Jump to content

רשמים מהניצחון על מפ"ת במושבה | 2-1, 3 נקודות עם הפנים לחיפה

Sawyer

Recommended Posts

היה סבבה. מהיר יותר ולא מתמזמז. מלאדן יעשה את מה שהוא מבין ונראה לאן זה יקח אותנו. רעשי הרקע של רז אמיר/ברק/ וואטאבר לא מעניינים. אם ניהיה טובים מספיק על הדשא, זה מה שקובע. ואם לא, מיטש יתן את המכת חשמל שלו. הכל זה קנדה, תמיד היה ויהיה. 

רז הקיר זה עוד עיתונאי שמחפש רק צהוב, לא מאמין לאף חירטוט שלו

דיבורים של שחקנים על קשיי שפה של המאמן ותקשורת מוזרה כבר היו בגלוי, להפוך עובדה כזאת לליכלוך זאת עבודה עיתונאית

מחכה לתמונה של הקיר

אם לנתח את המשחק מקצועית, שיפשפתי את העיניים ב2-0. מאז ה2-2 עם חיפה לא הבקענו שני שערים כאלה מהירים. 

אחרי הגולים היו לחוזז כמה מצבים שהיה חייב להבקיע וגררו יכל לתת לו פס לגול בטוח, אבל העדיף לבד וגנב לנו גול. שוב קיבל הזדמנות והיה רע כולל צהוב מטופש. 

שמיר בסוף יתגלה כהברקה של פטריק. איזו לחימה… אוהב את הבחור. 

ג׳ראדלש חסר ביטחון בקטע עצוב, סאבוריט נהדר, זאדה חלש, קניקובסקי מאכזב (מה זה הבעיטות מיכה האלה?) והמחליפים קוואס ופריצה רק החלישו אותנו. 

לגבי השיטה הזאת, יכול להיות שבמשחקים כאלה היא תעבוד, אבל אם נפתח נגד חיפה בהרכב כזה זה יהיה מאוד מאוד לא נעים. מתחנן שמלאדן יבין את זה. 

אם הוא מתעקש להישאר בשיטה הזאת אין לנו ממש מה לעשות עם פריצה וקוואס כי השיטה הזאת די גומרת אותם (כמו שראינו מאז שהם נכנסו). 

אני לא מאוהבי גררו אבל הצהוב שלו היה מטופש בגלל השופט ולא בגלל השחקן.

בכלל אני לא מבין איך השניר לוי הזה שופט אותנו.

חיפש את ה2-2 בסוף בנרות.

התעלם משלוש עבירות של צהוב סתם.

20 דקות ראשונות של כיף, היינו צריכים לסיים את המחצית ב3-0 אבל לא נתלונן, ננוח קצת ונקווה לטוב בשבוע הבא, לא נשאר הרבה יותר מזה.

הmvp שלי זה הבחור שעבר מולי רגע לפני שעברתי מול שוטרת שרמוטה שחילקה דוחות בלובי, שמתי מסיכה תוך כדי ובכך הציל אותי מקנס.

5 דקות לפני, turgi said:

חיפש את ה2-2 בסוף בנרות.

יכול להיות שלא ראיתי טוב מהיציע, אבל הוא לא קיבל צהוב כי הלך לריב עם השחקן של פ״ת? מיותר לדעתי. 

בלי קשר מסכים איתך לגבי השופט. פשוט סירב להוציא להם צהובים. 

3 דקות לפני, דקסטר said:

20 דקות ראשונות של כיף, היינו צריכים לסיים את המחצית ב3-0 אבל לא נתלונן, ננוח קצת ונקווה לטוב בשבוע הבא, לא נשאר הרבה יותר מזה.

הmvp שלי זה הבחור שעבר מולי רגע לפני שעברתי מול שוטרת שרמוטה שחילקה דוחות בלובי, שמתי מסיכה תוך כדי ובכך הציל אותי מקנס.

הקטע עם הדוחות זה הגועל נפש הכי גדול. שבוע הבא בסמי זה רק יהיה יותר גרוע. מזל שהזהירו פה בפורום לפני ועוד יותר מזל שהייתה לי מסיכה בכיס.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הקטע עם הדוחות זה הגועל נפש הכי גדול. שבוע הבא בסמי זה רק יהיה יותר גרוע. מזל שהזהירו פה בפורום לפני ועוד יותר מזל שהייתה לי מסיכה בכיס.

בחוץ לא צריך - ביציע לא צריך אז מלא נגידדדד במחצית אם עומדים שם סתם אנשים (גם גועל נפש כן?) אבל שעה לפני המשחק שסה"כ עוברים בלובי הזה בין הכניסה למדרגות של היציע לתפוס אנשים וישר לתת דוח? כמה שרמוטות אפשר להיות?

משחק טוב של גראלדש וסאבוריט מזה זמן רב.

לסאבו המעבר לבלם מתבקש לאור היכולת של אופיר והמצב הרע של מרכז ההגנה שלנו. אני רק מקווה שהוא יחזור להיות הבלם השמאלי מה שיאפשר גמישות במערכים.

גראלדש פירק כמה מוקשים בצורה טובה מאוד כולל במתפרצת של פתח תקווה שהוא מנע אחד על אחד בנגיעה טובה.

שמיר היה מעולה, אבל אנחנו חייבים להצליח להכניס את גלזר וגולסה לעניינים. 

בסהכ כיף לראות משהו שונה ואני מקווה שמלאדן ילמד טוב את חיפה ויראה לנו משהו חדש גם במשחק הבא

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

משחק טוב של גראלדש וסאבוריט מזה זמן רב.

לסאבו המעבר לבלם מתבקש לאור היכולת של אופיר והמצב הרע של מרכז ההגנה שלנו. אני רק מקווה שהוא יחזור להיות הבלם השמאלי מה שיאפשר גמישות במערכים.

גראלדש פירק כמה מוקשים בצורה טובה מאוד כולל במתפרצת של פתח תקווה שהוא מנע אחד על אחד בנגיעה טובה.

שמיר היה מעולה, אבל אנחנו חייבים להצליח להכניס את גלזר וגולסה לעניינים. 

בסהכ כיף לראות משהו שונה ואני מקווה שמלאדן ילמד טוב את חיפה ויראה לנו משהו חדש גם במשחק הבא

מסכים לגמרי. וכל דיבורי חיפה לא רלוונטים. היינו חייבים לנצח וניצחנו. הנחיתות וההתאמות שנצטרך לעשות מולם ידועים כבר חודשיים. 

1 hour ago, turgi said:

אם רז אמיר צודק והשחקנים כבר מוכרים עוד מאמן, שום דבר מקצועי לא רלוונטי.

מקווה שהוא צודק והם באמת חמים על יצחקי. עד שהוא לא יזוז הצידה שום רצינות ומקצוענות לא תהיה פה. יכול להיות שיש לו עין טובה לשחקנים אבל לנהל את הדבר המורכב הזה שנקרא קבוצת כדורגל הוא לא יודע. איך אני יודע? טב"ח.

במערך הזה צריך 2 מגינים התקפיים טובים. מסכים שג'ארלדש היה בסדר בהגנה, אבל התקפית היה רע. כמו גם דוידזאדה שהיה במשחק פחות טוב.

המערך הזה יושב בול על סבוריט של הכושר הטוב. מעדיף אותו מגן שמאלי ולא בלם.

אגב, גם מחצית הראשונה מול סכנין נראינו טוב מאוד במערך הזה עד האדום. אבל משגע אותי שאין לנו בלם אחד טוב ומשחקים עם 3.

לחיוב זה מבליט את האיכויות של עדן שמיר כקשר אמצע מגוון ואת אלמוג שזו בול הבלטה שלו, לפני החלוץ שמאל.

אני חושב שגולסה יכול לשחק את העמדה שגבי שיחק בה היום בצורה טובה.

32 דקות לפני, turgi said:

חיפש את ה2-2 בסוף בנרות.

איכשהוא עבר מתחת לרדאר שהוסיף 5 דקות תוספת למרות שזה היה אחד המשחקים עם הכי הרבה דקות משחק שזכור לי, בקושי היו עצירות, חילופים,פציעות ובלי שערים במחצית השנייה , אם אנחנו היינו מפסידים 2-1 אין לי ספק שהוא מוסיף 3 דקות במקום 5. ועדיין יחסית לשופטים אחרים בליגה היה בסדר+, נתן למשחק לזרום ולא שרק על כל נפילה שלהם.

1 דקה לפני, itanar said:

במערך הזה צריך 2 מגינים התקפיים טובים. מסכים שג'ארלדש היה בסדר בהגנה, אבל התקפית היה רע. כמו גם דוידזאדה שהיה במשחק פחות טוב.

המערך הזה יושב בול על סבוריט של הכושר הטוב. מעדיף אותו מגן שמאלי ולא בלם.

אגב, גם מחצית הראשונה מול סכנין נראינו טוב מאוד במערך הזה עד האדום. אבל משגע אותי שאין לנו בלם אחד טוב ומשחקים עם 3.

לחיוב זה מבליט את האיכויות של עדן שמיר כקשר אמצע מגוון ואת אלמוג שזו בול הבלטה שלו, לפני החלוץ שמאל.

אני חושב שגולסה יכול לשחק את העמדה שגבי שיחק בה היום בצורה טובה.

אני דווקא חושב שהתמיכה המוגבלת בהתקפה היתה הוראה של מאמן.

גם גראלדש וגם דוידזאדה לא שרפו את הקווים. 

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

מקווה שהוא צודק והם באמת חמים על יצחקי. עד שהוא לא יזוז הצידה שום רצינות ומקצוענות לא תהיה פה. יכול להיות שיש לו עין טובה לשחקנים אבל לנהל את הדבר המורכב הזה שנקרא קבוצת כדורגל הוא לא יודע. איך אני יודע? טב"ח.

בדיוק!! רק רוצה להוסיף את הרננדס וגראלדש שלא היו אמורים להמשיך לעוד שנה.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

אל תייחל לזה. לא יודע אם יש לו את זה או אין, אבל כוח לשחקנים זה אף פעם לא טוב. אם לברק יש גיבוי מלא מהבעלים, זה כל ההבדל. "תעשו שכונה אבל תעופו מכאן כשאני ארצה"- זאת בדיוק המשמעות של כוכבים ושתיינים מול פרגי. גיבוי הןא הכל- הוא קובע את עתידכם, לא אתם. אין במה שכתבתי הערכת יתר לברק. אבל גם

ג'ורדי לא היה מצליח בלי גיבוי. וג'ורדי לא היה עילוי לפני והוא גם לא עילוי אחרי. הוא ג'ורדי קרויף(נפלא ומת עליו). 

50 דקות לפני, R24 said:

איכשהוא עבר מתחת לרדאר שהוסיף 5 דקות תוספת למרות שזה היה אחד המשחקים עם הכי הרבה דקות משחק שזכור לי, בקושי היו עצירות, חילופים,פציעות ובלי שערים במחצית השנייה , אם אנחנו היינו מפסידים 2-1 אין לי ספק שהוא מוסיף 3 דקות במקום 5. ועדיין יחסית לשופטים אחרים בליגה היה בסדר+, נתן למשחק לזרום ולא שרק על כל נפילה שלהם.

שחקן שלהם שכב פצוע פעמיים לכמה דקות 

הוא עושה רושם של מאמן סוזה סטייל, אחד שמתאים את המערך לקבוצה שמשחקת מולו. לא חושב שצריכים לקפוץ למסקנה שזו השיטה הקבועה בה מכבי תשחק. גם בגלל שאין לנו איכות בחלק הקידמי כדי להוציא לפועל את הרעיונות ההתקפיים של מערך שכזה וגם בגלל שמערך כזה מבטל לחלוטין את הנחיצות בפריצה וקובאס, שתופסים מקום של זרים ואמורים להיות משמעותיים בסגל.

שמיר היה מצויין היום בתור שש, הוא נותן לנו הרבה יותר מגלזר בעמדה הזאת ברוב האספקטים של המשחק מלבד נטו הגנה. אבל עם שלושה בלמים ושני מגנים מאחוריו הוא לגמרי יכול לשחק את השש. אם כבר מערך כזה, גולסה מתאים יותר לשחק לצד שמיר וגבי צריך לשחק באחד האגפים ולא באמצע כמו שראינו אותו עושה היום.

אני יודע שזה יישמע קצת תלוש אבל בסגל הנוכחי,  חלאיילה הכי מתאים לשחק את החלוץ בשיטה כזאת, הוא פיבוט טוב , ברוב הדקות ששיחק השנה היה נייד מאוד, עשה דאבלים יפים עם שחקנים בהתקפה וקיבל כדור יפה עם הגב על הבלם שלו מה שתיאורטית אמור לאפשר לשחקנים להצטרף להתקפות.

באופן כללי, הסגל הזה לא מספיק טוב אז שיטת המשחק פחות רלוונטית כי גם ככה אין לנו את האיכות הנחוצה. 

סגל שנבנה מאוחר, סגל לא מאוזן סגל שנראה כמו שאנחנו משחקים רוב הזמן בעונה הזאת , לרוחב. אין לנו שחקן שאתה יכול להגיד עליו שהוא באופן משמעותי טוב יותר משחקן אחר בעמדה שלו ואם הוא כשיר הוא באנקר הרכב כמו שהיו לנו בשנים קודמות עם  אמאדור, אצילי, יוני, שור ואפילו פשיץ'.

ערימה של בינוניות, בינוני יוצא ובינוני נכנס.

נקווה שנתחיל להזיז עניינים בכיוון העונה הבאה כבר בינואר הקרוב כי בעונה הזאת צלחת כבר לא ניקח וזה לא קשור לפסימיות/אופטימיות, אנחנו פשוט לא מספיק טובים.

רק מכבי, רק מכבי 

9 דקות לפני, קובי השועל said:

חסר לי תאכלס מגבי ותאמת שזה די מרגיז אותי, אני בונה עליו ממש כאחד שיכול לסחוב לנו את הקישור ההתקפי שנים קדימה.

אם גבי ישפר את משחק הלחץ שלו יש פה פוטנציאל לאצילי 2(רק בלי הקטע של האישיות המחליאה).

לא באמת לוקח את מה שרז אמיר טוען ברצינות - אולי הוא ממציא כדי שיהיה לו מה לכתוב ולהראות שהוא חזק ויודע מה קורה בקבוצה.

המאמן רק נחת, איזה שטויות.

ג'ראלדס הציל לנו את התחת לפחות פעמיים קניקובסקי נהדר מזכיר לי את מיכה של עונת ג'ורדי הברומטר שלנו

השופט היה נוראי לא שלף להם בכלל צהובים על העבירות המגעילות/ עצירת מתפרצות (לחשוב שחלאיילה לא שיחק בגלל צהוב שני ואצלם פשוט סתם לא שלף למעט אם רבו איתו), בנוסף פינק אותם בכמה חוצים וקרנות הזויות (הקרן של ההצלה של פרץ לא היה ולא נברא), תוסיפו פוזשנים שסתם נתן להם כי חטפנו כדור נקי..

בחיפה וב''ש היו פותחים בקמפיין רק על הפנדל שלא נשרק (וגם לא היה) נגד חוזז ואנחנו שמחים שזיין אותנו רק בהחלטות קטנות

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

גבי הגיע כדי לתת מספרים מהקישור. זה לא קורה וגם הוא יכול לפגוש קצת את הספסל 

ומי יביא מספרים שם ושווה הרכב ?

דן ביטון לא כשיר

בתור אחד שדחף בכל הכח להביא את גבי לפה גם לי לא ברור לאן נעלמו המספרים אך אני מסייג את זה ב2 דברים:

1.שגבי שיחק במכבי נתניה הוא לא התמודד מול בונקרים מגעילים כמו שהוא משחק במכבי, לשחק במכבי נתניה ולשחק במכבי ת"א זה עולמות אחרים לגמרי, מול נתניה לא מציבים חומות הגנה ומערכים מתוכננים מראש למנוע ממך לכבוש ולגבי יקח קצת זמן להתרגל לזה ואני מאמין שברגע שהוא ישדרג את עצמו בקטע הזה ויתחיל להתרגל למהלכים גם הגולים והבישולים יגיעו

2.הוא נאלץ לעשות תפקיד של לחץ אחורה מדי ולפעמים מגיע למצב שהוא מגיע רחוק יחסית לשער ושהוא מתקרב לשער כמו שטענתי יש לו חומה הגנתית וזה הרבה יותר קשה לשחק מול 2 קווי הגנה, אולי אם יגיע עוד שחקן פיזי עם יכולות התקפיות לקישור הוא יוכל לשחרר אותו לשחק יותר קדימה ולעשות את הלחץ משם.

בקיצר אני תולה בגבי תקוות שהוא עוד השתפר 

ולכן עדיף שגבי כרגע ישחק בעמדת הקיצוני ברגע שיגיע קשר לאמצע תואם.

אותו דבר אפשר היה להגיד גם על ביטון