Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 1-0 קטן וחשוב בדרך אולי להתייצבות מסוימת

Sawyer

Recommended Posts

מי היה מאמין שאחרי שכל הקיץ בכינו פה שיחזקו משמעותית את ההתקפה ובחרו בסוף להסתמך על מה שיש נגיע למצב הזה. ניקח את הכל הקיצוניים שלנו, נהפוך וננער ואולי אולי נגיע ביחד ל-10 ו-10. משהו שאצילי וחזיזה עושים בקלות בעונה אחת, כל אחד. זה בסוף כל ההבדל. תבחרו 3 מבין גולסה/גלזר/שמיר/גבי/שחר ויש קישור מספיק דינאמי ואינטנסיבי להתמודד עם כל קבוצה בליגה. גם את ההגנה הזו אפשר לייצב, בטח אם יביאו מחליף לזורק האבטיחים. רק מקדימה אין לנו פתרונות ואין גם משהו באופק. שולטים לגמרי במשחק ולא מצליחים לייצר כלום, זה שורף בעיניים.

מדברים כל הזמן על הסגל של חיפה לעומת ב"ש אבל מדהים איזה הבדל יש על הקווים. אף אחד לא סיפר לרוני לוי שלהוציא תיקו 0 עם מכבי הזו בבלומפילד זו כבר לא תוצאה טובה. אם רק היה מעז כנראה שגם היינו חוטפים איזה שער או שניים. כזה מאמן חסר מעוף.

1 hour ago, turgi said:

אני שמעתי על זה כבר לפני כמה חודשים.

לא חושב שיישאר.

לאן ילך? אין לו מקום בסגל של חיפה או ב״ש ועם כל הכבוד לדודו דהאן מתי בפעם האחרונה בלם ישראלי יצא לחו״ל?

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

מי היה מאמין שאחרי שכל הקיץ בכינו פה שיחזקו משמעותית את ההתקפה ובחרו בסוף להסתמך על מה שיש נגיע למצב הזה. ניקח את הכל הקיצוניים שלנו, נהפוך וננער ואולי אולי נגיע ביחד ל-10 ו-10. משהו שאצילי וחזיזה עושים בקלות בעונה אחת, כל אחד. זה בסוף כל ההבדל. תבחרו 3 מבין גולסה/גלזר/שמיר/גבי/שחר ויש קישור מספיק דינאמי ואינטנסיבי להתמודד עם כל קבוצה בליגה. גם את ההגנה הזו אפשר לייצב, בטח אם יביאו מחליף לזורק האבטיחים. רק מקדימה אין לנו פתרונות ואין גם משהו באופק. שולטים לגמרי במשחק ולא מצליחים לייצר כלום, זה שורף בעיניים.

מדברים כל הזמן על הסגל של חיפה לעומת ב"ש אבל מדהים איזה הבדל יש על הקווים. אף אחד לא סיפר לרוני לוי שלהוציא תיקו 0 עם מכבי הזו בבלומפילד זו כבר לא תוצאה טובה. אם רק היה מעז כנראה שגם היינו חוטפים איזה שער או שניים. כזה מאמן חסר מעוף.

כל שאר הדברים אני מסכים חוץ מההגנה

לצערי הרב יהיה קשה לייצב משהו שבתכלית נבנה מבינוניות

אבל מספיק בלם זר אחד במקום הרננדס להוביל את כולם ולהפיכה למשלימים לטובים יותר.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

אצל איביץ׳ קוואס גם דקה 93 לא נכנס, אם הוא לא יתחיל לתת את התחת הוא יכול להזדיין בחזרה לדובאי.

גם אלקוסטה של ב"ש נתן משחק אחד אדיר באירופה וכולם חשבו שהוא גניבה, בדיוק כמו הנפל קוואס, לשחרר לאלתר במינימום נזק כספי.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אייל ברקוביץ' אמר בסיכום המחזור אמש.

אין לו מושג. בלטקסה אמר במסיבת עיתונאים לפני כמה זמן שיש שיחות עם מכבי.

בבקשה תכבדו את עצמכם ואל תקשיבו לשטויות של ברקו. 

הבן אדם נתן שם מונולוג 2 דק על ההבדל בין יצחקי לקרסטאיץ' בדוגמה של בלטקסה. אין אף אחד בפאנל שיכול להגיד לו שנחמיאס ובטלקסה היו שני הבלמים הכשירים היחידים בסגל. 

באמת לא יאמן הוא בונה לו תאוריות בראש ומתלהב מהן ומרים לעצמו וחוזר על זה שוב בסוף התוכנית ואף אחד לא אומר לו שהוא מטומטם.

כמה מסקנות מהמשחק:

*גבי נראה הרבה יותר טוב בצד שמאל, יש לו דריבל טוב שרק ילך וישתפר והוא חותך לאמצע עם רגל ימין

*גבי משחק הרבה יותר טוב עם דן ביטון, חייבים את ביטון בכושר משחק טוב וללמד אותו ללחוץ ואז אפשר לשחק איתו ועם עוד 2 קשרים מבין גלזר\גולסה\שמיר

*אנחנו משחקים יותר טוב עם 4 בהגנה מאשר עם 5

*בשום תסריט בעולם ח'לאילה לא שווה הרכב לפני פריצה. היינו צריכים להילחם על דין דוד, שחקן יותר שלם ומהיר מח'לאילה.

*חוזז וטל בן חיים אלה שחקנים שצריכים להיות אופציה רביעית או חמישית להתקפה, כל עוד הם שחקני הרכב אנחנו לא נבקיע הרבה שערים

6 דקות לפני, Adir12 said:

כמה מסקנות מהמשחק:

*גבי נראה הרבה יותר טוב בצד שמאל, יש לו דריבל טוב שרק ילך וישתפר והוא חותך לאמצע עם רגל ימין

*גבי משחק הרבה יותר טוב עם דן ביטון, חייבים את ביטון בכושר משחק טוב וללמד אותו ללחוץ ואז אפשר לשחק איתו ועם עוד 2 קשרים מבין גלזר\גולסה\שמיר

*אנחנו משחקים יותר טוב עם 4 בהגנה מאשר עם 5

*בשום תסריט בעולם ח'לאילה לא שווה הרכב לפני פריצה. היינו צריכים להילחם על דין דוד, שחקן יותר שלם ומהיר מח'לאילה.

*חוזז וטל בן חיים אלה שחקנים שצריכים להיות אופציה רביעית או חמישית להתקפה, כל עוד הם שחקני הרכב אנחנו לא נבקיע הרבה שערים

בא לי לנפץ את המיתוס הזה - דין דוד במכבי לא היה עכשיו עם חצי ממה שיש לו בחיפה. בחיפה כל הגולים שלו הם במקסימום 7-8 מטר מהשער, במכבי הוא בקושי היה מקבל כדורים כאלה. כשאתה משחק עם חזיזה ואצילי בכנפיים, שרי מאחוריך ואבו פאני ומוחמד כל הזמן דוחפים ולוחצים קדימה אז פתאום הכל נהיה קל. כשההתקפה שם לא עבדה הוא גם לא סיפק את הסחורה - את השער הראשון שלו הוא הבקיע במחזור התשיעי (!). מאז חיפה עם 32 שערים בתשעה מחזורים, לא פלא שהוא לא מפסיק להבקיע.

זה מבלי להתייחס לעובדה שמכבי לא הסכימה לשלם את הסכומים של דוד ואת של חלאיילה כן. הבעיה העיקרית שלי עם ההבאה של חלאיילה היא שהוא בדיוק אותו חלוץ כמו פריצה. לא ברור לי למה לא הביאו שחקן מסוג אחר שהיה מאפשר לנו להיות מגוונים יותר. מצד שני, זה היה בתקופת פטריק שבנה על שערים מהוצאות חוץ של הרננדז, אז ברור לגמרי למה הביאו שני חלוצי רכש שהם טנקים גבוהים.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

מישהו יודע איך one הגיעו למספר הצופים הרשמי - 21,311 ????

מישהו ראה 8000 מקומות ריקים?

היה נראה שלבש יש 4000 ולנו בערך עוד 22-23K.

משהו מוזר בנתונים אולי הם לא מחשבים עד דקה עשירית בערך כשכולם נכנסים.

הזוי, אין מצב שאלו המספרים מאתמול.

10-11 היה מלא לגמרי, 13-2 מולי היה כמעט 90 אחוז מלא. 8 למעלה ולמטה היה מלא, רק ב-7 היה חורים, משהו כמו 3000 כסאות ריקים ב-7 למעלה ולמטה ביחד.

אני מעריך שהיו מינימום 25,000 אתמול ביחד עם ב"ש

12 דקות לפני, Keano said:

אותו דבר היה אפשר להגיד על איביץ' בעונה השניה

לא, אצל איביץ' מכבי נראתה קבוצה חזקה ומאומנת וב"ש ממש רחוקה מזה. 

2 דקות לפני, liron1006 said:

פיקנטריה: שוב המדרגות הנעות בשער 7 קורסות בסיום המשחק ונעצרות בפתאומיות.

עד היום רק פעם אחת הם עבדו כמו שצריך.

1 דקה לפני, הנדון said:

לא, אצל איביץ' מכבי נראתה קבוצה חזקה ומאומנת וב"ש ממש רחוקה מזה. 

בוא נראה איפה הם יסיימו, לדעתי רק במחזורים האחרונים האליפות תוכרע

ככה בדיוק מכבי צריכה להיראות בעונה חלשה. בועטת, מעצבנת שעושה את המוות ליריבה.

כשסבוריט וגלזר טובים + עזרה משמיר שהוא שחקן החודש קל, אז מכבי אוטומטית הופכת לקבוצה הרבה פחות שבירה.

ועדיין, היו כמה רגעים במיוחד במחצית הראשונה, שב"ש הגיעה למצבים בלי לנסות בכלל.

התקפית, זאת שלישית ההתקפה הכי חסרת מעוף ותכלית שהעלנו מאז תקופת המשה ביטונים. אפילו בתקופת איווניר הייתה לנו חוליית התקפה אטרקטיבית הרבה יותר.

מדהים איך הגענו למצב הזה תוך פחות משנתיים. 

לא שותף לעליהום על נחמיאס, היו לי כמה מהלכים של קריאת משחק טובה. אני עדיין בעדו.

לעומתו, ג'ראלדש במשחק מזעזע, לא פחות. אף כדור לא מדויק (חוץ מהבישול למטרונום), הכל לאט וגם אפס תרומה בהגנה. ממש ממש מאכזב.

מכבי לא טובה, נגיע לאירופה ונקווה שהסגל יתחיל להיבנות מוקדם לשם שינוי... אין תקווה אחרת.

מאז רוני גפני אני לא זוכר שחקן חלש ברמת הבן חיים, זה פשוט לא נורמלי. אני לפעמים לא יכול להבין את הרציונל של יצחקי.

רוקאביצה חופשי, משלם על חלאליה, לשחרר את טיבי/שכטר להשאיר את בן חיים. סליחה, אני אפילו מעדיף את בלקמן באגף מאשר אותו. 

אגב, אני חושב שאנחנו קהל אנדרייטד ממש, לבוא בכל הכוח אחרי מה שקרה זה לא פשוט. 

דניאל פרץ נקודת אור הכי גדולה בעונה הזאת מבחינתי.

סבוריט הראה היום שיפור ביכולת אבל במהלך המשחק שפת הגוף שלו הראתה תסכול בעקבות החבר שלו לאגף טל בן חיים (ובצדק),

ג'ראלדש משחקן בינוני הפך לשחקן חלש וחסר ביטחון שמאבד כדורים פשוטים,

חבל מאוד.

נחמיאס ובלטקסה שני בלמים חביבים אבל לדעתי ברמה להרכב של מכבי.

יש שיפור בקישור בזכות גלזר ושמיר שמראים יכולת טובה ועדיין צריך לשאוף ליותר יצירתיות בקישור.

קניקובסקי התחיל לא טוב והשתפר בהמשך כשדן ביטון נכנס לשחק , זה זועק לשמיים שהם צריכים להיות ביחד על המגרש.

ראינו היום שלישיית התקפה אחת החלשות שאני זוכר בשנים האחרונות (חוזז וטבח מקומם לא במכבי תל אביב ואני מקווה שמישהו יתעורר במערכת הרדומה שלנו)

זה באמת נס שהצלחנו להבקיע, גם כשפריצה נכנס הוא היה נראה כבד ולא הצליח להטביע חותם במשחק.

מגיעה מילה טובה לקהל שלנו שגם בעונה רעה ממשיך להגיע במספרים יפים ונותן עידוד יחסית טוב.

גלזר השחקן היחיד שנשאר במהות וצורת המשחק מעידן איביץ' וזה אומר הכל. 

כשהוא מתנפל על שחקן, השחקן או מתבלבל או על הרצפה. אבל מה שבטוח ההתקפה לא ממשיכה. 

אצל כל שאר השחקנים זה לא קורה.