Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | 3-2 כואב, הרצף נשבר.

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הודעה שכל כולה געוואלד, אבל בסוף אתה רגוע?

כל עוד גולדהאר פה, כן. 

מקווה שהוא מבין את מה שכולנו פה מבינים, עם ישראלים פרווה כמו יצחקי זה לא ילך, חייבים מנג'ר למועדון שינהל את העניינים, מאמן כמו איביץ' שעושה את שני התפקידים יש מעט מאוד.

לא צריך הרבה כדי לקחת אליפות בליגת הפח אשפה שלנו פה, סה"כ ניהול תקין ואיזה 11-12 שחקנים טובים. 

4 דקות לפני, ohad maccabi said:

החלפת משמרות. איך נרדמים? 

מיטש יעיף את יצחקי ויביא מנהל מקצועי נורמלי, מתישהו. כל זה יקרה מתישהו. 

3 דקות לפני, Mtamir said:

מיטש יעיף את יצחקי ויביא מנהל מקצועי נורמלי, מתישהו. כל זה יקרה מתישהו. 

הלוואי שזה יקרה כבר עכשיו. אם הוא יתן לו עוד עונה להתגלח על חשבוננו אנחנו בבעיה.

15 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הודעה שכל כולה געוואלד, אבל בסוף אתה רגוע?

בלי קשר, קרסטאיץ' יכול לרשום חלק ניכר מההפסד הזה על שמו. מראש היה סיכוי קטן, והוא עלה בהרכב תמוה למדי, אבל הסתדר לו ובאופן די מקרי (יש לומר), הגיע  למחצית עם 2. אלמוג לא טוב וסוחב צהוב. למה לא להחליף במחצית? אחרי 10 - 15 דקות, ברור ששמיר בנפילת מתח גדולה אחרי מחצית הירואית וגם הוא עם צהוב, ועוד בעמדה קריטית. למה לא להשתמש בגולסה? חיפה מהמרת. הוציאה את מוחמד. דווקא אז להוציא את גררו וחוזז, השחקנים המהירים שלך? וגם, בסוף, אלא אם כן פיבן לא כשיר (?) - בן אדם, לא לכלול בסגל את האפשרות היחידה שלך לבלם מחליף בהספסל? כשאתה משחק עם שלושה? מה נסגר?

מסכים עם התהיות על קסטאיץ'. ייאמר לזכותו שהוא פה שבוע וחצי ונפל באמת על המשחק הכי הכי גרוע שיכול להיות. מבחינתי, הוא עדיין בימי החסד שבהם לגיטימי להחליף את זהבי במרגוליס. עוד משהו, העובדה שחלק גדול מהשחקנים לא קיבל הרבה קרדיט מפטריק את יצחקי, גרמה לזה שדה פקטו חלק גדול ממי ששיחק היום משחק שני מלא ברצף נמצא בכושר משחק לקוי. זה מסביר למה הרבה שחקנים נפלו או התחילו ללכת על המגרש. כושר גופני רע לעומת היריב הישראלי זה הכי לא מאפיין את מכבי בעידן גולדהאר.

אני כן רואה (או רוצה לראות), בינתיים, שמדובר במאמן שיש מחשבה מאחורי ההחלטות שלו ולא סתם קיבעון מעצבן. זה כבר משהו קטן להתעודד ממנו.

2 דקות לפני, Double said:

הלוואי שזה יקרה כבר עכשיו. אם הוא יתן לו עוד עונה להתגלח על חשבוננו אנחנו בבעיה.

מסכים שזה היה צריך לקרות יחד עם הפיטורים של וואן לייבן או מקסימום כבר עכשיו בינואר, לדעתי זה יקרה בקיץ.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

מסכים עם התהיות על קסטאיץ'. ייאמר לזכותו שהוא פה שבוע וחצי ונפל באמת על המשחק הכי הכי גרוע שיכול להיות. מבחינתי, הוא עדיין בימי החסד שבהם לגיטימי להחליף את זהבי במרגוליס. עוד משהו, העובדה שחלק גדול מהשחקנים לא קיבל הרבה קרדיט מפטריק את יצחקי, גרמה לזה שדה פקטו חלק גדול ממי ששיחק היום משחק שני מלא ברצף נמצא בכושר משחק לקוי. זה מסביר למה הרבה שחקנים נפלו או התחילו ללכת על המגרש. כושר גופני רע לעומת היריב הישראלי זה הכי לא מאפיין את מכבי בעידן גולדהאר.

אני כן רואה (או רוצה לראות), בינתיים, שמדובר במאמן שיש מחשבה מאחורי ההחלטות שלו ולא סתם קיבעון מעצבן. זה כבר משהו קטן להתעודד ממנו.

אני לא מעודד מהמשחק הזה מבחינתו. זה אפילו ברמת אילו שחקנים יכולים לעשות מה. בסדר. אין לך בלם על הספסל. ג'ירלדש יהיה בלם? איך? זה תפתקיד אחר לגמרי. לא יותר סביר להעלות את גולסה במקום בלטקסה ולא את ג'רלדש, ולעבור לקו ארבע מאשר העיוות הזה? ואם אתה דווקא רוצה להישאר בקו 5, לומר לגלזר לשחק את הבלם הנוסף? ברור שזה לא אופטמלי, אבל הרבה יותר הגיוני ממערך 5 של דוידזאדה, סבוריט, קנדיל, נחמיאס (ששפך לאגר), וג'רלדש. זה לא מאוד מסובך, אלה אפשרויות שהיו על הספסל, ובכל זאת הוא עשה (עוד) בחירה משונה,.

אתה צודק, זה ממש התחלה, וצריך לתת זמן, אבל זה נראה בעייתי קצת.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא מעודד מהמשחק הזה מבחינתו. זה אפילו ברמת אילו שחקנים יכולים לעשות מה. בסדר. אין לך בלם על הספסל. ג'ירלדש יהיה בלם? איך? זה תפתקיד אחר לגמרי. לא יותר סביר להעלות את גולסה במקום בלטקסה ולא את ג'רלדש, ולעבור לקו ארבע מאשר העיוות הזה? ואם אתה דווקא רוצה להישאר בקו 5, לומר לגלזר לשחק את הבלם הנוסף? ברור שזה לא אופטמלי, אבל הרבה יותר הגיוני ממערך 5 של דוידזאדה, סבוריט, קנדיל, נחמיאס (ששפך לאגר), וג'רלדש. זה לא מאוד מסובך, אלה אפשרויות שהיו על הספסל, ובכל זאת הוא עשה (עוד) בחירה משונה,.

אתה צודק, זה ממש התחלה, וצריך לתת זמן, אבל זה נראה בעייתי קצת.

אני מסכים לגמרי עם כל הדברים. שוב, אתה ואני יודעים בדיוק מי זה ג'רלדש או גלזר. הוא? אני עדיין לא בטוח. שרן אחלה בלם והוא בכלל קשר מרכזי במקור, סבוריט טוב והוא מגן. לא היה משחקים בכלל לבדוק את זה על אמת. שיחקנו בגביע כשאסור למעוד ולכן עם אותו דבר שהיה לפני והיה עוד משחק מול פ"ת שהתפתח להיות צמוד עד השנייה האחרונה. 

ראיתי ראיון של פפ אחרי המשחק נגד ארסנל, הוא אמר שלפעמים משחקים מוכרעים על מזל, זריקה של מטבע. גם היום, טב"ח מתקדם 20 ס"מ קדימה והיו פותחים פה נושא שמדובר באיביץ' 2.0. אולי אפילו אם בלטקסה מחזיק עוד עשר דקות. צריך גם לקחת את זה בחשבון.

כמו שאמרת, נגלה עוד חודש.

פיקנטרייה: רצף של 9 שנים ללא הפסד חוץ נקטע

חגיגות ברמת שמינית גמר ליגת אלופות

דברים שהרתיחו: שופט!! (מכור ברמת הכלא)

איש המשק מחליף חולצה עם אצילי שמתחבק עם אנשי המועדון (בזיון, לפטר מחר) 

המשטרה זונה (בסוף בקושי חיפשו מסיכות) הרביצו לאנשים סתם גם אחרי המשחק ראיתי אלימות משטרתית, שלפו מהמבואה אנשים סתם החוצה

חיפה עם מוזיקה מחרישת אוזניים איך שהתחלנו לעודד חזק

לא יודע איך ממשיכים מפה, סעמק.

אגב דניאל עם איזה 4 הצלות שהיו בנבדל, בכללי מלא דברים לא היו בתקציר

לפני5 שעות , DeepSpace said:

איך פספסת בפיקנטריה "אוהדים" של חיפה שיצאו בדקה 70 כשחשבו שקיבלנו פנדל? אני רק מתפלל שלפחות 1 מהם הספיק לצאת לגמרי ופספס את כל השערים שלהם.

בוודאות, מכיר אישית מישהו.

שיצא ולא איפשרו לו לחזור.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

לא ישנתי הלילה

לא מצליח אפליו לחשוב איך נצא מהמצב הזה שהכניסו אותנו אליו

גם אני לא נרדמתי ולא הפסקתי לחשוב,

אבל צריך להיות חזקים ולהבין שזו מטוטלת. ב2014 דרסנו קבוצות בלי הכרה, ב2015 עלינו לצ׳מפיונס, ואז ב2016 ו2017 לא לקחנו שום תואר (אולי גביע טוטו בקושי) והגעת לגמרים והפסדת שוב ושוב. ואז שוב 2018 אליפות במרץ בסרטניה עם הפסד אחד, 2019 אליפות בלי לקבל יותר מ10 שערים כל השנה, 2020 שוב המטוטלת הלכה טיפה אחורה  2021 וגם עכשיו בפתיחת 2022 היא בשיא שלה לרעתנו, אבל אני מנחם את עצמי שמהמקום הכי נמוך (ואשרינו שהמקום הכי נמוך שלנו בשנים האחרונות הוא מקום שני) אפשר רק לעלות למעלה ולהחזיר את המטוטלת לכיווננו.

מה הלאה? לשמור על הגביע בבית (אני לא רוצה לדמיין אפילו מה קורה אם נופלים שם בק״ש ואז אנחנו לא רלוונטים עד ספטמבר והולכים לים כל כך מוקדם…) ולהתחיל לבנות את העונה הבאה מעכשיו מ0 ולא בסוף אוגוסט הבא. 

16 דקות לפני, erantheking21 said:

לא ישנתי הלילה

לא מצליח אפליו לחשוב איך נצא מהמצב הזה שהכניסו אותנו אליו

נצא כמו שיצאנו ב-2012 שהכל היה נראה הרבה יותר שחור, כמו שחיפה יצאו אחרי שהיו בטוחים שזה הגורל שלהם ושאנחנו נמשיך לקחת אליפויות לנצח, כמו שב"ש יצאו מ-2019 כשהיו בטוחים שהם בדרך חזרה להיות קבוצת תחתית.

הכל דינמי ומחזורי, פגעת בכמה שחקנים ומאמן ואתה למעלה. מחזוריות הגיונית של קבוצות כדורגל ותו לא, אפשר לעשות את זה גם תוך שנה.

אתמול חגגתי יום הולדת,התלבטתי אם ללכת למשחק או ללכת לחגוג עם הבת זוג.

החלטתי ללכת ולחזור ככה הביתה ובקושי לישון מעצבים זה הכי מבאס שיש.

לא נותר לי אלא להגיד זה מה שבחרנו עם הטוב ובעיקר עם הרע.

התגובה של רז אמיר אומרת הכל למה לא ישנתי בלילה מתוך מחשבות איך יוצאים מזה:

כדי לשבור את הנזקים של הקיץ האחרון, מיץ' גולדהאר יצטרך לשנות מדיניות ולהתחיל לקנות ישראלים מתוך הליגה בהרבה כסף, פשוט כי אין ברירה אחרת. העתודה של מכבי ת"א לא טובה וזה ניכר העונה כשאף שחקן חוץ מדניאל פרץ לא מצליח לפלס דרך להרכב. גם המושאלים לא מלהיבים במיוחד. בהינתן שאין ממש ליגיונרים להחזיר, הפתרון יהיה חייב להיות מתוך הליגה וזה יעלה הרבה כסף. אם גולדהאר רוצה לחזור למאבק, הוא ישלם. אם הוא לא ישלם, הפער שניכר אמש במחצית השנייה בין הקבוצות, רק יתעצם. מכבי ת"א הנוכחית לא תהיה פקטור על האליפות, לא העונה וגם לא בעונה שאחריה"

רק רז שכח כמה עובדות ברורות שלי ברור

1.גולדהאר לא ישלם ובצדק על שום ישראלי בליגה את הסכומים המגוכחים שדורשים עליהם

2.לא רואה שום ישראלי(אולי חוץ מדוידה) שבאמת שווה את ההשקעה , אולי שועה, אולי.

5 דקות לפני, itanar said:

אם למצוא את החיובי, אז זעזוע כזה ולא ניצחון שיסתיר את הבעיות עדיף לנו בלונג ראן.

הנצחון שבוע שעבר והגול של חוזז הוא בדיוק מה שהסתיר את הבעיות האלה שאין לנו קיצוניים ברמה הרצויה

שחקנים כמוהו וכמו גררו ב1.1 כבר לא היו אמורים להיות פה

באופן כללי ובלי קשר למשחק אוהדי חיפה זה ביי פאר הקהל הכי אומלל בארץ.

קהל אינסטוש מלא רגשי נחיתות, שהדבר הכי טוב בו זה לברוח ולקבל מכות אחרי שהוא מתגרה כשמצא את הגרגר המיוחל סוף סוף. 

ו 2 השרמוטות שהתגרו וירקו עליי מהאוטו אתמול, איך השמשה הקדמית? 

ואנשים פה טענו שפריצה טוב מפשיץ....

הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאיבדנו את החוסן המנטאלי שהיה לנו בעשור האחרון. וזה משהו שמאוד קשה להחזיר.

2 דקות לפני, אקיטה said:

באופן כללי ובלי קשר למשחק אוהדי חיפה זה ביי פאר הקהל הכי אומלל בארץ.

קהל אינסטוש מלא רגשי נחיתות, שהדבר הכי טוב בו זה לברוח ולקבל מכות אחרי שהוא מתגרה כשמצא את הגרגר המיוחל סוף סוף. 

ו 2 השרמוטות שהתגרו וירקו עליי מהאוטו אתמול, איך השמשה הקדמית? 

הקהל שלהם הוא ההגדרה לאוהדי הצלחות

אצילי לפני שנתיים היה שנוא נפשם אחרי שקילל אותם ואחרי המהלך הפלילי שהם עשו לשחרר אותו ממכבי ולהבאה אליהם הוא הפך לאהוב נפשם

בשביל לחזור לגדולה הם היו מעודדים גם את אדולף היטלר.

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

ואנשים פה טענו שפריצה טוב מפשיץ....

הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאיבדנו את החוסן המנטאלי שהיה לנו בעשור האחרון. וזה משהו שמאוד קשה להחזיר.

פריצה חלוץ גרוע