Jump to content

טקס לפני בש?

דרור שווץ

Recommended Posts

1 hour ago, Replay said:

העין יפה היא לא הטקס, אלא זה שהם לא פה

הזיה, לא ברור המהלך הזה. כולה להגיד תודה ולהביא איזה פרחים מה הבעיה עם זה, זין על מי שישרוק בוז. המועדון היה צריך להתעלם מזה. 

8 דקות לפני, Krishi said:

הזיה, לא ברור המהלך הזה. כולה להגיד תודה ולהביא איזה פרחים מה הבעיה עם זה, זין על מי שישרוק בוז. המועדון היה צריך להתעלם מזה. 

למי הם חושבים שישרקו בוז למיכה, שכטר? זה רק גורם לזה שישרקו בוז אבל לכיוון אחר, הרי בכל מקרה ישירו למיכה אז מה הקטע הם נראה לי מפחדים לקבל בוז מהקהל כי זה מה שיקרה בסוף עם הניתוק הזה.

הם פשוט לא ידעו מה לעשות עם מיכה. הרי ברור שזה לא בגלל הקהל. זה מתווסף לאוסף התירוצים המרשים של מכבי בחודשים האחרונים.

למה אין מאמן? כי יש קורונה (במקביל זרים נכנסו לארץ)

למה אין רכש? כי מבצע שומרי החומות יצר פחד אצל הזרים (בינתיים חלק מקבוצות הליגה מנחיתים זרים איכותיים)

למה פטריק ויצחקי? כי רוצים לתת הזדמנות למי שמכיר את המערכת מבפנים (אה וכי זה זול יותר מלהביא אנשי מקצוע איכותיים אבל את זה לא יגידו מן הסתם)

למה גולדהאר מתראיין בקיץ ומבטיח שמכבי תיראה קבוצה טובה ושהוא עדיין שם (כי הם רוצים למכור מנויים)

שאתה לא מקצועי אתה מחפש תירוצים ומניפולציות.

ותירוצים ומניפולציות יש בשפע. 

הם לא רצו לערוך טקס למיכה ובגלל זה גם שכטר וטיבי "נענשו"

הם פשוט ידעו שזה ייראה לא טוב שיעשו רק לשכטר ומיכה

זה שאומרים שימצאו את הזמן זה בלבול מוח אחד גדול

בדיוק מסוג ההחלטות של ההנהלה הדוחה והחדשה שלנו שהובילה אותנו לאן שהיא הובילה אותנו. 

הפכנו קבוצה דוחה

אולי באמת חלאס עם הטקסים האלה?

ולמה לעזאזל לשיר למיכה אחרי שלכלך עלינו בכל אתר אפשרי ואשכרה ניסה לתבוע את המועדון? קהל נורמלי היה זורק עליו מטבעות של 10 אג כל המשחק וגומר אותו בקללות.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

אולי באמת חלאס עם הטקסים האלה?

ולמה לעזאזל לשיר למיכה אחרי שלכלך עלינו בכל אתר אפשרי ואשכרה ניסה לתבוע את המועדון? קהל נורמלי היה זורק עליו מטבעות של 10 אג כל המשחק וגומר אותו בקללות.

איפה בדיוק מיכה לכלך עלינו בכל אתר אפשרי? ציוץ אחד לא שמעתי ממנו. 

קהל נורמלי מוחא לו כפיים ומוקיר לו תודה 

כל החלטה שיקבלו בנושא תהיה הכי גרועה שיכולה להיות. לא היה קורה שום דבר אם היו עושים למיכה טקס ושמים את הסיפור מאחורינו, זה מוציא את ההנהלה לא טוב.

כל עניין הטסקסים האלה זה מטופש וקורה רק בארץ

טקסים שיעשו להם אחרי שיפרשו לא עכשיו

במקום להתעסק במי להביא החלון ואיזה מנהל מקצועי צריך להחליף את יצחקי מתעסקים לי בכן טקס לא טקס

1 hour ago, Adir12 said:

הם לא רצו לערוך טקס למיכה ובגלל זה גם שכטר וטיבי "נענשו"

הם פשוט ידעו שזה ייראה לא טוב שיעשו רק לשכטר ומיכה

זה שאומרים שימצאו את הזמן זה בלבול מוח אחד גדול

או שמחכים שאחד מהם יעזוב

4 דקות לפני, הנדון said:

כל החלטה שיקבלו בנושא תהיה הכי גרועה שיכולה להיות. לא היה קורה שום דבר אם היו עושים למיכה טקס ושמים את הסיפור מאחורינו, זה מוציא את ההנהלה לא טוב.

בדיוק, גם אם היו עושים טקס לשלושתם עדיין הקהל או חלק ממנו היה שורק בוז למועדון על כל הסיפור עם מיכה ואולי על הטעות המקצועית שלא השאירו את שכטר וטיבי

בראיה קרה ומחושבת אני חושב שהמועדון צריך להיות כאן "המבוגר האחראי" ולעשות טקס לשלושתם, גם במחיר של בוז אם יהיה כזה, ובכך לסגור את הפרשה בצורה יפה של הנה עשינו להם ולדור טקס, אנחנו לא שומרים טינה לדור גם אם קרה מה שקרה

אנשים פה מייחסים למילה "טקס" כאילו מדובר במינימום הדלקת משואות בהר הרצל.

בסך הכל להגיד תודה, לתת איזה זר פרחים או חולצה ממוסגרת ולהמשיך הלאה, כל הסיפור לא יקח יותר מדקה-שתיים.

באמת חבל שהמועדון שלנו לא מסוגל לעשות לפחות את הדבר המינימלי הזה, וכן, כולל לדור מיכה. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אנשים פה מייחסים למילה "טקס" כאילו מדובר במינימום הדלקת משואות בהר הרצל.

בסך הכל להגיד תודה, לתת איזה זר פרחים או חולצה ממוסגרת ולהמשיך הלאה, כל הסיפור לא יקח יותר מדקה-שתיים.

באמת חבל שהמועדון שלנו לא מסוגל לעשות לפחות את הדבר המינימלי הזה, וכן, כולל לדור מיכה. 

מעניין אותי אם הוא היה תובע אותך אישית האם היית חושב שהוא צריך לקבל הערכה כי כל הסיפור לא יקח יותר מדקה שתיים

הוא החליט ללכת לבית משפט ובכך לא מגיע לו טקס ולא הדלקת משואה באופן הכי ברור שיש . 

2 דקות לפני, Liran Antebi said:

מעניין אותי אם הוא היה תובע אותך אישית האם היית חושב שהוא צריך לקבל הערכה כי כל הסיפור לא יקח יותר מדקה שתיים

הוא החליט ללכת לבית משפט ובכך לא מגיע לו טקס ולא הדלקת משואה באופן הכי ברור שיש . 

הוא לא הלך בסוף לבית משפט אבל, זה רק פורסם בתקשורת שיש כוונה. לא שאני לא חושב שיש צדק בטענות שלו, אבל בשורה התחתונה לא היה אפילו הכנה לכתב תביעה, ובכל מקרה הוא עדיין שיחק במועדון מילדות, עדיין עזר לנו להגיע לשיאים מטורפים בעשור האחרון. אז כן, שום סכסוך כספי לא אמור למנוע מלעשות לו טקס קטן שנועד בעיקר לשחקן ולאוהדים.

אותי יותר מעניין איך אוהדים יכולים להיות כאלה סטייקים כפויי טובה וחסרי רגשות שמתעלמים לגמרי מאחד המכביסטים הגדולים שגדלו אצלנו שהביא לנו כל כך הרבה רגעי אושר ושמחה גם אם לדעתם עשה טעות כששכב עם הקטינה, זאת לא סיבה למחוק אותו לגמרי ולהתעלם מכל התרומה שלו להישגים שלנו. מעניין אם היו קוראים לו נמני אנשים גם היו מגיבים ככה (והוא אשכרה כן תבע את המועדון)

14 דקות לפני, Krishi said:

הוא לא הלך בסוף לבית משפט אבל, זה רק פורסם בתקשורת שיש כוונה. לא שאני לא חושב שיש צדק בטענות שלו, אבל בשורה התחתונה לא היה אפילו הכנה לכתב תביעה, ובכל מקרה הוא עדיין שיחק במועדון מילדות, עדיין עזר לנו להגיע לשיאים מטורפים בעשור האחרון. אז כן, שום סכסוך כספי לא אמור למנוע מלעשות לו טקס קטן שנועד בעיקר לשחקן ולאוהדים.

אותי יותר מעניין איך אוהדים יכולים להיות כאלה סטייקים כפויי טובה וחסרי רגשות שמתעלמים לגמרי מאחד המכביסטים הגדולים שגדלו אצלנו שהביא לנו כל כך הרבה רגעי אושר ושמחה גם אם לדעתם עשה טעות כששכב עם הקטינה, זאת לא סיבה למחוק אותו לגמרי ולהתעלם מכל התרומה שלו להישגים שלנו. מעניין אם היו קוראים לו נמני אנשים גם היו מגיבים ככה (והוא אשכרה כן תבע את המועדון)

קודם כל, בלי להתייחס לזה שמיכה זה לא נמני, לא בתרומה המקצועית ובטח לא במסביב, גם נמני לדעתי לא צריך להיות במעמד של קדוש אחרי שעשה כל מה שהוא יכול בערך כדי לא להיות כזה לאחר שפרש.

לגבי מיכה, שבאמצע עונה שאנחנו בקרשים כמו שלא היינו במשך עשור פרסם דרך עורך הדין שלו בכל אתר אפשרי בארץ שהוא מתכוון לתבוע אותנו ושכדאי שנשלם לו, הוא יכול ללכת לאלף עזאזל, שישחק פה גם 30 שנה, לא מגיע לו שירה וחלאס להיות קהל כאפות מסכן. 

לא קשור לשכב עם קטינות לא שכב עם קטינות, מרגע שבחר לכלכך עלינו בכל הארץ הוא מחוק.

אם הוא רוצה להיות לא מחוק שיתנצל, שאפילו יעשה כאילו הוא מתנצל ויוציא איזשהי הודעה שהוא לא התכוון לתבוע והכל הייתה אי הבנה, משהו, הבן אדם פשוט ניסה לעקוץ מהמועדון שלך מיליונים, הבין שלא כדאי לו והתקפל, זה אויב המועדון מבחינתי. 

בדרך כלל עושים טקס לכאלה שעזבו ולא חוזרים. אולי לא רוצים לסגור את הדלת...

סתם. ברצינות - לא נכנס ללמה עושים טקסים ואם זה הגיוני או דבילי. בפועל עושים טקס לכל אחד שתרם תרומה משמעותית ועזב. ברור לי למה מתחמקים. ונגיד ששכטר הוא שכיר חרב. טיבי ומיכה לא יקבלו התיחסות והוקרה. מבאס מאוד. אבל סומך על הקהל שיראה להם אהבה לפני המשחק. כשמתחיל - שישחקו חרא ויפסידו.

46 דקות לפני, Krishi said:

מחזק את nirnir20

דרך אגב ,

אני חושב שזה מחדל שטיבי ושכטר לא מקבלים הערכה מינימלית אבל אתה יודע .. יש לנו מספיק צרות על הראש להתעסק בהם מאיזה טקס