Jump to content

דקה 95 ו30 שניות

ת"א שלנו

Recommended Posts

34 דקות לפני, המכבייה said:

אבו פאני השאיר את הכדור חי. אי היכולת להוציא לו את הכדור מהרגל היא בדיוק הלוזריות שאיפיינה אותנו. אלימות לא תעזור כאן, הכל צריך לעשות תוך כדי חוקי המשחק. 

אלימות לא אבל אגרסיביות כן וזה חלק מהמשחק.

כמובן שמישהו קילל את הנבלה הזאת וישר הוא קיבל כותרת כמה הוא בן אדם טוב, המיץ של הזבל של האנושות הוא

שכחו איך הוא התנהג בקיץ ולא קיבל כותרות, כל הרוע מגיע לו.

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

ב1-0 על הפועל אחרי 4 שנות בצורת עשינו אותו דבר 

הבעיה לא אצלהם

זה לא נכון.

קלמי סבן רצה להרים קרן אבל היה בלתי אפשרי כי זרקו עליו חפצים לאחר מכן זרקו מצת על אלירן עטר בדקה ה-90 לפני הוצאת הקרן והוא נפל ותפס את הראש, לאחר מכן הוציאו להפועל 2 אדומים, הכדור הגיע במשך מספר פעמים לחלק השמאלי של המגרש בלי רצון כלשהו למשוך זמן. אפילו כמעט עקצנו את השני. 

Just now, ת"א שלנו said:

זה לא נכון.

קלמי סבן רצה להרים קרן אבל היה בלתי אפשרי כי זרקו עליו חפצים לאחר מכן זרקו מצת על אלירן עטר בדקה ה-90 לפני הוצאת הקרן והוא נפל ותפס את הראש, לאחר מכן הוציאו להפועל 2 אדומים, הכדור הגיע במשך מספר פעמים לחלק השמאלי של המגרש בלי רצון כלשהו למשוך זמן. אפילו כמעט עקצנו את השני. 

אז אתה רוצה שאני אגיד באזל ב1-1? לפעמים יש משחקים שפשוט צריך לגמור.. 

מבחינתם זה המשחק הכי חשוב בעשור האחרון לפעמים גם יותר מאליפות 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

אלימות לא אבל אגרסיביות כן וזה חלק מהמשחק.

אתה מצפה מהחבורת לוזרים הזאת לאגרסיביות?

טיבי,פיבן,שכטר,גולסה,יוני,ופרץ היו לועסים את האוזן של האבו כלב הזה וזורקים אותה על הקופים ביציע.

אבל מולו עומדים חבורה של בינוניים חסרי אופי.

הרבה יותר משפיל מטוני על מיכה בזמנו. החיוכים שלהם גם זה מה שעוד יותר הוציא אותי משלוותי. 

ושום שחקן שהיה על הדשא בסמוך למהלך הזה לא ראוי ללבוש את הסמל שלנו, שהבן שרמוטה האונס כבשים הזה לא סיים את המשחק באלונקה. הוא ושרי. החיוך הזה של שם עליכם זין לגמרי שווה אדום ישיר ולשבור לו תפיקה. לשניהם. 

בושה, מהסרטונים המשפילים שידענו

מבחינת אוהדי חיפה זה חתיכת שיחוק והשפלה,  אין פה שאלה בכלל.

בשביל לשבור את הקרח בצורה מושלמת היו לחיפה 2 אופציות: או לדרוס אותנו בתבוסה מה שלא קרה, או התסריט של המהפך הזה (ועם הקטע של אבו פאני בקרן כאחלה תוספת). למרבה הצער, הם קיבלו את תסריט ב'.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

מבחינת אוהדי חיפה זה חתיכת שיחוק והשפלה,  אין פה שאלה בכלל.

בשביל לשבור את הקרח בצורה מושלמת היו לחיפה 2 אופציות: או לדרוס אותנו בתבוסה מה שלא קרה, או התסריט של המהפך הזה (ועם הקטע של אבו פאני בקרן כאחלה תוספת). למרבה הצער, הם קיבלו את תסריט ב'.

האמת שזו סיטואציה דיי מצחיקה, הם היו בכזו טראומה שעבורם הם כביכול יצאו מסיטואציה לא אפשרית, בזמן שכל אוהד מכבי שתשאל אותו יגיד לך כמה היה לו ברור שזה מה שהולך לקרות. באמת ששרטתנו להם את הבריאות. ישבו שם 25 אלף איש בסערה המושלמת לדחוף את הקבוצה שלהם בטירוף, גם בפיגור 2-0, והם פשוט ישבו כמו דגים. לא הצליחו להוציא שיר אחד מהפאניקה. מזלם שהשחקנים שלהם כל כך האמינו בעצמם, כי הקהל שלהם היה בטוח שהם שוב מחרבנים במכנסיים. גול שלישי והייתה שם נטישה המונית פסיכית. הם באמת באמת היו צריכים פערי רמות מטורפים כדי להתגבר על המכשול הזה והנה נתנו להם את הפער הזה. עכשיו כל יהיה אחרת. אני מקווה שנסיים את המשך העונה הזו בשלום, כי הסיכוי לקבל מהם בעיטה לפנים עדיין חי ובועט. יותר מתמיד.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

האמת שזו סיטואציה דיי מצחיקה, הם היו בכזו טראומה שעבורם הם כביכול יצאו מסיטואציה לא אפשרית, בזמן שכל אוהד מכבי שתשאל אותו יגיד לך כמה היה לו ברור שזה מה שהולך לקרות. באמת ששרטתנו להם את הבריאות. ישבו שם 25 אלף איש בסערה המושלמת לדחוף את הקבוצה שלהם בטירוף, גם בפיגור 2-0, והם פשוט ישבו כמו דגים. לא הצליחו להוציא שיר אחד מהפאניקה. מזלם שהשחקנים שלהם כל כך האמינו בעצמם, כי הקהל שלהם היה בטוח שהם שוב מחרבנים במכנסיים. גול שלישי והייתה שם נטישה המונית פסיכית. הם באמת באמת היו צריכים פערי רמות מטורפים כדי להתגבר על המכשול הזה והנה נתנו להם את הפער הזה. עכשיו כל יהיה אחרת. אני מקווה שנסיים את המשך העונה הזו בשלום, כי הסיכוי לקבל מהם בעיטה לפנים עדיין חי ובועט. יותר מתמיד.

הרע עוד לפנינו. יהיו עוד שלושה דרבים העונה. זה  מטריד אותי יותר):

גם כל פעם עושים אותה טעות, באים לשחקן מאחורה לגנוב את הכדור כשהוא עם הגב למגרש, עיקוף פשוט לבוא אליו מכיוון החוץ לא תהיה לו ברירה אלה להסתובב לתוך המגרש

לפני13 שעות , Keano said:

גם כל פעם עושים אותה טעות, באים לשחקן מאחורה לגנוב את הכדור כשהוא עם הגב למגרש, עיקוף פשוט לבוא אליו מכיוון החוץ לא תהיה לו ברירה אלה להסתובב לתוך המגרש

לגמרי,

אני חושב שהנקודה היא שאפשר לא להרוויח כדור. אפשר להפסיד ואפשר לקבל בראש. זה בסדר.

אבל מה שהיה חסר שם ובעיניי זה אינדוקציה על מצב המועדון - זה שאף שחקן לא עשה שום מעשה כדי לחדול את הסתלבט הזה. 

שאלוהים יעזור לנו

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

לגמרי,

אני חושב שהנקודה היא שאפשר לא להרוויח כדור. אפשר להפסיד ואפשר לקבל בראש. זה בסדר.

אבל מה שהיה חסר שם ובעיניי זה אינדוקציה על מצב המועדון - זה שאף שחקן לא עשה שום מעשה כדי לחדול את הסתלבט הזה. 

שאלוהים יעזור לנו

מסכים לגמרי

יש 2 פתרונות מבחינתי למצב כזה

1. הפתרון הפחות מקצועי - להכנס בו חזק. זה לא יעזור מבחינת התוצאה - זה כנראה יגרום למהומה בין השחקנים והרחקה אחת לפחות וזה בעיקר יבזבז זמן שזה לרעתנו במצב כזה. אבל לפחות נשמור על הכבוד שלנו.

2. הפתרון היותר מקצועי - אתם רואים ששחקן אחד ואפילו שניים לא מצליחים להוציא לו כדור, תשלחו לשם עוד שחקן או שניים. עדיף להשאיר איזה שחקן אחר של חיפה פנוי ואולי לקבל את הרביעי אל מול אפשרות לחטוף לו כדור ולצאת להתקפה אחרונה במטרה להשוות איכשהו.

מה שהיה שם זה פשוט בדיחה, במיוחד עם הצחוקים של חזיזה ושרי ברקע. לא יודע איך השחקנים שליד פשוט נתנו לזה לקרות. 

לפני17 שעות , מרגוליס said:

הרבה יותר משפיל מטוני על מיכה בזמנו. החיוכים שלהם גם זה מה שעוד יותר הוציא אותי משלוותי. 

ושום שחקן שהיה על הדשא בסמוך למהלך הזה לא ראוי ללבוש את הסמל שלנו, שהבן שרמוטה האונס כבשים הזה לא סיים את המשחק באלונקה. הוא ושרי. החיוך הזה של שם עליכם זין לגמרי שווה אדום ישיר ולשבור לו תפיקה. לשניהם. 

בושה, מהסרטונים המשפילים שידענו

החיוכים שלהם זה היה כדי ״להשפיל״

אז יש מצב שזה עבד, אבל לדעתי אין בזה שום דבר מגניב וזה אפילו קצת יהיר שזה קורה כשאתה מנצח קבוצה אחרי 6 שנים

שום כבוד ליריבה, שהם חולמים להיות כמוה בכל יום ולילה

הם תמיד יהיו בצילנו, גם אם עכשיו זה הזמן שלהם

לא אשכח שהיה פה פוסט על מליקסון בזמנו כשהניף את החולצה מולנו באותו משחק כואב. כתבתי פה שאני מחכה בציפייה שייפצע פציעה שתגמור לו את הקריירה. כמה שמחתי שזה קרה. 

עכשיו תורך אבו פאני. משתוקק ליום שבו תיפצע פציעה קשה. 

לפני18 שעות , תמיר8 said:

אחרי ששיחקנו כמו קבוצת תחתית וביזבזנו זמן כל המשחק, הם סוף סוף הובילו עלינו והחזירו לנו באותו מטבע. מאה אחוז לגיטימי מבחינתם.

בלי קשר אלינו זו דרך לגיטימית "להרוג" משחק. הנרי עשה את זה בברנבאו וזה היה שיא הקלאס.

לעומת זאת לסדר את הכדור על ה 5 בבעיטת שוער 200 פעם ולמתוח את השרירים מדקה 30 פחות.