Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

11 דקות לפני, המכבייה said:

אין לו כח אמיתי. יובאנוביץ זה בכלל לא שם שעבר בהתכתבויות המקצועיות של המועדון. 

אז מי הביא את קוואס, סה, נחמיאס, חלאיילה, פריצה ושמיר? מיטש?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה עבד כצמד דו ראשי עם פטריק. אבל הוא לא מינה את פטריק וגם לא מינה את מלאדן. ברור שיש לו פונקציה מקצועית, אבל החלטות גדולות פחות.  למה זה ככה? לא יודע. בחיפה זה יכול לעבוד כי הבוס קרוב וקשוב ואלברמן מקבל את הפורפורציה הנכונה ביחס לשחר ובכר. במכבי הנוכחית, פחות. זה סתם מרגיש מופקר למתבונן מהצד. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בהיבט הרכש, הוא סוג של סקאוט ראשי. יאתר וימליץ על רשימת שחקנים או לחילופיםץן יבואו אליו עם רשימה והוא יגיד מי נראה לו ועדין הוא לא ינהל את תקציב הרכש ולא יחתום על הצ'ק בסוף ולא יחליט אם זה הזמן להגדיל את ההצעה כדי לסגור עם פלוני או ללחוץ על ההוא, הוא לא ג'ורדי ולא מנספורד ואפילו לא ואן לייבן. כשואן לייבן לא רצה את קניקובסקי, לא הלכו עליות כשהתחרט מכבי סגרה איתו תוך כמה ימים.

נראה מה יהיה בחלון הזה, הרושם שלי הוא שהמאמן (איביץ?) יהיה הסמכות

2 דקות לפני, snufkin said:

בהיבט הרכש, הוא סוג של סקאוט ראשי. יאתר וימליץ על רשימת שחקנים או לחילופיםץן יבואו אליו עם רשימה והוא יגיד מי נראה לו ועדין הוא לא ינהל את תקציב הרכש ולא יחתום על הצ'ק בסוף ולא יחליט אם זה הזמן להגדיל את ההצעה כדי לסגור עם פלוני או ללחוץ על ההוא, הוא לא ג'ורדי ולא מנספורד ואפילו לא ואן לייבן. כשואן לייבן לא רצה את קניקובסקי, לא הלכו עליות כשהתחרט מכבי סגרה איתו תוך כמה ימים.

נראה מה יהיה בחלון הזה, הרושם שלי הוא שהמאמן (איביץ?) יהיה הסמכות

גם ג׳ורדי ומנספורד לא קבעו תקציב ולא יכלו לחתום על חוזה בלי אישור של מיטש. זה תמיד היה ככה.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם ג׳ורדי ומנספורד לא קבעו תקציב ולא יכלו לחתום על חוזה בלי אישור של מיטש. זה תמיד היה ככה.

היה להם חבל מראש, לא בלתי נגמר אבל היה. ליצחקי אין, הוא סוג של סקאוט ומנהל תפעולי

• 2 weeks later...

לצד הכישלון בבניית הסגל בעונה הקודמת שהוא לכל הפחות שותף לו, אני בגדול מאוד אוהב את המהלכים במכבי מאז ינואר.

ההחתמה של קרסטאיץ לתקופת מבחן של חצי עונה, השאיפה וההצלחה להביא טוב ממנו בקיץ, השחרור של הרננדס וההבאה של סה, הסגירה המוקדמת עם ואן אובריים. כל אלה החלטות שסביר שהוא הוביל או לפחות היה דומיננטי בקבלתן.

מעניין מה יהיה התפקיד שלו לצד איביץ' ובואו נמתין לראות איזה החלטות יתקבלו עם המושאלים והארכות החוזים לייני, ריקן, חוזז, בלטקסה, טל.

עכשיו שאיביץ' חתם אני מצפה לחדשות בגזרת ייני ריקן ובעיקר פארפה. (בנוסף לשחקנים חדשים כמובן).

פארפה צריך או לחתום או לעוף ליציע עד שיימכר. מאמין שיציעו לו מספיק והוא יחתום בסוף. אולי עם סעיף שחרור כלשהו. 

• 2 weeks later...
23 דקות לפני, Krishi said:

אחלה יצחקי עד עכשיו

לגמרי! אני שיניתי גישה כלפיו מרגע ששמעתי איך איביץ מדבר עליו ועל העבודה שלו במועדון לפני כמה חודשים.

עכשיו שכל מי שלכלך בעמודים הקודמים שיתן לעצמו כאפת שטות, ומי שתיבל ב"ג'חנון" שישטוף את הפה המטונף שלו.

יאללה יצחקי, תן לנו ביטון ובלם זר.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

לגמרי! אני שיניתי גישה כלפיו מרגע ששמעתי איך איביץ מדבר עליו ועל העבודה שלו במועדון לפני כמה חודשים.

עכשיו שכל מי שלכלך בעמודים הקודמים שיתן לעצמו כאפת שטות, ומי שתיבל ב"ג'חנון" שישטוף את הפה המטונף שלו.

יצחקי בחור חכם, מבין כדורגל ואיש של אנשים. הוא מצויין כשהוא יד ימינו של סמכות מקצועית בכירה (איביץ, מנספורד) וככה זה צריך להיות, הוא לא "מנהל מקצועי" במובן הג'ורדי של המילה או במובן הרגיל של המושג. איביץ' נותן לו משימה והוא מבצע וזה שילוב טוב

14 דקות לפני, Skankhunt42 said:

אם הוא מצליח להאריך לגלוך, אני סולח לו על הכל ומחתים אותו כמנהל מקצועי ל10 שנים בשכר משודרג.

משימה (כנראה) בלתי אפשרית

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא זוכר אם אמרתי ג׳חנון אבל טינפתי ואני בשלב הזה באהבה גדולה אוכל את הכובע ומפרגן לו בגדול.

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הג'חנון היה מיותר בלי קשר למה שאנשים חשבו עליו מקצועית, אין ספק.

אחלה יצחקי!!!! 

בדיוק כמו שהיה שחקן, מבריק ואלגנטי, והכי חשוב, מתעלם מכל מיני רעשי רקע מאנשים ללא מושג.

אוהבים אותך ברק

45 דקות לפני, snufkin said:

יצחקי בחור חכם, מבין כדורגל ואיש של אנשים. הוא מצויין כשהוא יד ימינו של סמכות מקצועית בכירה (איביץ, מנספורד) וככה זה צריך להיות, הוא לא "מנהל מקצועי" במובן הג'ורדי של המילה או במובן הרגיל של המושג. איביץ' נותן לו משימה והוא מבצע וזה שילוב טוב

אני באמת חושב שכל הצעדים בקיץ הזה עד כה לא היו תלויים באיביץ. 

רמת ההתהפכות פה היא אדירה.

הוא לא עשה משהו מדהים עכשיו, כמו שהוא לא חירב לפני מספר חודשים.

עשה את העבודה שלו אז, ועושה אותה עכשיו (למען האמת עדיין לא יודע להגיד אם זה לזכותו או רעתו).

הדברים השתנו בעיקר מהצד של מיטש כנראה שפתח את הזרם. אם לא היה פותח, היינו ממשיכים לראות פה טענות על יצחקי

6 דקות לפני, עמית ר said:

רמת ההתהפכות פה היא אדירה.

הוא לא עשה משהו מדהים עכשיו, כמו שהוא לא חירב לפני מספר חודשים.

עשה את העבודה שלו אז, ועושה אותה עכשיו (למען האמת עדיין לא יודע להגיד אם זה לזכותו או רעתו).

הדברים השתנו בעיקר מהצד של מיטש כנראה שפתח את הזרם. אם לא היה פותח, היינו ממשיכים לראות פה טענות על יצחקי

בדיוק פשוט יש שחרור יותר של כסף