Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בטדי | 3-1, 3 נקודות חשובות במותחן, עם הפנים קדימה

Sawyer

Recommended Posts

פעם הבאה שיספרו לי פה סיפורים על איך ביתרון שהושג בדקות הסיום היינו הולכים לקרן לבזבז זמן כמו שרמוטות מליגה א' אני אזכיר את המשחק הזה.

בעשרה שחקנים, המשיכו לדחוף קדימה ולחפש את השלישי. זה קלאס, זה מנטליות וגדולה של מועדון, זה מכביזם. 

אה, ושילוח חייב למות. אחד המכורים שראיתי. מעבר לאדום זיין אותנו בקטנות. אני עד עכשיו לא מבין על מה דוידזאדה קיבל צהוב לעזאזל. מכבי צריכים להתחיל לעשות רעש, זה בלתי נסבל כבר כל שבוע טעות קריטית נגדנו.

הגנה חלשה כזאת אני לא זוכר. יש לה חלק לא פחות גדול מפרץ בגול. 5 שחקנים עומדים איזורית ומקיפים את זה שנגח והוא עולה לפניהם בגובה והם נותנים לו ועומדים ומסתכלים.

משהו לגבי קרסטאיץ' - ההרכב היה מוצלח לאור העדרותו הלא צפויה של פריצה (אפשר לקוות שהוא זה שהיה אמור לפתוח היום), אבל אם מכבי מסיימת בתיקו או אולי מפסידה את המשחק הזה, היה מה לבוא אליו בטענות. גולסה עייף ולא בכושר ל-90 דקות. בסדר. מראש לא גולסה ולא ריקן שחקני 6. בפועל מכבי השאירה את ריקן שהוא לכל היותר סביר בסוג העבודה הזה בתור הקשר הדפנסיבי היחידי, וזה קורה כשמכבי מובילה 1:0 שביר, וי"ם הכניסה עוד ועוד כלים התקפיים, ואכן המרכז שלנו נראה קצת פחות מוצק אחרי החילוף הזה. או שחר או פיבן היו צריכים להיות אחד מהשלישייה הזו. היה פה קצת מזל.

תסלחו לי אני פשוט לא מוכן לקבל את זה שאילון אלמוג ומתן חוזז שחקנים מכבי. הם שניהם בחורים נהדרים וסופר חיוביים, אבל מבחינת היכולת, האופי וה-IQ הם לא שם. פשוט לא שם.

Just now, חומץ בלסמי said:

משהו לגבי קרסטאיץ' - ההרכב היה מוצלח לאור העדרותו הלא צפויה של פריצה (אפשר לקוות שהוא זה שהיה אמור לפתוח היום), אבל אם מכבי מסיימת בתיקו או אולי מפסידה את המשחק הזה, היה מה לבוא אליו בטענות. גולסה עייף ולא בכושר ל-90 דקות. בסדר. מראש לא גולסה ולא ריקן שחקני 6. בפועל מכבי השאירה את ריקן שהוא לכל היותר סביר בסוג העבודה הזה בתור הקשר הדפנסיבי היחידי, וזה קורה כשמכבי מובילה 1:0 שביר, וי"ם הכניסה עוד ועוד כלים התקפיים, ואכן המרכז שלנו נראה קצת פחות מוצק אחרי החילוף הזה. או שחר או פיבן היו צריכים להיות אחד מהשלישייה הזו. היה פה קצת מזל.

יש לך מאמן עם ביצים

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

זה לא ביצים.

אז מה זה? ללכת עוד ועוד על ההתקפה במקום להזמין התקפות. יכל בקלות להכניס את לואיס ושרן והיה נסכר המשחק 1-0 כנראה. לא בטוח מה עדיף אבל כנראה שזה הוא.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אז מה זה? ללכת עוד ועוד על ההתקפה במקום להזמין התקפות. יכל בקלות להכניס את לואיס ושרן והיה נסכר המשחק 1-0 כנראה. לא בטוח מה עדיף אבל כנראה שזה הוא.

לא אמרתי להכניס את ייני וגם לא את הרננדז. דיברתי על להשאיר את ריקן (או כל שחקן אחד) לבד במרכז הקישור. זה לא ביצים, זו עיוולת. בפועל, זה בדיוק ההפך מ-"ללכת עוד ועוד על התקפה". בלשונך זה - "להזמין התקפות", וזה גם מה שהיה.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא אמרתי להכניס את ייני וגם לא את הרננדז. דיברתי על להשאיר את ריקן (או כל שחקן אחד) לבד במרכז הקישור. זה לא ביצים, זו עיוולת. בפועל, זה בדיוק ההפך מ-"ללכת עוד ועוד על התקפה". בלשונך זה - "להזמין התקפות", וזה גם מה שהיה.

חולק עליך. לא אגיד שזאת הברקה גדולה אבל גם לא אגיד שזאת טעות גדולה. מנקודת המבט של מלאדן אני מאמין שהוא חשב על זה שהרביעיה האחורית תספיק לעצור את ההתקפות שלהם ומנגד יציאה מהירה של 5-6 שחקנים שלנו למתפרצות תביא את הגדלת היתרון. הוא רק לא לקח בחשבון שהמחליפים שנכנסו הם צריכים 20 מתפרצות בערך כדי לתת גול.

אנחנו נראים ככה הרבה בגלל שנפלנו עם הזרים.

זה היה ידוע שהשנה ההתקפה תיפול הרבה על הזרים שיבואו ופריצה וקוואס לא מתאימים. וגררו חלש השנה.

זראלדש מזעזע, ולגבי הרננדז זה היה יודע שהוא לא הבלם הזר שיכול להוביל ולשדרג את ההגנה (רק לחשוב מה היה קורה אם לא היו מתעקשים עליו בקיץ ומביאים בלם אחר).

לא פלא שהמאמן רוצה להחליף 4 זרים, אם גררו לא יראה שיפור במשך העונה גם הוא צריך ללכת 

לפני8 שעות , liron981s said:

השופט הזה חלאה אנושית שאין לתאר

מבחינת שחרורים לדעתי כמובן:

קוואס

גראלדש

פריצה

הרננדס

גררו

בלטקסה

חוזז

טבח

אלמוג

מפרט לך קצת

1.קוואס-שהוא מגיע למשחק, הוא פשוט מעולה, אבל הוא לא יציב בעליל, נותן משחק אחד טוב ועוד 2 לא טובים, לא עוזר במשחק הלחץ וההגנה, לא מתאים לסגנון שלנו.

2.פריצה-כנראה שיעזוב, האמת שהוא פתח בצורה גדולה ונראה שהוא והמאמן לא משדרים על אותו גל.

3.הרננדס, חוזז וגררו אין טעם להרחיב.

4.בלטקסה דווקא כן צריך להשאיר, כשחקן סגל רחב.

5.טב"ח נקווה שלא ישאר אבל אין לדעת לגבי התנאי חוזה שלו.

6.אלמוג-סימן שאלה מבחינתי, אם הוא משחק 9 מזויף הוא ענק  כמו פ"ת אבל המשחק הזה לא הסגנון שלנו.

חייב איזה משהו לגבי חוזז, אני מבין, השופט עשה טעות נוראית ומטופשת, באמת אחת מטעויות השיפוט הכי נוראיות שראיתי בחיים ורק השבוע ראיתי שופט שורק לסיום משחק בדקה 86, אבל - חוזז קיבלת צהוב לפני שתי דקות, אפילו שהוא הצהוב הכי טיפשי שקיבלת בחיים, מה אתה רץ ותופס שחקן בגרון כשהכדור בכלל בדרך לחוץ? למה החוסר אחריות הזה? למה שלושת רבעי משחקני ההתקפה שלנו כלכך טיפשים? כלכך עצבן אותי שהוא נתן מתנה לשופט שם עם הצהוב השני.

33 דקות לפני, ebibo said:

חייב איזה משהו לגבי חוזז, אני מבין, השופט עשה טעות נוראית ומטופשת, באמת אחת מטעויות השיפוט הכי נוראיות שראיתי בחיים ורק השבוע ראיתי שופט שורק לסיום משחק בדקה 86, אבל - חוזז קיבלת צהוב לפני שתי דקות, אפילו שהוא הצהוב הכי טיפשי שקיבלת בחיים, מה אתה רץ ותופס שחקן בגרון כשהכדור בכלל בדרך לחוץ? למה החוסר אחריות הזה? למה שלושת רבעי משחקני ההתקפה שלנו כלכך טיפשים? כלכך עצבן אותי שהוא נתן מתנה לשופט שם עם הצהוב השני.

אין מה לומר, פעולה מפגרת מאוד מאוד מאוד של חוזז (שמה אתה בכלל נותן לו סיבה) ועדיין אטען שבודדים השופטים בעולם שהיו מוציאים על זה צהוב שני בטח כשהראשון הגיע דקה לפני (והיה צהוב ליריב..) היה שם חצי פאול של היריב על חוזז ומאבק שנגמר בזה שחוזז מעצבים שלח יד, לא משהו אלים לא משהו כואב לא משהו מיוחד. צהוב סטנדרטי שאפשר אפילו להתעלם ממנו. אבל ההצגה של הנאצי הבן שרמוטה שם + העובדה ששופט מכור אוהד חיפה היו שם הפכה את זה לאדום קל עבורו. אבל באמת שגם זאת החלטה קיצונית פשוט בהשוואה למה שהיה במשחק ו2 דק לפני אנחנו לא מתלוננים. 

46 דקות לפני, ebibo said:

מסכים, מזכיר לי את מקרה טיבי והפנדל שלא היה לפני 3 שנים, השופט אומנם האשם העיקרי אבל עדיין משחקן שלנו הייתי מעדיף שינקוט במשנה זהירות.

לגמרי מרוצה מקראסטיץ׳ הוא פה חודש וקיבל את החודש הכי קשה עם חיפה, ב״ש, סכנין וק״ש חוץ לצד משחקים קצת יותר קלים כמו אתמול או פ״ת. הוציא מספר נקודות מכובד בהחלט במשחקים האלה. 

מעבר לזה, הוא החייה שחקנים. מאז שהוא בא הרבה שחקנים נראים טוב יותר וגם כבשו שערי בכורה (בלטקסה, ריקן, חוזז, גררו, ביטון, גבי וכמובן שמיר).

אנחנו עדיין לא נראים טוב גם בגלל העומס והפציעות, גם בגלל שהוא פה חודש ובעיקר בגלל שהסגל שלנו לא שווה הרבה יותר ועם זה קראסטיץ׳ לא יכול לעשות כלום חוץ מלבקש חיזוק.

1 hour ago, ebibo said:

על חלאילה היה אפשר להגיד את אותו דבר

ולמרות זאת לא שולפים צהוב אחרי צהוב

כאילו באת עם ההחלטה מהבית

מילא אמרו לו בואר שהצהוב הראשון היה טעות קשה(ואני בטוח שאמרו לו את זה, כל מה שאומרים בטלווזיה השופטים בסוף יודעים,  אבל לא יכלו לשנות את ההחלטה ) אז אתה רץ ומוציא עוד צהוב? בשביל זה יש ההגיון של שופט שצריך קצת לחשוב איך אתה מוציא תוך 2 דקות 2 צהובים כאילו באת לזיין אותנו

וכן אני לא ממעריצי הגדולים של חוזז וכן אני חושב שהוא צריך היה צריך להזהר כי השופט סימן אותו, אבל זה היה כבר מעבר לגבול ההגיון.

לפני11 שעות , liron981s said:

השופט הזה חלאה אנושית שאין לתאר

מבחינת שחרורים לדעתי כמובן:

קוואס

גראלדש

פריצה

הרננדס

גררו

בלטקסה

חוזז

טבח

אלמוג

אנחנו בינואר, לא מבין איך מתוך הרשימה הזאת כבר 5-6 לא עזבו/הושאלו, ולא הגיע לפה שום שחקן.

איזה מחדל.

לפני9 שעות , הצהוב ממודיעין said:

עד עכשיו נראה שקראסטיץ מכין את הקבוצה טוב למשחקים. 

מנהל משחק קצת פחות. 

אני לא כלכך בטוח שזה נכון. 

נכון שהחילופים שלו לפעמים נראים תמוהים וגם מחלישים לעיתים את הקבוצה אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהכלים שיש לו הם לא מספיק טובים לכל הדעות. הסגל הזה מלא בשחקנים לא ברמה, תוסיף לזה את האילוצים שנובעים מפציעות/מחלות ואת עומס המשחקים הלא קטן שדורש רוטציה ותקבל את התוצאה שנראית כמו ניהול משחק לא טוב.