Jump to content

בחור אלמוני בשם ניסן קניאס

Recommended Posts

מה עם תומר לוי שישב בתא של רדיו חיפה וקפץ שם כמו אחרון האוהדים?

מותר לו לאהוד את מי שרוצה אבל איפה האתיקה? אתה הכתב שמסקר את מכבי ת"א. 

לפני1 שעה , itanar said:

הבן שלו שחקן מכבי חיפה, איזה אתיקה?

לפני8 שעות , קובי השועל said:

יש לי מידע שיכול להפיל את קניאס הזה לזנות.

אני רק חייב להשיג עוד קצת ראיות לדבר, תחזיקו אצבעות.

מטרה נעלה.

לפני9 שעות , דקסטר said:

הבן שלו שחקן מכבי חיפה, איזה אתיקה?

בחיי שאני לא מבין את זה, לא יכלו לתת לכתב אחר לסקר אותנו? הבן אדם אוהד מכבי חיפה, אנחנו לא מעניינים אותו, רוב הסיכויים שבתור אוהד חיפה הוא גם די שונא אותנו. אולי הבעיה אצלי שאני בכלל טורח להכנס לאתר ערוץ הספורט, אבל ככה גם נראות כל הכתבות שלו עלינו - כל פעם זה שתי פסקאות עלובות של 50 מילים, עם מידע שהוא המציא באותו בוקר כי העורך לחץ עליו. על מה הוא מקבל משכורת?

לפני11 שעות , itanar said:

כל הערוץ הזה ירוק (לא מדבר על מגישים אלא האנשים מאחורי הקלעים). לשים אוהד ירוק בתור כתב של מכבי זה אפשרות לזרוע רעל ולגרום נזק ליריבה שלך.

Just now, שחר צהוב said:

כל הערוץ הזה ירוק (לא מדבר על מגישים אלא האנשים מאחורי הקלעים). לשים אוהד ירוק בתור כתב של מכבי זה אפשרות לזרוע רעל ולגרום נזק ליריבה שלך.

הרבה פעמים התסיסו את הקהל שלנו, הוציאו אותנו "חרא אוהדים" כי יש חלק בקהל שעוד נכנס לאתרי ספורט למיניהם

קניאס באמת בנאדם בלי תשתית בסיסית למוח אז קשה אפילו להתייחס לפסולת הרדיואקטיבית הזאת.

הבעיה שלי היא עם תומר לוי.

עזבו אפילו את זה שהבן שלו משחק ביריבה ישירה של מושא הסיקור שלו. נניח שהיה אפשר לקחת בחשבון שעיתונאי בארץ מסוגל להיות עם אינטגריטי ולשים בצד דבר שכזה. נניח.

אתם בכלל יכולים לדמיין כתב שמסקר את ליברפול נמצא בתא שידור של מנצ'סטר יונייטד, מסתחבק שם עם הפאנל לפני משחק מולם וצועק "יש" בגולים של יונייטד?

או אותו דבר עם כתב של בארסה במדריד? כתב של פיינורד באיינדהובן? ולא חסרות דוגמאות יותר קיצוניות...

כשמדובר במכבי חיפה הם אפילו לא מנסים להסוות את זה. ערוץ דוחה ומגעיל.

34 דקות לפני, Dorian said:

קניאס באמת בנאדם בלי תשתית בסיסית למוח אז קשה אפילו להתייחס לפסולת הרדיואקטיבית הזאת.

הבעיה שלי היא עם תומר לוי.

עזבו אפילו את זה שהבן שלו משחק ביריבה ישירה של מושא הסיקור שלו. נניח שהיה אפשר לקחת בחשבון שעיתונאי בארץ מסוגל להיות עם אינטגריטי ולשים בצד דבר שכזה. נניח.

אתם בכלל יכולים לדמיין כתב שמסקר את ליברפול נמצא בתא שידור של מנצ'סטר יונייטד, מסתחבק שם עם הפאנל לפני משחק מולם וצועק "יש" בגולים של יונייטד?

או אותו דבר עם כתב של בארסה במדריד? כתב של פיינורד באיינדהובן? ולא חסרות דוגמאות יותר קיצוניות...

כשמדובר במכבי חיפה הם אפילו לא מנסים להסוות את זה. ערוץ דוחה ומגעיל.

הקניאס הזה בקושי מעניין את הביצה האמצעית, דפדפו אותו אבל לגבי תומר לוי - מכבי לא יכולה לאסור כניסה שלו לקרית שלום והכל? לא מבין איך זה עובר חלק כבר כמה שנים. זוכר את ההדלפה של ההקלטה שלו שאמר שאנחנו הקבוצה הכי גזענית בארץ ואפילו הרבה יותר מבית"ר, כל זה בזמן שהוא מסקר אותנו.

איך נותנים לסקר ולהיכנס לקרית שלום לאחד שהבן שלו משחק ביריבה העיקרית, אוהד את אותה קבוצה, שמח בגלוי בגולים נגדנו ומקליט הודעות נגדנו?

הייתי אומר שזה חלק מהרפיסות של השנתיים האחרונות כמו עם השופטים אבל הוא היה גם בתקופת מנספורד ואיביץ'

35 דקות לפני, yellow_blood said:

הקניאס הזה בקושי מעניין את הביצה האמצעית, דפדפו אותו אבל לגבי תומר לוי - מכבי לא יכולה לאסור כניסה שלו לקרית שלום והכל? לא מבין איך זה עובר חלק כבר כמה שנים. זוכר את ההדלפה של ההקלטה שלו שאמר שאנחנו הקבוצה הכי גזענית בארץ ואפילו הרבה יותר מבית"ר, כל זה בזמן שהוא מסקר אותנו.

איך נותנים לסקר ולהיכנס לקרית שלום לאחד שהבן שלו משחק ביריבה העיקרית, אוהד את אותה קבוצה, שמח בגלוי בגולים נגדנו ומקליט הודעות נגדנו?

הייתי אומר שזה חלק מהרפיסות של השנתיים האחרונות כמו עם השופטים אבל הוא היה גם בתקופת מנספורד ואיביץ'

איך? יש לך הנהלה של מנותקים ואפסים בלי עמוד שדרה.

למי שלא יודע, באמת רוב האנשים שמאחורי הקלעים באתר ערוץ הספורט הם אוהדי חיפה.

והם רבים, ומביאים את החברים שלהם לכתוב טורים כל הזמן.

On 6.1.2022 at 02:16, קובי השועל said:

יש לי מידע שיכול להפיל את קניאס הזה לזנות.

אני רק חייב להשיג עוד קצת ראיות לדבר, תחזיקו אצבעות.

התכתבות עם אשתו בווטסאפ?

"דיייייייייייייי הוא לא התכווןןןןןןןןןןן מה נהיהההההההההה למה סתםםםםםםםםםםם"

כבר בחצי גמר ההוא מול סכנין לפני 5 וחצי שנים הבנתי שהם ערוץ אנטי מכבי בצורה מוגזמת.

על הוצאה חות וחידוש משחק מהיר (והצגה של חסארמה על עלק פציעה והוצאת כדור החוצה) הם שחטו אותנו ונתנו לגיטימציה לסכנין לפתוח רגליים נגד ב״ש ולעשות הכל בכדי שלא ניקח אליפות ועוד השחקנים שלנו נכנסו לעימותים עם חברי הנהלה שלהם במשחק עצמו בליגה.

על כל הדבר הזה ניצח ערוץ הספורט.

הם חולים על מכבי חיפה ושונאים אותנו שנאת דם.

תומר לוי, שרון פרי, יגאל גולדשטיין - כולם או די מכבי חיפה מוצהרים, לאחד מהם יש שחקן שפאקינג משחק במכבי חיפה.

ואני חשבתי שיותר צבוע, נמוך וניגוד אינטרסים מובהק יותר מאופירה ו-ONE לא יכול להיות.

הערוץ הזה חגג בצורה מטורפת את הזכייה של חיפה באליפות, דווקא בגלל שזה היה על הראש שלנו.

כל הקמפיין של השופטים בשנה שעברה, החיצים הארסיים על מיכה ואצילי כשהתפוצצה הפרשה (וכמובן עכשיו כשהוא אצלם הם מלקקים לו) וההלבנה הבלתי נתפסת של אצילי בכלי התקשורת - כל זה מהווים גועל נפש אחד גדול, ניגוד אינטרסים וגניבת דעת אחת גדולה.

אם היה לנו בעלים ישראלי סטייל שחר, אלונה או רחמנא ליצלן, אבי לוזון, בחיים זה לא היה עובר בשתיקה.

גולדהאר טעה כשלא הבין את הראש הישראלי שכרן שמים זין על ערכים ולכן חטפו מיד את אצילי ומיכה ישר ליריבות הישירות שלנו ואנחנו נשלם על זה בשנים הקרובות.

אבל לא לעולם שחור, אנחנו רצים מרתון וישוב היום שהגלגל יתהפך ואנחנו נזיין אותם אפילו חזק יותר ממה שהיינו אותם במהלך העשור האחרון.

עניין של שנה-שנתיים, אולי אפילו שלוש-ארבע, אבל זה יתהפך!

הרבה שטויות כתבו פה.

למי לעזאזל אכפת שהבן של הכתב משחק במכבי חיפה? מה אתם תינוקות? מה נראה לכם שההנהלה שלנו ילדים בני 12? מה אתם חושבים, שאנחנו הפועל שמכניסים לחוזים של שחקנים סעיפים שאסור להם לעבור למכבי? הנושא הזה ממחיש מצויין עד כמה זה חשוב להרחיק את האוהדים מהנהלת הקבוצה. שישבו שם אנשי מקצוע.

16 דקות לפני, ravid said:

הרבה שטויות כתבו פה.

למי לעזאזל אכפת שהבן של הכתב משחק במכבי חיפה? מה אתם תינוקות? מה נראה לכם שההנהלה שלנו ילדים בני 12? מה אתם חושבים, שאנחנו הפועל שמכניסים לחוזים של שחקנים סעיפים שאסור להם לעבור למכבי? הנושא הזה ממחיש מצויין עד כמה זה חשוב להרחיק את האוהדים מהנהלת הקבוצה. שישבו שם אנשי מקצוע.

בעיקרון האגודל הזה מזיז לי את הביצה ואני רק נחשף לאשפה שהוא כותב דרך הטוויטר אבל אם נראה לך סבבה שהכתב שמסקר את הקבוצה שלך בערוץ הספורט כביכול הגדול במדינה הוא אוהד חיפה, אבא של שחקן שלהם, אמר שלמכבי יש את הקהל הכי גזעני במדינה והוא שונא מכבי גדול אז אחלה.

התקשורת איתם, המנהלת וההתאחדות חיילים של יענקל השרמיט זה ידוע.

רק לשבוע הקרוב שימו לב ללוח המשחקים

מכבי - שבת, שלישי גביע בקש, שבת ליגה בטדי.

חיפה - שבת-רביעי-שני.

ממזמן הפסקנו להתעסק בדברים האלו אבל כשיורדים לפרטים הקטנים מבינים מה גודל המחדל כאן.

לפני19 שעות , קובי השועל said:

התקשורת איתם, המנהלת וההתאחדות חיילים של יענקל השרמיט זה ידוע.

רק לשבוע הקרוב שימו לב ללוח המשחקים

מכבי - שבת, שלישי גביע בקש, שבת ליגה בטדי.

חיפה - שבת-רביעי-שני.

ממזמן הפסקנו להתעסק בדברים האלו אבל כשיורדים לפרטים הקטנים מבינים מה גודל המחדל כאן.

בש וחיפלה 4 ימים לגביע

מכבי, נתניה, בית''ר 3 ימים