Jump to content

עידו שחר

אקיטה

Recommended Posts

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

למה שלא ישחק לפניהם לפעמים? שמות לא אמורים לשחק, אלה מי שבכושר טוב.

זוכר מי שיחק אצל איביץ? מי שטוב ולא משנה מה השם שלו

גלזר ושמיר בכושר מטורף. גולסה חייב להכנס לכושר איכשהו ביניהם, אז הוא נוסיף לזה את שחר? אני אומר את דעתי והיא להשאיל רק את סוף העונה זה לא סוף העולם.

2 דקות לפני, אקיטה said:

ככה זה בקבוצה תחרותית, אתה מורחק או נפצע ומי שמקבל את המקום שלך ברוטציה ומוכיח יישאר שם ותילחם איתו.

אז לשאלתך, גולסה, שמיר, גלזר, לא משנה לי, הוא הפך פה משחק כשאנחנו עם שחקן פחות, אם הוא היה רכש הייתם אומרים בינגו ואיך לא נתנו לו לשחק.

שחקן הרכב אצלי. הוא כל מה שחשבנו שאין לנו ולא העזנו לשאול. דרגה כרגע מול מה שנותן לנו גולסה. גולסה כבר לא שם. הוא שם. זה בדיוק מה שמועדון חפץ חיים אמור להבין. אנרגיות. ויכולות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

שחקן הרכב אצלי. הוא כל מה שחשבנו שאין לנו ולא העזנו לשאול. דרגה כרגע מול מה שנותן לנו גולסה. גולסה כבר לא שם. הוא שם. זה בדיוק מה שמועדון חפץ חיים אמור להבין. אנרגיות. ויכולות. 

אני כבר תקופה ארוכה חולם חלומות רטובים על קישור שלו גלזר ופארפה. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אתה מגזים. אתה יודע שאני בעדו, אבל אתה מגזים. הוא צריך להיות ברוטציה, הוא צריך לקבל דקות, ריקן, שמיר גולסה וגם גלזר צריכים לפנות לטובתו דקות, אבל הוא עוד לא שחקן הרכב ולא כל מה שחשבנו שאין לנו וכו'. זו הפעם הראשונה שהוא משחק סביר ומעלה בקבוצה, וזה קורה במשחק משונה למדי נגד קבוצה חלשה. לא צריך ללכת מקיצוניות אחת (נער פוסטר) לשנייה (שחקן הרכב).

בואו נתחיל מלשתף אותו באופן קצת יותר קבוע, ונתקדם משם.

מסכים עם כל מילה שלך יואב. הגיע הזמן לנעוץ אותו בהרכב.

שישרף העולם במילא העונה הזאת גמורה. לפחות שנבנה את השחקנים הצעירים שלנו לעונות הבאות.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אתה מגזים. אתה יודע שאני בעדו, אבל אתה מגזים. הוא צריך להיות ברוטציה, הוא צריך לקבל דקות, ריקן, שמיר גולסה וגם גלזר צריכים לפנות קצת דקות לטובתו, אבל הוא עוד לא שחקן הרכב ולא כל מה שחשבנו שאין לנו כו'. זו הפעם הראשונה שהוא משחק סביר ומעלה בקבוצה, וזה קורה במשחק משונה למדי נגד קבוצה חלשה. לא צריך ללכת מקיצוניות אחת (נער פוסטר) לשנייה (שחקן הרכב).

הוא שם חומץ. בטח לא להיות מושאל עכשיו. הוא טוב יותר מרובם וזאת בדיוק חצי העונה לבחון את זה. על רטוב. להיות קצת אמיץ ולתת לו את זה. רוטציה? אחלה. גם את זה הוא לא קיבל. ראיתי אותו לפני שנה בגביע מולנו. היו שם עשרה עידו שחר והם היו מעולים. הוא גם כבש שער נהדר בטכניקה שנפסל. איך הוא כבר עכשיו לא נספר ועומד להשאלה? מי הפרופסורים לכדורגל שם שיודעים יותר מהתחושות שלי? תן לו להתנסות במים העמוקים. מה שווה כל ההשקעה במנגנון הנוער וההשאלות אם עידו שחר לא מקבל הזדמנות? בחייאת...

7 דקות לפני, המכבייה said:

מביא את הנייר לנגב.. 

גולסה? נייר? חוץ מזה שהוא אחד השחקנים הכי טובים שלנו מהרגע שהוא כאן הוא גם אחד השחקנים שהכי נלחמים וזו אחת הסיבות העיקריות לפציעות שלו. הוא חוזר מפציעות כמו כלום ומתאבד על כל כדור. 

יש לעידו שחר עוד דרך מאוד מאוד ארוכה בשביל להגיד עליו שהוא רמה מעל גולסה.

1 דקה לפני, רועי- said:

גולסה? נייר? חוץ מזה שהוא אחד השחקנים הכי טובים שלנו מהרגע שהוא כאן הוא גם אחד השחקנים שהכי נלחמים וזו אחת הסיבות העיקריות לפציעות שלו. הוא חוזר מפציעות כמו כלום ומתאבד על כל כדור. 

יש לעידו שחר עוד דרך מאוד מאוד ארוכה בשביל להגיד עליו שהוא רמה מעל גולסה.

התייחסתי לחזון היפה שאקיטה כתב. שילחם על מקומו גולסה, כמו כולם. 

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה היה במשחק נהדר היום, חלאס עם ההגזמות.

הביא כדור ענק לקוואס הגולם מול שוער

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

אתה מגזים. אתה יודע שאני בעדו, אבל אתה מגזים. הוא צריך להיות ברוטציה, הוא צריך לקבל דקות, ריקן, שמיר גולסה וגם גלזר צריכים לפנות לטובתו דקות, אבל הוא עוד לא שחקן הרכב ולא כל מה שחשבנו שאין לנו וכו'. זו הפעם הראשונה שהוא משחק סביר ומעלה בקבוצה, וזה קורה במשחק משונה למדי נגד קבוצה חלשה. לא צריך ללכת מקיצוניות אחת (נער פוסטר) לשנייה (שחקן הרכב).

אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב).

מבחינתי, שחר צריך להיות חילוף ראשון בקישור. הוא יכול להיכנס במקום גלזר, שמיר, גולסה/ביטון/ריקן/קניקובסקי/מי שלא ישחק את הקדמי בקישור. 

יש לנו כרגע שני שחקנים שמסוגלים להביא מפנה מהספסל - ריקן ועידו שחר. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

מעניין אם יש בפורום יוזר אחד שבגול שלו לא חשב על המכבייה.

אין. 

אחלה עידו שחר שכל פעם שעולה ההתקפה שלנו משתפרת בטירוף

אבל לצאת על גולסה שהיום הוריד עוד טיפה חלודה והיה  2 דרגות מעל כל השאר זה טיפה הזוי

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב).

מבחינתי, שחר צריך להיות חילוף ראשון בקישור. הוא יכול להיכנס במקום גלזר, שמיר, גולסה/ביטון/ריקן/קניקובסקי/מי שלא ישחק את הקדמי בקישור. 

יש לנו כרגע שני שחקנים שמסוגלים להביא מפנה מהספסל - ריקן ועידו שחר. 

אין. 

עידו שחר כבר שם. מי שלא רואה את זה, זאת הבעיה שלו. גולסה יחפש את החוזה הבא והאחרון שלו. לא בטוח שאנחנו הכתובת. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

עידו שחר כבר שם. מי שלא רואה את זה, זאת הבעיה שלו. גולסה יחפש את החוזה הבא והאחרון שלו. לא בטוח שאנחנו הכתובת. 

טעות גדולה לשחרר שחקן כמו גולסה, גם מחזיק חדר הלבשה וגם שחקן מצויין, פציע ולכן צריך קישור רחב. אבל ממש לא לשחרר

24 דקות לפני, המכבייה said:

חחחח איזה חוזה אחרון? הוא היה מהטובים על המגרש היום. 

מותר לאהוב שחקן יותר מכל אחד, מניח שלכל אחד יש את הפייבוריט שלו, אבל אין צורך לפרש דברים בצורה עקומה ולהקטין שחקנים אחרים. 

אחלה עידו שחר, אחלה גולסה. אם חיפה יכולה לשלב את ג׳אבר למרות שיש לה בקישור את רודריגז, מוחמד, אבו פאני, שרי ונטע לביא גם אנחנו יכולים לשלב את שחר ברוטציה.