Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בטדי | 3-1, 3 נקודות חשובות במותחן, עם הפנים קדימה

Sawyer

Recommended Posts

34 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני עדיין בדעה שפריצה וקוואס שחקנים מעולים.

במה בדיוק הם מעולים????

כל הזרים שלנו מלבד סאבוריט צריכים להיות על המטוס+6/7 ישראלים שאין להם מקום בסגל.

חבל מאוד שמחכים ולא מתחילים לפעול מעכשיו,בקיץ יהיה קשה מאוד לחבר 10 שחקנים חדשים. 

1 דקה לפני, hen34 said:

במה בדיוק הם מעולים????

כל הזרים שלנו מלבד סאבוריט צריכים להיות על המטוס+6/7 ישראלים שאין להם מקום בסגל.

חבל מאוד שמחכים ולא מתחילים לפעול מעכשיו,בקיץ יהיה קשה מאוד לחבר 10 שחקנים חדשים. 

מה פריצה אשם?

משחק בקבוצה חסרת כדורגל שבקושי מכניסים לו כדורים לרחבה והוא עדיין מלך השערים שלך

דווקא הוא נקודת האור שלנו מתחילת שנה. שים אותו בחיפה והוא עם 15+ שערים עד עכשיו.

פשוט קראסטיץ' מחק אותו מאז שהגיע(מסיבה לא ברורה) והכניס אותו לפירורי דקות של 10-15 דק והוא לא היה טוב בהם אז זה גורם לאנשים לומר שהוא לא טוב

10 דקות לפני, Adir12 said:

מה פריצה אשם?

משחק בקבוצה חסרת כדורגל שבקושי מכניסים לו כדורים לרחבה והוא עדיין מלך השערים שלך

דווקא הוא נקודת האור שלנו מתחילת שנה. שים אותו בחיפה והוא עם 15+ שערים עד עכשיו.

פשוט קראסטיץ' מחק אותו מאז שהגיע(מסיבה לא ברורה) והכניס אותו לפירורי דקות של 10-15 דק והוא לא היה טוב בהם אז זה גורם לאנשים לומר שהוא לא טוב

הוא לא נקודת אור ולא נעליים

פריצה חלוץ בינוני שמופיע פעם בחודשים,אני מצפה מזר שמקבל שכר גבוה לתת תפוקה הרבה יותר גדולה.

17 דקות לפני, hen34 said:

במה בדיוק הם מעולים????

בדיוק

כל ה5 זרים שלנו כשלון

צריך חלוץ זריז שעושה תנועה (חלוץ 9 שמחכה רק ברחבה כבר לא תורם לדעתי לקבוצה כמו שלנו)

כנל קוואס משחק יציב 4 לא

הזרים צריכים להיות הפקטור והמשדרגים

3 דקות לפני, hen34 said:

פריצה חלוץ בינוני שמופיע פעם בחודשים,אני מצפה מזר שמקבל שכר גבוה לתת תפוקה הרבה יותר גדולה.

קיארטנסון וראדה פריצה הגדולים היו נראים אותו דבר עם הכנפיים העלובות שלנו.

6 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

קיארטנסון וראדה פריצה הגדולים היו נראים אותו דבר עם הכנפיים העלובות שלנו.

בדיוק, עם אגפים כאלה אין סיכוי לאף חלוץ.

18 דקות לפני, hen34 said:

חלוץ אני שופט לפי כמות כדורים שהוא מקבל ואז איך הוא מול השער

אני לא זוכר החמצות ענק שלו או גמלוניות ברחבה

בסגל הנוכחי שלנו, הוא השחקן שאני הכי בטוח איתו מול השער

פריצה החלוץ הכי טוב בארץ. זה שהוא משחק עם שחקנים שלא יודעים להזין אותו בכדורים זה לא אשמתו. 

את המצב של חלאיילה אתמול רוב הסיכויים שהוא היה מכניס. 

וידאר בעונה השנייה של קרויף נראה כמו תחת בהתאם ליכולת הקבוצה

לפריצה היה את מיכה ועוד לא מעט מוסרים

היחיד שיכול לתת כדור לגול זה דביטון(אולי אלמוג אם נחה עליו הרוח), כל השאר מוסרים ברמה מאוד נמוכה ובגלל זה התפוקה של פריצה 2.0 בהתאם

23 דקות לפני, Krishi said:

פריצה החלוץ הכי טוב בארץ. זה שהוא משחק עם שחקנים שלא יודעים להזין אותו בכדורים זה לא אשמתו. 

את המצב של חלאיילה אתמול רוב הסיכויים שהוא היה מכניס. 

זאת בעיטה שצריכה לבייש חלוץ גם אם זה ברגל החלשה, מינימום שים למסגרת

חלאיילה מזכיר חלוצים מעונות רעות, כאלה שהיו רצים כמו תרנגולת בלי ראש ועושים תנועה הפוכה לגמרי. רמה מתחת לכל מה שהיה לנו בשנים האחרונות, כולל שוינפלד ושות׳. מביך ששחקן כזה פותח כל כך הרבה. 

16 דקות לפני, Wade said:

חלאיילה מזכיר חלוצים מעונות רעות, כאלה שהיו רצים כמו תרנגולת בלי ראש ועושים תנועה הפוכה לגמרי. רמה מתחת לכל מה שהיה לנו בשנים האחרונות, כולל שוינפלד ושות׳. מביך ששחקן כזה פותח כל כך הרבה. 

יבוריאן?

צטט

מבט על דפי הסטטיסטיקה מגלה משחק מעולה של מתן בלטקסה. הבלם הוביל את שתי הקבוצות עם לא פחות מ-17 חילוצי כדור. בנוסף הוא רשם מספרים מרשימים של 11/14 מאבקים מוצלחים, 3/4 תיקולים מוצלחים, 4/5 מאבקי אוויר מוצלחים ו-7/9 מאבקי קרקע מוצלחים.

דן ביטון הוביל את מכבי בכמות האיומים לשער ולמסגרת (4/7) כאשר גם ברנדלי קובאס היה פעיל עם 5 איומים, מהם 3 למסגרת. 

בסך הכל מכבי ייצרה כמות יפה של 26 איומים על השער הירושלמי (11 למסגרת), אך יכולת טובה של השוער אדליי עצרה אותה לא מעט פעמים.

1 hour ago, Wade said:

שחר בראל?

פריצה טוב וחכם אבל סגנון המשחק שלו הוא עם הגב וגם  הוא מהחלוצים שמרימים את הראש למסירה לפעמים לפני שהוא מחפש את השער, רק שבמכבי הנוכחית אין מי שיבוא קרוב אליו כי כשבאים אז מגיעים המצבים. 

בנוסף, זה חלוץ שצריך לקבל 3, 4 כדורים לראש במשחק. במקום זה נותנים פה קרוסים של ליגה א'. 

לפני4 שעות , איתי-מכביסט said:

אני לא כלכך בטוח שזה נכון. 

נכון שהחילופים שלו לפעמים נראים תמוהים וגם מחלישים לעיתים את הקבוצה אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהכלים שיש לו הם לא מספיק טובים לכל הדעות. הסגל הזה מלא בשחקנים לא ברמה, תוסיף לזה את האילוצים שנובעים מפציעות/מחלות ואת עומס המשחקים הלא קטן שדורש רוטציה ותקבל את התוצאה שנראית כמו ניהול משחק לא טוב.

אין ספק שהסגל הזה מוגבל ביכולות שלו אבל

נגד פתח תקווה הוא לא הגיב ולא חיזק את הקישור. 

נגד חיפה זה היה ברור שחייבים לחזק את הקישור בגולסה על חשבון שחקן התקפה/ שמיר שהיה גמור כל המחצית השניה והוא לא עשה את זה.

(אפשר להוסיף את החילוף של גראלדש שנכנס כ בלם נגד חיפה)

אתמול החילוף הזוי שהשאיר אותנו בקישור עם קניקובסקי דן ביטון וריקן. 

כן לזכותו אפשר להגיד שהוא ראה שיש לנו בעיה עם המערך של חמישה בהגנה והחליט לשנות. 

והחילוף של עידו שחר אחרי שהוא לא שיחק כל העונה. 

אולי חלק מזה שהוא עדיין לא מכיר את הסגל לעומק. 

לפני5 שעות , hen34 said:

במה בדיוק הם מעולים????

אני מקווה מאוד שפריצה לא יילך לקבוצה אחרת בארץ, תחושה שלי שנצטער על זה.

לפני6 שעות , hen34 said:

במה בדיוק הם מעולים????

אני מבין שאתה במוד של רק חורבן יביא תקומה. 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אני מבין שאתה במוד של רק חורבן יביא תקומה. 

בסיטואציות מסויימות כן.

דעתי האישית בלבד להרננדס,גראלדש,קוואס,פריצה,גררו,חוזז,אלמוג,חאליילה,טבח,ביטון ונחמיאס אין מקום במכבי.

41 דקות לפני, hen34 said:

בסיטואציות מסויימות כן.

דעתי האישית בלבד להרננדס,גראלדש,קוואס,פריצה,גררו,חוזז,אלמוג,חאליילה,טבח,ביטון ונחמיאס אין מקום במכבי.

הבעיה שלנו היא לא בספסל אלא בהרכב.

חסרים לנו 4-5 שחקנים להרכב הראשון, תצליח להביא 2 בינואר וזה חלון מעולה בשבילי, לחיפה לפני פלאניץ הייתה הגנה מביכה, לפעמים החלק שחסר בפאזל גורם לכל הפאזל להראות ״דפוק״ ואז פתאום שאתה מכניס אותו אתה מבין שלא הכל שחור.

הגישה הזאת של להחליף חצי קבוצה בינואר לדעתי לא עבדה מעולם בשום קבוצה, אין שום סיבה להתנהל מלחץ, צריך להתנהל נכון, להביא מה שחסר בלי פאניקה.

1 hour ago, kutomer said:

הבעיה שלנו היא לא בספסל אלא בהרכב.

חסרים לנו 4-5 שחקנים להרכב הראשון, תצליח להביא 2 בינואר וזה חלון מעולה בשבילי, לחיפה לפני פלאניץ הייתה הגנה מביכה, לפעמים החלק שחסר בפאזל גורם לכל הפאזל להראות ״דפוק״ ואז פתאום שאתה מכניס אותו אתה מבין שלא הכל שחור.

הגישה הזאת של להחליף חצי קבוצה בינואר לדעתי לא עבדה מעולם בשום קבוצה, אין שום סיבה להתנהל מלחץ, צריך להתנהל נכון, להביא מה שחסר בלי פאניקה.

מי לדעתך מהרשימה שנתתי יכול להיות שחקן הרכב? מי ראוי להיות בסגל?

לדעתי אף אחד,וכשצריך אז עושים מהפכות.

הבעיה היותר גדולה הכי שאין מנהל מקצועי שמסוגל להניע את כל זה.