Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | 3-2 כואב, הרצף נשבר.

Sawyer

Recommended Posts

חסרים לנו שחקנים "בני זונות" שיעשו את המוות במגרש, סטייל שכטר.

פריצה שומר על הכדור באיזור כל כך מסוכן, מה הוא חשב לעצמו? 

הפסד כואב, ליאני בהופעת אימים חד צדדי מביש.

1 דקה לפני, kutomer said:

שני הגולים שהם קיבלו די אקראיים.

עצמי מקרן.

גול שנכנס אחד ל500.

ההגנה שלהם לא החומה הבצורה שהייתה לנו בעונות איביץ', אבל הגנה בסדר גמור, בטח כשההתקפה מחלקת שלישיות באהלן אהלן.

חיפה לא פגיעה, חיפה הייתה פגיעה וכדאי שנחליף דיסקט, למשחקים הבאים הם כבר לא יעלו עם הלחץ של הרצף המטורף שלנו וזה יהיה הרבה יותר גרוע בשבילנו.

הם כבר לא הסמרטוט שהיו בעשור האחרון ואנחנו מצדינו צרכים להתחיל לפעול בשביל לשנות את זה בהקדם.

לא יאומן השטויות שאנשים יכתבו מהדיכאום מהמצב. 

אין אמנם קשר ביננו לבין חיפה כשהם בביקור קבוצה ואנחנו סגל דליל שלא התחבר לכלום וכבר ינואר. 

אבל להגיד שהם לא פגיעים או שההגנה שלהם סבבה כזה - זה פשוט לא להבין בכדורגל בתוספת עולב.

יש להם הגנה זוועה ביחס למי שרוצה להיות אלופה, פלאניץ היחיד ששווה שם משהו והוא באמת נופל מבלמים זרים גדולים (אמאדור קרלוס או ויטור לצורך העניין) לידו שון שהוא סביר- ועל פי כל הפורום לא ראוי לשחק בליגת העל עד שהגיע לחיפה, עופרי ארד שבעיקר מוכר כרגע ומגנים באמת שיש להם מגנים ברמה של לאומית כל מני טאווטחה סטריין רז מאיר - שחקנים לא ראויים בעליל.  היחיד שסביר זה הפצוע סאן מנחם שהוא רחוק מלהיות עילוי, הוא בסדר. 

לא צריך בגלל שאנחנו בדיכאון להמציא שטויות כדי להקטין אותנו ולהגדיל אותם. אנחנו זבל להם אין הגנה וזהו

עם שופט אחר המשחק הזה נגמר עם שלישייה שלנו ושחקן פחות להם.

אנחנו עוד לא מספיק טובים ולא ברמת משחק של חיפה, וברור שלא צריך להתפרק ככה, ועדיין, היינו צריכים לנצח את המשחק הזה. 

נגמר הרצף? לא נורא, נעשה רצף חדש על הראש שלהם ושל הקהל העלוב שלהם שלא שמעו אותו איזה 75 דקות שבשריקה לפנדל חלקו התחיל ללכת הביתה ורק אחרי הגול הראשון פתאום התחילו לעודד. 

יאללה, להמשיך הלאה, יש לנו גמלים לזיין ביום שבת.

12 דקות לפני, Krishi said:

עם שופט אחר המשחק הזה נגמר עם שלישייה שלנו ושחקן פחות להם.

אנחנו עוד לא מספיק טובים ולא ברמת משחק של חיפה, וברור שלא צריך להתפרק ככה, ועדיין, היינו צריכים לנצח את המשחק הזה. 

נגמר הרצף? לא נורא, נעשה רצף חדש על הראש שלהם ושל הקהל העלוב שלהם שלא שמעו אותו איזה 75 דקות שבשריקה לפנדל חלקו התחיל ללכת הביתה ורק אחרי הגול הראשון פתאום התחילו לעודד. 

יאללה, להמשיך הלאה, יש לנו גמלים לזיין ביום שבת.

הקהל שלהם זה משהו. דקה 97 3-2 להם ושומעים רק אותנו שרים הכל בשביל מכבי. טובים רק בלדבר.

ההגנה של חיפה לא טובה. הקטע שלא מגיעים אליה יותר מדי בגלל הקישור.

בכר כהרגלו נתן מנוחה באירופה לשחקנים החשובים שלו ומקבל אותם בליגה. אצילי, שרי ומוחמד (שהוא טוב אבל קצת אוברייטד).

הגנה לוקחת אליפויות.

14 דקות לפני, החתול הצהוב said:

"חזרנו מחיפה, עם הפנים בין הידיים"

מאד לא דומה ואוסיף- כל הפסד להפועל(ואפילו התיקו האחרון נגדם) מרגיש לי רע יותר.

היום בבוקר אני בעיקר חש הקלה. היה משא כבד ובדמיון הסיוט תמיד נראה רע יותר. 

יש מה לקחת מאתמול, חיובי וגם המון שלילי. אנחנו זקוקים לגיבורים חדשים והלוואי ונשכיל לייצר אותם מהר. 

חייב לומר שההיפך - המשחק אתמול נתן לי בעיטה קשה. גם היום אני עם מועקה מזה.

אם היינו מפסידים סתם איזה 0-2 כזה אני מניח שזה לא היה נותן לי מכה כזו כמו אתמול.

30 דקות לפני, Sawyer said:

לא יאומן השטויות שאנשים יכתבו מהדיכאום מהמצב. 

אין אמנם קשר ביננו לבין חיפה כשהם בביקור קבוצה ואנחנו סגל דליל שלא התחבר לכלום וכבר ינואר. 

אבל להגיד שהם לא פגיעים או שההגנה שלהם סבבה כזה - זה פשוט לא להבין בכדורגל בתוספת עולב.

יש להם הגנה זוועה ביחס למי שרוצה להיות אלופה, פלאניץ היחיד ששווה שם משהו והוא באמת נופל מבלמים זרים גדולים (אמאדור קרלוס או ויטור לצורך העניין) לידו שון שהוא סביר- ועל פי כל הפורום לא ראוי לשחק בליגת העל עד שהגיע לחיפה, עופרי ארד שבעיקר מוכר כרגע ומגנים באמת שיש להם מגנים ברמה של לאומית כל מני טאווטחה סטריין רז מאיר - שחקנים לא ראויים בעליל.  היחיד שסביר זה הפצוע סאן מנחם שהוא רחוק מלהיות עילוי, הוא בסדר. 

לא צריך בגלל שאנחנו בדיכאון להמציא שטויות כדי להקטין אותנו ולהגדיל אותם. אנחנו זבל להם אין הגנה וזהו

אני מגיב בעיקר בשביל לקיים את הדיון עם יוזרים אחרים, רמת הניסוח שלך לא באמת שווה התייחסות.

ההגנה שלהם ספגה עד עכשיו 13 שערים מתוכם 4 מאיתנו, זה לא איזה הגנת ברזל, אבל זה בטח לא ״הגנה זוועה״, בטח ביחס להתקפה שכרגע משחקת בקצב של 95 גולים לעונה (2.6 גולים למשחק).

ברמה הפרסונלית ההגנה שלהם לא מספיק טובה, אבל הגנה היא לא רק שם כזה או אחר, אלא משחק הגנה, לקחנו פה אליפות עם הגנת ברזל של ייני ופיבן, זה לא בדיוק השמות הגדולים של אמאדור, קרלוס או ויטור.

14 דקות לפני, kutomer said:

אני מגיב בעיקר בשביל לקיים את הדיון עם יוזרים אחרים, רמת הניסוח שלך לא באמת שווה התייחסות.

ההגנה שלהם ספגה עד עכשיו 13 שערים מתוכם 4 מאיתנו, זה לא איזה הגנת ברזל, אבל זה בטח לא ״הגנה זוועה״, בטח ביחס להתקפה שכרגע משחקת בקצב של 95 גולים לעונה (2.6 גולים למשחק).

ברמה הפרסונלית ההגנה שלהם לא מספיק טובה, אבל הגנה היא לא רק שם כזה או אחר, אלא משחק הגנה, לקחנו פה אליפות עם הגנת ברזל של ייני ופיבן, זה לא בדיוק השמות הגדולים של אמאדור, קרלוס או ויטור.

כן אני לא יודע לדבר אבל אתה מדבר שטויות פשוט. גם בפועל ההגנה שלהם חלשה. בכל מדד קיים וכתבת את זה בעצמך. יש להם התקפה מדהימה, קישור טוב מאוד להגנה ברמה של מקום 7. ביחד זה מספיק לאליפות. 

4 דקות לפני, Sawyer said:

כן אני לא יודע לדבר אבל אתה מדבר שטויות פשוט. גם בפועל ההגנה שלהם חלשה. בכל מדד קיים וכתבת את זה בעצמך. יש להם התקפה מדהימה, קישור טוב מאוד להגנה ברמה של מקום 7. ביחד זה מספיק לאליפות. 

לא שולל את ב"ש.

ויטור בכושר של האליפויות כשלא היה פצוע. טיבי בלם טוב ליד בלם זר תותח. 

אלחמיד לליגה בסדר גמור וברייארו קשר ישראלי פגז.

לפני2 שעות , itan17 said:

חסר לנו את השחקן הרע הזה, שם יש בשפע.

אוי ואבוי, נהיינו רדיו חיפה. 

לא רוע ולא נעליים. כל הבנייה פה שגויה, צוות ניהולי לא נכון ולא מתאים וזה מחלחל ללמטה. 

1 דקה לפני, yuri said:

איך מתאוששים מזה ? אנחנו לא רגילים לכזאת תבוסתנות

בקלות. היו לנו תקופות פי אלף יותר שחורות

אנחנו שועלים ותיקים (הכי ותיקים במדינה) למודי קרבות ומלחמות. 

נאסוף כוחות, נתארגן מחדש ונצא לכבוש בחזרה את מה שהטבע ייעד רק לנו.

12 דקות לפני, Sawyer said:

ההגנה שלהם בקצב של 29 שערים בעונה.

זאת הגנה לא טובה במיוחד לאלופה אבל בטח לא גרועה ובטח ובטח לא מקום 7.

ב"ש למשל באליפות הקודמת שלהם ספגו 27.

ההגנה שלנו בשתי האליפויות של איביץ' היו היוצא מן הכלל, לא הכלל.

5 דקות לפני, Krishi said:

בקלות. היו לנו תקופות פי אלף יותר שחורות

אנחנו שועלים ותיקים (הכי ותיקים במדינה) למודי קרבות ומלחמות. 

נאסוף כוחות, נתארגן מחדש ונצא לכבוש בחזרה את מה שהטבע ייעד רק לנו.

עם יצחקי ותמם תצא למלחמה?

Just now, yuri said:

עם יצחקי ותמם תצא למלחמה?

לא משנה עם מי, מי שצריך להיות יהיה ומי שלא לא. בסוף זה מתהפך ואנחנו חוזרים לשילטון

1 hour ago, kutomer said:

שני הגולים שהם קיבלו די אקראיים.

עצמי מקרן.

גול שנכנס אחד ל500.

ההגנה שלהם לא החומה הבצורה שהייתה לנו בעונות איביץ', אבל הגנה בסדר גמור, בטח כשההתקפה מחלקת שלישיות באהלן אהלן.

חיפה לא פגיעה, חיפה הייתה פגיעה וכדאי שנחליף דיסקט, למשחקים הבאים הם כבר לא יעלו עם הלחץ של הרצף המטורף שלנו וזה יהיה הרבה יותר גרוע בשבילנו.

הם כבר לא הסמרטוט שהיו בעשור האחרון ואנחנו מצדינו צרכים להתחיל לפעול בשביל לשנות את זה בהקדם.

זה לא אחד ל500 

יש לך, בניגוד לעונות מסוימות, כמה בועטים מעולים מחוץ לרחבה שאסור לזלזל בהם. 

חוזז, טב''ח, שמיר, גררו... ביטון שעל הספסל. 

כולם נתנו בשנתיים גולים יפים מבחוץ ולא במקרה. 

6 דקות לפני, הנדון said:

כל עוד הםפה זה יהיה המצב 

לא שאני נלהב במיוחד מיושבי ההנהלה הנוכחית, אבל האש לכוון יצחקי (ותמם? מה?) כרגע היא בעיקר כי אנשים צריכים מישהו להאשים. המציאות בד"כ יותר מורכבת, וגם פה. לסיטואציה הנוכחית יש לא מעט גורמים (או אשמים, אם אתם דווקא מתעקשים). חלק מהם כבר לא כאן.

21 דקות לפני, yuri said:

איך מתאוששים מזה ? אנחנו לא רגילים לכזאת תבוסתנות

דווקא אתמול זה היה מקסימום היכולת של הסגל הזה לדעתי, פחות תבוסתנות. 

אבל לחלוטין זה עונה של לוזריות, וזה התבטא הרבה פעמים העונה:

נגד סכנין לא היינו שם בכלל 

נגד ב''ש ב2-0 ידעת שזה יהיה פוקס אם נבקיע 

נגד נתניה לא היינו שם בכלל

נגד אשדוד בדיחה 

נגד לאסק, לא ברור מה חשבנו שתיקו רע לנו 

נגד הפועל בפיגור ידעת שרק נס אם נבקיע אחד(בטח לא 2)

ופה... ידעת שרק נס אם לא נקבל 3 או 4 שערים. אבל דחקת את קצה היכולת של מה שיש לך. 

זה משחק שאם היה נגמר 2, 3 אפס לקופים הוא היה עובר ברגיל והיה נראה לגיטימי. 

חיפה הזאת אמנם דורסת, אבל לא אותנו, היו לנו הפסדים(רק העונה) יותר מביכים מזה דחיפה הצליחו לדחוק כדור כשחקן שלנו על הרצפה שובר נבדל. 

51 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא שאני נלהב במיוחד מיושבי ההנהלה הנוכחית, אבל האש לכוון יצחקי (ותמם? מה?) כרגע היא בעיקר כי אנשים צריכים מישהו להאשים. המציאות בד"כ יותר מורכבת, וגם פה. לסיטואציה הנוכחית יש לא מעט גורמים (או אשמים, אם אתם דווקא מתעקשים). חלק מהם כבר לא כאן.

אם הם היו מנהלים חברה עסקית של מיץ' כנראה כבר אחרי ירידת הערך הראשונה הם עפים.