Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | 3-2 כואב, הרצף נשבר.

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו נמצאים בתקופה גרועה, אין ספק. צבירת הנקודות והיכולת פשוט נראת רע. כל הדברים האלו חייבים לשים בצד כי היום אנחנו מול מכבי חיפה, קבוצה שאסור להפסיד לה אף פעם, בטח לא ברצף המפואר בהיסטוריה. לצערנו חיפה מגיעה בכושר של 6-0 וסוכניות ההימורים משתגעות.

קראסטיץ' ממשיך בהרכב דומה מאוד למשחק הקודם, הרבה קרדיט לאותם שחקנים שהצליחו להביא 3 נק מול האחרונה בליגה.

שופט: מכור. (אין מה להגיד, פשוט מכור. זה לא יסלח ליאני. המשחק הכי חד צדדי באופן בוטה ודוחה, צהובים, פנדל, לקח לנו גול בפאול מומצא, כל השריקות הפוכות. עושה הכל במופגן כדי לעזור להם. ועדת חקירה)

שחקנים: פרץ אמנם היה לא טוב במשחק הרגל וחטף 3 שערים, אבל הוכיח היום שהוא שוער העתיד. מדהים. משחק לקלטת. דוידזאדה טוב ברוב דקות המשחק, נתן הכל. מיעט למכור. סבוריט היה מעולה מחצית ראשונה, בהתפרקות היה שותף מלא. נחמיאס היה טוב במחצית הראשונה, הקריס אותנו בדקות הסיום, השני ממש עליו. בלטקסה לא היה בולט בהגנה מבין שלושת הבלמים אבל ברגע שיצא זה נגמר, שובר. קנדיל אני באופן אישי חשבתי שהיה לא רע בהגנה ולא מספיק מדהים התקפית אבל הכניסה של ג'ראלדס הראתה כמה הוא היה עדיף כרגע. גלזר אני חושב שהיה במשחק לא רע, נלחם, חילץ כדורים, היה חלק חשוב במחצית הראשונה החזקה. שמיר אם לא המכירה בגול השלישי היה מקבל את המצטיין, שער העונות, משחק שמזכיר את פ"ת רק מול חיפה. כ"כ חבל. אלמוג פשוט חלש מאוד, מצטער. רק חיכיתי שיצא פחדתי מהאדום. חוזז רוב הזמן רוצה ומנסה אבל פשוט חלש, מבאס. גררו עוד שחקן בשלישייה ההתקפית שפשוט לא מביא מה שאתה רוצה שיביא. לפחות היית כובש את השלישי גומר סיפור. 

*פריצה מכר אותנו בשני השערים הראשונים, גבי היה בסדר כשעלה. ג'ראלדס זוועה.

פיקנטריה: 

- רצף של למעלה מ7 שנים מאז שסמי עופר נפתח ללא הפסד לחיפה - נקטע.

- רצף של למעלה מ5 שנים בלי להפסיד משחק ליגה למכבי חיפה - נקטע.

- משחק שלישי עם שער מהיר (מאוד)

חייב למות:

ליאני - לא אכפת לי אם זה בגלל העליהום של חיפה, אין סליחה על זה. הוא חייב חייב למות, חייב להיות כאן צדק אלוהי עם מכת ברק עוד לפני הזריחה. פשוט מכירה ברורה לאור יום, גניבה.

אצילי - איכסה, איך נותנים לגיטימציה לאנס קטינות המגעיל הזה, למה הוא עדיין חי וכמה מכוער ויצור הוא יכול להיות, מתי כבר אפגוש אותו עם הילד ברחוב ואצעק לילד שיתרחק מאבא ולא ישאר איתו לבד כי הוא פדופיל. מתי?????

כל חיפה - לא היו דברים חריגים אבל שמעו חוץ מבודדים שם אף אחד לא ראוי לחיות, כל מני אבו פאני, חזיזה אנערף. 

קהל:

וואלה לא בא בתלונות לקהל וסורי לא כזה מעניין היום העידוד. היינו אחרי מחצית נהדרת וכמעט 80 דק שאומרות שה3 נקודות שלנו, קריסה של 5 דק בלתי נסלחת ששובר לנו את הרצפים ושולחת אותנו לחשוב על הגביע, על אירופה ועל העונה הבאה למרות שכבר בשבוע הבא יש לנו משחק מול ב"ש. קשה לי לקחת את נקודות האור והמחצית הטובה, פרץ ושמיר, הגולים בפתיחה. עד שלא נתחיל לייצר נקודות רצופות ונראה פעילות רצינית בינואר אני מתקשה לראות את העתיד בצורה שאני מסוגל לקבל אותו. ערב עצוב מאוד, היה ברור שזה יקרה מתישהו אבל הרצף שנשבר היום היה אחד הרצפים המדהימים בתולדות הכדורגל הישראלי, כ"כ הרבה רגעי אושר. חבל.

שבת, 20:00, בלומפילד. נתראה שם.

Just now, thunderbolt said:

ואללה אין לנו כל כך סיכוי מול ב''ש בשבת.

מצד שני אם זה מנחם מישהו, לפי איך שהמשחק התנהל היום, גם לחיפה לא יהיה סיכוי מול ב''ש.

אם יהיה לנו סגל יש לנו סיכוי מולם, ראה 75 דק עד הפציעה. הבעיה היא שהפער גדול והסגל דליל ולא נראה שיש מי שיושיע.

איזה הפסד כואב. כמה מיותר, מכלום. פשוט התפרקות טוטאלית.

2 דקות לפני, Sawyer said:

אם יהיה לנו סגל יש לנו סיכוי מולם, ראה 75 דק עד הפציעה. הבעיה היא שהפער גדול והסגל דליל ולא נראה שיש מי שיושיע.

איזה הפסד כואב. כמה מיותר, מכלום. פשוט התפרקות טוטאלית.

הבעיה שאי אפשר יהיה לשחק על מעברים נגד ב''ש כמו ששיחקנו היום, כלומר לפחות בשיטה הנוכחית לא נצליח מולם. הם עולים במערך די דומה לשלנו ויסגרו אותנו חזק מאוד.

ברגע שאנחנו מובילים 2-0 דקה 70 ועדין לחוצים ממהפך של חיפה אפשר לדעת שזה לא המקום שאנחנו רוצים להיות בו. הגלגל התהפך אחרי עשור, נשאר לקוות שנחזור מהר מאוד למעלה.

נפילות מביכות שמתאימות לקבוצה קטנה. לא מבין מה השחקנים מצפים שחיפה יעצרו את המשחק? זה רק דופק אותנו כי אנחנו בחיסרון מספרי

ואת העונש שלנו קיבלנו בגול השלישי ששמיר שוכב על הדשא ושובר את הנבדל ואז קם כמו פנתר ברגע שהוא קולט שזה לא המהלך נכון.

אני מקווה שזה לא הוראה מהבית אחרת זה נורא ואיום

Just now, פנחס שוף said:

ברגע שאנחנו מובילים 2-0 דקה 70 ועדין לחוצים ממהפך של חיפה אפשר לדעת שזה לא המקום שאנחנו רוצים להיות בו. הגלגל התהפך אחרי עשור, נשאר לקוות שנחזור מהר מאוד למעלה.

נפילות מביכות שמתאימות לקבוצה קטנה. לא מבין מה השחקנים מצפים שחיפה יעצרו את המשחק? זה רק דופק אותנו כי אנחנו בחיסרון מספרי

ואת העונש שלנו קיבלנו בגול השלישי ששמיר שוכב על הדשא ושובר את הנבדל ואז קם כמו פנתר ברגע שהוא קולט שזה לא המהלך נכון.

אני מקווה שזה לא הוראה מהבית אחרת זה נורא ואיום

איזה קם כמו פנתר?? קפץ על רגל אחת.

אח"כ גם בקושי זז.

ליאני זה חלאה 

את אלמוג למכור/להשאיל מה שבא קודם

כנל חוזז

את גררו להשאיל. סבוריט משאיר ואת כל שאר הזרים להיפטר כמה שיותר מהר יותר טוב

פרץ שוער אל

לילה חושך לנפש :(

אבו פאני מנער על הקרן שחקנים שלנו איזה 5 דקות. איך לא מגיע מישהו ומפרק אותו איזה נאיבים אלוהים.

אשכרה המכבייה כתב 3 גולים מתוך ה5 באחד על אחד. מה זה מה הלך שם. זה גובל בחוסר מקצועניות. פשוט היה ברור שמספיק גול 1 שלהם בשביל לקבל 3 ולא משנה מה הדקה.

שמיר פשוט שרף את עצמו במכירה בגול השלישי.

גם דניאל, משחק ענק לא מבין למה להתעסק בחרא.

אנחנו מכבי אם צריך להפסיד אז נפסיד מה אתם מושכים זמן כמו נוף הגליל מה זה הבושה הזאת??

קבוצה בבונקר אוכלת שלושה שערים בטאצדאון בסך הכל מספר את סיפור העונה על קבוצה שמופקרת במשך שנה וחצי.

בהתחשב בהבדלי הרמות תוצאה הירואית.

נחמיאס רך בגול השני

קניקובסקי ממשיך לא לתרום

בכל מקרה זה מה שיש, הם איתנו לעונה הקרובה וגם מעבר ואני מקווה שהם יממשו את הפוטנציאל שמכבי ראו בהם

אפשר להפסיד לקבוצה שטובה ממך משמעותית ועוד בחוץ. גם לא חושב שחוץ מהרגשה טובה ושמירה על הרצף ניצחון היה שווה משהו עבורינו בעונה הזו. לכן, יותר מהכל, ביאסה אותי העובדה שהפכנו היום להיות הלוזרים שהם היו תמיד. להוביל 2-0 עד דקה 77 ולהתפרק ככה זה הרבה יותר מלהיות פחות טוב. לעלות במחצית עם יתרון 2-0 ולהיות כל כך מבוהל זה דנא של קבוצה קטנה, לא של אחת שרואה את עצמה כקונטנדרית. אנחנו לא רק צריכים איכות של כדורגל, אנחנו צריכים שחקנים עם ביצים. שחרננו מלא כאלה בקיץ ואנחנו בגרעון רציני.

אני מניח שהרבה פה שמעו את הפודקאסט עם שכטר שדיבר על הקבוצה של ה"גברים". כשהוא בא לשם ונכנס מחליף עם 10 שחקנים הוא לקח להם פנדל על הפרצוף ושלח אותם הביתה בוכים. אצלנו פריצה נכנס, סידר להם 2 גולים ונתן להם ניצחון. זה כל ההבדל.

אנחנו 2 דרגות מתחת, זה נס שהחזקנו 75 דקות עד שפשוט השחקנים קרסו, התוצאה לא מפתיעה, הדרך מבאסת אבל גם היא לא מפתיעה, אין לנו קבוצה, בכל מובן אפשרי. 

קצת לא ייאמן איך מחקו בעונה וחצי משהו שרץ יפה 10 שנים, אנחנו אפילו לא צל של מה שהיינו בכל עונה ב10 האחרונות. 

צריך פשוט לעשות ריסט בקיץ ולבנות הכל מחדש, סטייל קיץ 2012, ניהול חדש ורציני דבר ראשון, שיביא שחקנים שיודעים מה הם רוצים מעצמם, להחזיר את מה שהפך אותנו לאימפריה בעשור האחרון, יצחקי שילך להתגלח על איזה רמלה, איך לעזאזל אחד כמוהו מקבל לנהל את המועדון הכי גדול בארץ, נפילה רצינית של גולדהאר*.

מסתכל על כל משחק של מכבי העונה והכל מרגיש בטעות ובלי כיוון, משחקים על מתפרצות עם 25% החזקה בכדור נגד הקופים, לא רציני.

*כל עוד הוא פה אני רגוע.

איך פספסת בפיקנטריה "אוהדים" של חיפה שיצאו בדקה 70 כשחשבו שקיבלנו פנדל? אני רק מתפלל שלפחות 1 מהם הספיק לצאת לגמרי ופספס את כל השערים שלהם.

5 דקות לפני, DeepSpace said:

איך פספסת בפיקנטריה "אוהדים" של חיפה שיצאו בדקה 70 כשחשבו שקיבלנו פנדל? אני רק מתפלל שלפחות 1 מהם הספיק לצאת לגמרי ופספס את כל השערים שלהם.

27 דקות לפני, Daniel17 said:

שמיר פשוט שרף את עצמו במכירה בגול השלישי.

גם דניאל, משחק ענק לא מבין למה להתעסק בחרא.

אנחנו מכבי אם צריך להפסיד אז נפסיד מה אתם מושכים זמן כמו נוף הגליל מה זה הבושה הזאת??

וואלה אחרי שהעצבים נרגעו, אין לי מילה רעה אחת אליו היום. הוא פשט קרס שם אחרי מאמץ הירואי מבחינתו. ממש ההפך. הוא אחת מנקודות האור היחידות במחזורים האחרונים ונותן תקווה שאם גולסה יחזור כבר לעצמו אפשר לפנטז על הקישור המפלצתי שאפיין את מכבי ב-10 שנים האחרונות.

14 דקות לפני, nirnir20 said:

אנחנו 2 דרגות מתחת, זה נס שהחזקנו 75 דקות עד שפשוט השחקנים קרסו, התוצאה לא מפתיעה, הדרך מבאסת אבל גם היא לא מפתיעה, אין לנו קבוצה, בכל מובן אפשרי. 

קצת לא ייאמן איך מחקו בעונה וחצי משהו שרץ יפה 10 שנים, אנחנו אפילו לא צל של מה שהיינו בכל עונה ב10 האחרונות. 

צריך פשוט לעשות ריסט בקיץ ולבנות הכל מחדש, סטייל קיץ 2012, ניהול חדש ורציני דבר ראשון, שיביא שחקנים שיודעים מה הם רוצים מעצמם, להחזיר את מה שהפך אותנו לאימפריה בעשור האחרון, יצחקי שילך להתגלח על איזה רמלה, איך לעזאזל אחד כמוהו מקבל לנהל את המועדון הכי גדול בארץ, נפילה רצינית של גולדהאר*.

מסתכל על כל משחק של מכבי העונה והכל מרגיש בטעות ובלי כיוון, משחקים על מתפרצות עם 25% החזקה בכדור נגד הקופים, לא רציני.

*כל עוד הוא פה אני רגוע.

מסכים עם כל מילה. ראיתי עכשיו סטטיסטיקה של המשחק,  הבקענו 2 שערים עם xG של 0.2. הם היו עם 12 מסירות מפתח מתוך 23 נסיונות, לא נראה לי עשינו את זה בחמישה משחקים האחרונים, ביחד. זה לא אותה רמה, בטח שהולכים למשחק של התקפה שלהם מול ההגנה שלנו.

1 hour ago, nirnir20 said:

*כל עוד הוא פה אני רגוע.

הודעה שכל כולה געוואלד, אבל בסוף אתה רגוע?

בלי קשר, קרסטאיץ' יכול לרשום חלק ניכר מההפסד הזה על שמו. מראש היה סיכוי קטן, והוא עלה בהרכב תמוה למדי, אבל הסתדר לו ובאופן די מקרי (יש לומר), הגיע  למחצית עם 2. אלמוג לא טוב וסוחב צהוב. למה לא להחליף במחצית? אחרי 10 - 15 דקות, ברור ששמיר בנפילת מתח גדולה אחרי מחצית הירואית וגם הוא עם צהוב, ועוד בעמדה קריטית. למה לא להשתמש בגולסה? חיפה מהמרת. הוציאה את מוחמד. דווקא אז להוציא את גררו וחוזז, השחקנים המהירים שלך? וגם, בסוף, אלא אם כן פיבן לא כשיר (?) - בן אדם, לא לכלול בסגל את האפשרות היחידה שלך לבלם מחליף בהספסל? כשאתה משחק עם שלושה? מה נסגר?