Jump to content

פרסום שדור פרץ יעזוב את ונציה.

avi.br

Recommended Posts

אומנם רק דיווח עיתונאי ומהניסיון איתם בארץ ובעולם מתוך 100 אחוזים אולי ב-  2 אחוז הם פוגעים. אבל גם תקווה וגם זה שאבי נימני טס במיוחד שבוע שעבר לאיטליה ( הסוכן שלו ) מאמן מכבי החדש קרסטאיץ׳ התחיל ממש במקביל לעקוב אחרי דור באינסטגרם … סתם זורק פה משהו שהוא יותר משאלת לב מאשר משהו מבוסס. הלוואי שהוא יחזור , אין ספק שהחסרון שלו הרבה יותר משמעותי מכל עזיבה אחרת שהיתה

לא יודע אם נכון או לא, אבל 306 דקות מתחילת העונה אני מתאר לעצמי שזה לא מה שהוא ציפה שיקרה.

רק 9 הופעות מתוך 23 משחקים של הקבוצה, וברוב ה-9 הופעות האלה נכנס כמחליף ל-10 דקות/20 דקות

אני בספק אם משהו מכל הדיווחים האלה נכון. זה לא באופי של דור לוותר ככה ולדעתי הוא יסיים שם את העונה כמו גדול. אלא אם הקבוצה עצמה תרצה למכור אותו שזה סיפור אחר. 

לפני1 שעה , Omer said:

שחקן שובר שוויון. אם הוא חוזר זה למצב שבו אין שוויון, אז אין מה לשבור - אבל הוא יכול להיות שחקן משווה.

לא מספיק כדי להשוות

בשבילנו הלוואי ויחזור.

בשבילו אני מאחל שיקח את הזמן, הליגה האיטלקית מקום קשוח מאוד, שיחפש קבוצה באוסטריה \ הולנד \ שוויץ, הוא יצליח.

22 דקות לפני, Sawyer said:

יענקל'ה הציע לו חצי מליון לעונה, נקווה שזה יעשה לפחות בלאגן בקבוצה של למה רק לו מוצעים סכומים כאלו

אמיתי?

איבדנו יותר מדי נכסים אסטרטגים בשנים האחרונות.

אני מצפה ממיטש להפעיל את ארנקו ולהחזיר אותו למכבי במידה והוא ירצה לחזור לישראח.