Jump to content

מכבי - נתניה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, הישראלי היפה said:

ביטון לא מתאים לקבוצה עם שאיפות, מקסימום לספסל.

האם יש לו מקום בקישור של חיפה היום? האם היה לו במקום בקישור שלנו לפני שנתיים ושלוש כשלקחנו אליפות?

גם לא ביכולות, גם לא ביכולת להוביל קבוצה.

לשחקן בתפקיד שלו יש בדרך כלל אופי חזק ומנהיגותי, אין לו את זה.

עניין המנהיגות לא רלוונטי פה. מנהיג גם יכול להיות שחקן הגנה ולא כל שחקן טוב הוא מנהיג. ובוא אני אחדש לך משהו - אף שחקן של מכבי ביכולת הנוכחית שלו פרט לדניאל פרץ לא היה מקבל חולצת הרכב במכבי שלפני שנתיים-שלוש. אולי אולי גלזר. אבל רק אולי.

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

בניגוד למה שנכתב פה, אני לא חורץ את גורלו של דביטון. לדעתי לא יודעים להשתמש בו נכון. הוא שחקן ענק שאם ידעו להשתמש בו בצורה מדויקת זה יהיה כמו רובה צלפים בשדה קרב. הבעיה שלוקחים רובה צלפים ומנסים להפוך אותו לf16 מה שלא כל כך תואם את האפיון של הנשק. צריך להביא מישהו שיודע להשתמש בו. אולי קרסטאיץ'. מתישהו.

זה לא יקרה וההחתמה הכפולה של גבי ושלו הוציאה כסף מיותר והוצאה של פארפה שבטוח לא פחות כשרוני ממנו.

אותו הדבר לגבי עידו שחר. אין שום סיבה שריקן ועדן שמיר גרמו להוצאה שלו להשאלה.

אנחנו מועדון פחדן שמפחד להתוות דרך.

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

עניין המנהיגות לא רלוונטי פה. מנהיג גם יכול להיות שחקן הגנה ולא כל שחקן טוב הוא מנהיג. ובוא אני אחדש לך משהו - אף שחקן של מכבי ביכולת הנוכחית שלו פרט לדניאל פרץ לא היה מקבל חולצת הרכב במכבי שלפני שנתיים-שלוש. אולי אולי גלזר. אבל רק אולי.

אין פה קרקע מקצועית שיכולה להעניק לשחקנים יכולת להתפתח. שחקנים שסבלו מתת אימון שנה וחצי (יתכן שגם עכשיו-לא יודעים) לא יכולים לתת מספרים.