Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | 3-2 כואב, הרצף נשבר.

Sawyer

Recommended Posts

17 דקות לפני, אקיטה said:

באופן כללי ובלי קשר למשחק אוהדי חיפה זה ביי פאר הקהל הכי אומלל בארץ.

קהל אינסטוש מלא רגשי נחיתות, שהדבר הכי טוב בו זה לברוח ולקבל מכות אחרי שהוא מתגרה כשמצא את הגרגר המיוחל סוף סוף. 

ו 2 השרמוטות שהתגרו וירקו עליי מהאוטו אתמול, איך השמשה הקדמית? 

חחחחח כמה מכות הם קיבלו אחרי המשחק

12 דקות לפני, guyMTA said:

חחחחח כמה מכות הם קיבלו אחרי המשחק

יש להם קטע שלא פעם ראשונה נתקלתי בו וזה לקלל מהאוטו הולך רגל אוהד מכבי לירוק ולתת גז. 

קרה לי פעם בבלומפילד, אתמול פעם שנייה רק שהפעם הם היו צריכים לרדת מגשר למטה ולי היה מדרגות להולכי רגל לרדת ממנו ולחכות עד שההונדה סיוויק תגיע...

לא יודע אם אצליח להתאושש מהמראות של הקהל שלהם עוזב בשריקה לפנדל.

אין מה לנתח מקצועית את המשחק הזה, מקצועית אנחנו רעים מאוד והם טובים מאוד.

אני מנסה לחשב בראש איך ממצב שכל הליגה פה ביצים שלנו הגענו למצב של להוביל 2-0 בסמי עופר ולהפסיד בסוף.

ערב שהוא סיוט, עונה שצריכה כבר להיגמר.

30 דקות לפני, liron981s said:

פריצה חלוץ גרוע

הגזמה פראית

פריצה כרגע לא מתחבר לשיטה של המאמן

גם פשיץ' לא התחבר לואן לויבן

זה עובדות בשטח.

הבן אדם כבש 8 שערים עד כה, להגיד שהוא חלוץ גרוע זה גוזמה אדירה

חוזז זה דוגמא של שחקן שכרגע שוב זוכה לדקות גבוהות יחסית לתפוקה הדלה שהוא תורם על הדשא זה גניבת דעת, כנ"ל גררו.

מתקשה למצוא את החיובי, אבל בכל זאת:

1. חיפה בשיאה , בבית, בקושי מנצחת אותנו בשיא השפל שלנו.

2. עם בלם נורמלי לא היינו מפסידים, עם 2 נורמלים היינו מנצחים.

15 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מתקשה למצוא את החיובי, אבל בכל זאת:

1. חיפה בשיאה , בבית, בקושי מנצחת אותנו בשיא השפל שלנו.

2. עם בלם נורמלי לא היינו מפסידים, עם 2 נורמלים היינו מנצחים.

אבל זה הגיע משיא האקראיות, תראה את הסטטיסטיקה של המשחק, מתוך 10 משחקים שמתנהלים ככה, לפחות בחצי אנחנו חוטפים תבוסה מהדהדת. לא זוכר מתי בפעם האחרונה, אם בכלל, הרגשתי ככה בישראל. זו הרגשה ששמורה בעיקר למשחקי חוץ נגד קבוצות בכירות באירופה. 75-25 בהחזקת כדור. זו שחיטה.

הדבר היחיד החיובי מבחינתי זה שלמרות הפסד שאמור להיות על פניו שיא השובר, יצאתי מבואס מעט באופן יחסי. כשחושבים על זה לעומק, זה לא חיובי בכלל. רק שם מראה לכמה העונה הזו עגומה. אני באמת הייתי בטוח שמקבלים שם 4-5 חתיכות.

לגבי הבלם חד משמעית מסכים. מספיק שדוקטור אחראי מחלקת כדורגל היה מעיף את הרננדז ומביא בלם נורמלי, לא יותר, שרוצה להיות פה וכבר הכל היה נראה משמעותית טוב יותר.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אבל זה הגיע משיא האקראיות, תראה את הסטטיסטיקה של המשחק, מתוך 10 משחקים שמתנהלים ככה, לפחות בחצי אנחנו חוטפים תבוסה מהדהדת. לא זוכר מתי בפעם האחרונה, אם בכלל, הרגשתי ככה בישראל. זו הרגשה ששמורה בעיקר למשחקי חוץ נגד קבוצות בכירות באירופה. 75-25 בהחזקת כדור. זו שחיטה.

הדבר היחיד החיובי מבחינתי זה שלמרות הפסד שאמור להיות על פניו שיא השובר, יצאתי מבואס מעט באופן יחסי. כשחושבים על זה לעומק, זה לא חיובי בכלל. רק שם מראה לכמה העונה הזו עגומה. אני באמת הייתי בטוח שמקבלים שם 4-5 חתיכות.

לגבי הבלם חד משמעית מסכים. מספיק שדוקטור אחראי מחלקת כדורגל היה מעיף את הרננדז ומביא בלם נורמלי, לא יותר, שרוצה להיות פה וכבר הכל היה נראה משמעותית טוב יותר.

מסכים.

תמים מי שחושב שמיטש יזרוק את יצחקי, יביא מנהל מקצועי חדש ונחזור לזיין את הליגה. אין פתרון קסם. 

לא רואה את מיטש מפטר את יצחקי כזה מהר וגם לא מביא במקומו מישהו נורמלי. גם אם כן עד שהמישהו הזה ילמד את הליגה נגמור את העונה. 

ברור שצריך להתחיל מאיפשהו, אבל זה לא יקרה כל כך מהר. השנה וחצי האלה גמרו אותנו. יקח זמן להתאושש מזה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תמים מי שחושב שמיטש יזרוק את יצחקי, יביא מנהל מקצועי חדש ונחזור לזיין את הליגה. אין פתרון קסם. 

לא רואה את מיטש מפטר את יצחקי כזה מהר וגם לא מביא במקומו מישהו נורמלי. גם אם כן עד שהמישהו הזה ילמד את הליגה נגמור את העונה. 

ברור שצריך להתחיל מאיפשהו, אבל זה לא יקרה כל כך מהר. השנה וחצי האלה גמרו אותנו. יקח זמן להתאושש מזה.

כל עוד יצחקי פה ולא זר לא נצליח לדעתי

40 דקות לפני, אלק נילאש said:

אבל זה הגיע משיא האקראיות,

המחצית הראשונה לא הייתה אקראיות, מכבי לחצה יפה מאוד והגיעה די בקלות לאזור מסוכנים, חסר לנו את האיכות כמובן בחלק הקדמי כי אנחנו מגיעים יותר מדי לסיטואציות שצריך ביצוע טוב במסירה האחרונה וזה מתפקשש.

אחרי מבול הצהובים שמיר התחיל לפחד, אלמוג גם, היה לך עוד 2 בלמים עם צהובים.

המאמן היה אמור להגיב לסיטואציה אחרת אבל התוכנית שלו עבדה מעולה ובלי המופע המכור של ליאני אני חושב שהמחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד.

אין ספק שחיפה קבוצה טובה יותר כרגע כמובן מבלי רגע לגנוב דעת, אבל הם קבוצה פגיעה ביותר, מי שמשווה אותם לקבוצות הגדולות של מכבי לא בכיוון בכלל, ההגנה שלהם האמת לא פחות גרועה משלנו.

משחק מוזר שנבנה משני חלקים-חצי השעה הראשונה, שאופיינה באגרסיביות ומעברים נהדרים שלנו ממשחק הלחץ ושאר המשחק, שהיה נוראי מבחינתנו.

לא יודע מה להגיד על הסגל המוזר שנבנה העונה, אבל זה הרבה על יצחקי לא פחות מאשר הרפרזנטור של רולדין.

חוליית הקישור בעוד משחק מזעזע. מפחדים מהכדור, חסרים את יכולת המסירה והארגון כדי לנהל מרכז שדה.

הנקודה המרכזית-ההגנה שלנו כקבוצה היא נוראית, ושום מערך לא ישנה את זה. 

מדקה 30 בערך הם ישבו עלינו

כל המערך התפרק ברגע שכל ההתקפה הוחלפה וחוץ מאלמוג אין לי מושג למה.

לפחות שהיה מכניס את גולסה כדי לחזק את הקישור ואז לשחק רק עם 2 שחקנים מהירים למעלה.

פריצה באיבוד כדור שאצל איביץ היה שולח אותו ליציע לחודש.

נחמיאס היה רך מידי בגול השני

ואלוהים יודע מה עבר על שמיר בגול השלישי.

זה חוכמה להגיד בדיעבד אבל אם פריצה לא מאבד כדור המשחק שלנו.

ועוד משהו קטן, הכניסה של גראלדש אתמול פגעה בנו מאוד. הייתי מעדיף את גלזר בלם וגולסה לקישור מאשר מה שהיה שם.

57 דקות לפני, אקיטה said:

המחצית הראשונה לא הייתה אקראיות, מכבי לחצה יפה מאוד והגיעה די בקלות לאזור מסוכנים, חסר לנו את האיכות כמובן בחלק הקדמי כי אנחנו מגיעים יותר מדי לסיטואציות שצריך ביצוע טוב במסירה האחרונה וזה מתפקשש.

המאמן היה אמור להגיב לסיטואציה אחרת אבל התוכנית שלו עבדה מעולה ובלי המופע המכור של ליאני אני חושב שהמחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד.

אין ספק שחיפה קבוצה טובה יותר כרגע כמובן מבלי רגע לגנוב דעת, אבל הם קבוצה פגיעה ביותר, מי שמשווה אותם לקבוצות הגדולות של מכבי לא בכיוון בכלל, ההגנה שלהם האמת לא פחות גרועה משלנו.

זה שעמדנו יפה זה לא אקראי, זה שהבקענו ממש כן. xG 0.2 עם שני שערים זה יוצא דופן. גם כשאתה רואה איך השערים היו בפועל, אתה מבין שהמזל היה איתנו אתמול. אם לחיפה היה את אותו ניצול שערים היה נגמר אתמול 6-2. אם לא יותר.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם לחיפה היה את אותו ניצול שערים היה נגמר אתמול 6-2. אם לא יותר.

המצבים המסוכנים באמת שלהם הגיעו במחצית השנייה. 

עם שיפוט סביר זה היה גיים אובר במחצית והיינו מדברים שונה מאוד. אתה אומר נגיד הגול השני מקרי אבל לפני זה היה התקפה שלמה עם פנדל שלא נשרק למכבי.

וזה בלי קשר לביקורת על מכבי עצמה.

24 דקות לפני, בוזגלו said:

עם איתי שכטר לא היינו מפסידים את זה

לא יכול לקרות מה שקרה לא יכול 

חסר לנו את השחקן הרע הזה, שם יש בשפע.

47 דקות לפני, אקיטה said:

המצבים המסוכנים באמת שלהם הגיעו במחצית השנייה. 

עם שיפוט סביר זה היה גיים אובר במחצית והיינו מדברים שונה מאוד. אתה אומר נגיד הגול השני מקרי אבל לפני זה היה התקפה שלמה עם פנדל שלא נשרק למכבי.

וזה בלי קשר לביקורת על מכבי עצמה.

ראית איך התפרקנו שם? אני לא רוצה להגיד את זה אחרי ערב כזה, אבל אתה מכריח אותי - זו הייתה התפרקות של קבוצה מליגה א' שבטעות תפסה יתרון בגביע על חיפה. גם אם ליאני נותן לך לרוץ ואתה מצליח להבקיע (זה לא בטוח מן הסתם) אתה לא עומד בלחץ הזה. לא היינו קיימים במחצית השנייה. פשוט כלום מוחלט. ריק. אם היית מוביל 3, בזמן שנשאר הם היו נותנים לך גם הנה 4:3 על הראש.

ההתפרקות של מכבי מראה לך שגם השחקנים שלנו יודעים שזו לא הרמה שלנו. אנחנו איש פשוט שבטעות נכנס למועדון של העשירים. כן כן, כמה שזה נשמע עצוב. זו הייתה תצוגה שלא מביישת את הקבוצה הכי הכי חלשה בליגה, מובילה על חיפה 2-0 במחצית ואין לה כלום למכור חוץ מנפילות ובזבוזי זמן. חלאס, תתחברו למציאות. איט איז וואט איט איז. הסרחנו אתמול את הדשא במחצית השנייה ברמה הכי הכי נמוכה שיש, זו הייתה קבוצה של קורצקי ומימר. מבחינה הוליסטית, הערב הכי עצוב של מכבי של אחרי ג'ורדי. אפילו ההפסד המביך ההוא בטרנר מול 10 שחקנים מתמגד לעומת אתמול. עצם העובדה שלא היה אוהד אחד שלא היה ברור לו איך המשחק הזה מסתיים אחרי הראשון אומרת הכל. אתה רואה שגם השחקנים הבינו את זה.

בלי קשר, ליאני חתיכת בן זונה ואמרתי את זה כמה פעמים ב-24 שעות האחרונות.

44 דקות לפני, בוזגלו said:

עם איתי שכטר לא היינו מפסידים את זה

לא יכול לקרות מה שקרה לא יכול 

קליל

איתי בנוי למשחקים כאלה

אם הוא היה נכנס אתמול במקום פריצה היינו מנצחים

לפני3 שעות , PLASTOMAN said:

ואנשים פה טענו שפריצה טוב מפשיץ....

הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאיבדנו את החוסן המנטאלי שהיה לנו בעשור האחרון. וזה משהו שמאוד קשה להחזיר.

פריצה איבד כדור בשליש המגרש בערך. מפה ועד לשער יש עוד 7, 8 שחקנים שלא העבירו פס אחד מחצית שלמה. 

כבר החלטת לגמור את המשחק ולא לתקוף אז שיעשו הגנה. 

בכל מהלך של חוץ/כדור חופשי - היה ניכר שהשחקנים מבולבלים, לא מפוקסים, לא עומדים נכון, מתעסקים בהכל חוץ מכדורגל. 

בנס זה לא נגמר ב2-2 במחצית הראשונה המהפך הגיע פשוט באיחור. 

ביום רגיל היינו מפסידים 2 ו3-0 ואף אחד לא היה מתרגש. הצלחנו להחזיק הרבה מעבר למה שאנחנו שווים. 

נגד פ''ת זה צעק לשמיים שזה חמישיית הגנה שלא מצליחים להעביר יותר פסים ממה שייני ופיבן היו מעבירים לבד בעונת אליפות ברבע שעה. 

לאחר שנרגעתי מהערב המשוגע שהיה אתמול, יש לי כמה תובנות.

קודם כל מכבי הוכיחה לפחות בפתיחת המשחק שהיא באה לשחק ולהופיע למשחק ולא להיות תפאורה.

ההתרסקות שבאה לאחר מכן היא מ-2 סיבות:

1. מדקה 30 מכבי החליטה להתגונן עד סוף המשחק ולצאת למתפרצות, מספיק שהנגיעה של גררו הולכת סנטימטר אחד יותר למעלה מעל ג׳וש כהן וזה 3-0 ומזה חילה לא היו חוזרים בחיים.

כמובן שהתכוננות הזאת שעה לסיום המשחק היא דבר נוראי וזוועתי, זה לא מה שאפיין את מכבי של העשור האחרון.

2. השחקנים שלנו מדקה 70 נפלו מהרגליים, בעיקר לאור הלחץ העצום מצד שחקני חיפה, צריך להפנים ולהבין שאין לנו דור פרץ, דור מיכה, איתי שכטר, אלירן עטר ודומה להם שיודעים להסתדר בלחץ כזה עם ניסיון של משחקי עונה. הסגל שלנו ברובו חדש ולא מכיר משחקים כאלה, תוסיפו את הכושר הלקוי שהם נמצאים בו (רוב תודות לפטריק) ושילוב של שני הדברים הללו הביא להתרסקות בסוף.

אני אפילו לא משבר על הקהל של חיפה שבגול של שרי התעורר ודחף איתם וזה היה ברור שיהיה כאן מהפך.

דבר שלישי, עדן שמיר הוא המרענן הרשמי שלנו לעונה הזאת, סוף סוף הוא הגיע.

הוא יהיה שחקן אדיר במכבי והגול השלישי שהיה עליו זה שולי, ככה או ככה היינו סופגים את השלישי.

מתפתח פה שחקן שיכול להחזיק אמצע וחיבור שלו עם גולסה וגלזר יכול לייצר פה אמצע מטורף לא פחות מהאמצע שהיה לנו שלוש שנים אחורה.

הסגל לאט לאט מתחבר ונראה טוב יותר, עם הזין שה ישתפר וכמובן צריך עוד 2-3 שחקני רכש ובעיקר בלמים.

יש לבנות את העונה הבאה כי העונה הזו כבר נסגרה ונחתמה עם חותמת.

לגבי ההפס דן שבירת הרצף - כואב, מעצבן, מתסכל, היה בידיים שלנו ואיבדנו את זה כי נפלנו מהרגליים אבל בסופו של דבר - מכבי באה להילחם ופשוט הפלה מהרגליים לקראת הסוף כי זה מה שהיא שווה כרגע בכושרה הנוכחי.

האם תסריט של 5-0 חיים כמו שכולם ציפו בהתחלה היה מנחם אותנו יותר? בוודאי שלא.

אז הגלגל התהפך וכרגע הם למעלה ואנחנו למטה.

אבל אל תשכחו - אנחנו מכבי וגם אתמול ב-30 שקית ראשונות הראנו אשכים.

כשהגלגל יתהפך שוב, זה יבוא עליהם בצורה הכי קשה שיש.

בפעם האחרונה שהם עיצבנו אותנו הם קיבלו 6.

מי יודע? אולי בפעם הבאה כשהגלגל יתהפך והם יעצבנו אותנו יותר מדי (ואתמול דקות הסיום בקרן עם אבו פאני וחזיזה עם החיוכים והקללות התחיל את העצבים אצלנו) יכול להיות שהפעם הבאה הם יקבלו 10 ואז הם יסתמו ת׳פה שלהם על ה-10-0 ההוא מול הנוער שלנו בעונת 88׳.

אני יודע שזה נשמע הזוי מה שקורה כאן אבל בואו, אנחנו לא הפועל, לא ב״ש וגם לא חיפה.

הגלגל יתהפך ובסוף עוד מחייך ונצחק על היום הזה.

58 דקות לפני, אלק נילאש said:

ראית איך התפרקנו שם? אני לא רוצה להגיד את זה אחרי ערב כזה, אבל אתה מכריח אותי - זו הייתה התפרקות של קבוצה מליגה א' שבטעות תפסה יתרון בגביע על חיפה. גם אם ליאני נותן לך לרוץ ואתה מצליח להבקיע (זה לא בטוח מן הסתם) אתה לא עומד בלחץ הזה. לא היינו קיימים במחצית השנייה. פשוט כלום מוחלט. ריק. אם היית מוביל 3, בזמן שנשאר הם היו נותנים לך גם הנה 4:3 על הראש.

ההתפרקות של מכבי מראה לך שגם השחקנים שלנו יודעים שזו לא הרמה שלנו. אנחנו איש פשוט שבטעות נכנס למועדון של העשירים. כן כן, כמה שזה נשמע עצוב. זו הייתה תצוגה שלא מביישת את הקבוצה הכי הכי חלשה בליגה, מובילה על חיפה 2-0 במחצית ואין לה כלום למכור חוץ מנפילות ובזבוזי זמן. חלאס, תתחברו למציאות. איט איז וואט איט איז. הסרחנו אתמול את הדשא במחצית השנייה ברמה הכי הכי נמוכה שיש, זו הייתה קבוצה של קורצקי ומימר. מבחינה הוליסטית, הערב הכי עצוב של מכבי של אחרי ג'ורדי. אפילו ההפסד המביך ההוא בטרנר מול 10 שחקנים מתמגד לעומת אתמול. עצם העובדה שלא היה אוהד אחד שלא היה ברור לו איך המשחק הזה מסתיים אחרי הראשון אומרת הכל. אתה רואה שגם השחקנים הבינו את זה.

בלי קשר, ליאני חתיכת בן זונה ואמרתי את זה כמה פעמים ב-24 שעות האחרונות.

אני לא חולק עליך לגבי ההתפרקות המבישה (חלק נכבד ממנה זה המאמן, הוא לא מכיר מספיק עדיין כנראה) וזה עדיין לא משנה את זה שה 3-0 שהיה צריך להיות והשחקן פחות לחיפה שהיה צריך להיות כבר במחצית הראשונה ככל הנראה היה עושה גיים אובר.

לפני3 שעות , אקיטה said:

שני הגולים שהם קיבלו די אקראיים.

עצמי מקרן.

גול שנכנס אחד ל500.

ההגנה שלהם לא החומה הבצורה שהייתה לנו בעונות איביץ', אבל הגנה בסדר גמור, בטח כשההתקפה מחלקת שלישיות באהלן אהלן.

חיפה לא פגיעה, חיפה הייתה פגיעה וכדאי שנחליף דיסקט, למשחקים הבאים הם כבר לא יעלו עם הלחץ של הרצף המטורף שלנו וזה יהיה הרבה יותר גרוע בשבילנו.

הם כבר לא הסמרטוט שהיו בעשור האחרון ואנחנו מצדינו צרכים להתחיל לפעול בשביל לשנות את זה בהקדם.