Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 1-0 קטן וחשוב בדרך אולי להתייצבות מסוימת

Sawyer

Recommended Posts

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

בא לי לנפץ את המיתוס הזה - דין דוד במכבי לא היה עכשיו עם חצי ממה שיש לו בחיפה. בחיפה כל הגולים שלו הם במקסימום 7-8 מטר מהשער, במכבי הוא בקושי היה מקבל כדורים כאלה. כשאתה משחק עם חזיזה ואצילי בכנפיים, שרי מאחוריך ואבו פאני ומוחמד כל הזמן דוחפים ולוחצים קדימה אז פתאום הכל נהיה קל. כשההתקפה שם לא עבדה הוא גם לא סיפק את הסחורה - את השער הראשון שלו הוא הבקיע במחזור התשיעי (!). מאז חיפה עם 32 שערים בתשעה מחזורים, לא פלא שהוא לא מפסיק להבקיע.

זה מבלי להתייחס לעובדה שמכבי לא הסכימה לשלם את הסכומים של דוד ואת של חלאיילה כן. הבעיה העיקרית שלי עם ההבאה של חלאיילה היא שהוא בדיוק אותו חלוץ כמו פריצה. לא ברור לי למה לא הביאו שחקן מסוג אחר שהיה מאפשר לנו להיות מגוונים יותר. מצד שני, זה היה בתקופת פטריק שבנה על שערים מהוצאות חוץ של הרננדז, אז ברור לגמרי למה הביאו שני חלוצי רכש שהם טנקים גבוהים.

מסכים

6 דקות לפני, itanar said:

אני די בטוח שקוואס היה תורם יותר מחוזז בשני המשחקים האחרונים.

אם מאמן רוצה לעשות שינויים בינואר ויש שחקנים שהוא לא בונה עליהם, גם אם אנחנו חושבים אחרת. אני מעדיף שלא יחפש לתת להם דקות בכוח וינסה להתאים את עצמו לזמן המעבר עד להגעה של זר/שחקן אחר. 

בינתיים ממה שיש קסטאיץ' מוציא די בסדר. 

הוא הגיע לקבוצה גמורה עם 4 הפסדים בסיבוב הראשון, משהו שלא היה כאן עשור. 

גם אם יקח לנו סיבוב שלם להתאושש זה בסדר, העיקר להראות התקדמות לאט לאט. 

הלכנו העונה עשרות צעדים אחורה, זה לא התרסקות סתם, זה קפיצת בנג'י בלי חבל. 

6 דקות לפני, Meron's said:

הוא הגיע לקבוצה גמורה עם 4 הפסדים בסיבוב הראשון, משהו שלא היה כאן עשור. 

די מוזר, אבל בעונת אוסקר הפסדנו 4 פעמים בסיבוב הראשון+המחזור הראשון של הסיבוב השני.

אח"כ ההפסד הבא היה כבר רק במחזור הסיום לבני יהודה.

לפני14 שעות , Emmanuel said:

תשמע או שאתה טרול או שפשוט לא ראית משחקים העונה של מכבי אם אתה משלשל דבר כזה מהפה

מה ראית טוב אתמול? אם רוקאביצה לא מחטיא דקה 60 התגובות פה היו אחרות. במקרה הצלחנו לנצח אתמול (היינו יותר טובים מבש, הם בכלל לא באו לשחק). 

אבל הכדורגל היה ירוד, גם גבי שזכה בשחקן המצטיין חוץ ממהלך אחד טוב לעומק איבד הרבה מאד כדורים. אבל יכול להיות שאני מצפה יותר מדי. 

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

מה ראית טוב אתמול? אם רוקאביצה לא מחטיא דקה 60 התגובות פה היו אחרות. במקרה הצלחנו לנצח אתמול (היינו יותר טובים מבש, הם בכלל לא באו לשחק). 

אבל הכדורגל היה ירוד, גם גבי שזכה בשחקן המצטיין חוץ ממהלך אחד טוב לעומק איבד הרבה מאד כדורים. אבל יכול להיות שאני מצפה יותר מדי. 

היו לנו השנה 3 משחקים טובים - נצחון מול חיפה, דרבי וב״ש אתמול.

אתמול הינו דומיננטים לאורך כל המשחק, שלטנו בקצב, הקישור היה אגרסיבי ודומיננטי, זה משהו שלא היה לנו כמעט באף משחק השנה.

נצחנו בצדק אתמול מול קבוצה שנצחה 7 משחקים רצוף.

לא יוצא מגדרי, הרף ציפיות שלי עומד על אליפות, לא נצחון מרגש מול ב״ש, ביחס לשנה האחרונה אתמול היה נהדר, ביחס לציפייה שלי ממכבי זה ״עוד יום במשרד״.

5 דקות לפני, YallaMaccabi said:

מכבי ביטלה קבוצה שלא הפסידה העונה ונמצאה עד אתמול במקום הראשון.

ניצחנו בכל מאבק, לא נתנו להם להגיע למצבים (חוץ מהשטות עם רוקאביצה), שלטנו בכדור וניצחנו בצדק. 

יש לנו בעיה קשה בהתקפה אז התקשנו לתרגם את השליטה להתקפות מסוכנות, אבל בכל מקרה זה היה נראה טוב יותר ממה שראינו עד עכשיו. 

קל להגיד אם רוקאביצה היה מחטיא התגובות היו אחרות ומה אם חוזז מבקיע את החופשית? סאבוריט לא מחמיץ ממטר עם הראש? חוזז לא מבזבז אחד על אחד? 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מכבי ביטלה קבוצה שלא הפסידה העונה ונמצאה עד אתמול במקום הראשון.

ניצחנו בכל מאבק, לא נתנו להם להגיע למצבים (חוץ מהשטות עם רוקאביצה), שלטנו בכדור וניצחנו בצדק. 

יש לנו בעיה קשה בהתקפה אז התקשנו לתרגם את השליטה להתקפות מסוכנות, אבל בכל מקרה זה היה נראה טוב יותר ממה שראינו עד עכשיו. 

קל להגיד אם רוקאביצה היה מחטיא התגובות היו אחרות ומה אם חוזז מבקיע את החופשית? סאבוריט לא מחמיץ ממטר עם הראש? חוזז לא מבזבז אחד על אחד? 

ואוסיף, קבוצה שסופגת כמעט כל משחק העונה שומרת על שער נקי מול המוליכה זה בהחלט מעודד.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

גם לי קשה עם זה שחוזז הפך לבאנקר תחת קראסטיץ׳. מקווה מאוד שזה בגלל שאין לנו עוד אופציות טובות ולא בגלל שהוא מחזיק ממנו.

נראה שהוא הרע במיעוטו. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

נראה שהוא הרע במיעוטו. 

לא חושב ככה. לדעתי המהירות שלו קצת מטעה את קראסטיץ׳. מעדיף את גררו וקוואס עליו. 

מצד שני אם איביץ׳ פה ככל הנראה הוא גם מעלה את חוזז לפני שניהם. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב ככה. לדעתי המהירות שלו קצת מטעה את קראסטיץ׳. מעדיף את גררו וקוואס עליו. 

מצד שני אם איביץ׳ פה ככל הנראה הוא גם מעלה את חוזז לפני שניהם. 

בכלל לא בטוח שהם עדיפים. זאת בכל מקרה לא הצבה תמוהה לאור מצבת הקיצונים שלנו. 

קוואס בקושי עושה הגנה, ונראה שהוא יותר איטי מחוזז. אולי בגלל זה חוזז מועדף עליו. לקוואס יש יתרונות אחרים, ראיית משחק יותר טובה, דריבל ומסירה יותר טובים, וכמובן - הוא אשכרה יודע לשים את הכדור ברשת. אבל לדעתי אצל קרסטאיץ' המהירות והעזרה להגנה קודמים לכל זה

26 דקות לפני, kutomer said:

ואוסיף, קבוצה שסופגת כמעט כל משחק העונה שומרת על שער נקי מול המוליכה זה בהחלט מעודד.

כן. מכבי שיחקה בהחלט לא רע אתמול. הקישור עבד יפה וגם ההגנה נראתה טוב יותר: הבלמים שלנו ניקו את מה שהצליח לעבור את הקישור, למעט שני מצבים: אחד בתחילת המשחק (זו הייתה הרמה ברמה גבוהה מאוד), ועוד אחד שנבע מטעות כפולה (ג'רלדס ואז בלטקסה). אפשר להתמקד באוי-איך-הגיעו-למצבים, ואפשר גם להבין שזו סטטיסטיקה מעולה. שנייים שלושה מצבים במשחק אלו מספרים שמזכירים את הימים היפים יותר של הקבוצה. תמיד יגיעו למצבים ותמיד יהיו טעויות. לא משנה כמה הקבוצה שלנו חזקה, וב"ש, עדיין - לא פראיירים. אגב, זה בסדר שיש את האפשרות לשנות לפי צורך, אבל כבסיס קו 4 מחמיא לקבוצה הזו הרבה יותר משלושה בלמים.

גם הנעת הכדור עד השליש האחרון הפתיעה לטובה. ההתקפה עדיין לא שם. זה נכון. אבל גם זה נראה טוב יותר אתמול, ובהינתן אגפים קצת יותר טובים (וקניקובסקי אחד בכושר יותר טוב), זה יכול להיות מפתיע לטובה.

לא יודע מה ממה שראינו אתמול זה קרסטאיץ' וכמה זה מקרי, אבל היה בהחלט משחק לא רע של מכבי.

אני שוב שואל - פיבן פצוע? כי אם לא, העדרותו אתמול מהספסל מטרידה. שוב. להגיע בלי שום בלם מחליף על הספסל אחרי שבוע שעבר זה ממש מחדל.

לפני8 שעות , דקסטר said:

בדיוק ראיתי עכשיו את הראיון אחרי המשחק

גם עופר רונן מציין לפני קרסטאיץ' שהגיעו 17,000 אוהדי מכבי

אין סיכוי אלא אם כל היציע העליון היה ריק

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני שוב שואל - פיבן פצוע? כי אם לא, העדרותו אתמול מהספסל מטרידה. שוב. להגיע בלי שום בלם מחליף על הספסל אחרי שבוע שעבר זה ממש מחדל.

פצוע, אבל נראה שמתחיל לחזור לכושר.

לפני6 שעות , החתול הצהוב said:

די מוזר, אבל בעונת אוסקר הפסדנו 4 פעמים בסיבוב הראשון+המחזור הראשון של הסיבוב השני.

אח"כ ההפסד הבא היה כבר רק במחזור הסיום לבני יהודה.

אולי שני הפסדים בסיבוב הראשון. לא ברור מאיפה הבאת 4.

5 דקות לפני, dushko said:

היו 3 הפסדים בסיבוב הראשון, 2 הפסדים בסיבוב השני והפסד בודד בפלייאוף.

45 דקות לפני, dushko said:

ב"ש ורסמיל

הפועל בדרבי

בני יהודה בטילים שבוע אחרי הפועל

חיפה במחזור הראשון של סיבוב ב

לפני11 שעות , Adir12 said:

כמה מסקנות מהמשחק:

*גבי נראה הרבה יותר טוב בצד שמאל, יש לו דריבל טוב שרק ילך וישתפר והוא חותך לאמצע עם רגל ימין

*גבי משחק הרבה יותר טוב עם דן ביטון, חייבים את ביטון בכושר משחק טוב וללמד אותו ללחוץ ואז אפשר לשחק איתו ועם עוד 2 קשרים מבין גלזר\גולסה\שמיר

*אנחנו משחקים יותר טוב עם 4 בהגנה מאשר עם 5

*בשום תסריט בעולם ח'לאילה לא שווה הרכב לפני פריצה. היינו צריכים להילחם על דין דוד, שחקן יותר שלם ומהיר מח'לאילה.

*חוזז וטל בן חיים אלה שחקנים שצריכים להיות אופציה רביעית או חמישית להתקפה, כל עוד הם שחקני הרכב אנחנו לא נבקיע הרבה שערים

* מעניין אותי אם ניתן לשלב את החמישיה הבאה: 

גלזר, גולסה, שמיר, דביטון וגבי

* לפי מה שראיתי ביטון לוחץ טוב יותר מאלמוג שהוא בפער עצום מטב''ח > קוואס

*ברור שאני סובייקטיבי ועדיין מהקצת שראיתי את שניהם חלאיילה שחקן הרבה יותר מעניין

לפני11 שעות , אלק נילאש said:

בא לי לנפץ את המיתוס הזה - דין דוד במכבי לא היה עכשיו עם חצי ממה שיש לו בחיפה. בחיפה כל הגולים שלו הם במקסימום 7-8 מטר מהשער, במכבי הוא בקושי היה מקבל כדורים כאלה. כשאתה משחק עם חזיזה ואצילי בכנפיים, שרי מאחוריך ואבו פאני ומוחמד כל הזמן דוחפים ולוחצים קדימה אז פתאום הכל נהיה קל. כשההתקפה שם לא עבדה הוא גם לא סיפק את הסחורה - את השער הראשון שלו הוא הבקיע במחזור התשיעי (!). מאז חיפה עם 32 שערים בתשעה מחזורים, לא פלא שהוא לא מפסיק להבקיע.

זה מבלי להתייחס לעובדה שמכבי לא הסכימה לשלם את הסכומים של דוד ואת של חלאיילה כן. הבעיה העיקרית שלי עם ההבאה של חלאיילה היא שהוא בדיוק אותו חלוץ כמו פריצה. לא ברור לי למה לא הביאו שחקן מסוג אחר שהיה מאפשר לנו להיות מגוונים יותר. מצד שני, זה היה בתקופת פטריק שבנה על שערים מהוצאות חוץ של הרננדז, אז ברור לגמרי למה הביאו שני חלוצי רכש שהם טנקים גבוהים.

מסכים עם כלל ההודעה שלך

אבל היה ברור בקיץ שאנחנו הולכים למדרון חלקלק ועשה טוב לחלאיילה זה שהוא כינור שני לפריצה, ככה הוא לא בפרונט ולא מאשימים אותו במצב הקבוצה

זה מתחבר טיפה להודעה הקודמת (למעלה כתבתי הרכב שונה בתכלית כי ההגנה שלנו קטסטרופה) אם אנחנו רוצים מספרים מהסגל הקיים צריך למצוא שילוב של 3 מבין

חלאיילה/ ביטון/ פריצה/ גררו

לא פוסל את השילוב חלאיילה (שאוהב לברוח לצדדים) ופריצה ביחד

אם הצליחו לשלב 3 מגינים שמאליים ביחד אפשר לשלב את שניהם

לפני10 שעות , avich15 said:

לא שותף לעליהום על נחמיאס, היו לי כמה מהלכים של קריאת משחק טובה. אני עדיין בעדו.

לעומתו, ג'ראלדש במשחק מזעזע, לא פחות. אף כדור לא מדויק (חוץ מהבישול למטרונום), הכל לאט וגם אפס תרומה בהגנה. ממש ממש מאכזב.

מכבי לא טובה, נגיע לאירופה ונקווה שהסגל יתחיל להיבנות מוקדם לשם שינוי... אין תקווה אחרת.

היו לג'ראלדס ב20 שניות 3 טעויות קריטיות ודקה אחרי ניסה ליצור עוד מתפרצת לב''ש אחרי קרן שלנו

ועדיין זה שחקן שלפני שנתיים הרוב כאן רבו איתי שכן שווה לשים עליו מיליון יורו בתקופת הפייר פליי

אגב גם אחרי המשחק הראשון בבלומפילד נגד בני יהודה שחטו אותו פה- ניכר שגם אז וגם היום הוא סובל מחוסר ביטחון וברור לי שאם המערכת תביא לו את השקט הוא ישתיק שוב את הביקורות 

אגב גם אתמול הוא הציל אותנו הרבה פעמים מהרמות מסוכנות בכלל הוא היחיד ברביעייה האחורית שמנקה מהר את הבעיה ולא מסתבך- ולא מנסה לעשות דברים בקלאסה

בנו לנו חולייה הגנתית שמורכבת משחקנים עם נפש של התקפה 

עוד כמה נקודות מהמשחק:

*לדעתי לא היה פנדל על בלטקסה מה שכן עד היום חופרים על אפילו לא עשירית מהתפיסה של אותו טיבי נגד אבוחצירה שזרק את עצמו נגד ק''ש בעונת פאקו

* היה פנדל לזכותנו בבעיטה החופשית של ביטון?

את הלא פנדל של היד הצמודה של נחמיאס אחרי שהכדור עבר בכלל את הקו הראו מאתיים פעם

* דן ביטון אנשים כאן מדברים על לשחרר אותו וב20 דק' (ב''ש הימרה על התקפה ועדיין) הוא נתן יותר ממה שכל הקיצוניים מסוגלים לעשות במשחק שלם

* אהבתי מאוד לראות את איך שפריצה מברך את חלאיילה ושמח בשבילו 

* ריקן אח על מלא 

*הקהל שלנו מדהים והיה פשוט כיף וזה צורם לי שאנחנו פשוט אפאטיים לשערוריות השיפוט

אפשר להמשיך לבכות כאן או פשוט להתחיל לפעול נגד הביזיון הזה

בסופו של יום כמו שמפטירים על ההנהלה שהם ג'נטלמנים ופראיירים גם אנחנו האוהדים כאלה