Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

טלטלה זה לא דרמטי. טלטלה זה לזעזע את המערכת. גם פיטורי מאמן זו טלטלה ועשו זאת היטב לפני כחודשיים. זה דרמטי? אם כן, שיהיה דרמטי. ואם אפשר לפטר מאמן אפשר לפטר מנהל מקצועי שאמון על כישלון קולוסאלי. הגבינה שלי היא לא תארים - אלא הדרך. אני לא המלצתי לשרוף את קריית שלום ולהבעיר צמיגים בוערים ליד פלאפל ג'ינה לפני משחק של מכבי בבלומפילד אלא להפנות את הזרקור ביציעים אל יצחקי שהוא נושא באחריות עצומה לכישלון שאנחנו רואים בשנתיים האחרונות. מבחינתי - טונות הכסף לא מעניינות ואין לי בעיה עם השקעה כספית פחותה מימי העבר, זה לא האישו ומעולם לא היה. מה שמעניין אותי זה שהמועדון שלנו ימנה אנשים ראויים בעלי פרסטיז'ה שמקבלים החלטות מקצועיות. וגם אם ישגו. כמו שקרויף שגה במקרה של ראדי ושילמנו על זה ועוד איך שילמנו, אז נחייה עם זה. אני לא מוכן לקבל בסבבה התנהלות חובבנית כזאת ויחד עם זאת - כפי שהדגשתי קודם, המטרה לעולם לא יכולה להיות מיץ'. אבל חייבת להיות מי שאמונים על קבלת ההחלטות - פטריק. ועכשיו יצחקי.

לא מרגיש שזה מתפקידנו. אז מיטש טעה במינוי, סו וואט? אני לא מרגיש שאני במקום של להגיד למיטש איך לנהל את מכבי ומה לעשות עם הכסף שלו. 

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אגב - אם אקט שבו הקהל יוצא נגד יצחקי יגרום לגולדהאר לעזוב ולסיים את דרכו במועדון אז אני מבטיח לך שסיום דרכו ממש לא יגיע בגלל אקט שכזה. שום קשר. אפס קטליזטור. רק טוב יכול לצאת מזה. שוב - זה WIN-WIN. 

לא מזה אני חושש. זה מדרון חלקלק. 

לפני13 שעות , רועי- said:

מעניין אותי איך אתה רואה את התפקיד של יצחקי. אם אין לו חלק בבניית הסגל ומאמנים. מה התפקיד שלו?

בערך מה שהוא היה לפני כן. לא חושב שהיו לו סמכויות לעשות משהו לפני שואן לובן עזב. ספק אם יש לו גם עכשיו. אני מניח שהוא מנהל אי אילו עניינים יום יומיים אדמניסטרטיבים + הוא איש הקשר של גולדהאר למועדון.

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

האם ברק יצחקי מטרה נוחה? התשובה היא - כן. האם כתוצאה מהמטרה הזאת אפשר להעביר מסר לגולדהאר - כמובן.

ומצטער, אני לא מסכים עם החלק שציטטתי.

ראשית, אם אתה כותב (ונניח שאתה יודע) שיצחקי התעקש שקניקובסקי כן יהיה בקבוצה וזאת למורת רוחו של פטריק, אזי יש לו יכולת השפעה וכוח. אם פטריק היה הקובע הבלעדי, אז לטענתך, גבי לא היה פה היום. ולכן תצורת המחשבה הא-מורפית שאנחנו מדברים עליה מייצרת פתרון בינארי לחלוטין - האחריות היא על גולדהאר או לא על גולדהאר. ואני לא מסכים עם הנחת היסוד הזאת. 

בוודאי שמיץ' נושא באחריות. נושא בה? הוא 'נושא הדגל' של האחריות במכבי לכאן ולשם. ויחד עם זאת ברק יצחקי מחזיק בתפקיד רגיש עם כוח (ר"ע קניקובסקי) וזה שהוא לא פועל בשיחות מול מיץ' כדי לשים לו תנאי שאם לא יקרה x אז הוא לא ימשיך - אז אין לו שום ערך במועדון.

אדם כזה שחתום על שחרור גויאגון, שכטר, יוני, פרץ בלי יכולת לחזק את הקבוצה כראוי. וגם כן חיזוק שקרה מאוחר מידי, צריך לשאת באחריות על מצב הקבוצה. ואם אין לו יכולת להשפיע אז שיתפטר מהמועדון.

לגבי קניקובסקי - יצחקי רצה, ואן לובן לא. לא הגיע רכש אחר, בסוף ואן לובן התרצה. יצחקי לא סטטיסט, אבל הוא דמות שולית. הסגל שלנו הוא הסגל של המאמן וההשפעה של יצחקי על מה שקרה בקיץ היא מינורית.

לא חושב שיצחקי נושא (לפחות לא נשא) בעמדת כח. לא באמת. כל מה שקרה בקיץ מראה ככה. זה גם בלט אחרי כן. לא הוא פיטר את המאמן, לא הוא מינה את המאמן. הוא אפילו לא קיבל אישור לחפש מאמן. להאשים אותו אותו בשחרורים והחתמות כאלה ואחרות... נראה לי על פראייר. סתם שיהיה על מי לכעוס. אני לא חושב שהוא יכול לבוא בדרישות לגולדהאר כי מראש לא נראה שהוא בכלל מונה בשביל להיות פונקציה כזו.

אני לא מחבב אותו והייתי שמח אם יגיע מישהו לתפקיד, אבל הבעיה במכבי היא לא יצחקי.

לפני13 שעות , רועי- said:

מעניין אותי איך אתה רואה את התפקיד של יצחקי. אם אין לו חלק בבניית הסגל ומאמנים. מה התפקיד שלו?

לא יודע, מה שהוגדר לו. אני לא משלם לו את המשכורת וזה לא עבר דרכי. רק זה שמינה אותו בעצם יודע. ואם הוא לא משנה, אז זה כנראה מספק אותו. יצחקי(ואני לא מאוהביו ואשמח אם יהיה שם מישהו אחר) לא צריך לתת לנו דין וחשבון, רק לבוס שלו.  

איך אפשר לחשוב שהבעיה שלנו היא יצחקי? במקרה הטוב הוא היה אחראי על חלון אחד בקיץ ובמקרה הרע גם על זה לא.

האחריות להכל היא מיטש, שמינה את יצחקי, על נסיונו הדל. אגב, שתי האופציות האפשריות רעות - אם יצחקי הוא היחיד שאחראי היום על הצד המקצועי במועדון אנחנו בבעיה, ואם מיטש מינה את יצחקי ולא נותן לו סמכויות, גם אז אנחנו בבעיה.

בסוף מיטש בחר בדרך מסוימת לנהל את המועדון בתקופה הזאת והוא מינה את יצחקי כי הוא מאמין בו. זה הכל.

לפני1 שעה , duss21 said:

איך אפשר לחשוב שהבעיה שלנו היא יצחקי? במקרה הטוב הוא היה אחראי על חלון אחד בקיץ ובמקרה הרע גם על זה לא.

האחריות להכל היא מיטש, שמינה את יצחקי, על נסיונו הדל.

ברור שהאחריות היא על מיטש אבל זה אפילו לא משנה אם פטריק היה אחראי יותר או פחות, הגיוני שיפנו אצבע מאשימה ל"ראש מחלקת הכדורגל".

לא מטורף בעיניכם שהקבוצה עם סגל כלכך חלש לא עושה אפילו חיזוק אחד בחלון ? 

ברור שאליפות כבר לא אופציה העונה אבל הסגל הזה צריך חריש כלכך עמוק שלא להתחיל אותו בחלון הנוכחי יכול לדעתי לעלות לנו גם בעונה הבאה. 

מעניין אם יצחקי מנסה להביא רכש ולא מצליח/נענה בסירוב עי גולדהאר או שהוא פשוט לא מוכן להודות בכשלון המטורף שלו בקיץ

9 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לא מטורף בעיניכם שהקבוצה עם סגל כלכך חלש לא עושה אפילו חיזוק אחד בחלון ? 

ברור שאליפות כבר לא אופציה העונה אבל הסגל הזה צריך חריש כלכך עמוק שלא להתחיל אותו בחלון הנוכחי יכול לדעתי לעלות לנו גם בעונה הבאה. 

מעניין אם יצחקי מנסה להביא רכש ולא מצליח/נענה בסירוב עי גולדהאר או שהוא פשוט לא מוכן להודות בכשלון המטורף שלו בקיץ

הייתי הולך על אופציה של מנהל מקצועי/מנכל חדשים שיגיעו לפני הקיץ על מנת לתכנן את העונות הבאות.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

הייתי הולך על אופציה של מנהל מקצועי/מנכל חדשים שיגיעו לפני הקיץ על מנת לתכנן את העונות הבאות.

הלוואי. אחרת זאת פשוט הזיה

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

הלוואי. אחרת זאת פשוט הזיה

לא רואה סרט אחר.

יהיה הרבה יותר קל בקיץ לקבל החלטות עם מסיימי החוזים וכל השחקנים שיחזרו מהשאלות. הקטע שהאיש הזה צריך להגיע בטווח של החודשיים הקרובים כדי שיוכל באמת לראות את כולם עד סוף העונה.

8 דקות לפני, duss21 said:

סתם לצורך ההשוואה, בחלון של ינואר בעונה ששוטא התחיל, שקצת דומה לעונה הזאת, הבאנו איזה 5 שחקנים.

את מי הבאנו אז?

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

את מי הבאנו אז?

הברזילאים, ייני, רובן מיקאל ושוינפלד

ויותר חשוב עזבו נוסא, מדוניאנין, עדן בן בסט ודור פרץ הושאל

32 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מרסלו וראמון :wub:

כמה היית חוזר לתקופת התמימות הזאת? שרכש כבר היה משהו שהתייחסנו אליו כמובן מאליו.

היום זה כמו לידת עכוז

חייב להגיד שאני לא מתרגש מיצחקי כן או לא. יאללה יצחקי בבית מחר בבוקר, מה ישתנה?

הכל מתחיל ונגמר במיטש, ואני כמובן אתחיל ואגיד שאני מעדיף לסבול עשור עם מיטש מאשר בלעדיו, כשאנחנו רואים מה החלופות אנחנו צריכים להגיד תודה גם אם אנחנו נראים ככה.

התלות בקריזות של בעלים רנדומליים לא בריא לי לנפש, למזלנו בורכנו במיטש ואני איתו לטוב ולרע גם עם עוד 10 שנים בלי אליפויות. הולך אחריו בעיניים עצומות.

אבל אם נדבר על איך לשפר את המצב, מיטש צריך להתחיל לעשות פה סדר, מנכ"ל או מנהל מקצועי עם סמכויות זה הדבר הראשון

לשפוט את יצחקי אין לי מושג, אני נותן לו הנחה שפטריק היה הדמות המקצועית הבכירה בקיץ. מבחינתי המבחן הראשון שלו יהיה בקיץ, אם הוא מעיף שומן מיותר(חוזז/טבח ומי שבא לכם) ומקבל החלטות אמיצות.

אני באמת לא יודע איך ההחלטות מתקבלות במכבי, מרגיש לי שיצחקי קצת מסורס והכל פה מתנהל לא יעיל. עסקה כמו של יצחקי ב-2010 נראית כמו משהו שלא יקרה כאן יותר לטוב ולרע, שהכל נסגר מהרגע לרגע ושיחקנו את המשחק שכולם משחקים, כרגע אנחנו מתנהלים בהתנהלות משלנו ואם זה מתאים לקבוצות בליגה אז סבבה אם לא אז אנחנו נסתדר לבד. לצערי אנחנו נדפקים מזה קצת. כרגע אני מרגיש קצת מופקר ושהקבוצה בלי בעל בית מקצועי. נקווה לטוב. את יצחקי אשפוט מהחלון בקיץ(בחלון בחורף אין לי ציפיות ממנו או מהמערכת)