Jump to content

טקס לפני בש?

דרור שווץ

Recommended Posts

לפני2 שעות , nirnir20 said:

קודם כל, בלי להתייחס לזה שמיכה זה לא נמני, לא בתרומה המקצועית ובטח לא במסביב, גם נמני לדעתי לא צריך להיות במעמד של קדוש אחרי שעשה כל מה שהוא יכול בערך כדי לא להיות כזה לאחר שפרש.

לגבי מיכה, שבאמצע עונה שאנחנו בקרשים כמו שלא היינו במשך עשור פרסם דרך עורך הדין שלו בכל אתר אפשרי בארץ שהוא מתכוון לתבוע אותנו ושכדאי שנשלם לו, הוא יכול ללכת לאלף עזאזל, שישחק פה גם 30 שנה, לא מגיע לו שירה וחלאס להיות קהל כאפות מסכן. 

לא קשור לשכב עם קטינות לא שכב עם קטינות, מרגע שבחר לכלכך עלינו בכל הארץ הוא מחוק.

אם הוא רוצה להיות לא מחוק שיתנצל, שאפילו יעשה כאילו הוא מתנצל ויוציא איזשהי הודעה שהוא לא התכוון לתבוע והכל הייתה אי הבנה, משהו, הבן אדם פשוט ניסה לעקוץ מהמועדון שלך מיליונים, הבין שלא כדאי לו והתקפל, זה אויב המועדון מבחינתי. 

כל מה שאני קורא פה, באמת, זה "בלה בלה בלה אני אוהד כפוי טובה, שם זין על שחקני בית שלי שגדלו במועדון מכביסטים מלידה שתרמו להישגים המטורפים של הקבוצה שלי רק כי אני מונע מאיזה אגו לא ברור".

מצטער, רק ככה זה נשמע. 

הוא תבע אותך אישית? דרס לך את החתולה? אפילו את המועדון שלך הוא לא תבע בסוף. 

קהל כאפות מסכן עאלק... באמת זה כבר שובר שיאים של גועל. 

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

החלטה רעה.

מי היה שורק בוז לטיבי ושכטר?? למיכה גם כנראה שלא (אולי ממש ממש מעט).

עוד הוכחה שההנהלה הנוכחית לא מוצלחת

בטוח שאף אוהד מכבי לא ישרוק בוז לשכטר ולטיבי

אבל אני יכול להעיד על עצמי שאני אשרוק בוז על כל נגיעה של מיכה בכדור

לפני6 שעות , Krishi said:

כל מה שאני קורא פה, באמת, זה "בלה בלה בלה אני אוהד כפוי טובה, שם זין על שחקני בית שלי שגדלו במועדון מכביסטים מלידה שתרמו להישגים המטורפים של הקבוצה שלי רק כי אני מונע מאיזה אגו לא ברור".

מצטער, רק ככה זה נשמע. 

הוא תבע אותך אישית? דרס לך את החתולה? אפילו את המועדון שלך הוא לא תבע בסוף. 

קהל כאפות מסכן עאלק... באמת זה כבר שובר שיאים של גועל. 

חחחח אני כפוי טובה כי אני לא רוצה לעודד שחקן שניסה לתבוע את הקבוצה שלי..

you can't make this shit up..

תראה בעיניי מי שתרם יותר מכולם להצלחה המטורפת זה מי ששם מאות מיליונים כדי שזה יקרה מכספו האישי בלי שום תמורה אמיתית, הרבה יותר ממי שקיבל על זה מיליונים.

אתה כמו בחורה שזרקו אותה והיא מתחננת לתשומת לב מהאקס, לדור מיכה לא אכפת ממכבי, הוא ניסה לתבוע כדי להרוויח עוד כמה מיליונים על הגב שלה אחרי שמכבי עשתה אותו מיליונר, בא לך להתעורר על עצמך ולהבין שאנחנו בעולם האמיתי ולא באיזה פנטזיה שמתרחשת לך בראש?

Just now, nirnir20 said:

תראה בעיניי מי שתרם יותר מכולם להצלחה המטורפת זה מי ששם מאות מיליונים כדי שזה יקרה מכספו האישי בלי שום תמורה אמיתית, הרבה יותר ממי שקיבל על זה מיליונים.

אתה כמו בחורה שזרקו אותה והיא מתחננת לצומת לב מהאקס, לדור מיכה לא אכפת ממכבי, הוא ניסה לתבוע כדי להרוויח עוד כמה מיליונים על הגב שלה אחרי שמכבי עשתה אותו מיליונר, בא לך להתעורר על עצמך ולהבין שאנחנו בעולם האמיתי ולא באיזה פנטזיה שמתרחשת לך בראש?

למה תשרוק בוז למיכה על כל נגיעה בכדור?

27 דקות לפני, nirnir20 said:

אתה כמו בחורה שזרקו אותה והיא מתחננת לצומת לב מהאקס, לדור מיכה לא אכפת ממכבי, הוא ניסה לתבוע כדי להרוויח עוד כמה מיליונים על הגב שלה אחרי שמכבי עשתה אותו מיליונר, בא לך להתעורר על עצמך ולהבין שאנחנו בעולם האמיתי ולא באיזה פנטזיה שמתרחשת לך בראש?

אני כמו אוהד שמעריך ומוקיר שחקנים שגדלו במועדון מילדות ושיחקו בו 20 שנה, שחקנים שאוהבים את המועדון, שקיוו לחזור אליו עד השניה האחרונה לפני החתימה בב"ש, ושתרמו רבות להצלחתו גם אם זה היה תמורת שכר (כי מי לעזאזל מוכן לעבוד בחינם?).

זה מי שאני.

אתה מוזמן לשכוח את כל זה ולהתנהג כמו שגולדהאר היה רוצה שתתנהג בסיטואציה ההזויה הזאת שהוא יצר. 

"לדור מיכה לא אכפת ממכבי" חחח וואו כמה שאין לך מושג.... זאת בהחלט השטות הכי גדולה שקראתי בהקשר של דור מיכה פה ואמרו עליו דברים די קשים.

32 דקות לפני, The yellow Toms said:

בטוח שאף אוהד מכבי לא ישרוק בוז לשכטר ולטיבי

אבל אני יכול להעיד על עצמי שאני אשרוק בוז על כל נגיעה של מיכה בכדור

תזהר ממני אני אפעל באמצעים לא קונבציונאליים

מסכן דור, לא רק שקיבל חרא לפנים מהמועדון שגדל בו, עכשיו גם האוהדים שכל כך אהב והם אהבו אותו, הפכו אותו לאויב שצריך לשרוק לו בוז. 

16 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

מסכן דור, לא רק שקיבל חרא לפנים מהמועדון שגדל בו, עכשיו גם האוהדים שכל כך אהב והם אהבו אותו, הפכו אותו לאויב שצריך לשרוק לו בוז. 

אשכרה, מגעיל ועצוב לראות בו זמנית.

3 דקות לפני, matis said:

לא נותנים במדינה הזאת לזיין ילדות בנות 15 בלי השלכות, לאן הגענו 

כן באמת בעיה שבנות 15 משקרות לשחקנים שהן בגירות ובגללן הם נאלצים לעבור חקירות משטרה והשפלה ציבורית. 

מילא זה אבל גם האוהדים כפויי הטובה של המועדון בו השחקן שיחק משתפים פעולה עם הטמטום הזה

זה עדיין לא ברור שהוא הפך לאויב מבחינתי ברגע שבחר ללכת לעיתונות עם עורך הדין שלו, שלכלך על מכבי ואיים עליה בתביעה? 

רק אחרי שהבין שאין לו סיכוי הוא התקפל.

עד אותו מעשה מטונף ומלוכלך של חזיר תאב בצע לא הייתה לי שום בעיה עם מיכה, להפך, אהבתי אותו גם אחרי שהועף מפה, כי ידע לסתום את הפה וסה"כ היה נראה שהוא מכבד את המועדון שעשה אותו מיליונר, הזוי בעיניי שאתם יכולים לעצום ככה את העיניים. 

אהוב לבכם אגב לא מצא הזדמנות להתנצל על אותו איום בתביעה, פוסט באינסטגרם לא השקיע בכם אפילו. 

אני אישית לא אקלל אותו, אבל בטח לא אבזבז אנרגיות על לעודד אותו אחרי שלפני כמה חודשים ניסה לתבוע את המועדון. 

בושה שאין טקס לשכטר ובמיוחד לטיבי. על הזין הנושא עם מיכה, מה טיבי ושכטר אשמים. שכטר דיבר רק דברים טוובים לפני ואחרי שעזב באופן יוצא דופן וטיבי נתן כל כך הרבה למועדון, וואלה מגיע להם כבוד. הפכנו ממועדון גדול שיודע לתת כבוד לשחקנים שעוזבים לעוד מועדון שלא מכבד כמו האלה מהצפון. עוד חלק בדרך למטה.

בנושא מיכה אני יכול להבין את המועדון וגם את מיכה שהמעדון זרק אותו תכלס. ואני לעולם לא אשרוק בוז למכביסט אבל אם לומר תאמת אחרי ששיחק נגדנו בטרנר ו"נפצע", מחאנו לו כפיים ועודדנו אותו והבנאדם פשוט יצא מהמגרש בלי להתייחס אלינו כמו ילד זין. פגוע מהמועדון או לא, קצת כבוד לקהל שמוחא לך כפיים. 

מילא לא רוצים טקס למיכה, מה שכטר וטיבי אשמים? חובה לערוך להם טקס, לקחו פה תארים היו חלק מאיתנו.

מקווה שלפני המשחק נוכיר להם תודה כאוהדים.

לא מבין מה ציפיתם, המצב מול מיכה רגיש ודי ברור שאי אפשר לעשות לו טקס. לעשות לטיבי ושכטר טקס זה מביך אפילו יותר כשמיכה על הדשא לידם. מה לעשות. 

מקווה שיקראו להם בחימום לקבל כפיים, זה מספיק בשביל שידעו שאוהבים אותם.

פשוט מאוד, מי שחושב שצריך היה לעשות טקס שיעודד את השחקנים שמחוץ למועדון.

אחלה מיכה, אחלה נימני ואחלה לא יודע מי, בסופו של דבר בגלל מעשה של הטמבל הזה והאנס מהכרמל אנחנו נמצאים עמוק בחרא.

כן יהיה טקס לא יהיה טקס לא מעניין, מי שרוצה שיקרא בשמו של טיבי, שכטר ושל מיכה(אם כי אם יהיה עידוד לטמבל הזה אני בהחלט אבין שאיבדנו את דרכינו).