Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מעניין.

לא יודע אם זה אומר טוב על יצחקי.

לא יודע מה זה אומר אבל אני כן יודע שבעידן הרשתות החברתיות- דמו של יצחקי נשפך(מטפורית כמובן) כבר שנתיים על האישיו הזה. ובטח כאן בפורום. לא הייתי בנעליים האלה מעולם ואין לי שום עצה טובה לא לברק ולא לטל. נשמע לי על הספקטרום הסביר. אם טל היה טוב, הרי לא היתה שאלה בכלל, נכון?  

1 hour ago, המכבייה said:

לא יודע מה זה אומר אבל אני כן יודע שבעידן הרשתות החברתיות- דמו של יצחקי נשפך(מטפורית כמובן) כבר שנתיים על האישיו הזה. ובטח כאן בפורום. לא הייתי בנעליים האלה מעולם ואין לי שום עצה טובה לא לברק ולא לטל. נשמע לי על הספקטרום הסביר. אם טל היה טוב, הרי לא היתה שאלה בכלל, נכון?  

צודק 100%, הוא לא קיבל ביקורת הוגנת וצעקתי את זה פה לא אחת.

אני חושב שאם היה לו מספיק ביטחון בתפקיד שלו ובפיגורה שהוא במועדון הוא לא היה צריך לכפות דיסטנס על חברים. אבל זה באמת עיסוק בזוטות. בתחושתי הוא מתפתח כאן יפה.

טל בן חיים לא נשאר כי הוא לא ברמה, מאוד פשוט 

הוא לא צעיר הוא לא ישתפר כנראה לא בונים עליו לאיזה תפקיד מקצועי והוא לא סמל שמצדיק איזה חוזה עכשיו

שכיר חרב קלאסי אני מת עליו אבל חלאס זה נגמר 

8 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

הוא לא צעיר הוא לא ישתפר כנראה לא בונים עליו לאיזה תפקיד מקצועי והוא לא סמל שמצדיק איזה חוזה עכשיו

מעדיף לזכור לו את הטוב מאשר הרע.

ברק לא האריך לו חוזה כבר פעם אחת למרות שהוא בדיסטנס?

טל לא חושב שהוא לא השאיר אותו שוב פשוט כי... הוא לא מספיק טוב למכבי?

לפני2 שעות , עמית ר said:

הוא יותר דיבר על זה שיצחקי לא עדכן אותו לגבי התוכניות בעונה הבאה שעם זה אני מסכים איתו, אמר שזכותו להחליט מקצועית מה שהוא רוצה אבל היה צריך לעדכן אותו. דווקא הוא די היה מודע לזה שכבר לא מתאים לסגל לפי מה שהבנתי מהראיון שלו והבין למה שחררו אותו רק דיבר על הדרך.

2 דקות לפני, עמית ר said:

קרא את הראיון, הבחור חושב שהוא שיחק טוב עד שיצא מההרכב והפסיק לעלות גם כמחליף.

בסך הכל אוהב אותו ומודה לו על הדברים הטובים שתרם לקבוצה ועל רגעים יפים אבל בראיון מבינים שמדובר בבן אדם עם אגו מטורף

לפני2 שעות , אם אין אני לי נמני said:

ולמה לא להפרד ממנו יפה? מה הקטע לכתוב איזו הודעה קרה בלי שאף גורם מודה לו או אומר עליו כמה מילים? לקבל מברק שיחה בת דקה וחצי לפרוטוקול? נו באמת, בכל זאת נתן פה הרבה שנים משמעותיות. 

בכללי, ממליץ לכם לראות את הפודקסט של הפודיום איתו, שמסביר יפה מאוד למה הסיכוי שלו להצליח בקדנציה השניה היה מאוד נמוך ומסביר הרבה על השנתיים תחת ואן לוון. אף פעם לא אהבתי את פטריק, אבל עכשיו אני מבין למה אפילו אני כאוהד שלא באמת הכיר אותו, לא אהב אותו ואת מה שהוא שידר.

לפני1 שעה , עמית ר said:

נכון מאוד, הוא פשוט חלש מאוד ועובדה שאף קבוצת ליגת על לא פנתה אליו

לפני2 שעות , עמית ר said:

בדיוק

אולי בפתח תקווה יצליח אבל לנו הוא כבר לא היה מתאים

לפני3 שעות , BRoi said:

בסך הכל אוהב אותו ומודה לו על הדברים הטובים שתרם לקבוצה ועל רגעים יפים אבל בראיון מבינים שמדובר בבן אדם עם אגו מטורף

איך הבנת את זה?

לפני2 שעות , אין עוד מלבדי said:

ולמה לא להפרד ממנו יפה? מה הקטע לכתוב איזו הודעה קרה בלי שאף גורם מודה לו או אומר עליו כמה מילים? לקבל מברק שיחה בת דקה וחצי לפרוטוקול? נו באמת, בכל זאת נתן פה הרבה שנים משמעותיות. 

בכללי, ממליץ לכם לראות את הפודקסט של הפודיום איתו, שמסביר יפה מאוד למה הסיכוי שלו להצליח בקדנציה השניה היה מאוד נמוך ומסביר הרבה על השנתיים תחת ואן לוון. אף פעם לא אהבתי את פטריק, אבל עכשיו אני מבין למה אפילו אני כאוהד שלא באמת הכיר אותו, לא אהב אותו ואת מה שהוא שידר.

לא מסביר שום דבר. הוא חזר חלש מאוד ולא הצליח לבלוט בשום שלב. את הלכלוכים על פטריק שמענו ממנו גם על דוניס,העובדה שפטריק היה שנוא ומאוס לא קשורה לכך שטבח לא הצליח בקדנציה השניה.

לגבי הטענות ליצחקי, כשהאריך לו את החוזה טענו שהם חברים וזו לא החלטה מקצועית, עכשיו כשלא האריך באים בטענות שהוא עשה את זה רק כדי שלא יגידו שהוא משאיר אותו מסיבות לא מקצועיות, על הסגנון אפשר להתכווח וגם ריקן דיבר על זה בסוף העונה שעברה כשהשאירו אותו באוויר תקופה.

לפני6 שעות , AvielMaccabi4 said:

לא מסביר שום דבר. הוא חזר חלש מאוד ולא הצליח לבלוט בשום שלב. את הלכלוכים על פטריק שמענו ממנו גם על דוניס,העובדה שפטריק היה שנוא ומאוס לא קשורה לכך שטבח לא הצליח בקדנציה השניה.

לגבי הטענות ליצחקי, כשהאריך לו את החוזה טענו שהם חברים וזו לא החלטה מקצועית, עכשיו כשלא האריך באים בטענות שהוא עשה את זה רק כדי שלא יגידו שהוא משאיר אותו מסיבות לא מקצועיות, על הסגנון אפשר להתכווח וגם ריקן דיבר על זה בסוף העונה שעברה כשהשאירו אותו באוויר תקופה.

בוודאי שזה קשור. כששחקן חוזר עם חוסר בטחון אחרי שנה קשה ונתקל במאמן כזה שגם דואג לייבש אותו ולהתייחס אליו חרא, ברור שזה לא עוזר לשחקן לחזור לעצמו. מה גם שבן חיים לא הראשון שהעלה את הטענות האלה נגדו. גם אני לא רציתי שבן חיים ישאר, הוא כבר חלש וגם בהזדמנויות שקיבל לא ניצל אותן. אבל תרם הרבה למכבי והיה ראוי להפרד ממנו יפה. זה קו ישיר ליחס למיכה, ולפרידה משכטר וטיבי.

לא דיברו איתו או עשו לו הודעת פרידה זה כזה קטנוניות של סבתות.

סיימתם חוזה שמן במועדון הכי מסודר בארץ רוצים אותכם ידברו לא רוצים שאו ברכה. זה עד כדי כך פשוט. אני בטוח שכל אחד ואחד מאלה שנעלבים על הבולשיט הזה היו סוחבים אותנו לסאגה אם היו בעמדת הכוח. אתם בביזנס ובספורט תחרותי, לא אצל היועצת של הבית ספר.

אחרי הראיון הזה של טב"ח אני נותן ליצחקי עוד פלוסים, מהדיבור אפשר להבין שבנה על סאחבק ויצחקי לא זרם.

4 דקות לפני, אקיטה said:

סיימתם חוזה שמן במועדון הכי מסודר בארץ רוצים אותכם ידברו לא רוצים שאו ברכה. זה עד כדי כך פשוט. אני בטוח שכל אחד ואחד מאלה שנעלבים על הבולשיט הזה היו סוחבים אותנו לסאגה אם היו בעמדת הכוח. אתם בביזנס ובספורט תחרותי, לא אצל היועצת של הבית ספר.

אחרי הראיון הזה של טב"ח אני נותן ליצחקי עוד פלוסים, מהדיבור אפשר להבין שבנה על סאחבק ויצחקי לא זרם.

די נו, יש דרך להיפרד משחקנים

זה לא משהו שמצריך מאמץ או משאבים

בלקמן עדין מחכה להודעת פרידה ממנו

וברגע ש-4-5 שחקנים מעלים את אותה טענה זה בעייתי, אפילו אם אותם שחקנים הם מבוגרים שלא יועילו לנו הרבה

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

די נו, יש דרך להיפרד משחקנים

זה לא משהו שמצריך מאמץ או משאבים

בלקמן עדין מחכה להודעת פרידה ממנו

וברגע ש-4-5 שחקנים מעלים את אותה טענה זה בעייתי, אפילו אם אותם שחקנים הם מבוגרים שלא יועילו לנו הרבה

העניין שזה בעיה כל כך מינורית שזה מרטיט את ביצה שמאל. אם אלה הבעיות של מכבי אש עלינו התקדמנו מאוד.

28 דקות לפני, אקיטה said:

בול.

הרגישות מוגזמת ביותר. ככה זה בספורט, רוצים אותך יתייחסו אליך יפה ולהיפך. ככה תמיד זה היה בכל העולם.

לפני2 שעות , duss21 said:

בול.

הרגישות מוגזמת ביותר. ככה זה בספורט, רוצים אותך יתייחסו אליך יפה ולהיפך. ככה תמיד זה היה בכל העולם.

בדיוק

סיים חוזה אף אחד לא חייב לו כלום

אם היו רוצים היו מציעים לו חדש

לפני17 שעות , אין עוד מלבדי said:

אני אהיה כנה ואגיד שלא ראיתי את הפודקאסט אז כן אשמח אם תצטט דברים קריטיים (תקופת מבחנים וזה..)

אני כן אגיד 2 דברים בלי קשר, יהיה לו טקס ב10000 אחוז ויפרדו יפה (כזה לא מיכה הם יודעים)

הסיבה היחידה שהוא לא הצליח זה שהוא לא היה טוב,תוציא רקע מסביב טל בן חיים קיבל מלא צאנסים בסבב ב זה פשוט לא היה זה

ודווקא התקופה של יצחקי כמאמן הוא שיחק הכי הרבה 

את פטריק אני אשפוט כפטריק לנוער ופטריק לבוגרים

אני מאמין שאת הפירות על העבודה הנוער נראה רק עכשיו (5 שחקנים בנבחרת הנוער ברמה הזאת לא מזלזל בזה)

כמאמן בוגרים, פשוט לא ברמה