Jump to content

חיפה - מכבי | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

הקטע הוא שכבר לפני שנתיים לא היה צריך לזלזל בהם

עכשיו זה ממש טמטום

לא יודע גם איך אנשים כאן בטוחים שנחזור לטופ

מהקיץ של נמני נבנה סגל פסיכי 

ועדיין עןנה לפני סיימנו מקום 6

והבאת באותו קיץ/ינואר את השחקנים שהביאו לך את האליפות

28 דקות לפני, Keano said:

אין ספק שהמחצית השניה לא היתה טובה, יש לזה הרבה סיבות. בגדול נתנו את המקסימום שלנו כרגע, עם מאמן ושיטה חדשים נגד קבוצה כמו חיפה. יש בסיס שאפשר לבנות עליו להמשך. 

מצטער אחי אבל זה לא שהבסיס לא טוב- אין פה בסיס. אין שום בשורה כרגע בקבוצה. לא זרים ולא ישראלים. לא צוות מקצועי ולא כלום. כבר שנתיים מאלתרים בכל הפן המקצועי בקבוצה- משילוב שחקני נוער,אנשי מפתח בקבוצה ועד ההתנהלות בחלון ההעברות. הכל פלסטרים. לא יודע איך זה לא צועק לכם שמקבוצה שסיימה עם הפסד בעונה ואיזה 10 שערי חובה הפכנו לדבר הזה שקרה היום בסמי עופר. נפילה כזאת חדה רק מראה כמה עושים הכל הפוך וכמה לא אכפת.

אבל אנדי רם אמר שלמיץ' אכפת הכל טוב  יופי אפשר להרגע. איזה נאיביות מזדיינת.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא מאמין שעוד מדברים פה על פרץ אחרי משחק כזה. אם לא הוא זה נגמר 5-6. שוער ענק עם כל הכבוד לטננבאום זו לא אותה רמה.

פשוט לא ייאמן שמבקרים אותו כאילו הוא אשם במצב,

הציל לנו את התחת היום. 

43 דקות לפני, Dr. Caligari said:

איך יש לכם כח לחשוב על העתיד בצורה אופטימית

הרסנו את עצמנו ובו זמנית בנינו קבוצה אחרת

שמענו את זה גם בשתי העונות הלא משהו (ששתיהן בסך הכל הסתיימו במקום שני) אחרי שזהבי ובוס עזבו, על איך יש אדמה חרוכה מאחורינו ושייקח שנים רבות לבנות מחדש. תנשמו עמוק.

2 דקות לפני, Kimhistan said:

כמה נזיל הכדורגל.

כמעט קיבלנו פנדל 5 דקות לפני המהפך.

בסופו של דבר גם אם היינו גונבים ניצחון במשחק הזה זה לא היה מסתיר שאנחנו קבוצת כדורגל בינונית . לפעמים עדיף סטירת לחי מצלצלת כדי להבין שאנחנו במקום לא טוב. וואחד סטירה

אמת, זה לא היה נמנע, אבל לפחות שזה לא יהיה ככה. מתחנו ואנסנו את החבל הזה די והותר.

אחרי הכל, לא חושב שזה יזעזע אותנו יותר מדי.

2 דקות לפני, itanar said:

בלי בכר, ובלי שרי, ובלי אבו פאני ובלי אצילי, ובלי פלאניניץ (שתמיד נגר מולנו),

ועם שון גולדברג , רז מאיר, סטריין ובלי חלוץ בכיר .

מאמן ענק עושה את השחקנים יותר טובים . וזה בדיוק מה שבכר עושה. 

לא חושב שמאמן אחר עושה מאצילי את המפלצת שנהייתה ממנו העונה ועושה משום גולדברג מאלדיני

Just now, daniel1 said:

פשוט לא ייאמן שמבקרים אותו כאילו הוא אשם במצב,

הציל לנו את התחת היום. 

לא מבקר.

לקח כדור שניים טובים, בגול השני הוא יצא רחוק מאוד מהשער שדוניו היה עם 2 שחקנים והחליק.

פוטנציאל בלי ספק, אבל שוער שסופג כל כך הרבה זה לא רק הגנה.

Just now, Kimhistan said:

לא חושב שמאמן אחר עושה מאצילי את המפלצת שנהייתה ממנו העונה ועושה משום גולדברג מאלדיני

אצילי היה אותו שחקן במכבי.

איביץ' סידר לו את הראש.

12 דקות לפני, המכבייה said:

לדעתי החילופים היו מתוכננים בדיוק בגלל זה. רוח נעורים וקרציות בהתחלה, יותר ניסיון ועוצמה בשניה. זה לא הצליח כי לא היינו בקצב בכלל. 

קרה פה משהו, עברת את הגל של הפתיחה בכל מחצית ואז שהיית צריך לאסוף את הכסף הרמת ידיים. מלאדן הגיע בסיטואציה כמעט בלתי אפשרית, אולי רק עונה הבאה נוכל באמת להיווכח אם יש לו את זה או שהכל קורה פשוט בהמשך ישיר למה שהורגלנו עד כה העונה, שזה כלום לא צפוי.

1 דקה לפני, itanar said:

לא מבקר.

לקח כדור שניים טובים, בגול השני הוא יצא רחוק מאוד מהשער שדוניו היה עם 2 שחקנים והחליק.

פוטנציאל בלי ספק, אבל שוער שסופג כל כך הרבה זה לא רק הגנה.

שמע אתה בדיחה בקטע הזה. כנראה יש לך משהו איתו. הבן אדם הציל לנו את התחת בקטע אחר.

1 דקה לפני, Kimhistan said:

איביץ הפך את אצילי לשחקן לוחץ. אף ישראלי לא היה עושה לו את זה. וזה השינוי הגדול. מספרים, הוא תמיד נתן יפה. בכר קיבל אותו בשיאו. 

Just now, תחיית המתים said:

ברק בכר זה הבלוף הכי גדול בכדורגל הישראלי.   לא הייתי לוקח אותו למכבי בחיים

אתה בטח גם חושב שפפ הוא אוברייטד נכון?

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

קרה פה משהו, עברת את הגל של הפתיחה בכל מחצית ואז שהיית צריך לאסוף את הכסף הרמת ידיים. מלאדן הגיע בסיטואציה כמעט בלתי אפשרית, אולי רק עונה הבאה נוכל באמת להיווכח אם יש לו את זה שהכל קורה פשוט בהמשך ישיר למה שהורגלנו עד כה העונה, שזה כלום לא צפוי.

הבעיה שלי עם קרסטאיץ' היא שהבחירה בו הזויה וזה עוד הזיה בשורת ההזיות בניהול של המועדון הזה.

איך מביאים מאמן שמשחק בשיטת משחק שלא קשורה בשום אופן לסגל הזה?

9 דקות לפני, zion8 said:

מצטער אחי אבל זה לא שהבסיס לא טוב- אין פה בסיס. אין שום בשורה כרגע בקבוצה. לא זרים ולא ישראלים. לא צוות מקצועי ולא כלום. כבר שנתיים מאלתרים בכל הפן המקצועי בקבוצה- משילוב שחקני נוער,אנשי מפתח בקבוצה ועד ההתנהלות בחלון ההעברות. הכל פלסטרים. לא יודע איך זה לא צועק לכם שמקבוצה שסיימה עם הפסד בעונה ואיזה 10 שערי חובה הפכנו לדבר הזה שקרה היום בסמי עופר. נפילה כזאת חדה רק מראה כמה עושים הכל הפוך וכמה לא אכפת.

אבל אנדי רם אמר שלמיץ' אכפת הכל טוב  יופי אפשר להרגע. איזה נאיביות מזדיינת.

אני יכול להתחיל למנות את השחקנים שאפשר לבנות עליהם ויש לא מעט, עדיין חושב שפריצה, סבוריט וג'ראלדש זרים טובים שיראו טוב בקבוצה בריאה, צריך להיפטר משומן כמו חוזז, טב"ח, אלמוג, אולי למכור את גררו, לנסות להביא בלם יותר טוב מהרננדס. אין ספק שצריך לעשות שינויים. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

איביץ הפך את אצילי לשחקן לוחץ. אף ישראלי לא היה עושה לו את זה. וזה השינוי הגדול. מספרים, הוא תמיד נתן יפה. בכר קיבל אותו בשיאו. 

אצילי נתן מספרים יפים אצלנו. אצל בכר המספרים אדירים. 

Just now, turgi said:

הבעיה שלי עם קרסטאיץ' היא שהבחירה בו הזויה וזה עוד הזיה בשורת ההזיות בניהול של המועדון הזה.

ממש תורג'י. אני צועק פה כבר מאמצע המשחק נגד פ"ת שזו שיטה נוראית עבורנו. נוראית. מה פאקינג קורה פה? בשביל מה יש "מנהל מקצועי" אם הכל כל כך מקרי ואין חשיבה של שנייה קדימה? שיעיפו כבר את יצחקי קיבינמט. 

Just now, תחיית המתים said:

הרגע הזכרת את פפ גווארדיולה וברק בכר באותו משפט?

איך אפשר להגיד שמאמן שלקח פה 4 אליפויות ב2 קבוצות שונות ב10 שנים של קריירת אימון כאוברייטד?

לוקח 10 פעמים את בכר לפני דוניס פטריק ושוטא רחמנא לצלן

7 דקות לפני, תחיית המתים said:

ברק בכר זה הבלוף הכי גדול בכדורגל הישראלי.   לא הייתי לוקח אותו למכבי בחיים

די נו. החוחובה עם 4 אליפיות. צריך לקוות שיעוף לנבחרת

7 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

קרה פה משהו, עברת את הגל של הפתיחה בכל מחצית ואז שהיית צריך לאסוף את הכסף הרמת ידיים. מלאדן הגיע בסיטואציה כמעט בלתי אפשרית, אולי רק עונה הבאה נוכל באמת להיווכח אם יש לו את זה או שהכל קורה פשוט בהמשך ישיר למה שהורגלנו עד כה העונה, שזה כלום לא צפוי.

מי אמר שהוא יהיה פה בעונה הבאה? הוא חתום רק לחצי עונה עם אופציה.

ראינו מה קרה עם האופציות האחרונות...

4 דקות לפני, turgi said:

במשחקו הראשון הוא גם שיחק ככה? אני חושב שהוא לא נעול על שיטה אחת אבל מבין שההגנה שלנו דולפת. אולי אני טועה. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

ממש תורג'י. אני צועק פה כבר מאמצע המשחק נגד פ"ת שזו שיטה נוראית עבורנו. נוראית. מה פאקינג קורה פה? בשביל מה יש "מנהל מקצועי" אם הכל כל כך מקרי ואין חשיבה של שנייה קדימה? שיעיפו כבר את יצחקי קיבינמט. 

מאמן טוב מתאים שיטה לסגל שיש לו ולא הפוך. הוא יכול להאמין בסגנון מסויים, לא בגלל זה בוחרים מאמן. 

3 דקות לפני, Kimhistan said:

אצילי נתן מספרים יפים אצלנו. אצל בכר המספרים אדירים. 

כן, הוא בשיא שלו אבל המהפך הוא הלחץ והיותו הווינגר שהכי מרוויח כדורים. מכאן זה רק מתגלגל הלאה. אני לא כותב את זה לגנותו של בכר אלא לגדולתו של איביץ.