע. 

לא ראינו את ניר ביטון משחק בתור בלם בנבחרת? אם הוא מספיק לסלטיק הוא מספיק גם לליגה המדהימה שלנו.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שחייב להביא בלם זר. אין אחד שלא חושב ככה ובסוף גם יגיע. 

לא ראינו את ניר ביטון משחק בתור בלם בנבחרת? אם הוא מספיק לסלטיק הוא מספיק גם לליגה המדהימה שלנו.

גם ייני פעם היה מספיק, השאלה איך הוא היום.

לסיכום, אני מאמין שאיביץ' יצליח בסופו של דבר להוציא מהסגל הזה יותר מהעונה הקודמת, אבל כרגע אנחנו בונים פה על נסים, צריך לזכור שהסגל עדיין בינוני גם עם זהבי וגויאגון.

לפני9 שעות , turgi said:

לא יודע על איזה טריז מדובר אבל אני לא מאמין שאיביץ' מרוצה ממצב הסגל שלו.

הוא גם די אמר את זה במסעת אחרי המשחק בחמישי.

לדעת מינואר שאתה צריך בלם ולהגיע לסוף יולי בלי אחד כזה, זה קצת מביש לדעתי.

ואפשר להפסיק להגיד לנו שקשה להביא, היריבות שלנו לאליפות מביאות. גם אנחנו יכולים.

אף אחד לא מרוצה כרגע, אני בטוח. אם סה פציע ופחות מתאים לתוכניות, אז מחפשים פיתרון אחר בהסכמת איביץ. אולי עוד לא סגורים על מי לשחרר וזה מעכב הגעה. 

1 hour ago, Saar said:

גם ייני פעם היה מספיק, השאלה איך הוא היום.

לסיכום, אני מאמין שאיביץ' יצליח בסופו של דבר להוציא מהסגל הזה יותר מהעונה הקודמת, אבל כרגע אנחנו בונים פה על נסים, צריך לזכור שהסגל עדיין בינוני גם עם זהבי וגויאגון.

מה זה קשור לייני? ביטון היה כזה בשנה האחרונה מה בדיוק השתנה?

זה כמו שאני אגיד שפלאניץ׳ אמנם היה טוב בשנתיים האחרונות, אבל השנה מי אמר שהשנה הוא יהיה טוב? 

לא יודע אם סגל שכולל שחקנים כמו ניר ביטון, סאבוריט, גלוך, פארפה, זהבי, יובאנוביץ׳ ועוד הוא סגל של לבנות על ניסים. לדעתי זה מוגזם ממש.

צריך עוד חיזוק ולכולם זה ברור, אבל אנחנו מרחק 2-3 שחקנים מסגל מצויין. לא צריך להפוך את המצב לגרוע יותר ממה שהוא.

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

מבין ב-2000% את ההחתמה של זהבי. 

זהבי זה הישראלי הכי טוב הדור האחרון, הישראלי הכי טוב כרגע, איש שיכול לשנות מועדון, פרנצ'ייז פלייר ועוד ועוד סופרלטיבים. מבחינתי זה שחקן שאתה מביא כשאתה יכול, לא משנה מה מצב הסגל. מה שלא ברור לי זה למה בינואר להביא את יובאנוביץ' ב-2 מיליון יורו אם אתה יודע שזהבי סגור אצלך לקיץ. ולא שאני לא חושב שיובא שחקן מפלצתי ששווה את הסכום, אלא שבסוף אפשר לשחק רק עם חלוץ אחד, מקסימום שניים. לא ברור למה לא לדאוג לשאר העמדות שחייבות חיזוק דחוף. הרי אם היינו פותחים את העונה "רק" עם זהבי ופריצה זו עדיין הייתה העמדה הכי חזקה בליגה.

לא חושב שידעו שזהבי סגור, כנראה נתן הרגשה שיש על מה לדבר וזה תלוי בהצעות שיהיו לו. 

נוצר מצב שהיינו צריכים חיזוק לליגה וגם פריצה הראה שיפור ניכר, אולי היה אפשר להסתפק בחלוץ זול יותר. 

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

מה הקטע שהוא משאיל שחקנים לבית"ר? הם יורדים ליגה, לא עדיף להם לשחק בליגת העל? שחקנים מטומטמים.

הוא אוהד בית"ר,זה מה שקרה.

12 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה הקטע שהוא משאיל שחקנים לבית"ר? הם יורדים ליגה, לא עדיף להם לשחק בליגת העל? שחקנים מטומטמים.

נראלך באמת שהם ירדו ליגה? בסוף ימצאו איזה קומבינה

1 דקה לפני, wddani said:

נראלך באמת שהם ירדו ליגה? בסוף ימצאו איזה קומבינה

יש יותר סיכוי שאשכב עם לוסיאנה בשיאה מאשר שהם ירדו ליגה.

לפני5 שעות , המכבייה said:

אף אחד לא מרוצה כרגע, אני בטוח. אם סה פציע ופחות מתאים לתוכניות, אז מחפשים פיתרון אחר בהסכמת איביץ. אולי עוד לא סגורים על מי לשחרר וזה מעכב הגעה. 

לא חושב שיש קשר לשאלה את מי לשחרר. עוד לא התחילה העונה ואני חושב שבתיאוריה אפשר להיות גם עם 10 זרים, פשוט לא לרשום את מי שאתה לא רוצה לליגה ולאירופה.

לא החתימו בלם כי לא הצליחו לסגור עם אחד מהבלמים שאיביץ' אישר

41 דקות לפני, snufkin said:

לא חושב שיש קשר לשאלה את מי לשחרר. עוד לא התחילה העונה ואני חושב שבתיאוריה אפשר להיות גם עם 10 זרים, פשוט לא לרשום את מי שאתה לא רוצה לליגה ולאירופה.

לא החתימו בלם כי לא הצליחו לסגור עם אחד מהבלמים שאיביץ' אישר

בסוף יחתימו. נקווה שיהיה מוצלח. אני חסר את הידע הבסיסי של מה באמת קורה מאחורי הקלעים. 

מה אתם רוצים? שינחתו פה מסי ודי מריה?

אחלה חלון ועוד לא נגמר, תמיד כל שנה בעשור האחרון גם עם ג'ורג'י חיכו לראות אם יש סיכוי לאירופה( = הכנסה ) לפני שהחתימו זרים ופוצצו את הסגל, השנה לא יהיה נפלנו על מפלצת אירופית 

הסגל הזה מספיק לאליפות מה אתם רועדים מבש וחיפה

מה נעשה עם סגל גדול מזה? נשחק נגד עצמנו ?!?

שחררו כבר 

הגיע ביטון זהבי ואיביץ 

או בשפה שאתם אוהבים 

חלוץ הולנדי עם 20 שערים 

בלם ששיחק בעשור האחרון בסלטיק 

למאמן עם רקורד מפחיד בליגה 

איזה פאניקה שחררו כבר  

ההגנה שלנו נראת כמו בית שימוש. מי שמתלהב מרכש כמו זהבי, ביטון ואיביץ' וחושב שזה הפתרון ואפשר לקחת אליפות טועה טעות מרה. בלי דמויות בהגנה אין לנו מה לחפש בצמרת. 

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

ההגנה שלנו נראת כמו בית שימוש. מי שמתלהב מרכש כמו זהבי, ביטון ואיביץ' וחושב שזה הפתרון ואפשר לקחת אליפות טועה טעות מרה. בלי דמויות בהגנה אין לנו מה לחפש בצמרת. 

נכון. אבל ברור שיגיע בלם זר, ביטון גם ישחק בלם או 6. אופטימלי זה לא אבל טוב יותר ממה שיש כרגע

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

נכון. אבל ברור שיגיע בלם זר, ביטון גם ישחק בלם או 6. אופטימלי זה לא אבל טוב יותר ממה שיש כרגע

ברור שיגיע אבל שאלה מתי. בסוף אוגוסט או בשבועיים הקרובים שיהיה אפשר להרכיב אותו מול אריס.

On 17.7.2022 at 09:43, ת"א שלנו said:

לא מעניין אותי אם וכמה תארים ניקח השנה. מה שבטוח זה שברק יצחקי היה צריך ללכת הביתה יחד עם טל בן חיים על כל ההדלפות האחרונות שהוא העביר לתקשורת. לא רואה עתיד איתו. לא מקצועי ולא ניהולי. מה אפשר לצפות משחקן שהוגלה לקפריסין על ידי קרויף? אותו בן אדם רק עם דיסטנס של גנרל.

אם אין לו מחליף בכוננות זה חסר אחריות לפטר אותו(כי איביץ' לא יהיה פה לנצח).