Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בחוץ בגביע | 2-2, מותחן בפנדלים העיקר שחוזרים עם הכרטיס לשלב הבא!

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, Wade said:

קובאס על רגל אחת ולאפה ביד וקניקובסקי בלי עין עדיפים על בן חיים וחוזז באגפים. בבקשה שלא נראה אותם יותר.

שטויות, קובאס עלה שקריית שמונה גמורים על המגן המחליף שלהם ילד בן 20.

שבוע הבא קובאס יפתח והוא יהיה בינוני ונתגעגע לחוזז 

איזה כיף שהיום עוד לא ראיתי כאלה שכותבים לשחרר את ריקן בינואר. זה זמני אבל נהנה מכל רגע. 

כן. בואו נוותר על שחקן ספסל עם ניסיון ומנהיגות שנותן מידי פעם תתחת, שערים חשובים ויכול לסתום חורים בקישור. 

המקרה שלו שונה מטבחלוץ ויותר מזכיר את שכטר.

ריקן רחוק משיאו ועדיין חייב לקבל חוזה לעוד עונה. הוא הוכחה שאי אפשר לבנות סגל ע"ב נתונים יבשים כמו במנג'ר.

אם בעונות קודמות היו 7-8 שחקנים עם מנטליות דומה, במכבי הנוכחית הוא נכס שאי אפשר לוותר עליו.

נגד ב"ש הוא כיבה אותם עם 2-3 פעולות חכמות ואתמול זה ספוקלטיבי אבל שום שחקן אחר לא נותן גול כזה, בתזמון ובהלך הרוח שנוצר אחרי שקופחנו.

דן ביטון עם טכניקת בעיטה טובה יותר לא כובש גם עם 100 ניסיונות באותה סיטואציה.

הריב שלו עם נידם ומה שנידם עצמו סיפר על זה אתמול בטוויטר רק מראה כמה חשוב להשאיר אותו לפחות עד שהשאר יגדלו ביצים ולא ייתנו לכל מיני אבו פאנים להריץ עליהם דאחקות.

- עוד אי אפשר לדעת מה בדיוק הרמה של קרסטאיץ', אבל אחרי שתי העונות האחרונות, זה שינוי מרענן שיש לנו מאמן.

- הקישור חזר להיות החוליה החזקה שלנו. גלזר, שמיר, גולסה כשבריא, גבי, ביטון שנתקענו איתו, שניים מבין גויאגון/שחר/נידם, ריקן וייני כבקאפ וזה קישור שאפשר לרוץ איתו בעונה הבאה.

- קניקובסקי אחלה אבל עוד נחמד מדי ולא חוצפן מספיק. כ-10 הוא הולך לאיבוד והרבה יותר נוח לו כרגע בתפקיד תואם מיכה של שחקן אגף חופשי.

מצחיקים אותי התקוות פה של האוהדים שהמאמן יחייה את קוואס. עוד לא הבנתם שקוואס זה שחקן של מצבי רוח, משחק אחד יש לו חשק לשחק וחמישה משחקים לא בא לו.

לשמחתנו קרסטאיץ׳ זיהה את זה מהר ומייבש אותו, בתקווה גם שנצליח להחליף אותו כבר בינואר.

קוואס שחקן טוב אבל הוא לא שחקן שיכול להצליח כאן בגלל הגישה שלו 

7 דקות לפני, Davidi said:

- ריקן כבר רחוק משיאו ועדיין צריך לקבל חוזה לעוד עונה. הוא הוכחה שאי אפשר לבנות סגל ע"ב נתונים של פוטבול מנג'ר.

אם בעונות קודמות היו 7-8 שחקנים עם מנטליות דומה, במכבי הנוכחית הוא נכס שאי אפשר לוותר עליו. נגד ב"ש הוא כיבה אותם עם 2-3 פעולות חכמות

ואתמול שום שחקן אחר לא נותן גול כזה, בתזמון ובהלך הרוח שנוצר אחרי שקופחנו. דן ביטון עם טכניקת בעיטה טובה יותר לא כובש גם עם 100 ניסיונות באותה סיטואציה.

הריב שלו עם נידם ומה שנידם עצמו סיפר על זה אתמול בטוויטר רק מראה כמה חשוב להשאיר אותו לפחות עד שהשאר יגדלו ביצים ולא ייתנו לכל מיני אבו פאנים להריץ עליהם דאחקות.

- עוד אי אפשר לדעת מה בדיוק הרמה של קרסטאיץ', אבל אחרי שתי העונות האחרונות, זה שינוי מרענן שיש לנו מאמן.

- הקישור חזר להיות החוליה החזקה שלנו. גלזר, שמיר, גולסה כשבריא, גבי, ביטון שנתקענו איתו, שניים מבין גויאגון/שחר/נידם, ריקן וייני כבק-אפ וזה קישור שאפשר לרוץ איתו בעונה הבאה בכיף.

- קניקובסקי אחלה אבל עוד נחמד מדי ולא חוצפן מספיק. כ-10 הוא הולך לאיבוד והרבה יותר נוח לו כרגע בתפקיד תואם מיכה של שחקן אגף חופשי.

מה היה הסיפור שם עם נידם?

אגב, לא הבנתי איך הגיעו פה למסקנה שקוואס שחקן של מצבי רוח / בא לפה כדי להעביר את הזמן. לכל שחקני האגף שלנו יש משחקים טובים יותר ופחות.

59 דקות לפני, הצהוב ממודיעין said:

שטויות, קובאס עלה שקריית שמונה גמורים על המגן המחליף שלהם ילד בן 20.

שבוע הבא קובאס יפתח והוא יהיה בינוני ונתגעגע לחוזז 

אי אפשר להתגעגע לחוזז

23 דקות לפני, LL6 said:

מצחיקים אותי התקוות פה של האוהדים שהמאמן יחייה את קוואס. עוד לא הבנתם שקוואס זה שחקן של מצבי רוח, משחק אחד יש לו חשק לשחק וחמישה משחקים לא בא לו.

לשמחתנו קרסטאיץ׳ זיהה את זה מהר ומייבש אותו, בתקווה גם שנצליח להחליף אותו כבר בינואר.

קוואס שחקן טוב אבל הוא לא שחקן שיכול להצליח כן בגלל הגישה שלו 

בול

3 דקות לפני, liron1006 said:

דניאל פרץ הצלת העונה ושהשופטים יקפצו לי.

יופי דניאל

אחי תחזיר את טננבאום אחי אין מצב הוא יחטוף כל כך הרבה גולים 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחי תחזיר את טננבאום אחי אין מצב הוא יחטוף כל כך הרבה גולים 

יש לנו 2 שוערים טובים והתברכו בכך, המאמן הזה לא עושה רושם של מישהו שעושה חשבון למישהו, אני מניח שאם היה חושב שהיה מגיע לו אז היה נותן לו, אני מת על טננבאום באמת, אבל אני חושב שפרץ מוכיח את עצמו עד עכשיו וצריך לקחת בחשבון שהוא בחור צעיר שעושה גם טעויות. מי יותר טוב? מניח שהמאמן באימונים יודע יותר טוב מכולם. ובוא נאמר שלא אתבאס על אף אחד מהשוערים אם ישחק ואם לא, לדעתי באמת התברכנו, אז אני ניטרלי בקטע הזה.

39 דקות לפני, liron1006 said:

יש לנו 2 שוערים טובים והתברכו בכך, המאמן הזה לא עושה רושם של מישהו שעושה חשבון למישהו, אני מניח שאם היה חושב שהיה מגיע לו אז היה נותן לו, אני מת על טננבאום באמת, אבל אני חושב שפרץ מוכיח את עצמו עד עכשיו וצריך לקחת בחשבון שהוא בחור צעיר שעושה גם טעויות. מי יותר טוב? מניח שהמאמן באימונים יודע יותר טוב מכולם. ובוא נאמר שלא אתבאס על אף אחד מהשוערים אם ישחק ואם לא, לדעתי באמת התברכנו, אז אני ניטרלי בקטע הזה.

הייתי ציני…

16 דקות לפני, Keano said:

ריקן המלך היום הוא המלך

ודניאל מתפתח להיות שוער ענק, מקווה שנוכל להנות ממנו עוד שנה שנתיים 

למה שנה שנתיים. 5 6 שנים. מספיק עם כל שחקן חצי גובה שלנו יוצא לאירופה. דור פרץ מייבש ספסל. יונתן כהן מתייבש בליגה השניה באיטליה.  סתם איבדנו אותם

13 דקות לפני, תחיית המתים said:

למה שנה שנתיים. 5 6 שנים. מספיק עם כל שחקן חצי גובה שלנו יוצא לאירופה. דור פרץ מייבש ספסל. יונתן כהן מתייבש בליגה השניה באיטליה.  סתם איבדנו אותם

יש לו דרכון גרמני והוא רק בן 21. הוא לא יישאר פה עוד הרבה.

17 דקות לפני, תחיית המתים said:

את דור פרץ באמת איבדנו סתם אבל על יונתן קיבלנו הצעה יותר ממכובדת על שחקן בן 24-25 מהליגה הישראלית אז הוא נמכר.

איך טב"ח פותח בהרכב משחק שני רצוף.

באותה מידה אפשר לעלות עם קונוס במקומו - לא זוכר פעולה חיובית אחת שלו במשחק.

ג'רלדש חייב ספסל בדחיפות. הבחור נראה גמור.

השופטים עם מכירה יוצאת דופן, אפילו במונחים של המכירות נגדנו השנה.

לפחות צוות השידור לא הפסיק לדבר על זה ולהראות את הטעויות.

לפני3 שעות , תחיית המתים said:

אי אפשר לעצור אותו אם תגיע הצעה, וגם לא נכון לשלם שכר מופרז כמו שהיה פה עם מיכה וטיבי, רק זהבי מצדיק את זה.

לא מחזיק מיונתן כהן בכלל, ילד, שחצן לא התבאסתי כשעזב.

עד אתמול הייתע בדעה שריקן צריך ללכת, אתמול הבנתי שמכבי צריכה שחקן כזה (ולא בגלל הכדורגל).

טב"ח וחוזז לפח, איך הגענו למצב שיש שחקנים כאלו במכבי ועוד פותחים?? זה רק מראה עד כמה אנחנו חלשים.