Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | 3-2 כואב, הרצף נשבר.

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, Meron's said:

דווקא אתמול זה היה מקסימום היכולת של הסגל הזה לדעתי, פחות תבוסתנות. 

אבל לחלוטין זה עונה של לוזריות, וזה התבטא הרבה פעמים העונה:

נגד סכנין לא היינו שם בכלל 

נגד ב''ש ב2-0 ידעת שזה יהיה פוקס אם נבקיע 

נגד נתניה לא היינו שם בכלל

נגד אשדוד בדיחה 

נגד לאסק, לא ברור מה חשבנו שתיקו רע לנו 

נגד הפועל בפיגור ידעת שרק נס אם נבקיע אחד(בטח לא 2)

ופה... ידעת שרק נס אם לא נקבל 3 או 4 שערים. אבל דחקת את קצה היכולת של מה שיש לך. 

זה משחק שאם היה נגמר 2, 3 אפס לקופים הוא היה עובר ברגיל והיה נראה לגיטימי. 

חיפה הזאת אמנם דורסת, אבל לא אותנו, היו לנו הפסדים(רק העונה) יותר מביכים מזה דחיפה הצליחו לדחוק כדור כשחקן שלנו על הרצפה שובר נבדל. 

הפסד מביך ולוזרי במיוחד אין דרך אחרת ליפות את זה. 

5 דקות לפני, הנדון said:

אם הם היו מנהלים חברה עסקית של מי'ץ כנראה כבר אחרי ירידת הערך הראשונה הם עפים.

אם מיטש היה מרוויח ממכבי- אחלה. הוא מפסיד במכבי במודע ומראש. 

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא שאני נלהב במיוחד מיושבי ההנהלה הנוכחית, אבל האש לכוון יצחקי (ותמם? מה?) כרגע היא בעיקר כי אנשים צריכים מישהו להאשים. המציאות בד"כ יותר מורכבת, וגם פה. לסיטואציה הנוכחית יש לא מעט גורמים (או אשמים, אם אתם דווקא מתעקשים). חלק מהם כבר לא כאן.

תמם אולי הכי פוגעת בנו. היא במקום מנספורד למרות שאין לה מושג וזה פוגע בנו מאוד. לא אשמתה שהיא לא מבינה, אבל היא לא יכולה להיות המנכ״לית שלנו.

12 דקות לפני, המכבייה said:

אם מיטש היה מרוויח ממכבי- אחלה. הוא מפסיד במכבי במודע ומראש. 

הוא בעצמו אמר פעם שמכבי מנוהלת כמו חברה עסקית שלו, אני לא רואה מצב שחברה מתרסקת במניות כמו שהתקסרנו מ-31 הפרש ועונה כמעט בלי ספיגות למה שיש היום והקודקודים של החברה נשארים. כל מקום עבודה אגב (אולי רק בחברות ציבוריות). גם זה שהוא לא מרוויח לא אומר שהוא אוהב סתם לזרוק כסף לפח.

9 דקות לפני, הנדון said:

הפסד מביך ולוזרי במיוחד אין דרך אחרת ליפות את זה. 

זה כמו שתגיד שפ''ת הפסידו לנו הפסד מביך וכו' 

זה משחק ראשון שבאתי לסמי עופר בידיעה שאני חוזר עם הפסד. 

ולמעט כמה דקות אחרי הגול השני, הייתי בהרגשה שכך יהיה. 

לא היינו שם ולא הגיע לנו כי זאת היכולת לא כי אנחנו ביזיון. 

31 דקות לפני, הנדון said:

כל עוד הםפה זה יהיה המצב 

בדיוק! לפני כל החלפת מאמן או שחקן, הם אלה שצריכים לשלם את מחיר הכשלון.

37 דקות לפני, הנדון said:

אם הם היו מנהלים חברה עסקית של מי'ץ כנראה כבר אחרי ירידת הערך הראשונה הם עפים.

ההצהרה הזו מבוססת על ההנחה שאתם יודעים מה הם עשו ומה הם עושים. ככל שאנחנו יודעים, ליצחקי יש משקל קטן למדי במצבת השחקנים בקבוצה כרגע. אם לשפוט לפי ההתנהלות של גולדהאר בחיפוש מאמן, אני לא בטוח אפילו כמה סמכות יש לו אפילו עכשיו.

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תמם אולי הכי פוגעת בנו. היא במקום מנספורד למרות שאין לה מושג וזה פוגע בנו מאוד. לא אשמתה שהיא לא מבינה, אבל היא לא יכולה להיות המנכ״לית שלנו.

תמם לא אחראית פה לכלום. ההצמדה שלה למנספורד היא בראש שלנו יותר מאשר היא מבוססת על משהו. לא חושב שתמם מנסה או בכלל אמורה להחליף את מנספורד. ספציפית - מנספורד נדרש לעשות עבודה מעבר להגדרת התפקיד של מנכ"ל בגלל שקרויף עזב ובמקום מנכ"ל-מנהל מקצועי-מאמן, קיבלנו רק את הראשון והאחרון, ככה שהסמכויות של המנהל המקצועי התפזרו. לא ביין ולא אנגלידיס לפניו עשו עבודה שחרגה מהניהול האדמניסטרטיבי של קבוצת כדורגל.  בוודאי לא עניין טריוויאלי, אבל לא שם ההבדל בין הקבוצות של אז לקבוצה של היום. למען האמת, אני לא יודע כמה מהניהול ההוא נמצא אצלה אפילו היום.

22 דקות לפני, הנדון said:

הוא בעצמו אמר פעם שמכבי מנוהלת כמו חברה עסקית שלו, אני לא רואה מצב שחברה מתרסקת במניות כמו שהתקסרנו מ-31 הפרש ועונה כמעט בלי ספיגות למה שיש היום והקודקודים של החברה נשארים. כל מקום עבודה אגב (אולי רק בחברות ציבוריות). גם זה שהוא לא מרוויח לא אומר שהוא אוהב סתם לזרוק כסף לפח.

אתה כאילו מגיע עד למסקנה, אבל נזהר שלא לומר אותה, ומסיט את האש ברגע האחרון: גם בחברות העסקיות של גולדהאר (לא רק שלו, זה בכל מקום), אם ההנחיות שלו לא היו טובות, העבודה של הכפיפים שלו כבר פחות משנה.

אתם כל הזמן מניחים שגולדהאר בא ליצחקי (ותמם, השד יודע למה), ואמר להם - "הנה הקבוצה, הנה תקציב, אני סומך עליכם, סעו. נדבר עוד שנה". זה הרי לא היה ככה, וכנראה שזה גם לא ככה עכשיו.

העצבים של כולם אחרי המשחק אתמול הגיוניים, אבל זה על פראייר.

21 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ההצהרה הזו מבוססת על ההנחה שאתם יודעים מה הם עשו ומה הם עושים. ככל שאנחנו יודעים, ליצחקי יש משקל קטן למדי במצבת השחקנים בקבוצה כרגע. אם לשפוט לפי ההתנהלות של גולדהאר בחיפוש מאמן, אני לא בטוח אפילו כמה סמכות יש לו אפילו עכשיו.

תמם לא אחראית פה לכלום. ההצמדה שלה למנספורד היא בראש שלנו יותר מאשר היא מבוססת על משהו. לא חושב שתמם מנסה או בכלל אמורה להחליף את מנספורד. ספציפית - מנספורד נדרש לעשות עבודה מעבר להגדרת התפקיד של מנכ"ל בגלל שקרויף עזב ובמקום מנכ"ל-מנהל מקצועי-מאמן, קיבלנו רק את הראשון והאחרון, ככה שהסמכויות של המנהל המקצועי התפזרו. לא ביין ולא אנגלידיס לפניו עשו עבודה שחרגה מהניהול האדמניסטרטיבי של קבוצת כדורגל.  בוודאי לא עניין טריוויאלי, אבל לא שם ההבדל בין הקבוצות של אז לקבוצה של היום. למען האמת, אני לא יודע כמה מהניהול ההוא נמצא אצלה אפילו היום.

ברור פה לכולם שהיא לא אמורה להחליף ת מנספורד וגם אף אחד לא מצפה וציפה לזה. אבל כן צריך לדאוג ללחוץ על הבעלים לשחרר כספים, לדאוג שיהיה מישהו חזק עם סמכות מקצועית שידאג לפצות על החיסרון שלה בעניין. אי אפשר לשים מנכ"ל שלא בא מהתחום בלי מישהו שיעזור לו ולןצפות שיעבוד משהו. גם על תמם יש אחריות כמו גם על יצחקי אחרת מה הם עושים פה אם אין להם סמכויות ואחריות לדברים?

1 hour ago, kutomer said:

ההגנה שלהם בקצב של 29 שערים בעונה.

זאת הגנה לא טובה במיוחד לאלופה אבל בטח לא גרועה ובטח ובטח לא מקום 7.

ב"ש למשל באליפות הקודמת שלהם ספגו 27.

ההגנה שלנו בשתי האליפויות של איביץ' היו היוצא מן הכלל, לא הכלל.

כמו שלמדנו מזמן, ספיגת השערים שלך לא נקבעת רק על ידי "ההגנה" אלא גם על ידי משתנים נוספים כמו סגנון משחק והיכולת שלך לחסל התקפות במרכז המגרש. הקישור שלהם התקשר מאוד מה שחושף את ההגנה שלהם פחות - לא אומר לרגע שהם לא יכולים לקחת אליפות בהרכב הזה, הם יקחו. אם לא זה מחדל שלהם. פשוט ההגנה שלהם בהסתכלות על רביעייה הגנתית היא חלשה, גם פרסונלית וגם בפועל כשתוקפים אותה היא מגיבה רע. רואה את זה בכמעט כל משחק שלהם.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אתם כל הזמן מניחים שגולדהאר בא ליצחקי (ותמם, השד יודע למה), ואמר להם - "הנה הקבוצה, הנה תקציב, אני סומך עליכם, סעו. נדבר עוד שנה". זה הרי לא היה ככה, וכנראה שזה גם לא ככה עכשיו.

העצבים של כולם אחרי המשחק אתמול הגיוניים, אבל זה על פראייר.

אני חושב שככה זה אמור לעבוד מלבד אם יש איזושהי עסקה חריגה כמו זהבי, וידאר או פיטורי מאמן, זה במידה ואתה סומך על האנשים ששמת בראש המערכת.

10 דקות לפני, הנדון said:

ברור פה לכולם שהיא לא אמורה להחליף ת מנספורד וגם אף אחד לא מצפה וציפה לזה. אבל כן צריך לדאוג ללחוץ על הבעלים לשחרר כספים, לדאוג שיהיה מישהו חזק עם סמכות מקצועית שידאג לפצות על החיסרון שלה בעניין. אי אפשר לשים מנכ"ל שלא בא מהתחום בלי מישהו שיעזור לו ולןצפות שיעבוד משהו. גם על תמם יש אחריות כמו גם על יצחקי אחרת מה הם עושים פה אם אין להם סמכויות ואחריות לדברים?

עוד פעם, זה לומר כמעט עד הסוף: את השאלות שאתה שואל עכשיו - שהן נכונות, בעקרון - צריך לשאול את מי שמינה את האנשים האלה, והחליט שזה יהיה המבנה של המועדון.

אגב, בלי קשר, אנחנו יודעים שתמם הייתה אחראית על שווק ומרצ'נדייזינג. אני מניח שהיא עדיין עושה את זה פלוס אי אלו עניינים מנהלים שדורשים ניהול שוטף.

גם יצחקי, לא נראה שהוא מחזיק בסמכויות שונות מהותית מאלו טרם עזיבת איביץ'. גם אז הוא עשה משהו (והיו מרוצים ממנו מאוד, לרבות איביץ').

2 דקות לפני, הנדון said:

אני חושב שככה זה אמור לעבוד מלבד אם יש איזושהי עסקה חריגה כמו זהבי או וידאר, זה במידה ואתה סומך על האנשים ששמת בראש המערכת.

אמור - כן. בהחלט. האם זה מה שיש? לא.

49 דקות לפני, הנדון said:

הוא כנראה סומך עליהם. קטונתי, ניהול בסדרי גודל כאלה זה לא הפורטה שלי(:

כמו שכבר אמרתי, אחרי כמעט כל משחק העונה, אני בודק שיש פרק טוב עם סירוס סוסים או פרים ב"דר. פול".

לא הכל צריך לשבור ולבנות מחדש. אבל הכח של הקבוצה היה הארגון שמסביב וזה די נשבר.

מעריך שמיץ' מודע ויודע איך לתקן. לא רוצה לדמיין שאין לו רצון ושאיבד עניין.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

היא לא צריכה להיות מנספורד, היא כן צריכה להפעיל את הבעלים, להיות מעורבת בעסקאות מסובכות (קרה עם ביין ואנגלידיס), להיות מעורבת בהבאת מאמן והכי הכי חשוב - לנהל את מכבי. 

זה אומר שתמם צריכה לדאוג להפסיק את ההדלפות, להיות זאת שהשחקנים מפחדים ממנה (חחחחח), להיות הנציגה של הבעלים בארץ, הדמות הסמכותית במועדון.

אפילו במועדונים שהבעלים פעילים בהם יש מנכ״לים עם כוח. אפשר לראות כדוגמא את אסי רחמים שעזר המון לב״ש ואת בן דוב (ככה קוראים לאהבל?) מחיפה.

אתה טוען שמי שאחראי על המצב זה מיטש, אבל מיטש פה כבר המון זמן ואיתו כבר לקחנו חמש אליפויות. יצחקי ותמם (ופטריק) אחראים על השנתיים האחרונות ולא היה להם חלק בהצלחות של לפני, כנראה שהבעיה היא בהם. 

1 hour ago, Sawyer said:

כמו שלמדנו מזמן, ספיגת השערים שלך לא נקבעת רק על ידי "ההגנה" אלא גם על ידי משתנים נוספים כמו סגנון משחק והיכולת שלך לחסל התקפות במרכז המגרש. הקישור שלהם התקשר מאוד מה שחושף את ההגנה שלהם פחות - לא אומר לרגע שהם לא יכולים לקחת אליפות בהרכב הזה, הם יקחו. אם לא זה מחדל שלהם. פשוט ההגנה שלהם בהסתכלות על רביעייה הגנתית היא חלשה, גם פרסונלית וגם בפועל כשתוקפים אותה היא מגיבה רע. רואה את זה בכמעט כל משחק שלהם.

לא הבנתי בדיוק את הנקודה,

הסכמתי שפרסונלית ההגנה שלהם לא מרשימה במיוחד ביחס לאלופות עבר, מצד שני כפי שציינתי בהודעות קודמות משחק ההגנה נקבע ממשחק ההגנה כולו ויש להם שחקנים שיודעים ללחוץ מעולה כמו אצילי, מוחמד, אבו פאני וכ׳ו.

מן הסתם קבוצה שכובשת מעל ל2.5 שערים למשחק תספוג יותר שערים, הם לא אייקס, אבל שוב, בטח ובטח לא קבוצה עם הגנה של פליאוף תחתון, קבוצת ההגנה השניה בטיבה בליגה.

כיוון שאנחנו מתחילים לחזור על עצמנו, בוא נסכם את זה בכך ששנינו מאחלים להם להתרסק בהקדם.

15 דקות לפני, kutomer said:

לא הבנתי בדיוק את הנקודה,

הסכמתי שפרסונלית ההגנה שלהם לא מרשימה במיוחד ביחס לאלופות עבר, מצד שני כפי שציינתי בהודעות קודמות משחק ההגנה נקבע ממשחק ההגנה כולו ויש להם שחקנים שיודעים ללחוץ מעולה כמו אצילי, מוחמד, אבו פאני וכ׳ו.

מן הסתם קבוצה שכובשת מעל ל2.5 שערים למשחק תספוג יותר שערים, הם לא אייקס, אבל שוב, בטח ובטח לא קבוצה עם הגנה של פליאוף תחתון, קבוצת ההגנה השניה בטיבה בליגה.

כיוון שאנחנו מתחילים לחזור על עצמנו, בוא נסכם את זה בכך ששנינו מאחלים להם להתרסק בהקדם.

אתה מקצועית, אני יותר מאחל להם במטוס וללא ניצולים. אבל כן, נסכים על התרסקות.

59 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היא לא צריכה להיות מנספורד, היא כן צריכה להפעיל את הבעלים, להיות מעורבת בעסקאות מסובכות (קרה עם ביין ואנגלידיס), להיות מעורבת בהבאת מאמן והכי הכי חשוב - לנהל את מכבי. 

זה אומר שתמם צריכה לדאוג להפסיק את ההדלפות, להיות זאת שהשחקנים מפחדים ממנה (חחחחח), להיות הנציגה של הבעלים בארץ, הדמות הסמכותית במועדון.

אפילו במועדונים שהבעלים פעילים בהם יש מנכ״לים עם כוח. אפשר לראות כדוגמא את אסי רחמים שעזר המון לב״ש ואת בן דוב (ככה קוראים לאהבל?) מחיפה.

אתה טוען שמי שאחראי על המצב זה מיטש, אבל מיטש פה כבר המון זמן ואיתו כבר לקחנו חמש אליפויות. יצחקי ותמם (ופטריק) אחראים על השנתיים האחרונות ולא היה להם חלק בהצלחות של לפני, כנראה שהבעיה היא בהם. 

היא מנהלת לא מעט פרמטרים ומחלקות. זה פול טיים ג'וב. אני לא חושב שהיא צריכה לדחוק במיטש לעסקאות, מיטש לא זקוק לבייביסיטר. אני חושב שיצחקי אמור לטפל בעינינים האלה. אגב, לא יודע להעריך עד כמה שרון טובה או לא במה שהיא עושה. אם היא שם כל כך הרבה שנים, כנראה שמרוצים ממנה. קטונתי. אני חושב שעיקר הבעיה שלנו היא כדורגל נטו וכל ההחלטות סביבו, לא שרון. 

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תמם, או יצחקי, או מי שזה לא יהיה, יכול להיות ה-"דמות הסמכותית" אם יש לו סמכות. כולם אוהבים שיש מישהו להאשים במקום להתמודד עם המציאות הלא נעימה. עוד פעם הניגון של "...אחראים על השנתיים האחרונות". - זה פשוט לא נכון. הם לא החליטו שום דבר מהותי ולא יכלו להחליט שום דבר מהותי. ראינו את זה רק עכשיו, בחילופי המאמנים.

אתה רוצה להתעקש שזו אשמתם? בסדר. תעשה מה שאתה רוצה. אתה מוציא קיטור על משהו מומצא.

6 דקות לפני, המכבייה said:

היא מנהלת לא מעט פרמטרים ומחלקות. זה פול טיים ג'וב. אני לא חושב שהיא צריכה לדחוק במיטש לעסקאות, מיטש לא זקוק לבייביסיטר. אני חושב שיצחקי אמור לטפל בעינינים האלה. אגב, לא יודע להעריך עד כמה שרון טובה או לא במה שהיא עושה. אם היא שם כל כך הרבה שנים, כנראה שמרוצעם ממנה. קטונתי.

מיטש לא זקוק לבייביסיטר, הוא זקוק לדמות שתהיה האחראית פה. גם כשג׳ורדי היה פה ללא מנכ״ל המצב היה נראה לא טוב, אז בטח שהיום כשאין לנו מישהו כמו ג׳ורדי אנחנו צריכים מנכ״ל יותר מעורב.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

תמם, או יצחקי, או מי שזה לא יהיה, יכול להיות ה-"דמות הסמכותית" אם יש לו סמכות. כולם אוהבים שיש מישהו להאשים במקום להתמודד עם המציאות הלא נעימה. עוד פעם הניגון של "...אחראים על השנתיים האחרונות". - זה פשוט לא נכון. הם לא החליטו שום דבר מהותי ולא יכלו להחליט שום דבר מהותי. ראינו את זה רק עכשיו, בחילופי המאמנים.

אתה רוצה להתעקש שזו אשמתם? בסדר. תעשה מה שאתה רוצה. אתה מוציא קיטור על משהו מומצא.

אז אין להם שום אחריות? מי אחראי אם לא הם? הם ראשי המועדון

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיטש לא זקוק לבייביסיטר, הוא זקוק לדמות שתהיה האחראית פה. גם כשג׳ורדי היה פה ללא מנכ״ל המצב היה נראה לא טוב, אז בטח שהיום כשאין לנו מישהו כמו ג׳ורדי אנחנו צריכים מנכ״ל יותר מעורב.

עיקר הבעיה שלנו היא כדורגל נטו וההחלטות סביבו. שרון לא קשורה לזה לדעתי כמו שמנכל מכבי חיפה לא קשור ספציפית לצד המקצועי. לג'ורדי היה את ג'ק בחלק לא קטן מהזמן. אני חושב שחוץ מכדורגל, מכבי מתקתקת סבבה לגמרי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

עיקר הבעיה שלנו היא כדורגל נטו וההחלטות סביבו. שרון לא קשורה לזה לדעתי. לג'ורדי היה את ג'ק בחלק לא קטן מהזמן. ובכלל, לא ממקומי להסביר לאדם כמו מיטש איך האירגון וההירככיה אמורים להיות. אני חושב שחוץ מכדורגל, מכבי מתקתקת סבבה לגמרי. 

זאת בדיוק בעיה לדעתי. הבעיה שלנו קשורה לכדורגל ותמם לא עוזרת בזה למרות שהיא המנכ״לית של המועדון. 

לא ממקומנו להסביר לאדם כמו מיטש שום דבר וגם לא להסביר ליצחקי (לא משווה ביניהם כמובן) על כדורגל כי הוא התחנך אצל מנספורד, ג׳ורדי וביין, יצא להשתלמויות יוקרתיות באירופה, התקדם בקורס פרו וחי את הכדורגל מאז שהוא זוכר את עצמו. אבל אנחנו בכל זאת עושים את זה כי זה חלק מהפורום ולפעמים גם אנשים כמוהם טועים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זאת בדיוק בעיה לדעתי. הבעיה שלנו קשורה לכדורגל ותמם לא עוזרת בזה למרות שהיא המנכ״לית של המועדון. 

לא ממקומנו להסביר לאדם כמו מיטש שום דבר וגם לא להסביר ליצחקי (לא משווה ביניהם כמובן) על כדורגל כי הוא התחנך אצל מנספורד, ג׳ורדי וביין, יצא להשתלמויות יוקרתיות באירופה, התקדם בקורס פרו וחי את הכדורגל מאז שהוא זוכר את עצמו. אבל אנחנו בכל זאת עושים את זה כי זה חלק מהפורום ולפעמים גם אנשים כמוהם טועים.

ההגדרות שלנו לא נכונות. מנכל מכבי חיפה הגיע מהשוק הקמעונאי ולא מצופה ממנו לדאוג לדברים ששחר, אלברמן ובכר מטפלים בהם. אלו ארגונים גדולים עם המון כח אדם ומחלקות והמון התעסקות ושרון תמם כנראה טובה בזה(גם היא באה מהשוק הקמעונאי) וזה מה שהיא עושה. ההגדרות פעם היו שונות כי מכבי היתה קטנה יותר בהיקף כח האדם שלה. היום, רק מאצ' דיי בבלומפילד זאת התעסקות שלא היתה פעם. את התפקיד והמנהלות של שרון, מישהו צריך לעשות ואם יקראו לו ברוך אפרתי, זה גם לא יתרום לנו מקצועית כל כך. מחלקת הכדורגל שלנו טעונה שיפור, זה ברור. המנהלות שלנו בסדר גמור.