Jump to content

דקה 95 ו30 שניות

ת"א שלנו

Recommended Posts

אבו פאני, חזיזה ושרי עושים מהמועדון החיפאי ומהשחקנים שלנו בדיחה כשעומדים דקה וחצי בקרן כדי לא לספוג שער ממכבי ת"א אימת אירופה. דקה וחצי שהם מושכים זמן נגד אחת הקבוצות הבזויות, העלובות והלא מאומנות שידענו בשנים האחרונות. וכל זה ביחד עם חיוכים שחזיזה, שרי ואבו פאני מריצים אחד לשני כשהם מסתלבטים על שחקני מכבי.

לא זוכר בשנים האחרונות וספציפית בעידן של גולדהאר מצב של בזבוז זמן שלנו. על אחת כמה וכמה כמו שראיינו בסמי עופר. לא נגד קבוצה ישראלית ולא נגד קבוצה אירופית.

במקביל, הפלא ופלא - שחקני מכבי רואים אותם, ממשיכים לנסות ולגנוב את הכדור במקום ללכת על הרגליים של אבו פאני ולשלוח אותו לחצי שנה

של בידוד מהמגרשים.

דקה וחצי שמראה כמה המועדון החיפאי גם אם ינצח אותנו אחרי 18 משחקים ויהיה פייבוריט מובהק, עדיין פוחד ממכבי (למה לא לנסות להבקיע רביעיה) וכמה המועדון שלנו סמרטוט שהשחקנים נותנים לדקה וחצי הזאת להתרחש לנגד עיניהם. דקה וחצי שהם השתקפות של הרס וחורבן של כל התשתית הנהדרת שנבנתה פה בשנים האחרונות.

לדעתי אתה מנתח יותר מדי. 

הם היו רבע שעה מלהפסיד לקבוצה שחלשה מהם בכמה דרגות, עשו מהפך דרמטי ב10 דקות ורצו לשמור על תוצאה. 

מכבי לא שברו לאבו פאני המזדיין את הרגל כי מכבי זה לא הפועל. 

הם העבירו את הזמן כי הם פחדו כ"כ מאיתנו, מובן לגמרי.

הטענה שלי היא כלפי השחקנים שלנו - מביש שאבו פאני הלך על הרגלים בסיום המשחק.

אסור לתת לשחקנים של קבוצה יריבה לעשות ממך צחוק במשך דקה וחצי בלי תגובה הולמת. ועוד אבו פאני הולך לקהל ומטריף אותו תוכדי. יש לנו קבוצה חלשת אופי. שטויות מי שכתב על הפועל. ייני היה מפרק את הרגליים אם הוא היה על המגרש.

שנים שאנחנו מאכילים אותם בולבולים בפה כולל את אבו פאני והחזיזות למיניהם. זה כבר נהיה חלק מהסדר יום שלהם, חבולים, מוכים, מושא ללעג, אנוסים מראשית הקריירה שלהם עד עכשיו, נחותים.

סוף סוף יש להם את רגע התהילה בטח שיתנהגו ככה, זה מי שהם.

אבל המוכים והאנוסים יחזרו למקום הטבעי וזה רק יהיה כואב יותר. הם יסיימו בזבל, כמו רבים לפניהם.

פחדו מאיתנו ... מה אתם חיים בסרט חחחח הם צחקו עלינו , רואים את חזיזה מתגלגל מצחוק 

היו צריכים לשבור להם תרגליים אבל כנראה שזה ההבדל בין השנה לשנים שהיינו קבוצה 

אני חושב שהעניין פה זה איך לא גמרו לאבו פאני את הקריירה.

בראש שלי אם הייתי שחקן הייתי מכוון בדיוק לברך שלו,אבל אני מדבר מראש של אוהד.

זה שיש לנו שחקנים נאיבים שמשחק שלם מתעסקים בהצגות ובזבוזי זמן (וגם קיבלנו גול על הטמטום הזה) זה בעיה שלנו. בשכונה אם אני עושה דבר כזה תוך 10 שניות אני כבר מעוך על הגדר.

מזכיר מאוד את מה שבאר שבע של בכר עשו עם ווקאמה עשו לנו כשניצחו 2-0 ב10 שחקנים.

מישהו חייב להסביר לשחקנים שאין דבר כזה שהרגל של אבו פאני נשארת במקום אחרי דבר כזה

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

אסור לתת לשחקנים של קבוצה יריבה לעשות ממך צחוק במשך דקה וחצי בלי תגובה הולמת. ועוד אבו פאני הולך לקהל ומטריף אותו תוכדי. יש לנו קבוצה חלשת אופי. שטויות מי שכתב על הפועל. ייני היה מפרק את הרגליים אם הוא היה על המגרש.

ייני לא היה נותן לנפילת מתח שהייתה אתמול לקרות(או לפחות לא בצורה כזו מביכה).

אני אהיה הראשון לגחך או להקטין את חבורת הליצנים שכנראה לנצח יהיו עם רגשי נחיתות מולנו...

אבל זה לא היה מהלך שנבע מפחד.

זה היה מהלך ציני ומתריס שתכלס הייתי מאוד נהנה ממנו בתור אוהד של היריבה (לחשוב נניח על בן חיים וזהבי מתעללים במשך שתי דקות במשומר ודקל קינן ליד דגל הקרן? תענוג).

לצערי אחרי הפאדיחה של שמיר בגול השלישי לא הייתי רוצה להתעסק בכלל בבזבוזי זמן של חיפה.

מצטער אבל רוב התגובות פה נשמעות כמו אוהדי חיפה לפני שנתיים שאחרי הפסדים מולנו כתבו כמה חסר להם שחקנים ״בני זונות״ וכמה הזחיחות של פרץ ויוני מציקה להם ואיך לא שברו להם רגליים.

כשאנחנו מפסידים קל למצוא דברים שמעצבנים אותנו האוהדים יותר אבל זה נראה די מביך. 

3 דקות לפני, just saying said:

מצטער אבל רוב התגובות פה נשמעות כמו אוהדי חיפה לפני שנתיים שאחרי הפסדים מולנו כתבו כמה חסר להם שחקנים ״בני זונות״ וכמה הזחיחות של פרץ ויוני מציקה להם ואיך לא שברו להם רגליים.

כשאנחנו מפסידים קל למצוא דברים שמעצבנים אותנו האוהדים יותר אבל זה נראה די מביך. 

מה מביך לא לא הבנתי ששתי דקות עשו מהקבוצה שלך בדיחה ליד הקרן ואף שחקן של מכבי לא חדל את זה?! בוא אני אגיד לך מה באמת מביך? מה שבאמת מביך זה שמדקה 77 השחקנים לא האמינו שהם ינצחו במשחק הזה ואף יותר מזה לא יצליחו להשיג תיקו. זה מביך אחושרמוטה מביך.

@Dorian זו פרשנות שאני מקבל. אני אומר שזה מהלך שהתחיל נטו מפחד. פחד טהור מלא לנצח אותנו ולחלוטין המשיך כמעשה של סתלבט על חשבונינו.

שחקנים בדיחה. זה מה שקורה כשאין מנהיגים. שימו את טיבי, שכטר, ייני במגרש ורגליים עפות באוויר. 

מי שלא מבין כמה כיף היה להם הרגע הזה חייב מהר מהר להתחבר למציאות. לראות ככה את היריב שלך מושפל אחרי שהוא עשר שנים מזיין לך את התחת... זו הייתה הנקמה המושלמת. אני נגד לשחק ברוטאלי, אבל במקרה שעושים ממך בדיחה וכל השחקנים של חיפה מתים מצחוק מסביב? זה כבר יוצא מהכלל. זה שאף שחקן מכבי לא בא בהתנופה לבעוט בכדור ואז עם ההמשך של המומנטום נתן לאבו פאני ברך לעמוד שדרה שהוא לא היה שוכח אותה כל חייו זה רק מראה כמה הקבוצה הזו לוזרית ואפטית. לא פלא שלא הצלחנו להחזיק בכדור יותר משניה וחצי ברציפות במשך הבליץ של חיפה.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

מי שלא מבין כמה כיף היה להם הרגע הזה חייב מהר מהר להתחבר למציאות. לראות ככה את היריב שלך מושפל אחרי שהוא עשר שנים מזיין לך את התחת... זו הייתה הנקמה המושלמת. אני נגד לשחק ברוטאלי, אבל במקרה שעושים ממך בדיחה וכל השחקנים של חיפה מתים מצחוק מסביב? זה כבר יוצא מהכלל. זה שאף שחקן מכבי לא בא בהתנופה לבעוט בכדור ואז עם ההמשך של המומנטום נתן לאבו פאני ברך לעמוד שדרה שהוא לא היה שוכח אותה כל חייו זה רק מראה כמה הקבוצה הזו לוזרית ואפטית. לא פלא שלא הצלחנו להחזיק בכדור יותר משניה וחצי ברציפות במשך הבליץ של חיפה.

מסכים בהחלט. לגבי החלק הראשון - זה מוכיח בעיקר כמה הם הרגישו מושפלים מולנו כל הזמן הזה.

והם גם יחזרו להיות מושפלים מהר יותר ממה שהם חושבים. 

אבו פאני השאיר את הכדור חי. אי היכולת להוציא לו את הכדור מהרגל היא בדיוק הלוזריות שאיפיינה אותנו. אלימות לא תעזור כאן, הכל צריך לעשות תוך כדי חוקי המשחק.