Jump to content

טקס לפני בש?

דרור שווץ

Recommended Posts

לפני4 שעות , ron123 said:

"למעשה, מנכ”לית מכבי ת”א, שרון תמם, שוחחה עם טיבי ושכטר והסבירה להם את המצב, כאשר אמרה כי המועדון מכבד ואוהב אותם, אולם הוא לא יכול לערוך טקס גם לדור מיכה בעקבות הוראה שקיבלו מהבעלים בקנדה .. "

ממש Discharge in disgrace כמו בצבא האמריקני.

30 דקות לפני, Replay said:

זה בדיוק מה שאני חושב

המועדון צריך לקחת פה פיקוד ולהיות המבוגר האחראי ולעשות טקס גם לדור מיכה

הרי אין באמת דם רע בין מכבי לדור, אולי ההפך, אבל איך שאני רואה את הצד של המועדון, למועדון אין טינה כלפי דור. 

המועדון צריך לקחת פה פיקוד להחליט שהוא עושה טקס לשלושתם ובכך להעביר מסר לדור מיכה שאין להם איתו שום דם רע, ולא משנה איך הקהל יגיב (לטוב או לרע) הרי גם אם יהיה טקס או גם אם לא יהיה טקס יהיו שריקות בוז/מחיאות כפיים מהקהל גם למועדון וגם לדור. הקהל מפולג (בגלל המקרה) ודווקא בגלל הבלבול הזה מכבי צריכה לנצל את ההזדמנות ולהתפייס לפחות על הנייר ולהראות לו שלא שומרים טינה ומוקירים לו תודה על הקריירה שהם בעצמם נתנו לו

לא חושב שהקהל כזה מפולג בקטע של דור כמו שמצטייר פה ואם יהיו כל מיני שריקות ממש לא ישמעו אותן והן יהיו ממש בודדות.

לא מספיק זרקו את מיכה בלי שימוע כאילו הוא שכיר חרב ולא מישהו שעבד 20 שנים במועדון, עכשיו גם ממשיכים להשפיל אותו בכך שאפילו לא מקיימים טקס של 2 דקות לאות כל מה שעשה למועדון.

מצטער זה ממש מגעיל אותי. הוא בעצמו יודע שעשה טעות חד פעמית (כנראה בלי כוונה).  מצב ממש מבאס.

1 דקה לפני, Zizou said:

לא מספיק זרקו את מיכה בלי שימוע כאילו הוא שכיר חרב ולא מישהו שעבד 20 שנים במועדון, עכשיו גם ממשיכים להשפיל אותו בכך שאפילו לא מקיימים טקס של 2 דקות לאות כל מה שעשה למועדון.

מצטער זה ממש מגעיל אותי. הוא בעצמו יודע שעשה טעות חד פעמית (כנראה בלי כוונה).  מצב ממש מבאס.

תרבות הביטול חביבי

12 דקות לפני, הנדון said:

לא חושב שהקהל כזה מפולג בקטע של דור כמו שמצטייר פה ואם יהיו כל מיני שריקות ממש לא ישמעו אותן והן יהיו ממש בודדות.

אני חושב שהקהל מפולג יותר ממה שאתה אפילו מדמיין

מכבי נמצאת בשפל ניהולי. שפל שמזכיר תקופות קשות. 

אז כן, היום יש מיץ׳ ולמראית עין המועדון מאורגן ומסודר, אבל ההתנהלות עם הטקס הזה רקובה ומסמלת את הדרגה בה אנחנו נמצאים. 

זה לא סגל, זה לא מאמן, לא טקטיקה ולא כלום, יש פה מועדון שנמצא בירידה חדה באיכות הניהול. 

לא מסוגל להתחבר לתרבות הביטול במועדון שלי. פשוט לא מסוגל. 

לפני5 שעות , רן יעקובי said:

בסופו של דבר בגלל מעשה של הטמבל הזה והאנס מהכרמל אנחנו נמצאים עמוק בחרא.

לא בגלל זה, מצטער לנפץ את האשליה

Just now, פנחס שוף said:

לא בגלל זה, מצטער לנפץ את האשליה

שם הכל התחיל, אבל אני לא מאשים בכלל את השחקנים. ההנהלה אשמה בכדור השלג הזה שמתגלגל עד היום במדרון תלול. הכל קרח ואין אופק. 

גם אם אנחנו מאוד מאוד רוצים יש פה חתיכת עניין מורכב -

אי אפשר להעיף שחקן מהמועדון בגלל מעשים שלא תואמים את הערכים, המוסר וקוד ההתנהלות של המועדון ואז אחרי שנה וחצי לעשות לאותו השחקן טקס שמעמיד אותו במרכז כדי לתת לו כבוד וההערכה. מצב חרא עם התנהלות שיטתית קלוקלת של מכבי אבל ברמת המיקרו של קבלת ההחלטה וואלה אפשר להבין. אתה לא נותן כבוד למי שאתה מדיח אותו על חוסר ערכיות. הצד של המועדון, בסיטואציה הזאת מובנת.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

גם אם אנחנו מאוד מאוד רוצים יש פה חתיכת עניין מרוכב -

אי אפשר להעיף שחקן מהמועדון בגלל מעשים שלא תואמים את הערכים, המוסר וקוד את ההתנהלות של המועדון ואז אחרי שנה וחצי לעשות לאותו השחקן טקס שמעמיד אותו במרכז כדי לתת לו כבוד וההערכה. מצב חרא עם התנהלות שיטתית קלוקלת של מכבי אבל ברמת המיקרו של קבלת ההחלטה וואלה אפשר להבין. אתה לא נותן כבוד למי שאתה מדיח אותו על חוסר ערכיות. הצד של המועדון, בסיטואציה הזאת מובנת.

והם מונעים משלושת השחקנים את אי הנעימות. זאת סיטואציה מחורבנת אבל זה הרע במיעוטו.

התגובה של תמם מנותקת מהמציאות כאילו לא רוצים לעשות להם טקס מהאי נעימות שלא יצטרכו לעשות טקס גם למיכה ושהקהל לא יחשוב שלא עושים טקס לשחקן שעושה דברים כאלה, לא חביבי לא שרון , הקהל של מכבי לא מטומטם, מה שאתם חושבים זה לא מה שכל הקהל חושב, זכותו של כל אחד לחשוב מה שבא לו אבל אל תכלילי את כולם, אני אישית עדין חושב שהיה מקום לסלוח לו בסוף.

זה שלא יהיה טקס עכשיו לא אומר שלא יהיה משהו בעתיד, הם עדיין לא פרשו וגם אחכ זה עדיין אפשרי.

שחררו מזה, האפקט היחיד שיש לדיון הזה הוא רוח גבית לעוד עליהום של התקשורת על המועדון, שבענו מזה.

דבר אחד צריך ללמוד מחיפה וזה להתעלם מביקורת, כי לאף אחד מהמבקרים אין אינטרס בטובת הקבוצה.

לא הבנתי איך אנשים נפלו פה על שרון תמם כאילו היא אשמה

יש בעל בית בקנדה שנתן הוראה חד משמעית שהוא לא רוצה לערוך טקס לדור מיכה, בצדק או שלא בצדק

אתם רוצים שהיא תמרה את פיו ובכל זאת תעשה טקס?או שהיא תתווכח איתו? כולם פה חכמים גדולים עליה בקטע שהיא לא אשמה בו בכלל

1 hour ago, Adir12 said:

לא הבנתי איך אנשים נפלו פה על שרון תמם כאילו היא אשמה

יש בעל בית בקנדה שנתן הוראה חד משמעית שהוא לא רוצה לערוך טקס לדור מיכה, בצדק או שלא בצדק

אתם רוצים שהיא תמרה את פיו ובכל זאת תעשה טקס?או שהיא תתווכח איתו? כולם פה חכמים גדולים עליה בקטע שהיא לא אשמה בו בכלל

צודק, מיץ׳ אשם. 

לפני1 שעה , ביג ליבובסקי said:

צודק, מיץ׳ אשם. 

לא הבנתי אם זה בציניות או לא.

אני גם מעדיף את ההנהלה של מנספורד שעשה הכל מהכל וחי את הקבוצה במלוא מובן המילה(מגיע למשחקים של הנוער,של ביתר ת"א ושל הקבוצה הבוגרת)

כרגע יש הנהלה שאני פחות אוהב וחושב שהיא פחות מתאימה (יותר "מפחדת" מגולדהאר מאשר דופקת לו על השולחן אם צריך משהו)

אבל בעניין הזה של הטקס אי אפשר להאשים אותם אם זה מיץ' נתן את ההוראה.

לפני11 שעות , Adir12 said:

לא הבנתי אם זה בציניות או לא.

אני גם מעדיף את ההנהלה של מנספורד שעשה הכל מהכל וחי את הקבוצה במלוא מובן המילה(מגיע למשחקים של הנוער,של ביתר ת"א ושל הקבוצה הבוגרת)

כרגע יש הנהלה שאני פחות אוהב וחושב שהיא פחות מתאימה (יותר "מפחדת" מגולדהאר מאשר דופקת לו על השולחן אם צריך משהו)

אבל בעניין הזה של הטקס אי אפשר להאשים אותם אם זה מיץ' נתן את ההוראה.

לא ציני במעט אפילו. הוא אשם חד משמעית על כל ההתנהלות מולם, כי הוא זה שקבע איך להתנהל בסיטואציה שנוצרה. אז האשמה היא עליו, באופן בלעדי. 

On 8.1.2022 at 00:04, ביג ליבובסקי said:

לא ציני במעט אפילו. הוא אשם חד משמעית על כל ההתנהלות מולם, כי הוא זה שקבע איך להתנהל בסיטואציה שנוצרה. אז האשמה היא עליו, באופן בלעדי. 

הוא לא היה אשם כשהוציא 60 מיליון בעונה בכיף שלנו והוא לא אשם עכשיו. זה עולם המושגים שלו.  זה מה שיש, זאת לא תוכנית כבקשתך. קבצן לא יכול לנשוך את היד שמטיבה עימו. וזה מה שהיינו, קבצנים.