Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

לפני2 שעות , המכבייה said:

אחלה גולסה אבל לא בכל מחיר. לא עליו מכבי אמורה לבנות. הוא תוסף הוא לא העיקר. כדאי שנתרכז בעתיד ומה אפשר להוציא ממה שיש לנו. ננסה ליצור. 

אני לא חושב שהוא כזה יקר והוא שווה את הכסף שלו ויש לו מקום בסגל שלנו לעונה הבאה.

1 hour ago, erantheking21 said:

הג'אחי מאוכזב שהוא צריך לעבוד ולחפש בלם

אם היה משאיר את סה זה היה בדיחה ולא שסה בלם לא טוב, הוא עשוי מחרסינה פשוט וחבל

סה-טו.

לפני2 שעות , antonio_margheriti2 said:

לא התרשמתי מסה בכלל, אם הסיפור הזה נכון, זאת עוד סיבה למה יצחקי צריך לשים את המפתחות וללכת הביתה.

האמת המהלך עם סה היה מהלך נכון מאוד של מכבי.

תמונת מצב נכון לחורף האחרון:

1. הרננדז זה לא זה והביע רצון לעזוב

2. קשה לנבא אילו בלמים זרים יצליחו פה. הרננדז למשל הגיע עם רזומה טוב משל אמאדור.

לכן המהלך של לנצל חצי עונה מתה כדי לבחון בלם חדש היה רעיון נכון. סכום הרכישה הזול שסוכם מול לודוגורץ היה גם נכון.

לצערינו לא הספקנו להתרשם מסה כי הוא הופרד בלידתו מגולסה.

באופן כללי רק אומר, אני מרגיש שיוצא לי יותר מדי להגן פה על יצחקי. אני בניגוד למה שמשדרים חושב שיש לו לא מעט אחריות על מצבה של הקבוצה גם אם יש נסיבות מקילות. אבל, ביקורת צריכה להיות עניינית. יצחקי לא צריך להניח את המפתחות כי סה לא הצליח. זאת היתה עסקה טובה ואני מאוד שמחתי שמכבי גם שחררו את הרננדז וגם עסקת השאלה לחצי שנה על בלם זר עם סעיף רכישה סביר. 

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

האמת המהלך עם סה היה מהלך נכון מאוד של מכבי.

תמונת מצב נכון לחורף האחרון:

1. הרננדז זה לא זה והביע רצון לעזוב

2. קשה לנבא אילו בלמים זרים יצליחו פה. הרננדז למשל הגיע עם רזומה טוב משל אמאדור.

לכן המהלך של לנצל חצי עונה מתה כדי לבחון בלם חדש היה רעיון נכון. סכום הרכישה הזול שסוכם מול לודוגורץ היה גם נכון.

לצערינו לא הספקנו להתרשם מסה כי הוא הופרד בלידתו מגולסה.

באופן כללי רק אומר, אני מרגיש שיוצא לי יותר מדי להגן פה על יצחקי. אני בניגוד למה שמשדרים חושב שיש לו לא מעט אחריות על מצבה של הקבוצה גם אם יש נסיבות מקילות. אבל, ביקורת צריכה להיות עניינית. יצחקי לא צריך להניח את המפתחות כי סה לא הצליח. זאת היתה עסקה טובה ואני מאוד שמחתי שמכבי גם שחררו את הרננדז וגם עסקת השאלה לחצי שנה על בלם זר עם סעיף רכישה סביר. 

דווקא עסקת סה הייתה החלטה טובה מצידו של יצחקי גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת איכות השחקן. 

אבל הוא צריך להניח את המפתחות במסגרת משרת המנהל המקצועי(יכול להיות שהוא ראש מערך סקאוטינג מעולה וכנראה שהקידום שלו היה טעות אבל בשאר האספקטים של ניהול מקצועי הציון שלו בעיניי הוא -C במקרה הטוב) ומעוד לא מעט סיבות אחרות.

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

דווקא עסקת סה הייתה החלטה טובה מצידו של יצחקי גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת איכות השחקן. 

אבל הוא צריך להניח את המפתחות במסגרת משרת המנהל המקצועי(יכול להיות שהוא ראש מערך סקאוטינג מעולה וכנראה שהקידום שלו היה טעות אבל בשאר האספקטים של ניהול מקצועי הציון שלו בעיניי הוא -C במקרה הטוב) ומעוד לא מעט סיבות אחרות.

יכול להיות. אני אומר כבר שנה שלדעתי מיטש נותן לו קרדיט מלא כדי להצליח או להיכשל והוא יהיה פה לפחות עד הקיץ הבא. הוא המנהל המקצועי שלנו הקיץ והאמת בוא נקווה שהוא יצליח.

47 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יכול להיות. אני אומר כבר שנה שלדעתי מיטש נותן לו קרדיט מלא כדי להצליח או להיכשל והוא יהיה פה לפחות עד הקיץ הבא. הוא המנהל המקצועי שלנו הקיץ והאמת בוא נקווה שהוא יצליח.

ברור שכולנו נשמח שהוא יצליח גם מבחינתנו כאוהדים כי זה גם טוב לכולם בערך במכבי היציבות במשרה המאוד חשובה של מנהל מקצועי אבל כרגע ההישגים שלו לא מרשימים במיוחד עד לא קיימים.

1 hour ago, Raumdeuter said:

ברור שכולנו נשמח שהוא יצליח גם מבחינתנו כאוהדים כי זה גם טוב לכולם בערך במכבי היציבות במשרה המאוד חשובה של מנהל מקצועי אבל כרגע ההישגים שלו לא מרשימים במיוחד עד לא קיימים.

אני מסכים.

מצד שני מיטש ידע להראות לג'ורדי הגדול את הדרך החוצה אז אני סומך עליו גם בנושא הזה.

אני פשוט אומר שדי ברור שהוא מקבל את הקרדיט הקיץ, אם הוא יפוטר זה יקרה רק לקראת הקיץ הבא וכמובן רק אם יכשל, אז האמת אני לא מייחל לזה.

אני שומע פרסומים על כל מיני מאמנים חדשים שמועמדים למכבי. אםםם אחרי כל הפרסומים וההדלפות שבאו אחרי הפסדים ותיקו מעצבנים, שיצחקי הדליף במהלך כל העונה לרז אמיר כדי להרגיע את האוהדים, איביץ' וזהבי לא יהיו במכבי, אז כל האש והפוקוס צריכים להיות לבן אדם אחד - ברק יצחקי. שלא נתבלבל. 

אם קארצב ועכשיו פארפה לא מוכנים להאריך חוזה זה כבר בעיה של המנהל המקצועי, מאמין שאם ג'ורדי או מנספורד היו פה זה לא היה קורה

לפני7 שעות , Keano said:

אם קארצב ועכשיו פארפה לא מוכנים להאריך חוזה זה כבר בעיה של המנהל המקצועי, מאמין שאם ג'ורדי או מנספורד היו פה זה לא היה קורה

תוסיף לזה את דור פרץ בחינם לאיטליה, רכישות הזויות של דן ביטון וחלאילה..

לפני5 שעות , קובי השועל said:

תוסיף לזה את דור פרץ בחינם לאיטליה, רכישות הזויות של דן ביטון וחלאילה..

דור פרץ זה בעיה של מערכת, קצת לפני שהוא קיבל רשמית את התפקיד 

דן ביטון וחלייאלה מסכים

אם גויאגון לא מאריך חוזה יצחקי חייב ללכת הביתה

יש לו כריזמה של מר עכבר מארתור 

לא מתאים למועדון, לך.

בסוף הכי חשוב היה להביא מאמן עד תחילת יוני, זה שאנחנו כבר נגררים עם דבר כל כך טריוויאלי לא מבשר טובות. הקיץ עוד יכול להתהפך אבל מבחינתי בתור אחד שלא מפיל את כל האשמה רק עליו הוא התחיל ברגל שמאל מאוד. ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על נושאי ייני וריקן שהיו צריכים לחתום על חוזה חדש כבר מאתמול.

לפני2 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מיטש אף פעם לא היה פה. הבעיה מתחילה בניהול.

שג'ורדי ומנספורד היו פה הרכש הגיע מוקדם.

יצחקי הוא שכונה

לא הגיע רכש מוקדם, חוץ מבעונה הראשונה של מנספורד שבאמת היתה יוצאת מהכלל ביחס לשאר העונות

14 דקות לפני, snufkin said:

לא הגיע רכש מוקדם, חוץ מבעונה הראשונה של מנספורד שבאמת היתה יוצאת מהכלל ביחס לשאר העונות

איזה חלון חלומי היה עם מנספורד,

קיבלנו את איביץ',

חזרו אלינו שחקני בית מהשאלה שבסופו של דבר הובילו אותנו לשתי אליפויות,

קיבלנו את שכטר וקנדיל שהיה מעולה באותה עונה.

ומעל הכל קיבלנו שני זרים תותחים בדמות סבוריט ואמאדור.

חלון שהביא אליפות, מתגעגע למנספורד, ממש אהבתי אותו.

ממה שאומרים כתבים וסוכנים שעובדים עם מכבי, הטייטל של יצחקי עושה איתו עוול.  אין לו באמת סמכויות שיצדיקו טייטל של "מנהל מחלקת כדורגל" ובטח לא מנהל מקצועי. 

הוא כן בשוטף מטפל בכל בעיות היום-יום ומה שצריך בקבוצות הכדורגל מילדים ועד בוגרים אבל הוא לא מנהל מקצועי במובן הג'ורדי של המילה. מתייעצים איתו לגבי בחירות שחקנים, העבירו לו את השם של קראסטאיץ' לפני שהוא חתם, אבל לא מבקשים ממנו אישורים ואין לו באמת סמכות לסגור דברים. נראה יותר כמי שמקשר בין קנדה (מיץ' ואנגלידס) לבין ישראל. אם היה מקבל טייטל אחר, זה היה נכון יותר

1 hour ago, snufkin said:

ממה שאומרים כתבים וסוכנים שעובדים עם מכבי, הטייטל של יצחקי עושה איתו עוול.  אין לו באמת סמכויות שיצדיקו טייטל של "מנהל מחלקת כדורגל" ובטח לא מנהל מקצועי. 

הוא כן בשוטף מטפל בכל בעיות היום-יום ומה שצריך בקבוצות הכדורגל מילדים ועד בוגרים אבל הוא לא מנהל מקצועי במובן הג'ורדי של המילה. מתייעצים איתו לגבי בחירות שחקנים, העבירו לו את השם של קראסטאיץ' לפני שהוא חתם, אבל לא מבקשים ממנו אישורים ואין לו באמת סמכות לסגור דברים. נראה יותר כמי שמקשר בין קנדה (מיץ' ואנגלידס) לבין ישראל. אם היה מקבל טייטל אחר, זה היה נכון יותר

אז מי כן אחראי על החלק המקצועי?

לפני3 שעות , Afrojack said:

אז מי כן אחראי על החלק המקצועי?

אין כרגע גורם שהוא ראש הפרמידה כנראה וזאת בעיה. כשואן לייבן היה, הוא היה האחראי, מאז שום דבר לא ברור (בינואר מי שדחף להביא את יובאנוביץ זה קראסטאיץ'). נראה שהאיש החזק הוא אנגלידיס אבל אין לו משרה רשמית במכבי והכל מתנהל בצורה לא מסודרת