Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בטדי | 3-1, 3 נקודות חשובות במותחן, עם הפנים קדימה

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו מתחילים לחבר ניצחונות, אמנם לא בקלות אבל קרסטאיץ' מביא שילוב של רצון, קצת יותר יכולת ואפילו תוצאות, אבל כדי שיהיה על מה לדבר בכלל חייבים לנצח את רצף המשחקים הקלים יחסית הקרוב, וזה מתחיל בהפועל ים בטדי. גם בהרכב חסר גם בגשם גם בקור ולא משנה איך, חייבים לחזור עם 3 נקודות.

שופט: מכור. (נו מה? לא יכול להיות שאביעד שילוח שופט אותנו, כל המשחק היה נגדנו אבל האדום זאת אחת מהשערוריות הכי גדולות בהיסטוריה של הענף, במקום אדום להם אדום לנו מטורף)

שחקנים: פרץ אשם חד משמעית בגול, קורה, מצויין שלא איבדנו עליו נקודות. אני לגמרי מאחוריו גם במשחק כזה. דוידזאדה נהדר, עולה ותומך ותוקף ופותח אופציה ולפעמים מייצר פעולה איכותית (יש לו מניות בשער השני) מת עליו. בלטקסה היה נראה מעט שייקי מול התקפה לא קיימת של גוויות. נחמיאס היה יותר שייקי מחברו להגנה ושוב, נגד קבוצה אשפה. ג'ראלדס היו לו כמה רגעים פחות טובים היום אבל בסה"כ היה די סביר. גולסה המצטיין, חוטף, דינמי, מוציא קדימה, משמעותי בשער הראשון, אחלה אייל. ריקן הכי רוצה, נותן את התחת, דינמי מאוד, היו לו גם כמה מסירות/נגיעות טובות, אחלה ריקן. ביטון שער מעולה וספר כמה מהלכי כדורגל ראויים עדיין קשה לי איתו מאוד וגם היום גרם לי להאדים מכעס לא פעם אחת. קניקובסקי היה במשחק די ממוצע מבחינתו אבל הגול, זה מה שהיה צריך. מברוק גבי. קוואס אפתיע ואגיד שאהבתי שהיה דומיננטי ניסה לייצר מצבים בעט מסר אבל אי אפשר להתעלם מהתכלס, כלום. היה חייב לסיים לפחות עם שער. חלאיילה עוד משחק של 9 לא רע כשמוריד כדורים לא קלים, מוסר נכון אבל הסיומת שלו מול השער פשוט בושה, אי אפשר ככה.

פיקנטריה:

- 3 נצחנות רצופים

- שער בכורה לקניקובסקי בליגה העונה

- שער בכורה לביטון בליגה העונה

- שער בכורה לשחר בליגה העונה

- 3 שערים שערי בכורה במשחק (בינואר..)

- האורות דועכים דקה 50

- אדום לחוזז אחרי אדום ברור שהגיע לשחקן היריבה במקום.

- שני שערים בתוספת זמן ב10 שחקנים

- כל מני שחקנים חוזרים לסגל (הרננדז אף משחק, שרן)

חייב למות:

אביעד שילוח - בן זונה שרמיט זבל. לא יאמן שהוא עדיין שופט אותנו אפילו השונאים הכי גדולים שלנו אומרים שהוא מכור נגדנו, חייבים לעצור את זה עכשיו. או אלוהים את חייו או אנחנו את השיפוט שלו.

קהל:

לא היינו הצבא הרגיל היום בתנאים קשים, עם קורונה משתוללת וגשם שלא מפסיק לרדת בקור בלתי הגיוני. כל הכבוד לכל מי שיצא מהבית וזכה לאחד מהסיומות הכי מהנים למשחק שהיו לו בתקופה האחרונה, קרנבל בסיום של שגעת שהיה שווה את כל המסע. נכון ששיחקנו נגד כלום היום ונכון שזה הזוי שלא שמנו את השני וכמעט איבדנו נקודות אבל אני עדיין מזהה מגמת שיפור כללית, גם ביכולת, גם בתוצאות גם במחויבות. אנחנו עדיין רחוקים מלהציג קבוצה שיכולה לנסות להגיע לאנשהו העונה אבל אולי זאת תחילת הדרך. חייבים להביא את כל הנקודות במשחקים הקרובים ולקראת האתגר הגדול הבא לנסות להבין איפה אנחנו עומדים. יאללה יש לנו שבוע להבריא מכל הקורנות מהיום עד המשחק הבא

שבת, 17:20, בלומפילד. נתראה שם!

4 דקות לפני, liron981s said:

השופט הזה חלאה אנושית שאין לתאר

מבחינת שחרורים לדעתי כמובן:

קוואס

גראלדש

פריצה

הרננדס

גררו

בלטקסה

חוזז

טבח

אלמוג

הייתי נותן לקוואס ופריצה לנסות להוכיח את עצמם עם קרסטאיץ', כל השאר לשחרר.

8 דקות לפני, liron981s said:

השופט הזה חלאה אנושית שאין לתאר

מבחינת שחרורים לדעתי כמובן:

קוואס

גראלדש

פריצה

הרננדס

גררו

בלטקסה

חוזז

טבח

אלמוג

משחק הבא עולים עם תשעה שחקנים?

מבחינה מקצועית יש לנו בעיה רצינית מאוד בהתקפה, רמה של לאומית ובמיוחד השלישי שנכנסה החילוף, פשוט הזיה איך שהם נראו (כמובן בלי לדבר על האדום).

מה שכן אחת הנסיעות הכי מהירות לטדי ובחזור, אומנם גשם חרבות כל הדרך וחזרה לי התחושה באצבעות ברגליים רק ביציאה מירושלים אבל אחלה נסיעה.

שבוע קשוח ביותר של קור, עבר על כוחותינו

היום היה השיא..

כואב שיש לנו בקבוצה אוסף כל כך גדול של בינוניים

לחאליילה,אלמוג,גררו,חוזז,טבח,הרננדס,קוואס,נחמיאס,גראלדש וכנראה שגם לפריצה אין מקום במכבי.

יהיה קשה מאוד לבנות קבוצה עם 10 שחקנים חדשים לכן מוכרחים לעשות שינויים מעכשיו(בעיקר שחרורים).

דרך אגב מקווה מאוד שהבחורות שעובדות במזנון שלומן טוב אחרי שנפל עליהן מייחם מים חמים.

אני לא מבין מה עוד צריך לקרות כדי שההנהלה שלנו תתחיל לפעול בעניין השיפוט. זה כבר מעבר ללא הגיוני. זה מעליב שלא עושים כלום.

באופן אירוני, דווקא האדום העיר את השחקנים שלנו. 

פריצה חייב להיות החלוץ הפותח שלנו. חלאילה אחלה, משתדל, מתאמץ אבל בסופו של דבר הוא לא רוצח ברחבה ומול השער ופריצה כן וזה מה שצריך מחלוץ. 

עידו שחר הביא את המפנה היום. אני רוצה לראות עוד ממנו, עוד משמיר, עוד מגלזר ומה שאפשר לסחוט מגולסה. 

קניקובסקי נראה טוב רק כשביטון באמצע. 

גררו ואלמוג ממשיכים בתחרות על תואר מקבל ההחלטות הגרוע בעולם לגילו. כמה כישרון ופוטנציאל ככה אין שכל במשחק שלהם. 

9 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

קניקובסקי נראה טוב רק כשביטון באמצע. 

התיאום ביניהם זה משהו מיוחד. גם בגול של שניהם הם ישר חיבקו אחד את השני. במשחקים נגד קבוצות קטנות הם צריכים לפתוח ביחד.

הקבוצה הזו מתחילה להזכיר לי את הקבוצה של פטריק בסיום העונה שעברה. קבוצה מאורגנת שיודעת מה היא רוצה מעצמה, קישור דומיננטי שמצליח אפילו לפרקים לייצר לחץ טוב בחצי של היריבה, הגנה סבירה ובעיקר חוסר איכות מתסכל בחלק הקדמי. היה לנו שם כל כך הרבה הזדמנויות ומצבים של יתרון/שוויון מספרי וחבורת האימפוטנטים מקדימה לא הצליחה לייצר כלום. פעם החלטה רעה, פעם בעיטה/פס לא איכותיים ובסוף, במשחק שאמור להיות 3-0 בדקה 60 אנחנו מוצאים את עצמנו ניצלים בשנייה האחרונה מתיקו. מזל שהשופט העיר אותנו עם האדום.

סה"כ נראה שמלאדן עושה עבודה לא רעה ואנחנו קרובים למיצוי הפוטנציאל שלנו (שהוא דיי נמוך). 

אני עדיין דבק בעמדה שלי שעם בלם זר איכותי ושני שחקני כנף הסגל הזה מתמודד על אליפות. הבעיה שאני לא רואה איך זה קורה כי אין ווינגר ישראלי שיכול לשדרג אותנו (אולי אולי מאוויס) והפגיעה שלנו בזרים... נו שויין.

אגב, מתברר שהקורונה של הרננדז היא אחת מנקודות המפנה בעונה הזו. הלוואי שכבר בינואר הזה יגידו לו שלום, אפילו אם לא יביאו מישהו במקום.

1. אחד המשחקים הכי קרים שהייתי בהם

כל הכבוד לכל מי שהגיע.

2. מאכזב לראות את כל הפספוסים ליד השער, אין מישהו אחד שיודע לסיים כמו שצריך.

3. ראיתי עכשיו אירועים חוזרים בטלויזיה והשיפוט הערב היה הכי ביזיוני מזה שנים!!.

4. באסה ששוב סופגים גם נגד החלשות בליגה.

מה שקרה במחצית השנייה עד הגול שלהם פשוט לא יכול לקרות יותר. 

הגיע הזמן שישחקו כמו שצריך יותר מרק חצי משחק. 

מתחילת המחצית השנייה ועד דקה 70 ומשהו מכבי פשוט לא היו על המגרש, זה לא קשור אפילו לשחקן כזה או אחר.

לגביי השופט דיברתי מספיק. באמת שכבר מיציתי את הנושא הזה על השיפוט.

צפו לטעויות קריטיות גם בשבוע הבא. 

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אגב, מתברר שהקורונה של הרננדז היא אחת מנקודות המפנה בעונה הזו. הלוואי שכבר בינואר הזה יגידו לו שלום, אפילו אם לא יביאו מישהו במקום.

ההגנה עדיין חוטפת כל משחק, לא יודע איזה מפנה ראית. הוא עדיין לא שיחק תחת קרסטאיץ', לפחות רמה מעל בלטקסה ונחמיאס. 

תאמת, ההרחקה בסופו של דבר שיחקה לטובתנו.

הפועל ירושלים היו בטוחים שאפשר להוציא פה ניצחון אחרי ההרחקה והלכו חזק על התקפה.

ככה היה לנו קל יותר בחלק הקדמי.

אם היינו ב11 מול 11 כנראה שהם היו הולכים על בונקר בדקות הסיום כדי להביא את הנקודה.

מחצית שניה אופיינית לרוב העונה - אפורה, חלשה, משעממת ובלי התלהבות.

לא מפתיע, זה מה ששווה הסגל כרגע.

לא מבין איך לא מעיפים את גררו קיבינימט, כמה מטומטם יכול להיות שחקן, איזה קבלת החלטות רעה (אגב גם אלמוג ככה), איך מהתפוקה מתפרצת של שלוש על אחד מצליחים למסור להלן אני לא מבין.

7 דקות לפני, Keano said:

ההגנה עדיין חוטפת כל משחק, לא יודע איזה מפנה ראית. הוא עדיין לא שיחק תחת קרסטאיץ', לפחות רמה מעל בלטקסה ונחמיאס. 

א. הוא זר. הוא אמר להיות ברמה של ויטור ופלאניץ'. הוא יכול מקסימום לגהץ להם את החולצות.

ב. ההגנה נראית יותר טוב. נגד חיפה אמנם ספגת שלישייה אבל עמדת אולי הכי טוב העונה עד שבלטקסה נפצע והכל התפרק. נגד ב"ש לא ספגת. היום גול בגלל דניאל וחוץ מזה לא היו הזדמנויות. נגד ק"ש באמת פחות טוב. אתה רוצה לשפוט לפי גולים? המשחק בסמי עופר והטעות של הקוון ייתנו לך איזשהו טיעון. מוכן להתערב שברצף משחקים הקרוב נחטוף הרבה פחות מאשר מה שחטפנו בסיבוב הקודם. נדבר עוד כמה שבועות.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

א. הוא זר. הוא אמר להיות ברמה של ויטור ופלאניץ'. הוא יכול מקסימום לגהץ להם את החולצות.

ב. ההגנה נראית יותר טוב. נגד חיפה אמנם ספגת שלישייה אבל עמדת אולי הכי טוב העונה עד שבלטקסה נפצע והכל התפרק. נגד ב"ש לא ספגת. היום גול בגלל דניאל וחוץ מזה לא היו הזדמנויות. נגד ק"ש באמת פחות טוב. אתה רוצה לשפוט לפי גולים? המשחק בסמי עופר והטעות של הקוון ייתנו לך איזשהו טיעון. מוכן להתערב שברצף משחקים הקרוב נחטוף הרבה פחות מאשר מה שחטפנו בסיבוב הקודם. נדבר עוד כמה שבועות.

כרגע חוץ מהמשחק נגד ב"ש לא ראיתי איזה משהו מיוחד, יש משחק לחץ יותר טוב שאולי עוזר. 

מסכים שהרננדס פחות טוב מויטור ופלאניץ, אבל ביחס לחומר שיש בקבוצה הוא צריך לפתוח.