Jump to content

רשמים מהניצחון על מפ"ת במושבה | 2-1, 3 נקודות עם הפנים לחיפה

Sawyer

Recommended Posts

לא יודע למה אתם חושבים שיצחקי הבא בתור ללכת

נראה לי אתם צריכים להתרגל שהוא כאן לשנים הקרובות ואם מיטש סומך עליו אז אני בסדר עם זה

כמו שאחד מהפורום פה כתב, השם של מלאדן לא עלה בתקשורת עד שזה הפך לרשמי. כמו שאנחנו מכירים את מיטש הוא די מרוצה מזה ומראה שהוא יכול לסמוך על הצוות הניהולי שהוא מינה

כדאי מאוד לשחקנים שכל הטינופים האלה שרז אמיר מספר לא נכונים כי לשלוח עוד מאמן הביתה כבר לא יתקבל בברכה ע״י הקהל. 

מהסבוטאז׳ שהם עשו לפטריק על הגב שלנו הם יצאו בשקט אבל אם זה יקרה פעם נוספת זה כבר לא מתקבל על הדעת ומקווה שיצחקי יתחיל להעיף את הראשים של האחראים לזה (בטח שכמו שאני מתאר לעצמי מי המדליפים הם מציגים יכולות זוועתית מתחילת העונה).

ואם יצחקי לא מסוגל להשליט סדר בחדר ההלבשה ולהשתלט על השחקנים אז כדאי שישים גם הוא את המפתחות

לפני8 שעות , דקסטר said:

בחוץ לא צריך - ביציע לא צריך אז מלא נגידדדד במחצית אם עומדים שם סתם אנשים (גם גועל נפש כן?) אבל שעה לפני המשחק שסה"כ עוברים בלובי הזה בין הכניסה למדרגות של היציע לתפוס אנשים וישר לתת דוח? כמה שרמוטות אפשר להיות?

רק אתקן - מהרגע שנכנסים לאצטדיון חובה לשים מסכה לפי החוק גם בלובי וגם ביציע עצמו. שום דבר בחוק הזה לא השתנה. 

לגבי המשחק, נחמד היה לראות את השינויים שמלאדן עשה שהוסיפו לנו יותר מהירות בהתקפה, גם ראו בפעולות של השחקנים שהם מחפשים לרוץ מהר למעלה. חבל ש-א. דווקא לשחקנים המהירים שלנו הם לא בעלי הכישרון הכי טוב ו-ב. שזה הספיק להם משום מה רק לאיזה 20 דקות במחצית הראשונה ועוד משוה דומה לזה במחצית השניה.

משחק שהיה אמור להיגמר ב5-0 קל הסתבך עם 2-1 קשה. 

וכמובן איך לא חייבים לחטוף את הגול התורן. על החורים האלה בהגנה נענשנו רק פעם אחת נגד פ"ת, זה פחות יעבוד מול חיפה. אבל אם לשם שינוי נבקיע יותר ממה שנספוג זה בסדר מצדי. 

לגבי השופט שיגע אותי איך הוא לא שלף להם איזה אלף צהובים שהגיעו להם, צהוב הזיה לגררו שבכלל בא להפריד, נתן להם פה ושם פאולים שלא היו ולא נבראו וקרן שלא הייתה ולא נבראה שפ"ת כמעט כבשו ממנה, חוץ מזה יחסית לשאר השופטים בארץ היה סביר. 

נראה שמלאדן עושה התאמות לפי היריבה נגדה הוא מתמודד, אז יהיה קשה לנחש איך יעלה מול חיפה. אתמולן זה עבד, בואו נמשיך לתת לו את הקרדיט. נוסעים למגרש הביתי השני שלנו לנגב את הרגליים על השטיחים האהובים עלינו. 

אולי פתיחת המשחק הכי טובה של מכבי מתחילת העונה, אחרי 25 דקות חזרנו לבינוניות. מחצית שנייה זה כבר שוב היה נראה כמו קבוצה שלא נהנית לשחק כדורגל.

נראה לי שזאת פעם ראשונה שמכבי הגיעה עם תכנית משחק התקפית, לפחות כזאת שברורה לעין, שבדקות הראשונות כל הזמן מכבי

דחפו כדורים לאגפים כמה שיותר מהר כדי להעמיד שני שחקנים על שחקן הגנה אחד של פ"ת (בעיקר מהצד של ג'ראלדס וחוזז).

חוזז ושמיר גם בלי קשר לשערים היו הטובים על המגרש. הופתעתי בעיקר מחוזז שבמקום להתמזמז עם הכדור, נראה היה שהוא כל הזמן מנסה ליצור משהו.

בלי קשר, הציוות של אלמוג-גררו-חוזז היה נראה לא רע בכלל. אם כבר אנחנו לא בתמונה, יכול להיות שכדאי לרוץ קצת ככה, עם לא מעט אורך רוח (בעיקר מצד הקהל) ולנסות להרוויח חזרה את שלושתם.

12 דקות לפני, Krishi said:

רק אתקן - מהרגע שנכנסים לאצטדיון חובה לשים מסכה לפי החוק גם בלובי וגם ביציע עצמו. שום דבר בחוק הזה לא השתנה. 

מאמצע נובמבר -

צטט

בשל ביטול מגבלות ההתקהלות: הוסרה החובה לעטיית מסיכות באצטדיונים

19 דקות לפני, דקסטר said:

מאמצע נובמבר -

אני זוכר שהיה סיכום כזה, אבל בפועל זה היה כפוף להחלטת קבינט הקורונה ואיזה ועדת שרים, ואני לא מצאתי בשום מקום פרסום שההחלטה הזאת עברה בסופו של דבר. 

אני שם אלפיה שהליכלוכים על המאמן זה טל בן חיים הערס-ישראלי המצוי הזה,

עוף מפה ישלשלת.

בנוגע לקהל , שאפו .

היה נראה קרנבל של החיים ביציע , בניגוד ליכולת על המגרש ובעונה הזאת בכלל.

שחקן שלהם שכב על הדשא באיזור הרחבה שלנו ובכל זאת הם לא עצרו ובעטו לשער שלנו. שניה אחרי זה יצאנו למתפרצת עם גררו נראה לי, התפללתי שנשים גול מהמצב הזה רק כדי לשמוע את הבכי האירוני שלהם שלא עצרנו.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

שחקן שלהם שכב על הדשא באיזור הרחבה שלנו ובכל זאת הם לא עצרו ובעטו לשער שלנו. שניה אחרי זה יצאנו למתפרצת עם גררו נראה לי, התפללתי שנשים גול מהמצב הזה רק כדי לשמוע את הבכי האירוני שלהם שלא עצרנו.

חחח ממש

12 דקות לפני, שמש צהובה said:

לפחות זה חזר(הקטע של ראס בן אמו אנחנו לא עוצרים כל עוד מישהו לא מת וגם זה קורה אם אנחנו רחמנים).

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

פשכצקי רושם שמכבי תועמד לדין בגין התפרעות אוהדים במשחק אתמול נגד מכבי פ״ת . 

תמה לעזאזל עכשיו רוצים מאיתנו?!

זרקו כוס קולה על הקוון. ילדים ערסים מפגרים. האנשי גדר אמרו כמה פעמים להפסיק, אבל הם שמים זין. 

52 דקות לפני, ברווז צהוב said:

אני שם אלפיה שהליכלוכים על המאמן זה טל בן חיים הערס-ישראלי המצוי הזה,

עוף מפה ישלשלת.

בנוגע לקהל , שאפו .

היה נראה קרנבל של החיים ביציע , בניגוד ליכולת על המגרש ובעונה הזאת בכלל.

מהיציע קלטתי מה הלך שם ברגע שהוא הבין שהוא לא נכנס, התווכח וסימן תנועות ליואב זיו, ואחרי זה ירד לחדר הלבשה.

היה שם מאבטח ערבי שניסה להתגרות בקהל נון סטופ, כולל תחילת מחצית שנייה שנכנסו ליציע ואמצע מחצית ראשונה(?) שהתעמתו עם האיש גדר. אבל הייתה ממש נוכחות קטנה שלהם לכן לא היה הרבה בלגאן (יחסית) אפילו לקראת סוף המשחק (פיקנטרייה) הקהל עמד על השלטי פרסום (למי יש תמונות מזה?)

7 דקות לפני, yellowcake said:

היה שם מאבטח ערבי שניסה להתגרות בקהל נון סטופ, כולל תחילת מחצית שנייה שנכנסו ליציע ואמצע מחצית ראשונה(?) שהתעמתו עם האיש גדר. אבל הייתה ממש נוכחות קטנה שלהם לכן לא היה הרבה בלגאן (יחסית) אפילו לקראת סוף המשחק (פיקנטרייה) הקהל עמד על השלטי פרסום (למי יש תמונות מזה?)

spacer.png

חחחח זה היה מטורף חצי יציע ירד למטה. 

המאבטחים התחילו להתגרות עוד לפני המשחק. חטפו כמה חפצים לפנים וברחו.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

spacer.png

חחחח זה היה מטורף חצי יציע ירד למטה. 

המאבטחים התחילו להתגרות עוד לפני המשחק. חטפו כמה חפצים לפנים וברחו.

המאבטחים הערבים למדו לבוא רעולי פנים.

היה מרגש שהבריחו אותם ורדפו אחריהם למסדרון

לפני4 שעות , itanar said:

מתי טננבוים יקבל צ'אנס? כי מי שלא הבין דניאל פרץ השנה מה שמכונה מגנט גולים.

צריך לרענן שם.

חחחחחחחח כשאין על מי ליפול לא צריך לחפש בכוח

1 hour ago, yello said:

מהיציע קלטתי מה הלך שם ברגע שהוא הבין שהוא לא נכנס, התווכח וסימן תנועות ליואב זיו, ואחרי זה ירד לחדר הלבשה.

מקווה שהוא נהפך לשרוף במכבי ויבעטו אותו ללוזונים בינואר(מעדיף שחקנים פחות טובים למרות שגם הוא לא בדיוק אימת ההגנות מאשר רעלנים בחדר ההלבשה ואני לא צוחק).

1 hour ago, LL6 said:

מסתמן שלפני שמחזקים את הקבוצה בינואר צריך לבעוט מהקבוצה מספר שחקנים שמנסים להרוס את מה שנבנה פה מחדש.

מהמר שטב"ח עומד בראש הסיפור הזה.

לפני7 שעות , itanar said:

מתי טננבוים יקבל צ'אנס? כי מי שלא הבין דניאל פרץ השנה מה שמכונה מגנט גולים.

צריך לרענן שם.

ואז תתלונן למה שחר לא מקבל דקות?

היו לא מעט דקות במחצית הראשונה שהפסקנו עם המשחק השבלוני של המסירות שוער-בלם-מגן-בלם-שוער.

זה היה חידוש מרענן, ונותר רק לקוות שנראה יותר דקות כאלה בהמשך.