Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בחוץ בגביע | 2-2, מותחן בפנדלים העיקר שחוזרים עם הכרטיס לשלב הבא!

Sawyer

Recommended Posts

ניצחון גדול על ב"ש (הראשונה בטבלה) אולי נותן קצת סיבות לחייך, אבל האווירה הכללית עדיין לא טובה וכרגיל אין מנוחה לפני משחק עונה, נוקאאוט במגרש רחוק ומקולל  מול קבוצה ארורה, קריית שמונה.

קרסטאיץ' ממשיך עם ההרכב שניצח את ב"ש, לא יודע אם זה החיסורים מהמחלות/פציעות או חישובים של צהובים למשחקים הבאים אבל אלו השחקנים שצריכים להעלות אותנו שלב.

שופט: מכור. (בא מהשניה הראשונה לעשות הכל כדי שנפסיד. הכל. השיאים היו כמובן 2 גולים שהוא לקח על שריקות מומצאות והגול שלהם שפשוט לא היה. שערורייה ואנחנו ממשיכים לשתוק)

שחקנים: פרץ אולי אולי יכל לעשות יותר בשער הראשון, הצלה גדולה בשער השני. ואפילו הביא פנדל, אחלה דניאל. סבוריט החלמה מהירה, נקווה שלא יחזור עוד חודשיים | דוידזאדה מחוייב, לפרקים היה היחיד שהצליח לעבור קו בהגנת היריב, יכול להיות מעט יותר מדוייק אבל אחלה רוסטם. בלטקסה ממשיך ביכולת הסבירה (לפחות) שלו, כמעט מעודד. נחמיאס לא איתרתי מכירות שלו ואולי כאן תתחיל מגמת העליה של הבחור? ג'ראלדס יש לו אחריות בשער הראשון ולא רק שם, היו לו רגעים רעים אבל גם כמה כיסויים נהדרים בהגנה ואפילו מהלך וחצי התקפיים טובים. גלזר בסדר גמור, לא המשחק הכי טוב שלו אבל עשה את העבודה שלו ברוב הדקות בצורה טובה. שמיר הפתעה מטורפת הבחור, מתחרה על המצטיין בכל משחק שלו עם קרסטאיץ' וגם היום כבש (כמעט צמד), היה קיים בשני צדי המשחק ורשם מספר פעולות טובות. יופי עדן. קניקובסקי גם היום חילץ כדורים, איים על השער (וכמעט כבש), השתתף בחוכמה בהתקפה, שחרר פקקים ועדיין לא מספיק תכליתי עבורי. חוזז נגיעה חכמה בבישול, הוסיף עוד כמה מהלכי כדורגל לא רעים והיה מחוייב הגנתית, ממשיך להציג יכולת כללית שלא מספיקה להרכב במכבי. טבח אולי החלש והקשה לצפייה במכבי היום, החצי מהלך שלו לא שווה את הנזקים והחוסר תועלת מצידו משחקים רבים מדי. חלאיילה פתח לא רע ועשה כמה מהלכי 9 טובים אבל החמצה מזעזעת (ועוד כמה נוספות) מתחילות לייצר קצת ריח של אכזבה מהבחור.

*ריקן שנכנס היה מדהים, סופר מחויב, עושה הכל כדי שנעבור שלב ושער ואוווו! גם קוואס הראה בדקות שלו יכולת יוצאת דופן חבל שלא הספיק להכריע את המשחק, אולי יתחיל לקבל קרדיט ויתן הכל?

פיקנטריה:

- ניצחון בפנדלים

- 5/5 בפנדלים(!!)

- הפצצה של ריקן, ואוו!

- התמונה של רועי קהת בוכה בסיום, איזה כיף.

חייב למות:

גרינפלד - בן זונה, מה זה היה היום? פשוט באת למכור בלי בושה את מכבי בחסות זה שאין ואר? יא בן זונה. אמן שעשית תאונה בדרך הביתה מק"ש.

קהת - לא רוצה לקלל, רק שאלה. עד מתי חלקת הקבר הסמוכה לאחותו תשאר ריקה? יאללה.

קהל:

כמעט 2,000 צהובים הצפינו באמצע שבוע עד לקריית שמונה הרחוקה כדי לעודד את הקבוצה שלהם וכך הם עשו ברוב דקות המשחק, הסיום היה מתיש וקשה והווליום בהתאם אבל כל הכבוד לכל מי שבאמת לא מפסיד משחק, גם בחורף בק"ש (והיה קפוא, גם אם לא ירד ברד) - שאפו. כמה אני שמח שזה נגמר ככה והנסיעה חזרה הביתה הייתה שמחה. כ"כ חשוב להמשיך עוד שלב בדרך לגביע.

שבת, 19:50, טדי. נתראה שם!

מדברים הרבה על הרצון של קוואס. הראה היום הרבה רצון ואנרגיה גבוהה בדקות ששיחק. אין לנו את הלוקסוס לשחרר שחקן שיכול ליצור 4-5 מצבים לשער ברבע שעה. 

ג'ראלדש חייב לראות קצת ספסל. מקנדיל דרך ייני או אפילו הרננדז את פיבן. 

בלטקסה מסתמן כבלם הכשיר הטוב ביותר בסגל.

חיפשנו את גולסה ומצאנו את שמיר, ממש כיך לגלות מציאות כאלה בסגל!

אני לא יודע מה הסיפור של קרסטאיץ עם פריצה וקוואס והאמת שאני לא אוהב שמאמנים מוחקים שחקנים מהר אבל הם צריכים לשחק בטח במאני טיים.

ריקן מעבר לשיווין היה המנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה, מבחינתי הוא הצדיק את החוזה שלו היום.

יאללה נשארו עוד 3 משחקי מאני טיים בעונה הזאת.

לפני5 שעות , Sawyer said:פיקנטריה:

- ניצחון בפנדלים

- 5/5 בפנדלים(!!)

- הפצצה של ריקן, ואוו!

- התמונה של רועי קהת בוכה בסיום, איזה כיף.

נדיר

אין לי מושג איך אבל מופתע מאוד שהעיר פתח תקוה לא נכנסה לפיקנטריה.

תודה לריקן ולדניאל שמנעו ממני להתאבד בסיום.

איך אני רוצה שקראסטיץ יחיה את קוואס.

השחקן ההתקפי הכי מוכשר אצלנו. 

לגבי חלייאלה אני מתחיל לראות קצת יכולת, בעיקר בכל הנוגע למשחק כ9. אי אפשר לקחת אותו בגובה ופיזיות, השאלה אם מסוגל גם להבקיע.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

לשחרר את נ'ראלדש, לא תורם כלום מתחילת העונה.

עוד 4 חודשים הוא מסיים חוזה, אם הוא יתעקש על החוזה לא חושב שיש מה לגעת בו, שיסיים פה יפה את העונה וניפרד בתקווה עם גביע.

16 דקות לפני, yello said:

עוד 4 חודשים הוא מסיים חוזה, אם הוא יתעקש על החוזה לא חושב שיש מה לגעת בו, שיסיים פה יפה את העונה וניפרד בתקווה עם גביע.

ג'ראלדש זכה בכל תואר אפשרי בארץ עם מכבי

14 דקות לפני, RAFICOHEN said:

ג'ראלדש זכה בכל תואר אפשרי בארץ עם מכבי

יודע, אבל יש לך מגן אחר במקומו ? 

שיסיים פה את העונה.

לטובת המאמן חייב לומר שבאופן כללי הקבוצה נראית טוב יותר וזה שהוא הצליח להרים את הרמה תוך כדי שהוא משתמש בשלישיה התקפית הכי גרועה בשתי הליגות הראשונות זה רק מוסיף להישג.

קובאס רק מוכיח שבא לכאן לפנסיה כשהחרב על הצוואר התחיל קצת לרוץ זה לא מה שמכבי צריכה ,

לא עושה הגנה לא סוגר בקו וברגע שהחרב לא תהיה על הצואר יחזור לפנסיה שלו לשחרר ומהר.

יותר מדי שחקנים בהרכב לא ברמה שאנחנו מצפים נחמיאס חלאילה חוזז וקניקובסקי זה שחקני סגל לא יותר מזה.

דנביטון וטבח אן מקום בסגל של מכבי גראלדש כנל, רע בכל מקום הגנה והתקפה 

הבעיה שאתה בכל סיכום רושם על השופט ״מכור״ ואז כשהשיפוט באמת מכור זה מאבד מהחשיבות, הופעה מביכה אתמול של צוות השיפוט.

לקוון לא הייתה שום יכולת לדעת אם היה או לא היה שער, אם כבר לגרנפילד שעמד מאוד קרוב אומנם אין זווית אופטימלית אבל הוא לפחות יכול לראות את הכדור.

השחקנים מאוד אכזבו אותי במהלך הזה, חסרים לנו קצת שכטרים שיפעילו את הלחץ על השופט במצבים האלו, הם פשוט קבלו את זה.

דניאל פרץ הופך מיום ליום לשוער יותר מדהים, עם קצת יותר ניסיון הוא גם היה מתפרע על השופט אחרי החלטה כזאת ואולי המשחק היה נגמר ב90 דקות, לא כי היו הופכים את ההחלטה אלא כי היה מבהיר לשופט שנעשתה פה טעות קשה ועכשיו הוא צריך ״לתקן״.

אגב, לקחו לדניאל את אחת מהצלות העונה.

14 דקות לפני, roei p said:

אז למה טבח מולחם להרכב

אני חושב שזה בגלל שאיילון פצוע, גררו מורחק ובאמת כבר לא נשארו שחקנים.

11 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עדיין יותר טוב מכל מה שיש לנו בהתקפה.

לא

8 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שזה בגלל שאיילון פצוע, גררו מורחק ובאמת כבר לא נשארו שחקנים.

לא עדיף את גבי באגף כמו אחרי החילוף? טבח זה שחקן פחות.

23 דקות לפני, kutomer said:

הבעיה שאתה בכל סיכום רושם על השופט ״מכור״ ואז כשהשיפוט באמת מכור זה מאבד מהחשיבות, הופעה מביכה אתמול של צוות השיפוט.

לקוון לא הייתה שום יכולת לדעת אם היה או לא היה שער, אם כבר לגרנפילד שעמד מאוד קרוב אומנם אין זווית אופטימלית אבל הוא לפחות יכול לראות את הכדור.

השחקנים מאוד אכזבו אותי במהלך הזה, חסרים לנו קצת שכטרים שיפעילו את הלחץ על השופט במצבים האלו, הם פשוט קבלו את זה.

דניאל פרץ הופך מיום ליום לשוער יותר מדהים, עם קצת יותר ניסיון הוא גם היה מתפרע על השופט אחרי החלטה כזאת ואולי המשחק היה נגמר ב90 דקות, לא כי היו הופכים את ההחלטה אלא כי היה מבהיר לשופט שנעשתה פה טעות קשה ועכשיו הוא צריך ״לתקן״.

אגב, לקחו לדניאל את אחת מהצלות העונה.

לא. הבעיה היא שהשיפוט פה מכור ואף אחד לא עושה עם זה כלום. לא שאני מחמיר מדי עם השופטים אלא שהכל מכור והפורום מלא באור אובייקטיביים זין שעל חשבון מכבי מגנים על שופטים נאצים כדי שאוהדים אחרים יחשבו יש להם זין גדול. 

לפני שבועיים העברתי למכבי הוכחה שמשבץ השופטים אמר שהוא משבץ את שמואלביץ למכבי שוב כי הוא יודע שמכבי לא תעז להתלונן אפילו. מיד אחרי שהוא זיין אותנו. העברתי למכבי, הם לא עשו כלום. הקהל לא עושה כלום, בתקשורת אין לנו מי שמדבר על זה. זאת הסיבה - לא בגלל שאני כותב על הכל מכור. אני אם כבר מקל מוותר יותר מדי. 

לפני2 שעות , yello said:

יודע, אבל יש לך מגן אחר במקומו ? 

שיסיים פה את העונה.

קנדיל על המשבצת שלו.עדיף שיסיים פה את העונה עם תואר שתהיה עבורו מתנת פרידה יפהפייה

אני מתכוון שהרעב והנחישות אצלו היא לא אותו דבר כמו בקדנציה הראשונה אצל איביץ'