Jump to content

עידו שחר

אקיטה

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח איזה חוזה אחרון? הוא היה מהטובים על המגרש היום. 

מותר לאהוב שחקן יותר מכל אחד, מניח שלכל אחד יש את הפייבוריט שלו, אבל אין צורך לפרש דברים בצורה עקומה ולהקטין שחקנים אחרים. 

אחלה עידו שחר, אחלה גולסה. אם חיפה יכולה לשלב את ג׳אבר למרות שיש לה בקישור את רודריגז, מוחמד, אבו פאני, שרי ונטע לביא גם אנחנו יכולים לשלב את שחר ברוטציה. 

היה אירופה, נתנו לו לשחק קצת בליגה. לא חושב שהוא יראה דקות עכשיו כמעט.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

@בראון ספר לנו מה קרה בסלון הבית לאחר השער השלישי.

איתמרי היה בטדי. גבי כבר הביא את הפרנסה סוף סוף.עידו שחר היה הבונוס. אבל הוא היה מי שהכניס את האנרגיה לעשרה שחקנים שצריכים לנצח פה. 

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח איזה חוזה אחרון? הוא היה מהטובים על המגרש היום. 

מותר לאהוב שחקן יותר מכל אחד, מניח שלכל אחד יש את הפייבוריט שלו, אבל אין צורך לפרש דברים בצורה עקומה ולהקטין שחקנים אחרים. 

אחלה עידו שחר, אחלה גולסה. אם חיפה יכולה לשלב את ג׳אבר למרות שיש לה בקישור את רודריגז, מוחמד, אבו פאני, שרי ונטע לביא גם אנחנו יכולים לשלב את שחר ברוטציה. 

סבבה. שיתמודדו. עידו לא קיבל בכלל את הצאנס להתמודד. מטומטם כמוני יודע שהוא ראוי. למה להשאיל? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. שיתמודדו. עידו לא קיבל בכלל את הצאנס להתמודד. מטומטם כמוני יודע שהוא ראוי. למה להשאיל? 

כי זו פונקציה של דקות משחק אפשריות. יש שלוש עמדות קישור מרכזי, ו-6 שחקני קישור כאלה - גלזר, גולסה, שמיר, ריקן, ביטון קניקובסקי (ואני מזניח שלא בצדק את ייני ופיבן). אם נכנסים לרזולוציה קצת יותר גדולה, אז שחר מתחרה ב-3 שחקנים עמדת ה-8: שמיר, ריקן וגולסה. שלושתם בכירים ממנו. בסיטואציות מסויימות הוא גם יכול לקבל דקות (מתות, ברובן) ב-10 וב-6. לא יודע אם להשאיר אותו בקונסוטלציה הזו זה עניין כדאי עבור מכבי העונה. אני לא אומר שכדאי להשאיל, רק מבהיר שזה לא מובן מאליו. בטח לא בגלל 15 דקות.

24 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כי זו פונקציה של דקות משחק אפשריות. יש שלוש עמדות קישור מרכזי, ו-6 שחקני קישור כאלה - גלזר, גולסה, שמיר, ריקן, ביטון קניקובסקי (ואני מזניח שלא בצדק את ייני ופיבן). אם נכנסים לרזולוציה קצת יותר גדולה, אז שחר מתחרה ב-3 שחקנים עמדת ה-8: שמיר, ריקן וגולסה. שלושתם בכירים ממנו. בסיטואציות מסויימות הוא גם יכול לקבל דקות (מתות, ברובן) ב-10 וב-6. לא יודע אם להשאיר אותו בקונסוטלציה הזו זה עניין כדאי עבור מכבי העונה. אני לא אומר שכדאי להשאיל, רק מבהיר שזה לא מובן מאליו. בטח לא בגלל 15 דקות.

תן למי שטוב לשחק. זה לא מול ג'ירס, פלאטיני וטיגאנה. התחרות הזאת לא ריאלית כשגם פיבן הועדף על פניו והוא בכלל לא התלבש  בחייאת, אנחנו רואים כדורגל כמה עשורים. לא רק נותן תחרות להרכב, הוא גם שם. 

לפני5 שעות , חומץ בלסמי said:

אתה מגזים. אתה יודע שאני בעדו, אבל אתה מגזים. הוא צריך להיות ברוטציה, הוא צריך לקבל דקות, ריקן, שמיר גולסה וגם גלזר צריכים לפנות לטובתו דקות, אבל הוא עוד לא שחקן הרכב ולא כל מה שחשבנו שאין לנו וכו'. זו הפעם הראשונה שהוא משחק סביר ומעלה בקבוצה, וזה קורה במשחק משונה למדי נגד קבוצה חלשה. לא צריך ללכת מקיצוניות אחת (נער פוסטר) לשנייה (שחקן הרכב).

בואו נתחיל מלשתף אותו באופן קצת יותר קבוע, ונתקדם משם.

+1000

שיחק היום רבע שעה, היה לא רע וכבש עם קצת מזל. הוא צריך לקבל דקות בחצי השנה הקרובה. זה יכול להיות פה וזה יכול להיות בפתח תקווה. לא זה מה שישנה את העונה למכבי או את הקריירה של עידו שחר. 

לפני7 שעות , המכבייה said:

עידו שחר כבר שם. מי שלא רואה את זה, זאת הבעיה שלו. גולסה יחפש את החוזה הבא והאחרון שלו. לא בטוח שאנחנו הכתובת. 

בוא לא נגזים, יש מקום לכולם 

את הדקות של פיבן וייני בקישור היה צריך לקבל שחר. 

לפני8 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב).

קארצב קיבל לא מעט הזדמנויות מסיבות כאלה ואחרות ולא הוכיח את עצמו. אפשר להגיד שהוא שיחק בעמדה לא מתאימה לו ואולי היה צריך לקבל עוד דקות אבל צ'אנס הוא קיבל

הסיטואציה אף פעם לא נוחה

הושאל כבר?

עצם זה שהוא נכנס אתמול במחשבה שהיום הוא אמור להיות מושאל זה מוזר

או שלמאמן אין מושג והוא הכניס כל דבר שזז מהספסל

או שכן יש לו מושג והוא רוצה אותו איתו בהמשך העונה.

לפני8 שעות , המכבייה said:

לגמרי מסכים שהוא היה צריך לקבל דקות. 

אם אתמול יצחקי או פטריק על הקווים אתה חושב שהם היו מכניסים אותו בעשרה שחקנים כשמחר הוא מושאל? בחיים לא. היו מכניסים את שרן או אפילו פיבן. 

הגיע מאמן אמיתי שלא סופר שום דבר חוץ מאת היכולת באימונים. הוא ראה שיש בעיה בקישור והכניס ילד צעיר שלא ראה דקות העונה כי זה המשאב שהיה לו על הספסל והוא העדיף להשתמש בו מאשר לאלתר כמו קודמיו. מאמן עם ביצים לשם שינוי.

מבחינתי אם קרסטאיץ׳ מאמין בו הוא צריך להישאר. אם הוא מחליט שהוא לא יראה הרבה דקות שיושאל.

On 16.1.2022 at 01:29, קובי השועל said:

@בראון ספר לנו מה קרה בסלון הבית לאחר השער השלישי.

הייתי בטדי בכלל וצעקתי סקולסי סקולסי, ישר הודעה לאבא, סיפר שהוא עם דמעות.

On 16.1.2022 at 00:10, מנג'ר יונייטד said:

אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב).

מהיכרות אישית עם נושא קארצב מדובר בילד שעלה לו מאוד השתן לראש בגילאי הנוער בגלל מימדיו הפיזיים ולא בבן אדם מאוד חכם. עידו שחר זה טייפ קאסט שונה לגמרי של בן אדם.

לפני10 שעות , בראון said:

רגע רגע רגע, איך הבן של המכבייה כבר גדול מספיק כדי שיהיה לו יוזר בפורום ולהגיב על משחק בטדי שהיה בו??? 

On 16.1.2022 at 00:10, מנג'ר יונייטד said:

מבחינתי, שחר צריך להיות חילוף ראשון בקישור. הוא יכול להיכנס במקום גלזר, שמיר, גולסה/ביטון/ריקן/קניקובסקי/מי שלא ישחק את הקדמי בקישור. 

יש לנו כרגע שני שחקנים שמסוגלים להביא מפנה מהספסל - ריקן ועידו שחר. 

קארצב לא הצליח הגלל קארצב.

אני לא רואה אותו מככב בנתניה.

הוא שווה ערך לאלמוג בעניין הזה, לשניהם נתונים פיזיים טובים מאוד ביחס לשחקן הישראלי, שניהם בעלי פוטנציאל אבל הם מרגישים שהם כוכבים על רבע שעה קריירה.

לפני1 שעה , מנג'ר יונייטד said:

רגע רגע רגע, איך הבן של המכבייה כבר גדול מספיק כדי שיהיה לו יוזר בפורום ולהגיב על משחק בטדי שהיה בו??? 

הגזמת, מעריך שיואב חצה את ה50.

19 דקות לפני, MTA For Ever said:

קארצב לא הצליח הגלל קארצב.

אני לא רואה אותו מככב בנתניה.

הוא שווה ערך לאלמוג בעניין הזה, לשניהם נתונים פיזיים טובים מאוד ביחס לשחקן הישראלי, שניהם בעלי פוטנציאל אבל הם מרגישים שהם כוכבים על רבע שעה קריירה.

בעיניי, המערכת לא עשתה מספיק כדי לעזור לקארצב להצליח. 

9 דקות לפני, קובי השועל said:

הגזמת, מעריך שיואב חצה את ה50.

אני מכיר את יואב בערך עשור לדעתי, וכבר אז הבן שלו היה בשנות העשרה שלו, אז זה הגיוני מבחינת זמנים, פשוט האסימון נפל רק עכשיו :)

לפני7 שעות , מנג'ר יונייטד said:

חחחח גדול, הולך בדרכי אבא.

On 17.1.2022 at 14:42, בראון said:

שלא יחליף אותך בעידו שחר :D

לפני12 שעות , מנג'ר יונייטד said:

בעיניי, המערכת לא עשתה מספיק כדי לעזור לקארצב להצליח. 

מה זאת אומרת? קיבל די ויותר הזדמנויות לא צריך ללטף כל שחקן.