Jump to content

טקס לפני בש?

דרור שווץ

Recommended Posts

אם לא היה תובע, ומכיוון והתנצל אפשר היה להזכיר בטקס ולהודות על השנים היפות.

זה כמו שאני מתעב כיום את אבי נמני כפרשן אבל שמחתי לעודד אותו בטקס על השנים היפות.

אבל מכיוון והעיז לתבוע (ההתקפלות לא רלוונטית) אז שיאכל את הדייסה שבישל.

שיתייצב במעמד הטקס ויצפה איך טיבי ושכטר זוכים לכבוד.

ואם ישירו לו- אז אשמח גם שיישמע חזק את הבוז כלפיו.

ואם שכטר יעשה מחווה זו בעיה שלו.

למכבי מבחינתה צריכה להיות אמירה וזה מה שחשוב.

לפני1 שעה , Hararihr said:

אנשים פה אומרים איך לעשות לו טקס אם הוא תבע את המועדון.

להזכיר לכם השחקן הכי גדול שגדל ושיחק במכבי תבע את המועדון מיד אחרי שהמועדון זרק אותו בבושת פנים. לשחקן הזה קוראים אבי נמני.

זה לא מנע מאיתנו ללבוש חולצות שחורות ולתת לו כבוד ענק עד היום, ראו את המשחק בונה שעברה נגד אשדוד עם הרטרו והטקס המרגש לשחקני עונת 91/92, בראשם אבי נמני שקיבל כבוד מלכים מהקהל שלנו.

כמובן שאני לא משווה בין השחקנים ובין סיבת הזריקה.

יחד עם זאת, דור מיכה זכאי לטקס ובינינו? על הפרשי שכר בעונה הקודמת שבה היה תחת חוזה במכבי, מגיע לו כל שקל.

דור מיכה זה אחד מאיתנו, דור מיכה זה מכביסט ענק מבטן ומלידה ודור מיכה זו הנשמה הכי גדולה שמסמלת את העשור האחרון ותחיית המכביזם שאנחנו חווים.

בחיים לא אקלל את דור, בחיים. כל עוד הוא יכבד אותנו ולא יחגוג בהתרסה כמו האפס הבוגד השני, אין שום סיבה לקלל אותו.

יש לי חולצה של דור ולמשחק נגד ב״ש אגיע איתה למשחק. 

דור מיכה היה חייב לחזור לכאן בקיץ אחרי גלות של שנה, די הבנאדם קיבל את העונש שלו, השם שלו הוכתם, עזב את הארץ, התנצל. מה עוד אפשר לבקש?

אז דור בחיים לא יחזור למכבי כל עוד מיץ׳ בעלים, לפחות בואו ולא נשכח מה הוא נתן לנו וכמה הוא אחד משלנו, גם אם טעה.

אם התקשורת מלבינה ככה את הבוגד השני והפכה אותו לכוכב, לפחות מהצד שלנו הקהל, ניתן לסלוח לדור ולהראות לו שאנחנו זוכרים לו את מה שעשה עבורנו.

מחכה לשירה האדירה משער 11 ״…שבווווווווו דור מיכה עולה, יאללה דור מיכה אואואואווווו״.

++++++++++++++++++++++++++++++

לפני2 שעות , Hararihr said:

אנשים פה אומרים איך לעשות לו טקס אם הוא תבע את המועדון.

להזכיר לכם השחקן הכי גדול שגדל ושיחק במכבי תבע את המועדון מיד אחרי שהמועדון זרק אותו בבושת פנים. לשחקן הזה קוראים אבי נמני.

זה לא מנע מאיתנו ללבוש חולצות שחורות ולתת לו כבוד ענק עד היום, ראו את המשחק בונה שעברה נגד אשדוד עם הרטרו והטקס המרגש לשחקני עונת 91/92, בראשם אבי נמני שקיבל כבוד מלכים מהקהל שלנו.

כמובן שאני לא משווה בין השחקנים ובין סיבת הזריקה.

יחד עם זאת, דור מיכה זכאי לטקס ובינינו? על הפרשי שכר בעונה הקודמת שבה היה תחת חוזה במכבי, מגיע לו כל שקל.

דור מיכה זה אחד מאיתנו, דור מיכה זה מכביסט ענק מבטן ומלידה ודור מיכה זו הנשמה הכי גדולה שמסמלת את העשור האחרון ותחיית המכביזם שאנחנו חווים.

בחיים לא אקלל את דור, בחיים. כל עוד הוא יכבד אותנו ולא יחגוג בהתרסה כמו האפס הבוגד השני, אין שום סיבה לקלל אותו.

יש לי חולצה של דור ולמשחק נגד ב״ש אגיע איתה למשחק. 

דור מיכה היה חייב לחזור לכאן בקיץ אחרי גלות של שנה, די הבנאדם קיבל את העונש שלו, השם שלו הוכתם, עזב את הארץ, התנצל. מה עוד אפשר לבקש?

אז דור בחיים לא יחזור למכבי כל עוד מיץ׳ בעלים, לפחות בואו ולא נשכח מה הוא נתן לנו וכמה הוא אחד משלנו, גם אם טעה.

אם התקשורת מלבינה ככה את הבוגד השני והפכה אותו לכוכב, לפחות מהצד שלנו הקהל, ניתן לסלוח לדור ולהראות לו שאנחנו זוכרים לו את מה שעשה עבורנו.

מחכה לשירה האדירה משער 11 ״…שבווווווווו דור מיכה עולה, יאללה דור מיכה אואואואווווו״.

אני לא שר לנמני

מאז שהוא פרש הוא לא מראה סימפטיה מיוחדת כלפינו.

יש שחקני עבר אחרים שאתה רואה אתם מזוהים איתנו.

לדור הייתי בוודאות שר עד התביעה נגד מכבי

לא יודע מה יהיה בשבת הבאה אבל אני יודע כמה דור אוהב את מכבי ואני כנראה אחליט באותו רגע

ואני בטוח שכמוני יש עוד אוהדים ככה

מצחיק אותי שאנשים פה התאבלו על מה שעשו למיכה ואצילי, ועכשיו פתאום הם פדופילים ואויבי שער 11. 

אצילי ניחא, הבן זונה שר עלינו ונכנס בשחקנים שלנו כאילו הוא מינימום אבוקסיס. 

אבל דור מיכה?! אתם אמיתיים? יקיר האוהדים וצהוב בדם שלו. הוא קורבן להתנהלות בזויה שהמועדון משלם עליה עד היום. אם הוא יתנהג כמו אצילי? תתהפכו עליו. אבל על מה ולמה מגיע לו הודעות של ״לא מגיע לו טקס״? 

לפני4 שעות , ביג ליבובסקי said:

מצחיק אותי שאנשים פה התאבלו על מה שעשו למיכה ואצילי, ועכשיו פתאום הם פדופילים ואויבי שער 11. 

אצילי ניחא, הבן זונה שר עלינו ונכנס בשחקנים שלנו כאילו הוא מינימום אבוקסיס. 

אבל דור מיכה?! אתם אמיתיים? יקיר האוהדים וצהוב בדם שלו. הוא קורבן להתנהלות בזויה שהמועדון משלם עליה עד היום. אם הוא יתנהג כמו אצילי? תתהפכו עליו. אבל על מה ולמה מגיע לו הודעות של ״לא מגיע לו טקס״? 

רציני? לשיר יותר גרוע מלתבוע את הקבוצה?

אצילי פשוט הפך להיות גם יריב ספורטיבי אז אתם מדברים מהפוזיציה הזאת (וזה בסדר אגב, אבל קצת מודעות). מה עוד מיכה צריך לעשות כדי שתייחסו לו קצת אחריות על המעשים שלו?

15 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אצילי פשוט הפך להיות גם יריב ספורטיבי אז אתם מדברים מהפוזיציה הזאת (וזה בסדר אגב, אבל קצת מודעות). מה עוד מיכה צריך לעשות כדי שתייחסו לו קצת אחריות על המעשים שלו?

מיכה לא תבע את מכבי.

לפני6 שעות , המכביסטית15 said:

איזה אחריות? עניינים של משכורות בין עובד למעביד לא מעניין אותנו. 

מיכה נזרק מהמועדון כמו כלב על על בסיס כלום ושום דבר בערך. מחקו אותו והתעלמו ממנו כאילו היה אויב המדינה מס' 1. לא קילל אותנו, לא שר נגדנו, עד השניה האחרונה לפני שחתם בב"ש עוד קיווה לחזור לקבוצה. הבן אדם וכל משפחתו מכביסטים מלידה, הוא עצמו במכבי מילדות, הביא לנו כל כך הרבה רגעי עושר, בין האחראים הראשיים לאחד העשורים הטובים ביותר שלנו בהיסטוריה, כמה סטייקים מסריחים וכפויי טובה צריך להיות כדי לצאת נגדו בסיטואציה שקרתה? מילא המועדון שממלא את הוראות הבעלים שלו (שלדעתי עשה טעות חמורה במקרה הזה), אבל אנחנו האוהדים? רק כבוד הוא צריך לקבל מאיתנו. הייתי עושה לו עוד 10 טקסים ומוחא לו כפיים בכל פעם שהיה פוגש אותנו. 

מעניין אם כל היוזרים פה שבוכים על זה שהוא הגיש תביעה נגד מכבי היו מוותרים כל כך מהר אם המעסיק שלהם לא היה משלם להם את כל סכום הכסף שמגיע להם.

גם בכדורגל זה לא שונה וצריך לכבד הסכמים וחוזים.

מגיע לדור טקס ואני מקווה שגם אם ההנהלה המנותקת שלנו תחליט לא להזכיר אותו בטקס אז הקהל יראה להם שהם לא שוכחים כל כך מהר סמלים 

36 דקות לפני, guyMTA said:

מעניין אם כל היוזרים פה שבוכים על זה שהוא הגיש תביעה נגד מכבי היו מוותרים כל כך מהר אם המעסיק שלהם לא היה משלם להם את כל סכום הכסף שמגיע להם.

אם הייתי מקבל את הסכומים שקיבל מיכה לאורך השנים במכבי, עבדתי במקום שהכי רציתי להיות בו, היה בית בשבילי וגידל אותי מגיל קטן ועשה אותי מה שאני, סיכוי מאוד גדול שהייתי מוותר ל"מעסיק" שלי.

אי אפשר מצד שני לנגן על המושג "סמל" ואז לחפש נקמה בדמות תביעה.

ואני מאלה שלא ממש מצדד במיטש בהחלטה שלו אבל מקבל אותה.

לא חושב שצריך לקלל את מיכה, אפילו אמחא לו כפיים אם יהיה טקס, אבל בכנות שזה מרטיט לי את אשך שמאל.

לפני3 שעות , המכביסטית15 said:

אצילי ממש לא יריב ספורטיבי. יריב ספורטיבי זה נאווקמה, שרי. אצילי עשה קצת דברים מעבר ללשיר וכל משחק הוא צריך לקבל נגדנו עשר צהובים.

לפני3 שעות , המכביסטית15 said:

הוא הגיש תביעה. התקפל בסוף או לא זה כבר לא מעניין, עצם המוכנות לעשות את זה אומרת הכל. 

סתם למען הדיוק, מיכה לא הגיש תביעה. היה דיבור על זה בתקשורת שהוא רוצה/מתכוון/מתעתד להגיש תביעה, בפועל לא הוגשה שום תביעה מצידו.

אם הוא היה מגיש תביעה אז אוקיי זה היה משהו אחר, אבל בתכלס? אמרו שהוא רוצה, בפועל לא קרה כלום.

לא כל כך יפריע אם יעשו למיכה טקס, אני אפילו נוטה למחשבה שכן צריך לעשות לו.

לגבי טיבי ושכטר, כמובן שחייבים.

באופן כללי, מאחל להם לקחת אליפות השנה

20 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא כל כך יפריע אם יעשו למיכה טקס, אני אפילו נוטה למחשבה שכן צריך לעשות לו.

לגבי טיבי ושכטר, כמובן שחייבים.

באופן כללי, מאחל להם לקחת אליפות השנה

מגיע להם טקס אבל מצד שני יהיה עצוב לראות טקס כזה,כאילו אנחנו כבר אחרי השיא שלנו מועדון אפור

שעושה כבוד לשחקנים שמובילים קבוצה במקום הראשון עכשיו בליגה

רק יראה כמה אנחנו זבל עוד יותר 

הג'נטלמנים שלנו לא נחים וממשיכים להיות קוקסינלים חלשי אופי בלי עמוד שדרה. על הזין טקס, שום טקס לא מגיע להם, את התהילה שלהם הם קיבלו כשחקני מכבי ומהרגע שהם לא פה הם לא מעניינים, הם ביצים.

שורה תחתונה, התובע שסרח חיפש לתבוע את מכבי. הגיש תביעה או לא הגיש, עצם המחשבה והיציאה לתקשורת בשביל כמה שקלים אחרי 20 שנה במועדון, אצלי הוא שרוף ורק קללות הוא יקבל ממני.

לעלות לדשא באטרף ולשרוף אותם חיים, בלי הסחות דעת ובלי תמונות ממוסגרות.

29 דקות לפני, BRoi said:

מגיע להם טקס אבל מצד שני יהיה עצוב לראות טקס כזה,כאילו אנחנו כבר אחרי השיא שלנו מועדון אפור

שעושה כבוד לשחקנים שמובילים קבוצה במקום הראשון עכשיו בליגה

רק יראה כמה אנחנו זבל עוד יותר 

לא צריך או כן צריך טקס כדי להבין שהמצב הוא פחות או יותר כזה

טקסים צריך לעשות רק לשחקנים שפורשים, אנחנו לא בקולחוז' סובייטי בשנות העשרים ולא צריכים להדגיש כל הזמן את "האחווה החברתית". לא אכעס אם יתנו לשחקנים הנ"ל איזה זר פרחים וכמה מחיאות כפיים, אבל סתם מיותר בעיניי..

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבין מאיפה זה בא ומצד שני קשה לי להאמין שהיו שורקים בוז לשכטר וטיבי.

לא היו שורקים. ( אולי לשכטר בקטנה ) 

אולי לא רצו לעשות גם למיכה ואז היה בלאגן.