Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בטדי | 3-1, 3 נקודות חשובות במותחן, עם הפנים קדימה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, hen34 said:

מי לדעתך מהרשימה שנתתי יכול להיות שחקן הרכב? מי ראוי להיות בסגל?

לדעתי אף אחד,וכשצריך אז עושים מהפכות.

הבעיה היותר גדולה הכי שאין מנהל מקצועי שמסוגל להניע את כל זה.

נחמיאס, ביטון, קוואס ופריצה.

מאיפה הרעיון המוזר לשחרר שחקנים ישראל, כאילו הם גדלים על העצים?

חוץ מטבח שאפשר להחליף בקונוס ולא נרגיש בהבדל רוב הזמן, לא משחרר אף שחקן ישראלי, אלא אם יש מישהו יותר טוב ממנו שריאלי להביא.

בעונה ארוכה צריך את כולם, גם אם חלק מהשחקנים לא מתאימים להיות שחקני הרכב במכבי.

והכי הזוי שביטון ברשימה.

10 דקות לפני, שי123 said:

מאיפה הרעיון המוזר לשחרר שחקנים ישראל, כאילו הם גדלים על העצים?

חוץ מטבח שאפשר להחליף בקונוס ולא נרגיש בהבדל רוב הזמן, לא משחרר אף שחקן ישראלי, אלא אם יש מישהו יותר טוב ממנו שריאלי להביא.

בעונה ארוכה צריך את כולם, גם אם חלק מהשחקנים לא מתאימים להיות שחקני הרכב במכבי.

והכי הזוי שביטון ברשימה.

מסכים שביטון צריך ביטחון והוא יביא איכויות שחסר לנו.

לפני7 שעות , hen34 said:

בסיטואציות מסויימות כן.

דעתי האישית בלבד להרננדס,גראלדש,קוואס,פריצה,גררו,חוזז,אלמוג,חאליילה,טבח,ביטון ונחמיאס אין מקום במכבי.

אני לא רואה סיבה להיפטר מרוב השמות שצוינו. 

גררו הוא החלוץ המהיר היחיד שלנו וכבר נתן פה פלייאוף מהסרטים. זה בדיוק הזמן לתת לו את המושכות כדי לדעת פנינו לאן, בתסריט טוב אתה גם מוכר אותו בקיץ.

קוואס את פריצה הם זרים בעונה ראשונה, כל אחד מהם הראה משהו, הם בטח לא איומים. 

ביטון ישראלי שנרכש בכסף טוב לפני חצי שנה וברור שיש לו ברגליים יותר ממה שהוא נותן כרגע. שחרור שלו יגיע עם תשלום שכרו, כשאנחנו צמאים לשחקן יצירתי בעמדה שלו. 

לחוזז אלמוג חלאיילה ונחמיאס יש מקום כשחקני סגל במכבי.

לפני12 שעות , מכביסט לעד said:

נחמיאס, ביטון, קוואס ופריצה.

מסכים ושחקנים נוספים הם סבירים בהחלט לסגל, אבל כשהם צרכים להיכנס כל משחק להציל את המולדת זה כבר גדול עליהם.

תחשוב איך הקבוצה הייתה נראית אם היית מחליף 3 שחקנים - הרננדס בקארלוס, גארלדש בדסה וטבח באצילי.

היינו רצים ראש בראש עם חיפה עד הסוף עם הרכב כזה, הוא לא מושלם, אבל הוא משמעותית איכותי יותר ממה שיש לנו, זאת בדיוק הנקודה שלי, בינואר אני מצפה שינסו להביא 2-3 שחקנים לא יותר.

לתת רשימה של שמות של שחקנים שצריך לשחרר כל אחד יכול לתת, אין פואנטה להתחיל להעיף שחקנים בלי שיש להם מחליפים.

שלא נחזור על טעויות של תחילת העונה הזאת ואז נצטער על עזיבת שחקנים מסוימים בדיוק כמו שקרה פה עם טיבי ושכטר. 

הרוב רצו להעיף אותם והיום מצטערים על זה.

שוב פעם זאת דעתי האישית.

בחיי אני לא איש של מהפכות,

אבל אני רואה ברשימה הזאת בינוניות,שובע,השכר שלהם  לא מצדיק את מה שהם נותנים.

נכון שלא גדלים שחקנים על העצים,אבל יש שחקנים שלנו בחוץ מושאלים שצריך להחזיר, ושחקנים אחרים בשכר הזה שיכולים לתת תמורה הרבה יותר גדולה.

אנחנו צריכים שחקנים שבאופי שלהם הם ווינרים ולא כאלה כמו קוואס שבאמצע התקפה מתפרצת שלנו עוצר ומבקש להוציא כדור כי שחקן של הפועל ירושלים שוכב על הדשא מבזבז זמן..

הסגל שנבנה בינוני,לא מאוזן,

ולא צריך לפחד לשנות את זה. 

58 דקות לפני, hen34 said:

שוב פעם זאת דעתי האישית.

בחיי אני לא איש של מהפכות,

אבל אני רואה ברשימה הזאת בינוניות,שובע,השכר שלהם  לא מצדיק את מה שהם מקבלים.

נכון שלא גדלים שחקנים על העצים,אבל יש שחקנים שלנו בחוץ מושאלים שצריך להחזיר, ושחקנים אחרים בשכר הזה שיכולים לתת תמורה הרבה יותר גדולה.

אנחנו צריכים שחקנים שבאופי שלהם הם ווינרים ולא כאלה כמו קוואס שבאמצע התקפה מתפרצת שלנו עוצר ומבקש להוציא כדור כי שחקן של הפועל ירושלים שוכב על הדשא מבזבז זמן..

הסגל שנבנה בינוני,לא מאוזן,

ולא צריך לפחד לשנות את זה. 

במשחק נגד חיפה זה בלט בענק 

גלזר הרגיש השריד האחרון מעידן איביץ' 

כל השאר רכים ולא הבינו מה לעשות. 

שיהיה ברור, העונה חווינו 4, 5 הפסדים שלא היו לנו בכל ה3 עונות האחרונות. 

הפסדים חד צדדיים עם יכולת חלשה מאוד. 

הפסדנו גם עם איביץ' וגם עונה שעברה, אבל לא ככה. 

וזה יושב על כל הסגל הזה, שכנראה זה הכי הרבה שהוא מסוגל ללא קשר למאמן. 

לפני2 שעות , Meron's said:

במשחק נגד חיפה זה בלט בענק 

גלזר הרגיש השריד האחרון מעידן איביץ' 

כל השאר רכים ולא הבינו מה לעשות. 

שיהיה ברור, העונה חווינו 4, 5 הפסדים שלא היו לנו בכל ה3 עונות האחרונות. 

הפסדים חד צדדיים עם יכולת חלשה מאוד. 

הפסדנו גם עם איביץ' וגם עונה שעברה, אבל לא ככה. 

וזה יושב על כל הסגל הזה, שכנראה זה הכי הרבה שהוא מסוגל ללא קשר למאמן. 

זה לקחת אלמנט בודד - השחקנים - ולבודד אותו מכל מה שקרה במערכת. זו דרך בעייתית לבחון את הסיטואציה שבעיני גם תוביל להחלטות עם רציונל מפוקפק. מכבי התקיימה במציאות בעייתית (ניהול) עד בעייתית מאוד (אימון) במשך שנה וחצי. אנחנו בערך חודש אחרי שינוי שאולי, רק אולי, הכניס קצת יציבות למערכת. אולי אפילו איכות. אנחנו עוד לא יודעים. בקונטקסט הזה, ציפייה משחקנים במכבי להיות כמו "מעידן איביץ'" הוא תלוש. בוא נהפוך את זה - קח את הסגל שהיה לאיביץ', תעביר אותו במטחנה של השנה וחצי האחרונות. אתה חושב שהיית מקבל ממנו תוצאות שונות מהותית? ספק.

צריך מעט מאוד כדי ששחקנים ישחקו לא טוב. לוקח הרבה זמן לבנות בטחון, תאום ובהעדר ביטוי טוב יותר - חדוות משחק. אני לא אומר את זה כמומחה לכדורגל, אלא כי עקרונית זה לא שונה מכל מקום עבודה אחר. כל אחד מכם יעבוד רע וירגיש רע בארגון רע. תחת מנהל רע, כשהוא לא מבין מה הוא צריך לעשות. כשהוא מקבל פרוייקט ענק ומלחיץ אחרי שחצי שנה הכין קפה. יקח לכם יותר משניים שלושה שבועות לחזור לעצמכם, לא כל שכן להיות במייטבכם. בקבוצת כדורגל אפשר לצפות שזה יבלוט אפילו יותר. זה אומר שכולנו נצטרך להיעזר בסבלנות לפני הסקת מסקנות מרחיקות לכת. נוכל לדעת, יש לקוות, קצת יותר בסוף השנה, וגם זה כפוף לאי אלו הנחות (שקרסטאיץ' באמת יודע מה הוא עושה, למשל).

לפני19 שעות , הילד בן 30 said:

אני לא רואה סיבה להיפטר מרוב השמות שצוינו. 

גררו הוא החלוץ המהיר היחיד שלנו וכבר נתן פה פלייאוף מהסרטים. זה בדיוק הזמן לתת לו את המושכות כדי לדעת פנינו לאן, בתסריט טוב אתה גם מוכר אותו בקיץ.

קוואס את פריצה הם זרים בעונה ראשונה, כל אחד מהם הראה משהו, הם בטח לא איומים. 

ביטון ישראלי שנרכש בכסף טוב לפני חצי שנה וברור שיש לו ברגליים יותר ממה שהוא נותן כרגע. שחרור שלו יגיע עם תשלום שכרו, כשאנחנו צמאים לשחקן יצירתי בעמדה שלו. 

לחוזז אלמוג חלאיילה ונחמיאס יש מקום כשחקני סגל במכבי.

לגבי גררו הדברים שלך נכונים, לקיץ 2020/21.

גררו נמצא בגיל המתאים עבור מועדונים בחו״ל, אם רוצים לנסות לקבל עליו סכום נאה זה הזמן.

אוסמה וחוזז לא מתאימים למכבי תל אביב.

אלמוג צריך לצאת. השאלה או מכירה זה בחירה של המועדון. או שרוצים שימשיך עם המיצוי העצמי שלו שאורך בדיוק דקה ורבע אחרי פס אחורה לבלם. ביטוו ונחמיאס צריכים להישאר אין כאן שאלה. אלא אם יהיה טרייד מעניין עם ביטון זה כבר שאלה אחרת.

זרים - הכל בהתאם לצוות המקצועי והמאמן שיהיה על הקווים בקיץ 22/23. למעט סבוריט, מכבי צריכה להשתדרג.

פריצה חלוץ טוב אבל חד גוני ובעיקר חלש מנטלית, דפוס חוזר לאורך כל הקריירה שלו כנראה.

אם אוסמה הנגר מקבל דקות בלי הפסקה על חשבונו זה אך ורק בשל העובדה שהוא נותן עבודה באימונים והשני מתעסק בפרצופים, בדיוק ככה הוא חגג בפנדלים מול ק״ש. לא צריך כאן כאלה. אני מקווה שנראה ממנו דברים אחרים בהמשך אבל לדעתי הוא לא ימשיך ולא נבכה על עזיבה.

תבדיל בין שינויים שצריך לעשות בקיץ לשינויים שעושים עכשיו. 

כרגע אין טעם לזרוק עשרה שחקני סגל, בטח לא כאלה שלא שיחקו תחת מאמן נורמלי שנתיים וצריכים הזדמנות להוכיח את עצמם.

12 דקות לפני, הילד בן 30 said:

תבדיל בין שינויים שצריך לעשות בקיץ לשינויים שעושים עכשיו. 

כרגע אין טעם לזרוק עשרה שחקני סגל, בטח לא כאלה שלא שיחקו תחת מאמן נורמלי שנתיים וצריכים הזדמנות להוכיח את עצמם.

כרגע ברור שלא.

הכל מתייחס לשינויים שצריך לבצע בקיץ, כשיחליטו מתישהו שם.