Jump to content

חיפה - מכבי | הכי חשוב העונה.

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, אקיטה said:

בדבר אחד אני מאוד בטוח, לא יעבור הרבה זמן עד שהמועדון האומלל שנקרא מכבי חיפה והשחקנים השנואים שם אחד אחד יסיימו באשפתות וייסגר איתם החשבון.

כלום לא נמשך לנצח, זה היה צריך להגיע מתישהו אבל נחזור לדרוך עליהם.

למה בעצם?

השחקנים היום נתנו את מה שיש להם כרגע, אין לנו קישור להתמודד איתם וגם באגפים זה לא זה.

זה מה שהיה לקרסטאיץ לעשות היום וקשה לבוא אליו בטענות, הטענות למי שבנה את הקבוצה.

1 דקה לפני, turgi said:

למה בעצם?

האמונה הזאת לא יכולה לבוא משום מקום ואני מבין למה אתה שואל,

הכל באמת תלוי בכמה אנרגיות יש למיטש לעשות פה שוב הפיכה כמו ב2012 כי הוא יודע שהוא טעה ונכשל בשנתיים האחרונות זה בטוח.

1 דקה לפני, turgi said:

למה בעצם?

כי תפיסת העולם שלי היא מעבר לפאניקה תמידית ואני מאמין בטווח הארוך. ולדעתי גם הבעלים. 

עם כל הכאב שיש בעונה הזאת, היה לי יותר קשה לקבל גול אליפות בדקה 90 ומשהו בנתניה ולהפסיג 3 אליפויות ברצף שאחריהם היו אותם דיבורים כמו עכשיו.

לא סוף תקופה לא כלום, נחזור מהר.

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

איך יש לכם כח לחשוב על העתיד בצורה אופטימית

הרסנו את עצמנו ובו זמנית בנינו קבוצה אחרת

2 קבוצות אחרות 

Just now, אקיטה said:

כי תפיסת העולם שלי היא מעבר לפאניקה תמידית ואני מאמין בטווח הארוך. ולדעתי גם הבעלים. 

עם כל הכאב שיש בעונה הזאת, היה לי יותר קשה לקבל גול אליפות בדקה 90 ומשהו בנתניה ולהפסיג 3 אליפויות ברצף שאחריהם היו אותם דיבורים כמו עכשיו.

לא סוף תקופה לא כלום, נחזור מהר.

בניגוד לתקופה ההיא היה לך בקבוצה שלד רץ שנים אז ידענו שעוד נחזור לקחת אליפויות, היום אין לך כלום לא ברמת הסגל ולא ברמת הנהלה

מאכזב אבל לפחות יש מאמן שנראה שיש לו דרך מסוימת שבה הוא מאמין וכרגע אין שחקנים שמתאימים כל כך לזה..

האינטנסיביות של מכבי במחצית הראשונה הייתה מדהימה, שמיר וגלזר לחצו כל הזמן ועשו עבודה של 4 שחקנים.

אני כן חושב שאחרי הפציעה של בלטקסה הוא לא היה צריך להכניס את ג'ראלדש ופה הוא טעה, ייתכן שהיינו מנצחים אם היה נכנס שחקן אחר.

19 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמע אין ספק שמה שאתה מציין קרה בחצי הראשון אבל אם זה הסטנדרטים שלך אז זה עניין אחר לגמרי. חיפה ניצחה בצדק כי כל החלק הקדמי הרענן שעלה מהספסל רק איבד כדורים ולא עשו בכלל לחץ וככה נגמר לך המשחק. 

אני לא חי בשלום כשהקבוצה שלי מחזיקה 24% בכדור, ולא משחקת דקה במחצית השניה. 

זה לא קשור למאמן אלא לרמת השחקנים והמחויבות שלהם היום. את מי זה מעניין איך הם שיחקו בחצי הראשון ? ממתי הפכנו להיות כאלה ?

קבוצות קטנות ממכבי לא יוצאות ממשחק כזה עם 0 נקודות אבל אצלנו שזורקים את הזין אז הכי רחוק ופסיכי שאפשר. ראינו את זה מספיק ונשרטנו מספיק בשביל לזהות את זה. עם כל הכבוד לניתוח המקצועי על המחצית הראשונה, המועדון הזה צריך להראות אחרת לגמרי. 

אין ספק שהמחצית השניה לא היתה טובה, יש לזה הרבה סיבות. בגדול נתנו את המקסימום שלנו כרגע, עם מאמן ושיטה חדשים נגד קבוצה כמו חיפה. יש בסיס שאפשר לבנות עליו להמשך. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברגע שחטפנו את הראשון זה היה ברור שהם ינצחו. לוזרים.

ב-0:2 כתבתי לחבר שאני קונה תיקו

הרגיש שככה זה לא ייגמר שוב

לפני שאני הולך לישון כמה נקודות מהקיטור שאני חייב לשחרר:

*ההגנה הכי גרועה שראיתי ממכבי במשך שנים ושיחקו פה עוז יפרח ואביב חדד, אין למכבי בלם ברמה שאתה יכול להגיד שמגיע לו ללבוש צהוב , האחרון שהיה זה טיבי

*הסף שבירה נמוך מול חיפה אפילו שמובילים 2-0, כבר פעם שלישית שאנחנו מובילים 2-0 וחוטפים תוך כמה דקות 2 גולים מהקטר

*כדורגל משחקים 90 דקות, לא 20 דקות, החזקת כדור של 20 אחוז לא תנצח גם את הפועל מרמורק, האמת שאני מתפלא שלחיפה לקח כלכך הרבה זמן

*כושר גופני, משהו שהתהדרנו בו במשך שנים מהתקופה של טוריחו שהיינו הקבוצה היחידה בארץ שיכולה לסחוב 90 דקות ולשחק בקצב של 10 דקות, נגמר הסיפור, לא רק שאין לנו 50 דקות, חיפה שלשלו אותנו בזה בפער, הכל בזכות הישראלים שהשתלטו על המועדון, נקווה שהפרופסור ישנה את הדברים.

*חילופים קצת לא ברורים של מלאדן, יכל להפיק הרבה יותר יציבות, להגיד שזה הדבר הכי טוב שיצא לו.? לא מסכים עם זה, גולסה היה מתבקש, לא היה מנהיג במכבי, מישהו שיגיד אני פה, יותר מדי שחקנים רגילים ...כמה שאיתי שכטר למשל היה חסר לי במשחק כזה, חילוף דקה 70 שכטר במקום פריצה, מוציא את כל הפאולים הקטנים האלה, חיפה בחיים לא חוזרת. 

*מאמין במלאדן, היו דברים יפים, אבל שוב, רק 20-30 דקות, מול פ"ת זה בקושי עבד, מול חיפה ברור שלא.

4 דקות לפני, The yellow Toms said:

בניגוד לתקופה ההיא היה לך בקבוצה שלד רץ שנים אז ידענו שעוד נחזור לקחת אליפויות, היום אין לך כלום לא ברמת הסגל ולא ברמת הנהלה

אני זוכר דיבורים על אדומה חרוכה.

כמובן שדברים לא יסתדרו מעצמם וצריך לפעול כמו שצריך.

גולסה וריקן היו חייבים להכנס למגרש עוד במחצית. היה ברור שאחרי ה2-0 הם הולכים לשבת עלינו חזק וכדורגל אנחנו כבר לא נשחק היה צריך פה לוחמים על המגרש.

משחק קלאסי להכניס את שכטר דקה 70 שימשוך את ה20 דקות האחרונות

2 דקות לפני, itan17 said:

ב-0:2 כתבתי לחבר שאני קונה תיקו

הרגיש שככה זה לא ייגמר שוב

אני הייתי בטוח שמנצחים ב2-0 בדקות אחרי שפריצה וגבי נכנסו.

נראנו טוב בדקות האלו עד הפציעה של בלטקסה ששיבשה הכל.

1 דקה לפני, המכבייה said:

איך קבוצה מתגוננת מקבלת שלישיה מתוך החמש שלה בעשר דקות? הכל אחד על אחדים וטאפ אין. 

כי זה היה מעברים מאיבודים.

בראשון רואים את סבוריט צועק לנחמיאס צא קדימה עליו ותפוס אותו באופסייד, החלש הזה נשאר תקוע במקום.

4 דקות לפני, yehonatan6597 said:

גולסה וריקן היו חייבים להכנס למגרש עוד במחצית. היה ברור שאחרי ה2-0 הם הולכים לשבת עלינו חזק וכדורגל אנחנו כבר לא נשחק היה צריך פה לוחמים על המגרש.

משחק קלאסי להכניס את שכטר דקה 70 שימשוך את ה20 דקות האחרונות

ריקן חולה

3 דקות לפני, itanar said:

אני הייתי בטוח שמנצחים ב2-0 בדקות אחרי שפריצה וגבי נכנסו.

נראנו טוב בדקות האלו עד הפציעה של בלטקסה ששיבשה הכל.

כשראיתי את דוניו בעמדת החילופים, ידעתי שאנחנו גמורים.

15 דקות לפני, Keano said:

אין ספק שהמחצית השניה לא היתה טובה, יש לזה הרבה סיבות. בגדול נתנו את המקסימום שלנו כרגע, עם מאמן ושיטה חדשים נגד קבוצה כמו חיפה. יש בסיס שאפשר לבנות עליו להמשך. 

זאת אומרת מבחינתך המועדון צריך להמשיך כרגיל.

קצת פיין טיונינג אבל לא מעבר.

מציע לכל אלו שחושבים שהמועדון מרוסק להסתכל על חיפה, אם המועדון הסהרורי הזה הצליח לארגן לעצמו תקופה טובה לנו זה יהיה הרבה יותר קל והרבה יותר מהיר כי גולדהאר.

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

נקודות אור - שמיר, פרץ וסבוריט.

פרץ היה טוב.

עדיין יש לו אפקט של מגנט גולים, מקווה שזה יעבור מתישהו.

Just now, המפלצת מלוך נס said:

מציע לכל אלו שחושבים שהמועדון מרוסק להסתכל על חיפה, אם המועדון הסהרורי הזה הצליח לארגן לעצמו תקופה טובה לנו זה יהיה הרבה יותר קל והרבה יותר מהיר כי גולדהאר.

המועדון הזה בתהליך כבר 4-5 שנים

גם בש היו בתהליך 4-5 שנים עד שהם לקחו אליפות. אנחנו הרבה מאוד מאחור. אפילו לא התחלנו תהליך כזה.