Jump to content

חיפה - מכבי | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

כן, הוא בשיא שלו אבל המהפך הוא הלחץ והיותו הווינגר שהכי מרוויח כדורים. מכאן זה רק מתגלגל הלאה. אני לא כותב את זה לגנותו של בכר אלא לגדולתו של איביץ.

כמובן. איביץ יצר את המפלצת. 

אבל בכר כמו בכר , לוקח מוצר טוב והופך אותו למצוין. כמו שהוא עשה בבאר שבע וכרגע בחיפה

2 דקות לפני, turgi said:

הבעיה שלי עם קרסטאיץ' היא שהבחירה בו הזויה וזה עוד הזיה בשורת ההזיות בניהול של המועדון הזה.

איך מביאים מאמן שמשחק בשיטת משחק שלא קשורה בשום אופן לסגל הזה?

האמת שקשה להבין מה מתאים לסגל, גם מרגיש שנמצאים עמוק מידי בשלב הבישול בשביל להתחיל להבין מה הטעם. 

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מי אמר שהוא יהיה פה בעונה הבאה? הוא חתום רק לחצי עונה עם אופציה.

ראינו מה קרה עם האופציות האחרונות...

אין לי מושג, אבל ממה שאני מבין רק שנה הבאה נוכל לדעת אם הוא מתאים לתפקיד. כרגע יש פער די גדול בציפיות של המערכת מעצמה למציאות.

כדורגל זה דבר מאוד נזיל והפכפך, אני לא שותף לתיאוריות האפוקליפטיות כאן. בסך הכל יש המון כישרון בסגל, יש בסיס טוב ולגבי קרסטאיץ עוד מוקדם לשפוט.

אנחנו עדין המועדון הגדול והעשיר בליגה. עם רכש נכון ומאוזן, אפשר וצריך להרים את הקבוצה  לקראת העונה הבאה.

לגבי חיפה, הם על הגל אין ספק. מזכיר את האליפות השניה של ב"ש שהיו כמה רמות מעל כולם. גם זה יחלוף עוד עונה או גג 2, ככה זה כדורגל. 

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

ממש תורג'י. אני צועק פה כבר מאמצע המשחק נגד פ"ת שזו שיטה נוראית עבורנו. נוראית. מה פאקינג קורה פה? בשביל מה יש "מנהל מקצועי" אם הכל כל כך מקרי ואין חשיבה של שנייה קדימה? שיעיפו כבר את יצחקי קיבינמט. 

קשה לי להאמין שיצחקי בחר אותו

5 דקות לפני, המכבייה said:

במשחקו הראשון הוא גם שיחק ככה? אני חושב שהוא לא נעול על שיטה אחת אבל מבין שההגנה שלנו דולפת. אולי אני טועה. 

אם אני זוכר נכון, את המשחק הראשון הוא ניהל ממש כמה ימים אחרי שהגיע ולכן לא מפתיע שהלך עם מה שהיה לפני ולא שינה כל כך.

מאז אותו משחק הוא פותח באותה שיטה (עליה סיפרו יודעי דבר כבר ביום שהוחתם).

Just now, snufkin said:

כדורגל זה דבר מאוד נזיל והפכפך, אני לא שותף לתיאוריות האפוקליפטיות כאן. בסך הכל יש המון כישרון בסגל, יש בסיס טוב ולגבי קרסטאיץ עוד מוקדם לשפוט.

אנחנו עדין המועדון הגדול והעשיר בליגה. עם רכש נכון ומאוזן, אפשר וצריך להרים את הקבוצה  לקראת העונה הבאה 

אפשר וצריך אם יש חשיבה לטווח ארוך ותכניות רכש מוכנות ושוק שחקנים שמאפשר את זה.

כל זה אין 

24 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

ועדיין עןנה לפני סיימנו מקום 6

והבאת באותו קיץ/ינואר את השחקנים שהביאו לך את האליפות

היה לנו סגל שלם שהביא את האליפות וכמובן שזה היה בעזרת החיזוקים

עכשיו יש לנו גם אבל אלה שחקנים שאו פציעים או יעברו לליגה שנייה בפורטוגל

1 דקה לפני, turgi said:

קשה לי להאמין שיצחקי בחר אותו

אם אני זוכר נכון, את המשחק הראשון הוא ניהל ממש כמה ימים אחרי שהגיע ולכן לא מפתיע שהלך עם מה שהיה לפני ולא שינה כל כך.

מאז אותו משחק הוא פותח באותה שיטה (עליה סיפרו יודעי דבר כבר ביום שהוחתם).

נו ו? זו בדיוק הטענה שלי, אם המאמן המקצועי לא מבטיח שיהיה פה חשיבה קדימה אז מה בדיוק התפקיד שלו? הרי בלהחזיק את השחקנים קצר ולשמור על הדלפות ברור שהוא לא חזק.

נגד פ"ת היה ממש אותו דבר. כולל אותה התפתחות בה מכבי מבקיעה שני שערים מהירים, ממשיכה לשחק טוב עוד איזה 20 דקות ואז פשוט נעלמת לחלוטין. זה היה אשכרה קדימון למה שהיה היום. ברור לחלוטין שזה הרכב של קזינו ולהמר על ההתקפה שלנו זה הימור עם תוחלת רווח שלילית.

11 דקות לפני, Keano said:

אני יכול להתחיל למנות את השחקנים שאפשר לבנות עליהם ויש לא מעט, עדיין חושב שפריצה, סבוריט וג'ראלדש זרים טובים שיראו טוב בקבוצה בריאה, צריך להיפטר משומן כמו חוזז, טב"ח, אלמוג, אולי למכור את גררו, לנסות להביא בלם יותר טוב מהרננדס. אין ספק שצריך לעשות שינויים. 

אוקי אז דיברת פה על החלפה של 4 ווינגרים. 4! צריך לפגוע ב4 חדשים אם ככה פלוס לפגוע בבלם. זה רק מה שאני מסכים איתך.

בנוסף לדעתי ג'ראלדס גמור ופריצה לא צריך להיות פה אחרי יום. תוסיף לזה את גולסה שכבר אחרי השיא וחסר 8 איכותי להרכב. 

ומעל הכל בפער מנהל מקצועי שיחיה את הקבוצה- שיהיה לו אכפת שהכושר הגופני לא כמו לפני 6 שנים, למה בעונה כזו שחר וחנצ'יס לא מסוגלים לקבל מעט דקות, למה רכש מגיע ביומיים האחרונים של החלון ולא עושים מחנה אימון נורמלי, למה יש הדלפות ושחקנים מרימים את האף. אבל לאף אחד לא באמת אכפת כרגע. כמו שאמרתי אלתורים. 

קישור דליל, עייף ומוצהב עם שמיר וגלזר וקו הגנה מאולתר עם קנדיל-ז׳ראלדש-נחמיאס-סבוריט-דוידזאדה 

מול התקפה של אבו פאני, שרי, אצילי, חזיזה, סהר, דוד ודוניו

ואנחנו בלי שינוי טקטי, מפוחדים ולחוצים. טבח לא עושה לחץ בהגנה, פריצה בלי ביטחון ומאבד כדורים, גבי לא מתעלה.

ערב מבאס וצפוי. נתפלל כולם שמיץ׳ יתעורר וינהל את המועדון בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ ונחזור לעצמנו. 

26 דקות לפני, Omer said:

שמענו את זה גם בשתי העונות הלא משהו (ששתיהן בסך הכל הסתיימו במקום שני) אחרי שזהבי ובוס עזבו, על איך יש אדמה חרוכה מאחורינו ושייקח שנים רבות לבנות מחדש. תנשמו עמוק.

יש הבדל ברמת הסגל וברמת ההנהלה 

דווקא ברמת המושאלים יש לנו 2 גם אם אחד הוא זר

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

נו ו? זו בדיוק הטענה שלי, אם המאמן המקצועי לא מבטיח שיהיה פה חשיבה קדימה אז מה בדיוק התפקיד שלו? הרי בלהחזיק את השחקנים קצר ולשמור על הדלפות ברור שהוא לא חזק.

נגד פ"ת היה ממש אותו דבר. כולל אותה התפתחות בה מכבי מבקיעה שני שערים מהירים, ממשיכה לשחק טוב עוד איזה 20 דקות ואז פשוט נעלמת לחלוטין. זה היה אשכרה קדימון למה שהיה היום. ברור לחלוטין שזה הרכב של קזינו ולהמר על ההתקפה שלנו זה הימור עם תוחלת רווח שלילית.

אני לא מבין למי הטענות שלך.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לכשעצמו, זה לא היה רע. הפתיחות היו חזקות והניבו 4 שערים= תוכנית המשחק הצליחה. אבל אין לזה היתכנות ל90 דקות ואומנם יש לנו שמות על הספסל אבל תכונות שפחות מתאימות למה שהוא רוצה לייצר. ובכל זאת היתה יריבה ששואלת שאלות ואתה צריך להיות בטופ של המשחק שלך והריכוז. אולי זה חלק משכר לימוד של החלפת מאמן זר באמצע עונה. עד שהוא מבין את הכל, עובר קצת זמן. 

4 דקות לפני, turgi said:

אני לא מבין למי הטענות שלך.

בעיקר ליצחקי שאני לא מבין מהמשמעות שלו בתוך המערכת הזו. אין חשיבה ואין תכנון קדימה. אני אפילו לא מדבר על הביצוע. ככה, יכול לקחת המון זמן עד שנחזור לדרך המלך - כמו שקרה לחיפה. בקצב הזה בקיץ שוב עושים פרישמיש, אולי גם בעמדת המאמן.

30 דקות לפני, turgi said:

הבעיה שלי עם קרסטאיץ' היא שהבחירה בו הזויה וזה עוד הזיה בשורת ההזיות בניהול של המועדון הזה.

איך מביאים מאמן שמשחק בשיטת משחק שלא קשורה בשום אופן לסגל הזה?

אולי הוא משחק בשיטת משחק הזאת כי זה הסגל שיש לו?

אני באמת לא יודע במה הוא מאמין אבל לא פוסל שהוא ראה מה יש לו ביד והחליט לשחק באופן שיטיב עם הקבוצה ואם היו לו כלים אחרים היה משחק אחרת

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אני באמת לא יודע במה הוא מאמין אבל לא פוסל שהוא ראה מה יש לו ביד והחליט לשחק באופן שיטיב עם הקבוצה ואם היו לו כלים אחרים היה משחק אחרת

אם לא המכירה של פריצה אז אנחנו עם 3 נקודות ואנשים מהללים את השח מט שעשה לבכר.

אין לי טעות לקרסטאיץ׳ , מנסה לעשות את המיטב עם מה שיש לנו.

42 דקות לפני, zion8 said:

מצטער אחי אבל זה לא שהבסיס לא טוב- אין פה בסיס. אין שום בשורה כרגע בקבוצה. לא זרים ולא ישראלים. לא צוות מקצועי ולא כלום. כבר שנתיים מאלתרים בכל הפן המקצועי בקבוצה- משילוב שחקני נוער,אנשי מפתח בקבוצה ועד ההתנהלות בחלון ההעברות. הכל פלסטרים. לא יודע איך זה לא צועק לכם שמקבוצה שסיימה עם הפסד בעונה ואיזה 10 שערי חובה הפכנו לדבר הזה שקרה היום בסמי עופר. נפילה כזאת חדה רק מראה כמה עושים הכל הפוך וכמה לא אכפת.

אבל אנדי רם אמר שלמיץ' אכפת הכל טוב  יופי אפשר להרגע. איזה נאיביות מזדיינת.

מדוייק

34 דקות לפני, turgi said:

14 דקות לפני, Dr. Caligari said:

יש הבדל ברמת הסגל וברמת ההנהלה 

דווקא ברמת המושאלים יש לנו 2 גם אם אחד הוא זר

בכו פה בלי סוף על ההנהלה ועל הסגל. יש לאנשים זיכרון ממש קצר.

2 דקות לפני, Kimhistan said:

אם לא המכירה של פריצה אז אנחנו עם 3 נקודות ואנשים מהללים את השח מט שעשה לבכר.

אין לי טעות לקרסטאיץ׳ , מנסה לעשות את המיטב עם מה שיש לנו.

אין לי גם טענות אליו למעט ההכנסה של ג׳רלדש ולא גולסה. הגנה יותר מאולתרת היה ריח של אדון מתקרב לכולם.

מבחינת תכנית המשחק, מחצית ראשונה הצליח לו בענק. 

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

בעיקר ליצחקי שאני לא מבין מהמשמעות שלו בתוך המערכת הזו. אין חשיבה ואין תכנון קדימה. אני אפילו לא מדבר על הביצוע. ככה, יכול לקחת המון זמן עד שנחזור לדרך המלך - כמו שקרה לחיפה. בקצב הזה בקיץ שוב עושים פרישמיש, אולי גם בעמדת המאמן.

בדיוק בגלל שאין לי מושג מה תפקידו של יצחקי אני לא יכול לבוא אליו בטענות.

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

אולי.

ואולי אם הביאו מאמן שאוהב לשחק 343, הוא יגיע וישחק 343 למרות שאין לו מגן ימני תוקף ויש לו חצי בלם בכל הסגל הזה.

אנחנו לא ברמה.

גם אני חייתי באשליה הזו 77 דקות, אבל לא הצגנו יותר מ2-3 דקות של כדורגל לאורך כל המשחק.

ב2-1 זה היה ברור שיהיה מהפך, אפילו לשחקנים וככה זה נראה.

לא ימים קלים

והעתיד מעורפל מאוד

in mitch we trust 

דווקא ה3-4-3 יכול להיות הברקה ושינוי מרענן שאולי יפעל לטובתנו אבל רק בעונה הבאה.

נכון שטעו שהביאו מאמן שמשחק 3-4-3 לקבוצה שבסגל שלה אין את הכלים לשחק במערך הזה אבל זאת עוד טעות שנעשתה בים של טעויות מקצועיות בשנתיים האחרונות. עכשיו רק ניתן לקוות שמהחודש הקרוב ובקיץ יתחילו לבנות את הסגל שיתאים למערך ולהכין את השחקנים לשחק 3-4-3

6 דקות לפני, Omer said:

בכו פה בלי סוף על ההנהלה ועל הסגל. יש לאנשים זיכרון ממש קצר.

מה אכפת לי מה היה כאן

בפועל עכשיו אין לנו תותח כמו מנספורד

ובטח שאין לנו דסה, ייני, פרץ, מיכה, אצילי, עטר וקיארטנסון (החסרתי את ראייקו וגולסה כי דניאל! ומקווה שגולסה יחזור לעצמו כמו טיבי)

וזה עוד כשאני בא לקראתך ולא מכליל את טיבי (שהיה אומנם בתקופה רעה אבל היה בלם שהוכיח את עצמו 3 שנים), ריקן שהיה שחקן שברור שיתרום מספרים ושווה סגל

והייתה מפלצת כחול לבן מושאלת בנתניה 

זה לא שהמצב עכשיו כ''כ גרוע אבל הוא רחוק ממה שהיה אז 

ועכשיו גם יש יריבות משהו שאז לא היה

32 דקות לפני, zion8 said:

אוקי אז דיברת פה על החלפה של 4 ווינגרים. 4! צריך לפגוע ב4 חדשים אם ככה פלוס לפגוע בבלם. זה רק מה שאני מסכים איתך.

בנוסף לדעתי ג'ראלדס גמור ופריצה לא צריך להיות פה אחרי יום. תוסיף לזה את גולסה שכבר אחרי השיא וחסר 8 איכותי להרכב. 

ומעל הכל בפער מנהל מקצועי שיחיה את הקבוצה- שיהיה לו אכפת שהכושר הגופני לא כמו לפני 6 שנים, למה בעונה כזו שחר וחנצ'יס לא מסוגלים לקבל מעט דקות, למה רכש מגיע ביומיים האחרונים של החלון ולא עושים מחנה אימון נורמלי, למה יש הדלפות ושחקנים מרימים את האף. אבל לאף אחד לא באמת אכפת כרגע. כמו שאמרתי אלתורים. 

מן הסתם לא יחליפו את כולם, אבל 2 בכירים צריך. 

אולי אם שחר וחנציס לא מקבלים דקות אצל 3 מאמנים שונים הם לא טובים מספיק? 

אני חושב שאתם ממש מגזימים עם האיכות של סגל, אני אומר שעם הסגל הנוכחי בשינוי של בלם טוב במקום הרננדז וקיצוני טוב במקום קוואס ואנחנו היום לא נופלים לפחות מב"ש. בהנחה כמובן שקרסטאיץ' מאמן סביר (כמו שנראה נכון לכרגע). הבעיה הגדולה שלנו היא לא השינויים שצריך לעשות בסגל אלא הניהול, או היעדר הניהול אם לדייק. אנחנו כבר שלוש שנים הולכים אחורה ואם לא יהיה שינוי משמעותי למעלה אני רואה יותר סיכוי שנמשיך במגמה הזו מאשר הפוך.