Jump to content

אוסאמה חלאיילה אחרי בש

kikoman

Recommended Posts

מקווה שזה משחק שייתן לו את הפוש, לא ה9 המושלם, לא מבקיע בצרורות, אבל יש פוטנציאל.

כובש שער הניצחון, אוסאמה חלאיילה אמר בסיום: "זה ניצחון חשוב, לוקחים את שלוש הנקודות. היה לנו חשוב לנצח את המשחק הזה אחרי חיפה היה לנו חשוב להגיע למשחק מפוקסים וחזקים ולהשאיר את הנקודות בבית. אני תמיד רוצה לכבוש, לא משנה באיזה משחק. תמיד כיף לכבוש שערים חשובים במשחקים כאלה".

"זה היה החלום שלי להגיע למועדון כמו מכבי ת"א", סיכם החלוץ שהגיע בקיץ מבני סכנין. "הכי גדול בארץ, חיכיתי לרגע הזה והנה זה הגיע. אני תמיד עובד קשה באימונים גם אם אני משחק וגם אם לא, חי חיים ספורטיביים. חיכיתי להזדמנות ולקחתי אותה בשתי ידיים. גבי בעט, זה פגע לי בחזה וקצת שינה כיוון אבל הכי חשוב שנכנס. זו פעם ראשונה שאני מבקיע מול שער 11, תמיד מרגש לכבוש מול קהל כזה עצום וגדול, ממש כיף ואני מאוד שמח. ממחר הראש שלנו כבר ביום שלישי בגביע. זה משחק מאוד קשה במגרש מאוד קשה, בעזרת השם נעשה את העבודה".

אממ לא יודע, לא התרשמתי במיוחד, נחמד בתור חלוץ מחליף לזכותו אפשר להגיד שהוא מתאמץ ונותן הכל וזה כבר משהו.

הלוואי והשער הזה ידחוף אותו קדימה, מאחל לו, תשוקה יש לו וזה כבר 50 אחוז ממה שצריך.

לסגנון של המאמן הזה הוא מתלבש טוב, לא מושלם 

הוא רץ בלי סוף עושה המון לחץ ובעיקר מפנה שטחים לאגפים 

צריך לתת לו יותר ביטחון וגם הגולים יגיעו 

פריצה חלוץ יותר טוב אבל פחות מתאים לשיטה... מבין את המאמן 

כבד מדי אבל יודע לשחק עם הגב לשער ומשחרר כדור בנגיעה, משמעותי מאוד למשחק שלנו

ואין צורך להוסיף על מי ששורק לו בוז, פה זה לא ביתר תתעוררו על החיים שלכם

אחלה גבר, שחקן פחות טוב. זה הגיע למצב שאני מעדיף שהוא לא ישחק כי אני מפחד מההשלכות של השריקות. אם לא נשתיק אנשים ששורקים בוז הסיפור הזה יכול להיגמר רע, זה מדרדון חלקלק.

אוהב אותו בגלל התשוקה שלו,

אבל לצערי לא מאמין שיש לו מה לתרום מעבר למה שאנו רואים כרגע,

הייתי מעדיף שישאילו אותו בסיום העונה.

לא חושב שהוא מספיק טוב לנו.

הוא לא מהיר, ובקושי נוגע בכדור

כל הכבוד על המיקום בגול אבל ממכבי אני מצפה גם לחלוצים מחליפים יותר משמעותיים

הוא לא הרמה שאנחנו צריכים לשאוף אלייה גם לא כמחליף שני,וזה שהוא בחור טוב לא עוזר לי במגרש.

מעדיף ילד מהנוער שיקבל את הפירורי דקות. 

הוא ונחמיאס הם בדיוק תמונת ראי על הרכש העלוב שהגיע.

בינוניים!!

מי ששורק לו בוז צריך למות

יש שחקנים שמגיעים למכבי, מציגים כמה משחקים ראשונים טובים מאוד שאתה אומר עליהם "וואו יש פה אחלה פוטנציאל", ואז דועכים ולא מצליחים לחזור לעצמם. אז הוא אחד מאלה כנראה.

ברוב המקרים פשוט השיטה של הנעת הכדור הסבלנית הורסת אותם, כי הם פשוט לאיטיות והבינוניות, דומה למה שהיה עם באטוקיו כשהיה פה תחת ג'ורדי.

יכול להיות שתחת מלאדן הוא דווקה ישפתר, אבל בשביל זה צריך גם שחקני אגף שמשחקים קדימה ולא נתקעים ומוסרים לקשרים האחרויים במקום.

חלוץ מחליף מעולה, הוא לא אשם שאין לנו חלוץ שמתאים לשיטה בסגל, סה״כ אחלה רכש, הוא גם משחק עם כנפיים של חוזז וטבח, שימו אותו בחיפה והוא כבר עם 6-8 שערי ליגה.

ואחרי צפייה בתקציר, רואים שהוא התכוון להסיט את הכדור עם החזה וזה ממש לא סתם פגע בו, הבעיטה גם לא הייתה נכנסת אם לא היה פוגע.

חלוץ שאתמול לא קיבל את הכדורים שהיה צריך לקבל בגלל שני שחקני כנף חלשים מאוד. 

לא הייתה לו את ההזדמנות להוכיח והכל מקרה רואים שהוא לא מספיק טוב.. 

אוהב את הרצון והתשוקה,  מעולה על הספסל... 

לדעתי יש בו יותר ממה שאנחנו רואים.

הוא מאוד רוצה להוכיח וזה בא לו באובר מוטיבציה ולחץ. 

בכל מקרה לא בא לטענות לאף חלוץ במכבי שבקושי מייצרת מסירות מפתח ווינגרים שלא עושים כלום.

הוא פוטנציאל להיות החלוץ הישראלי הכי טוב. ספציפית החלוץ 9 הכי טוב (ופחות או יותר היחידי) בארץ, וגם הוא צריך דקות וקשרים טובים יותר (או בכושר טוב יותר) מסביבו כדי להיות טוב יותר. אבל אין הבדל בינו לבין שחר או חנצ'יס בהקשר הזה; בלי דקות, ובלי מערכת לכל הפחות סבירה מסביבו הוא לא יצליח. אגב, אם אני מבין נכון את קרסטאיץ', ואני מקווה שזה אכן כך, פריצה יפתח במשחק הקרוב וחלאיילה יתחיל על הספסל.

לפני2 שעות , אקיטה said:

לדעתי יש בו יותר ממה שאנחנו רואים.

הוא מאוד רוצה להוכיח וזה בא לו באובר מוטיבציה ולחץ. 

בכל מקרה לא בא לטענות לאף חלוץ במכבי שבקושי מייצרת מסירות מפתח ווינגרים שלא עושים כלום.

לגמרי. יש בו יותר ממה שנראה לעין. הרשים אותי מאד בסכנין כשחקן הרבה יותר מגוון. אני בעדו. 

ממש חבל לי על היחס שהוא מקבל.

אני כאילו מצד אחד יכול להבין אנשים שנרתעים משחקנים מהמגזר, מצד שני אני אישית תמיד אעודד שחקן מכבי לא משנה מאיפה הוא הגיע כל עוד הוא נותן את המקסימום שלו למועדון. 

הוא נראה אחלה בחור ולדעתי גם אחלה חלוץ, ויש לו עוד הרבה לאן להשתפר. 

שיעשו לו כבר שיר ומי שזה מפריע לו שיסבול בשקט. 

15 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אגב, אם אני מבין נכון את קרסטאיץ', ואני מקווה שזה אכן כך, פריצה יפתח במשחק הקרוב וחלאיילה יתחיל על הספסל.

למה?

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה?

כי רוטציה. ככה מנהלים סגל. אתה רוצה שהשחקנים שלך ידעו שהם בתמונה. אתה רוצה שיהיה לך תחליפים כשמישהו בכושר לא טוב, או פצוע או מורחק. אם לא תעשה רוטציה, תייצר תלות בשחקן בודד, תשחק אותו, וכשתצטרך תחליף - תקבל משהו לחוץ.

זו חצי משאלה שלי, אבל אני באמת מקווה שכך יהיה.