Jump to content

עידוד נטו - תמות המוזיקה

Meron's

Recommended Posts

https://www.facebook.com/121482214556490/posts/4976021542435842/?sfnsn=mo

אני אנסה להתחיל פה בקמפיין  מחזירים הקול ליציע או שתקראו לזה איך שבא לכם. 

מה שבטוח שיש פה מספר בעיות שחייבות להיפתר שבראש ובראשונה:

לא לתת יד יותר למוזיקה במגרשים!!! 

היה פה מישהו שאמר שהוא דיבר עם חילי טרופר אבל כנראה שלאף אחד, כולל ההנהלה, לא אכפת  מהאוהדים. 

מדובר על הרבה דברים קטנים שיוצרים אנטי-אווירה:

- אי יכולת להכניס אמצעי עידוד, דגלים, צבע ליציע.

- שירים ברמקולים בעוצמה  בלי הפסקה משעה לפני שהמשחק מתחיל וגם אחריו, לא ניתן לעודד, לא שומעים את שאר הקהל. | לא ברור ממתי התחילו המנהג המגונה הזה אבל הוא חייב להיפסק!!! 

- כמות בודקים מביכה(ותורים) לעומת כמות האוהדים(שער 7, 8 על שערים אחרים אני לא יכול להעיד)

- למי שנוסע בתחב''צ יודע את זה טוב, צומת פלאפל ג'ינה חסומה, אבל חסומה גם לאוטובוסים ככה שהאוהדים שהחליטו על הדרך ''המהירה'' ללא פקקים נאלצים לחכות בין 20 דקות ל40 דקות עד שהצומת תפתח וגם אז האוטובוסים הראשונים שמגיעים מתפוצצים בשניה. 

*אני מאחד המגוננים הגדולים על ההנהלה בהרבה מאוד דברים, אבל משהו העונה שונה. אין תגובה לגבי כלום וגם שיש נראה שמי שיושב שם לא קשוב, לא מעוניין להקשיב ואנחנו מעניינים להם ת'*ין. 

ועכשיו פתאום משחק בצהריים מנסים להביא עוד אוהדים אבל לשים להם שירים על הפרצוף. 

אני אומר לכם שאם זה יקרה בשבת אז אני עולה לעמדה של הדיג'יי וסוגר לו את השאלטר. 

1 hour ago, מרגוליס said:

כנראה שלאפאחד בהנהלה לא אכפת מהאוהדים?

לא סופרים אותנו.

בטח אחרי זוועות הגמר גביע 

בגביע רצתי לגדר עם 13 ואמרתי לאוהדים להעלות לעמדה למעלה להגיד להם להפסיק, לא היה אכפת להם. מתיש ממש

לפני4 שעות , Meron's said:

https://www.facebook.com/121482214556490/posts/4976021542435842/?sfnsn=mo

אני אנסה להתחיל פה בקמפיין  מחזירים הקול ליציע או שתקראו לזה איך שבא לכם. 

מה שבטוח שיש פה מספר בעיות שחייבות להיפתר שבראש ובראשונה:

לא לתת יד יותר למוזיקה במגרשים!!! 

היה פה מישהו שאמר שהוא דיבר עם חילי טרופר אבל כנראה שלאף אחד, כולל ההנהלה, לא אכפת  מהאוהדים. 

קודם כל - נושא חשוב. 

אני דיברתי איתו אחרי הגמר גביע בעונה שעברה. הוא הבטיח שיפעל כדי למנוע את הישנות המקרים, אבל לצערי כיוונתי אותו רק למשחקים שהם נייטרליים כמו חצי\גמר גביע שהמארחת היא ההתאחדות (אני מניח) ולא קבוצה מסוימת כי ראיתי בזה באמת אתגר שהוא לא בשליטתנו. כאן אני חושב שאפשר לדבר עם מכבי ולהפסיק את הטמטום הזה. אני לא מבין למה זה נחוץ. חוץ מהניגון הקבוע בזמן לחיצות הידיים (סטייל ליגת האלופות) שהוא לדעתי חובה ואין לנו מה לעשות עם זה כי זו החלטת התאחדות. אבל באופן כללי אני מניח שרוב הדברים יושבים אצל מכבי ואם כך זה בר פתרון וכדאי קודם כל להתחיל בקבוצה שלנו ורק אז לעבור לקבוצות אחרות. 

לפני10 שעות , Meron's said:

בגביע רצתי לגדר עם 13 ואמרתי לאוהדים להעלות לעמדה למעלה להגיד להם להפסיק, לא היה אכפת להם. מתיש ממש

במקום לחגוג ביציע כמו שצריך שלחתי הודעות למנהלת, לא ממש עניין אותם זה היה השיא של הדבר הזה שקורה בשנים האחרונות אין פה שום תרבות ספורט.

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

קודם כל - נושא חשוב. 

אני דיברתי איתו אחרי הגמר גביע בעונה שעברה. הוא הבטיח שיפעל כדי למנוע את הישנות המקרים, אבל לצערי כיוונתי אותו רק למשחקים שהם נייטרליים כמו חצי\גמר גביע שהמארחת היא ההתאחדות (אני מניח) ולא קבוצה מסוימת כי ראיתי בזה באמת אתגר שהוא לא בשליטתנו. כאן אני חושב שאפשר לדבר עם מכבי ולהפסיק את הטמטום הזה. אני לא מבין למה זה נחוץ. חוץ מהניגון הקבוע בזמן לחיצות הידיים (סטייל ליגת האלופות) שהוא לדעתי חובה ואין לנו מה לעשות עם זה כי זו החלטת התאחדות. אבל באופן כללי אני מניח שרוב הדברים יושבים אצל מכבי ואם כך זה בר פתרון וכדאי קודם כל להתחיל בקבוצה שלנו ורק אז לעבור לקבוצות אחרות. 

קודם כל באמת לפנות למכבי ולבקש מהם חלאס עם המוזיקה לפני משחקים.

מי מכם שרוצה לקדם עניינים ויכול לסגנן מכתב מנומק ורשמי לחילי טרופר בנושא המוזיקה (רק המוזיקה כרגע) שילך על זה ושישלח לי אותו בבקשה