Jump to content

מכבי - בש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

פסלו לטיבי בעצמו גולים כאלה שנה שעברה על הרבה פחות. 

איזה הזוי שלא שרק פה. כל התנועה שלו הוא נתפס. 

מרגיש שגם אם גלזר יוציא אקדח וירה על חלאלליה לא נקבל גם שריקה לפנדל העונה 

Just now, thunderbolt said:

אוהב את שמיר, מקווה שנקנה אותו בסוף העונה

אגזים ואומר שהוא לדעתי מספר אחד על המגרש יחד עם פרץ

סבוריט וגלזר אחריהם, כל השאר חושך בערך

קראסטיץ' הכניס אינטנסיביות ורצון, אבל זה מאוד ברור שמכבי ת"א היא קבוצה של שחקנים לא איכותיים.

עכשיו, אין בעיה עם זה - את זה אפשר לפתור עם רמת אימון גבוהה ולא מתפשרת.

אבל זה מאוד ברור, כי רוב השחקנים שמשחקים על הדשא נמצאים במערכת כבר כמה עונות בכדי שיהיה מה להשוות, שהם לא מתאמנים. רמת המוכנות הפיזית שלהם היא נמוכה מאוד לליגה ראשונה אפילו במדינה שלנו. ואז כשמוסיפים את זה לשורת הפתיחה שלי  - מקבלים שחקני כדורגל לא איכותיים שגם לא מתאמנים טוב ולכן לא נמצאים במוכנות פיזית גבוהה ומקבלים את מה שיש על הדשא. אם יש מישהו שהוא מנהל מקצועי או מנהל מחלקת כדורגל או לא יודע מה זה אומר שיש לו קשר לאי המוכנות הפיזית של אסופת השחקנים הלא מוכשרת הזו, אין שום סיבה שישאר דקה נוספת במועדון. 

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

קראסטיץ' הכניס אינטנסיביות ורצון, אבל זה מאוד ברור שמכבי ת"א היא קבוצה של שחקנים לא איכותיים.

עכשיו, אין בעיה עם זה - את זה אפשר לפתור עם רמת אימון גבוהה ולא מתפשרת.

אבל זה מאוד ברור, כי רוב השחקנים שמשחקים על הדשא נמצאים במערכת כבר כמה עונות בכדי שיהיה מה להשוות, שהם לא מתאמנים. רמת המוכנות הפיזית שלהם היא נמוכה מאוד לליגה ראשונה אפילו במדינה שלנו. ואז כשמוסיפים את זה לשורת הפתיחה שלי  - מקבלים שחקני כדורגל לא איכותיים שגם לא מתאמנים טוב ולכן לא נמצאים במוכנות פיזית גבוהה ומקבלים את מה שיש על הדשא. אם יש מישהו שהוא מנהל מקצועי או מנהל מחלקת כדורגל או לא יודע מה זה אומר שיש לו קשר לאי המוכנות הפיזית של אסופת השחקנים הלא מוכשרת הזו, אין שום סיבה שישאר דקה נוספת במועדון. 

בדיוק מה שאמרתי. שערורייה. רמת מוכנות נמוכה ביותר.

מדהים כמה שחוזז גרוע, בשביל מה שהוא עושה במגרש גם אני יכול לפתוח בהרכב, לא עושה שום דבר מועיל וממשיך לקבל מקום בהרכב, מה לעזאזל הם רואים באימונים שהוא ממשיך לפתוח?

Just now, עידן מוסקונה said:

מדהים כמה שחוזז גרוע, בשביל מה שהוא עושה במגרש גם אני יכול לפתוח בהרכב, לא עושה שום דבר מועיל וממשיך לקבל מקום בהרכב, מה לעזאזל הם רואים באימונים שהוא ממשיך לפתוח?

שהאחרים גרועים יותר? זו הסיבה היחידה שאני רואה

Just now, רן יעקובי said:

איך חוזז ממשיך לקבל קרדיט, אני לא מבין את זה.

שואל את זה כל משחק מעונה שעברה עוד. 

השחקן התקפה הכי גרוע שהיה לנו מאז...אין לי שם כל כך גרוע בראש מצטער 

3 דקות לפני, Avogadro said:

שהאחרים גרועים יותר? זו הסיבה היחידה שאני רואה

גרועים אולי, יותר ממנו אני לא מאמין... אין בו כלום... לא מסירה, לא בעיטה. הוא לא יודע להעביר ואני גם לא רואה שהוא מצליח להגיע לכדור לפני בלם עם המהירות שלו ככה שגם זה לא נותן לנו כלום.