Jump to content

ברק יצחקי

YallaMaccabi

Recommended Posts

להגיד שקרויף לא ישב על הגדרות והעיף שולחנות זה נכון

אף אחד לא יכופף את מיץ', בגלל זה הוא מיץ' גולדהאר ואנחנו כותבים בפורום

אבל ההבדל בינו לבין יצחקי הוא תהומי

מיץ' נתן לקרויף כסף והוא הפעיל קשרים אדירים, מכבש שכנוע וסוכנים כדאי לקחת את האיקס כסף שמיץ' נתן לו להוציא את המקסימום ולהביא לפה שחקנים, טובים או לא טובים שמשכו גם מאמנים טובים.

ליצחקי אין שום קשרים זה או שהוא מוצא זרים שרוצים 900 אלף יורו בשנה או כלום

זרים טובים לא רוצים לבוא לפה ללא תשורה ראויה ואנחנו כבר לא שם לשלם את הסכומים האלה 

לפני8 שעות , חומץ בלסמי said:

בעיני אנשים מאוד כועסים, כי מכבי נראית על הפרצוף וגם האופק שלה נראה לא מדהים. אבל הם לא רוצים לכעוס על גולדהאר, אז מחפשים מטרה נוחה וקרובה, וזה יצחקי. אני לא מת על הבן אדם, אבל להאשים אותו לא עוזר בכלום. כבר אמרתי, אשמח אם יגיע סוף כל סוף מנהל מקצועי אמיתי (ואם אפשר גם מנכ"ל בבקשה), אבל אני לא מוצא הרבה טעם בהאשמה על פראייר.

האם ברק יצחקי מטרה נוחה? התשובה היא - כן. האם כתוצאה מהמטרה הזאת אפשר להעביר מסר לגולדהאר - כמובן.

ומצטער, אני לא מסכים עם החלק שציטטתי.

ראשית, אם אתה כותב (ונניח שאתה יודע) שיצחקי התעקש שקניקובסקי כן יהיה בקבוצה וזאת למורת רוחו של פטריק, אזי יש לו יכולת השפעה וכוח. אם פטריק היה הקובע הבלעדי, אז לטענתך, גבי לא היה פה היום. ולכן תצורת המחשבה הא-מורפית שאנחנו מדברים עליה מייצרת פתרון בינארי לחלוטין - האחריות היא על גולדהאר או לא על גולדהאר. ואני לא מסכים עם הנחת היסוד הזאת. 

בוודאי שמיץ' נושא באחריות. נושא בה? הוא 'נושא הדגל' של האחריות במכבי לכאן ולשם. ויחד עם זאת ברק יצחקי מחזיק בתפקיד רגיש עם כוח (ר"ע קניקובסקי) וזה שהוא לא פועל בשיחות מול מיץ' כדי לשים לו תנאי שאם לא יקרה x אז הוא לא ימשיך - אז אין לו שום ערך במועדון.

אדם כזה שחתום על שחרור גויאגון, שכטר, יוני, פרץ בלי יכולת לחזק את הקבוצה כראוי. וגם כן חיזוק שקרה מאוחר מידי, צריך לשאת באחריות על מצב הקבוצה. ואם אין לו יכולת להשפיע אז שיתפטר מהמועדון.

מסכים שמיץ בסופו של דבר האשם במצב, כי העובד שלו לא מתפקד והוא סבבה עם זה. 

אבל אם לברק יצחקי היה אכפת מהמועדון , הוא היה אומר את זה לבד למיץ שזה גדול עליו וצריך משהו מעליו. 

אני מבין גם את ברק שמפחד על ההכנסה שלו, אבל כרגע המצב שבגלל שהוא מפחד על התפקיד הוא משחית מועדון שלם. 

רק מחאה מולו תזרז את התהליכים, צריכים את הארגון בשביל זה לשלטים וכו 

28 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אבל אם לברק יצחקי היה אכפת מהמועדון , הוא היה אומר את זה לבד למיץ שזה גדול עליו וצריך משהו מעליו. 

אני מבין גם את ברק שמפחד על ההכנסה שלו, אבל כרגע המצב שבגלל שהוא מפחד על התפקיד הוא משחית מועדון שלם. 

באיזה עולם עובד בא למעסיק שלו ואומר לו " אני לא טוב מספיק תביא מישהו אחר"

5 דקות לפני, Davidna said:

באיזה עולם עובד בא למעסיק שלו ואומר לו " אני לא טוב מספיק תביא מישהו אחר"

בעולם הספורט שעוד היה פעם כבוד גם לאנשים שלא הצליחו. 

6 דקות לפני, הנדון said:

בעולם הספורט שעוד היה פעם כבוד גם לאנשים שלא הצליחו. 

הצלחה וכישלון תלויים קודם כל בציפיות, אני לא מושג כמה הסגל הזה הוא באמת בניה של ברק, כמה ביקש ולא קיבל, כמה הוא הזהיר אם בכלל.

גם אופי התפקיד של ברק שונה, זה תפקיד לטווח היותר ארוך מאשר מאמן שאפשר להגיד בנחרצות שכשל.

אנחנו כולנו רואים מגמה מדאיגה ביותר באיכות הסגל בשנתיים האחרונות ובהחלטות שהתקבלו במועדון, אבל אני לא יכול לצפות מאדם שאני לא בטוח שהוא אשם לבוא למעסיק שלו ולהגיד לו ״זה גדול עלי״.

12 דקות לפני, kutomer said:

הצלחה וכישלון תלויים קודם כל בציפיות, אני לא מושג כמה הסגל הזה הוא באמת בניה של ברק, כמה ביקש ולא קיבל, כמה הוא הזהיר אם בכלל.

גם אופי התפקיד של ברק שונה, זה תפקיד לטווח היותר ארוך מאשר מאמן שאפשר להגיד בנחרצות שכשל.

אנחנו כולנו רואים מגמה מדאיגה ביותר באיכות הסגל בשנתיים האחרונות ובהחלטות שהתקבלו במועדון, אבל אני לא יכול לצפות מאדם שאני לא בטוח שהוא אשם לבוא למעסיק שלו ולהגיד לו ״זה גדול עלי״.

כל דקה שהוא נשאר במועדון זה נזק לטווח הארוך בגלל התפקיד, מי יודע כמה זמן יקח לתקן את כל מה שהרסו בשנתיים האחרונות. גם את תמם הייתי שולח הביתה ומביא מישהו יותר מקצועי אבל זאת כבר פנטזיה לא ריאלית כרגע. 

כתבתי בנושא מקביל וחשוב גם כאן >>

בטווח הקצר - אין לנו ספק שהקהל צריך לעודד את הקבוצה.

אבל אם חשוב לנו הטווח הרחוק - יצחקי צריך להיות על המוקד כדי להראות חוסר שביעות רצון שמגיע מהקהל. במטרה לזעזע את קנדה.

1 hour ago, kutomer said:

בסופו של דבר זה לא משנה כמה נתנו לו וכמה לא, הוא הסמכות המקצועית היחידה אולי במועדון, נמצא בתפקיד כבר 3-4 שנים.

הקבוצה העצובה שנבנתה נבנתה במשמרת שלו, בהימנעות שלו כי הוא רוצה לשמור על תפקיד ושכר שכנראה לא יקבל בשום מקום אחר או ביוזמתו.

10 דקות לפני, hen34 said:

אני מבין שבקנדה עדיין לילה ויצחקי לא קיבל את הטלפון המיוחל...

חרא על הפרצוף שלנו 

הסיכוי שזה יקרה כמו שנזכה בלוטו

מגיע לנו בתכלס הסבל הזה שאין צוות ניהולי ראוי במועדון

1 דקה לפני, liron981s said:

מגיע לנו בתכלס הסבל הזה שאין צוות ניהולי ראוי במועדון

למה מגיע לנו? 20 אלף מנויים, קהל שקונה הכי הרבה בארץ, למה מגיע לנו שלא יהיה לאנשים אכפת מקצועית מהקבוצה? 

30 דקות לפני, hen34 said:

אני מבין שבקנדה עדיין לילה ויצחקי לא קיבל את הטלפון המיוחל...

חרא על הפרצוף שלנו 

מלאך המוות (אנגלידיס) לא בארץ.

זה פשוט הזיה שאפילו מנכ"ל המועדון אין לו ייפוי כוח לפטר עובד (אפילו זוטר - כגון אפסנאי ) והכל צריך לעבור דרך קנדה

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

האם ברק יצחקי מטרה נוחה? התשובה היא - כן. האם כתוצאה מהמטרה הזאת אפשר להעביר מסר לגולדהאר - כמובן.

ומצטער, אני לא מסכים עם החלק שציטטתי.

ראשית, אם אתה כותב (ונניח שאתה יודע) שיצחקי התעקש שקניקובסקי כן יהיה בקבוצה וזאת למורת רוחו של פטריק, אזי יש לו יכולת השפעה וכוח. אם פטריק היה הקובע הבלעדי, אז לטענתך, גבי לא היה פה היום. ולכן תצורת המחשבה הא-מורפית שאנחנו מדברים עליה מייצרת פתרון בינארי לחלוטין - האחריות היא על גולדהאר או לא על גולדהאר. ואני לא מסכים עם הנחת היסוד הזאת. 

בוודאי שמיץ' נושא באחריות. נושא בה? הוא 'נושא הדגל' של האחריות במכבי לכאן ולשם. ויחד עם זאת ברק יצחקי מחזיק בתפקיד רגיש עם כוח (ר"ע קניקובסקי) וזה שהוא לא פועל בשיחות מול מיץ' כדי לשים לו תנאי שאם לא יקרה x אז הוא לא ימשיך - אז אין לו שום ערך במועדון.

אדם כזה שחתום על שחרור גויאגון, שכטר, יוני, פרץ בלי יכולת לחזק את הקבוצה כראוי. וגם כן חיזוק שקרה מאוחר מידי, צריך לשאת באחריות על מצב הקבוצה. ואם אין לו יכולת להשפיע אז שיתפטר מהמועדון.

למה שיתפטר אם מרוצים ממנו? אתה ואני לא מרוצים ממנו אבל אנחנו לא קובעים דבר. 

לפני2 שעות , YallaMaccabi said:

איזה מחאה. על מה אתה מוחה בדיוק? על טונות הכסף שנשפכות עליך כבר עשור או על הפעם היחידה בעשור שלא תסיים בשתי המקומות הראשונים? 

Just now, המכבייה said:

למה שיתפטר אם מרוצים ממנו? אתה ואני לא מרוצים ממנו אבל אנחנו לא קובעים דבר. 

יכולים לקבוע. למה לא? שביעות הרצון בקרב הקהל היא פונקציה משמעותית בקניית המנויים והכרטיסים וכפועל יוצא בהכנסות של מכבי לעונה הבאה וזה מאוד נוגע ללב המועדון. 

רוצה לומר - אם הקהל לא מרוצה ממשהו > מכבי תרצה לפתור את המשהו הזה, כדי שזה לא יפגע בהכנסות ובתקציב המועדון בשנת תשפ"ג. 

האסטרטגיה הזאת היא טובה בעיניי. ולמה זאת? כי מצד אחד הסיכון הוא מינימלי. הרי גולדהאר לא יקום וילך אם האש תהיה נגד יצחקי. הרי אף אחד לא יצא נגד מיץ'. ויחד עם זאת הקהל צריך להראות שהוא לא מרוצה (שריקות בוז. קריאות נגדו) ולמרקר את הבעיה על יצחקי. מהיציע זה יגיע ישירות לגולדהאר.

ומשם גולדהאר, גם אם הוא לא רואה את הדברים כמונו כרגע, יבין שיש כאן בעיה גדולה. ופתרון הבעיה מוכרח לעבור ראשית כל בהכרה בה. אם אין בעיה - אין פתרון. 

אם גולדהאר יכיר בבעיה - אנחנו נקרב את פתירתה. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

איזה מחאה. על מה אתה מוחה בדיוק? על טונות הכסף שנשפכות עליך כבר עשור או על הפעם היחידה בעשור שלא תסיים בשתי המקומות הראשונים? 

על טונות כסף של מיץ' שנשפכות במקומות הלא נכונים בגלל אנשי מקצוע בינוניים. אם הטענות יהיו כלפי יצחקי ולא כלפי מיץ' זה יהיה בבחינת ה-win-win. 

המועדון צריך לעבור טלטלה. חיזוק בינואר, עוצמתי ככל שיהיה, לא יספיק בלונג ראן. 

31 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבין . אסור למחות? אסור להביע את דעתך?

זה בדיוק מה שקרה לחיפה, שמרוב ההכרת תודה ליעקב שחר האיש גרם להם ל-10 שנים הזויות ובלי עזרה מאיתנו הם גם לא זוכים באליפות עוד 10.

15 דקות לפני, ת"א שלנו said:

על טונות כסף של מיץ' שנשפכות במקומות הלא נכונים בגלל אנשי מקצוע בינוניים. אם הטענות יהיו כלפי יצחקי ולא כלפי מיץ' זה יהיה בבחינת ה-win-win. 

המועדון צריך לעבור טלטלה. חיזוק בינואר, עוצמתי ככל שיהיה, לא יספיק בלונג ראן. 

"המועדון צריך לעבור טלטלה", זה אולי נכון אבל גם דרמטי מידי. מישהו הזיז לנו קצת את הגבינה. אוקיי, אפשר להכיל גם תקופות כאלה כאשר אנחנו יודעים שליבו ופיו של בעל המועדון שווים. טונות הכסף גם הביאו תארים ואין מושלם בשום דבר. 

הבעיה עם ברק יצחקי זה שבתור שחקן הוא עשה סבוטז׳למאמנים ופירק את חדר ההלבשה

באישיות שלו, הוא לא ראוי להיות בעמדה הזו, הוא הישראלי התחמן, לא הייתי סומך עליו והוא לא היה עובר מבחן אמינות בשום מקום עבודה בסיסי (עם שאלות פשוטות כמו, האם היית לוקח עט ממקום העבודה)

6 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מבין . אסור למחות? אסור להביע את דעתך?

זה בדיוק מה שקרה לחיפה, שמרוב ההכרת תודה ליעקב שחר האיש גרם להם ל-10 שנים הזויות ובלי עזרה מאיתנו הם גם לא זוכים באליפות עוד 10.

דוגמא מעולה שחר. לא הבנתי את אוהדי חיפה בזמן אמת ואני בוודאי לא אבין את אוהדי מכבי היום. כל העניין באמת זאת יציבות כלכלית. הם מספקים אותה. יהיו גלים טובים, יהיו גלים רעים אבל אתה על הגלגל. אין באמת תחליפים לאנשים האלה, אלא אם כן הם כבר לא רוצים להיות שם. וזה לא המקרה, נראה לי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

"המועדון צריך לעבור טלטלה", זה אולי נכון אבל גם דרמטי מידי. מישהו הזיז לנו קצת את הגבינה. אוקיי, אפשר להכיל גם תקופות כאלה כאשר אנחנו יודעים שליבו ופיו של בעל המועדון שווים. טונות הכסף גם הביאו תארים ואין מושלם בשום דבר. 

טלטלה זה לא דרמטי. טלטלה זה לזעזע את המערכת. גם פיטורי מאמן זו טלטלה ועשו זאת היטב לפני כחודשיים. זה דרמטי? אם כן, שיהיה דרמטי. ואם אפשר לפטר מאמן אפשר לפטר מנהל מקצועי שאמון על כישלון קולוסאלי. הגבינה שלי היא לא תארים - אלא הדרך. אני לא המלצתי לשרוף את קריית שלום ולהבעיר צמיגים בוערים ליד פלאפל ג'ינה לפני משחק של מכבי בבלומפילד אלא להפנות את הזרקור ביציעים אל יצחקי שהוא נושא באחריות עצומה לכישלון שאנחנו רואים בשנתיים האחרונות. מבחינתי - טונות הכסף לא מעניינות ואין לי בעיה עם השקעה כספית פחותה מימי העבר, זה לא האישו ומעולם לא היה. מה שמעניין אותי זה שהמועדון שלנו ימנה אנשים ראויים בעלי פרסטיז'ה שמקבלים החלטות מקצועיות. וגם אם ישגו. כמו שקרויף שגה במקרה של ראדי ושילמנו על זה ועוד איך שילמנו, אז נחייה עם זה. אני לא מוכן לקבל בסבבה התנהלות חובבנית כזאת ויחד עם זאת - כפי שהדגשתי קודם, המטרה לעולם לא יכולה להיות מיץ'. אבל חייבת להיות מי שאמונים על קבלת ההחלטות - פטריק. ועכשיו יצחקי.

אגב - אם אקט שבו הקהל יוצא נגד יצחקי יגרום לגולדהאר לעזוב ולסיים את דרכו במועדון אז אני מבטיח לך שסיום דרכו ממש לא יגיע בגלל אקט שכזה. שום קשר. אפס קטליזטור. רק טוב יכול לצאת מזה. שוב - זה WIN-WIN. 

1 hour ago, הנדון said:

למה מגיע לנו? 20 אלף מנויים, קהל שקונה הכי הרבה בארץ, למה מגיע לנו שלא יהיה לאנשים אכפת מקצועית מהקבוצה? 

לעשות לזה like לא היה לי מספיק.