Jump to content

בזבוזי זמן

Kimhistan

Recommended Posts

לא מעניין אותי אם נקבל 5 . לא מעניין אותי אם זורקים מצתים. לא מעניין אותי אם זורקים כוסות קולה. לא מעניין אותי כלום.

מכבי לא מועדון שמבזבז זמן.

מכבי לא מועדון שהשחקנים שלו נשכבים.

לא דקה ולא שניה.

מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר.

4 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מעניין אותי אם נקבל 5 . לא מעניין אותי אם זורקים מצתים. לא מעניין אותי אם זורקים כוסות קולה. לא מעניין אותי כלום.

מכבי לא מועדון שמבזבז זמן.

מכבי לא מועדון שהשחקנים שלו נשכבים.

לא דקה ולא שניה.

מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר.

אם השחקנים שלנו היו עושים את מה שאבו פאני, שרי וחזיזה היו עושים שם בקרן הייתי מתחרפן עליהם.

ומי שיגיד שאני מדבר שטויות ושבמצב דומה היינו עושים את אותו הדבר אז אני אזכיר לו איך יצאנו על שכטר כשהוא ניסה לעשות דברים כאלה גם ולקחת כדור לקרן לבזבז זמן, ואיך הוא הגיב שהוא מבחינתנו יעשה כל מה שצריך כדי לנצח והזכרנו לו שוב שהוא במכבי ולא באיזה מועדון קטן ואצלנו ככה לא מתנהגים. 

שחקני חיפה יכלו להתמסר ביניהם, יכלו לנסות להבקיע את הרביעי אפילו, אבל הם כמובן בחרו באופציה הבזויה שמוכיחה שוב איזה מועדון של אנשים קטנים הם. 

זה בלי קשר לעובדה כמובן שהאכזבה העיקרית היא מזה שאף אחד לא הלך והרים את אבו פאני שם באוויר על הזלזול וחוסר כבוד הזה.

מעבר לזה לא היו לי טענות נגד מכבי על בזבוזי זמן נגד חיפה. לא ראיתי שום דבר חריג שם. גם לא מפרץ שחטף דברים על הראש לגיטימי שהוא יגיד לשופט שהוא לא יכול לבעוט כדור 5. וגם כשאצלנו זורקים דברים על השוער של היריבה אנחנו פוגעים רק בעצמנו, זה פשוט אחד המעשים הכי מטומטמים שקהל יכול לעשות. ממש גול עצמי.

אם כבר העלת את זה, גם לבזבז זמן צריך לדעת איך. אפילו בזה היינו גרועים. כל הדקות שישבו עלינו ואין אף שחקן שמושך פאול ונותן להגנה זמן לנשום ולהתארגן. בדגש על פריצה החלבי הזה. הקלאסי זה למסור לחלוץ על הגב והוא נופל מכל נגיעה עליו - 90% מהזמן שורקים פה על זה. נופלים סתם באמצע התקפה ואפילו לא מקבלים עצירה של המשחק... איזה קבוצה נאיבית ואומללה.

אם מכבי לא היתה קורסת ב10 דקות כי נפלה מן הרגליים ורוב השחקנים שבאמת קרסו בקושי כשירים למשחק הקרוב, סביר להניח שזה לא היה מעניין אף אחד אם בזבזנו או לא בזבזנו

ברור שבאנו נחותים מחיפה ו2-0 היה משהו שאף אחד לא תכנן בכלל.

לחיפה יש מומנוטים משוגעים מולינו בדקות מסוימות, בימים אחרים ושחקנים אחרים היינו מנצחים את המשחק עם החליופים שמחזיקים את הכדור, אין מה לעשות 

עשינו רצף אדיר מולם 

ואתה יודע מה. ? הרצף לא נקטע בתבוסה 4-0 כמו שחשבנו אלא בנצחון שלהם בשינים זה מראה כמה אנחנו עדיין מועדון גדול מהם.

39 דקות לפני, אלק נילאש said:

הקלאסי זה למסור לחלוץ על הגב והוא נופל מכל נגיעה עליו - 90% מהזמן שורקים פה על זה. 

ראית משחק של מכבי לאחרונה?

ברצינות עכשיו, זה קורה כל משחק ואנחנו בקושי מקבלים על זה שריקות, תסתכל על זה טוב טוב.

לפני3 שעות , המכבייה said:

ראיתי את המועדונים הגדולים בעולם מבזבזים זמן אם זה משרת אותם נקודתית. ראיתי את מכבי מבזבזת זמן בכל גילגול מוצלח שלה. 

נכון, אבל הצורה של זה במשחק הייתה מביכה

מנגד מה שחיפה עשו זה לגיטימי עם כל הצער שבדבר

18 דקות לפני, פנחס שוף said:

אין לי רבע טענה למכבי חיפה ולאבו פאני. לבזבז זמן זה חלק מהכלים שהכדורגל נותן וקבוצות גדולות בסדרי גודל ממכבי, עושות את זה. אפשר גם לא לעשות פאולים כי אנחנו מכבי. אנחנו לא כאלה מיוחדים, לא המצאנו כלום ויש מורשת מועדונים נחשבת יותר מאיתנו. 

קבוצה שהולכת אחורה ומבזבזת זמן סופה לקבל מהפך לפרצוף. אין מה להשוות בין מה שעשו חיפה בסוף שזה סופר לגיטימי לבין מה שדניאל במיוחד ושאר הקבוצה עשו לאורך המשחק. כנראה שכחנו שאנחנו נותנים להם בראש כבר עשור לא מבין מה הקטע לבוא ככה.

On 5.1.2022 at 22:15, פנחס שוף said:

יש הבדל בין לעשות את זה מפחד כמו שמכבי בצורה חריגה עשתה למרות שלא הייתה לה שום סיבה להתפרק ככה לעומת לעשות את זה בשביל להטריף את היריב ואת הקהל. 

למכבי אין שחקנים רעים מספיק כולם נחמדים מדי ונעימים מדי, אפס הרתעה בכל המובנים. הנונשלנטיות שבה מקבלים במכבי פער של 15 הפרש ואת הפועל מעלינו בטבלה מחלחלת גם אצל הקהל כנראה. זה בדיוק המבחן של הבעלים.

אולי הפעם לשם שינוי כשהעונה כבר גמורה, צריך להתחיל לתכנן כבר עכשיו את הבאה מלמעלה למטה. עם יעדים ומטרות, צוות מקצועי שיביא לכאן משהו חדש, בדיוק כמו שעשו בתחילת הדרך, כשהיו קצת אנרגיות.

אין מה לשחק אותה עם האג׳נדה הזו, בטח כשהקבוצה לא מספיק טובה.
אם בתקופת איביץ׳ ידענו להסריח משחקים בדקות הסיום, על אחת כמה וכמה בעונה כזו.

47 דקות לפני, itan17 said:

אין מה לשחק אותה עם האג׳נדה הזו, בטח כשהקבוצה לא מספיק טובה.
אם בתקופת איביץ׳ ידענו להסריח משחקים בדקות הסיום, על אחת כמה וכמה בעונה כזו.

בחיים לא נשכבנו על הדשא בתקופת איביץ. אין בעיה ל"הסריח" משחק בדקות הסיום ניחא

להתמסר ללכת לאט להוציא כדור חוץ

מה שעשינו נגד חיפה לא מבייש את סכנין זה בדיחה. 

40 דקות לפני, Daniel17 said:

בחיים לא נשכבנו על הדשא בתקופת איביץ. אין בעיה ל"הסריח" משחק בדקות הסיום ניחא

להתמסר ללכת לאט להוציא כדור חוץ

מה שעשינו נגד חיפה לא מבייש את סכנין זה בדיחה. 

יש דברים לגיטימיים. נגד חיפה עברנו קווים, ללא סיבה, קווים שלא חצינו במכבי שנים. 

ועדיין חיפה מסריחים שעושים קטע מהבזבוז של אבו-פאני... שבכלל לא רוצה להישאר בארץ, עונה הבאה הוא לא פה וחיפה תעניין לו ת'ביצה. 

40 דקות לפני, Meron's said:

ועדיין חיפה מסריחים שעושים קטע מהבזבוז של אבו-פאני... שבכלל לא רוצה להישאר בארץ, עונה הבאה הוא לא פה וחיפה תעניין לו ת'ביצה. 

את האוהדים שלהם מבין לגמריי בעניין של אבו פאני. זו הייתה השפלה, ואין לי ספק שבמצב הפוך לחלוטין היו פה בפורום חוגגים על הקטע הזה

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

את האוהדים שלהם מבין לגמריי בעניין של אבו פאני. זו הייתה השפלה, ואין לי ספק שבמצב הפוך לחלוטין היו פה בפורום חוגגים על הקטע הזה

ברור שהאוהדים שלהם יעופו על זה, כאילו שחקני הקבוצה שלהם עושים צחוק מאיתנו אחרי שהשפלנו אותם עשור שלם.

ועדיין, שחקני מכבי בחיים לא היו עושים דבר כזה בסיטואציה דומה (וגם יש לנו אחלה דוגמה בדרבי שניצחנו אחרי שנים רבות של אכזבות).

כמה חוסר קלאס ורגשי נחיתות יש להם מולנו, מדהים לכמה קטנים הם הפכו מהר מאוד.

ותסלח לי אבל לא חושב שהיו חוגגים אצלנו בפורום דבר כזה אם חס וחלילה השחקנים שלנו היו עושים אותו הדבר. 

כמו שכעסנו על שכטר כשהוא היה הולך לקרן. זה לא לרמה שלנו השטויות האלה.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אם היו הולכים לקרן ככה ומחזיקים 2 דקות ועוד עם צחוקים בין השחקנים שלנו? ברור שהיו מבסוטים על זה פה.

אולי בודדים, אני בטוח לא הייתי מבסוט. אנחנו לא איזו קבוצה קטנה. מבחינתי זה היה מאוד מביך ומביש אם זה היה קורה.

לפני2 שעות , Meron's said:

יש דברים לגיטימיים. נגד חיפה עברנו קווים, ללא סיבה, קווים שלא חצינו במכבי שנים. 

הוא חתום שם ל-5 שנים