Jump to content

אילון אלמוג

itanar

Recommended Posts

1 hour ago, hen34 said:

ברור.

השחקן הכי מוכשר בארץ

המתקנים ורמת האימון שיש במכבי תרים אותו יותר ותמנע ממנו פציעות חוזרות.

מייחל להגעתו ולהחזרתו של פארפה. 

אני לא הייתי מוותר על שום דבר העונה,הייתי רוצה שיבצעו כמה מהלכים בינואר הקרוב.

יש לאלמוג גררו וחאליילה ביקוש

זה הזמן לעשות רענון מתבקש לסגל הבינוני שנבנה.

הקבוצה שלנו זקוקה נואשות לבלם, ולשחקנים איכותיים יותר בהתקפה. 

ניקוליץ approved this comment

לפני6 שעות , MTA For Ever said:

אילון הסריח את הדשא שנתיים.

יש לו המון מה להוכיח בשביל שייפתחו עליו נושאים כל שני וחמישי. זה בדיוק מה שקורה אצלו בראש.

ה 30 דקות הטובות של היום הופכות ל 15 במשחק הבא וההמשך ידוע.

חסר לו שכל כי אם היה לו הוא בכלל לא נמצא כאן.

אין הרבה שחקנים ישראלים בגילו עם נתונים פיזיים וטכנים ועדיין הוא לא שווה פרומיל ממה שאתה מדבר עליו.

זה מצחיק כי שוב, אני התווכחתי פה שצריך למכור אותו בזמנו ואמרו לי שהוא פוטנציאל. ראיתי בחדרה את הנושא שהוא לא מפוקס דקות רבות במשחק.

ועכשיו יש את הקיצון השני שרוצים להשאיל אותו לבני יהודה. אולי אם המאמן הקודם זה היה צעד נכון.

עם המאמן הנוכחי זה לא יקרה וזה הצ'אנס שלו לפרוץ ב2/3 עונה שנותרה.

לפני1 שעה , itanar said:

זה מצחיק כי שוב, אני התווכחתי פה שצריך למכור אותו בזמנו ואמרו לי שהוא פוטנציאל. ראיתי בחדרה את הנושא שהוא לא מפוקס דקות רבות במשחק.

ועכשיו יש את הקיצון השני שרוצים להשאיל אותו לבני יהודה. אולי אם המאמן הקודם זה היה צעד נכון.

עם המאמן הנוכחי זה לא יקרה וזה הצ'אנס שלו לפרוץ ב2/3 עונה שנותרה.

כולם חכמים בדיעבד.

אילון הוא אחד השחקנים שהכי בנו עליהם בשנים האחרונות ממחלקת הנוער והוא הכי מאכזב בפער.

היה נכון לחשוב שאסור למכור, ואחרי שהוא מבייש את החולצה במשך שנתיים שלמות לא הבנתי למה הוא צריך לקבל הנחות.

יש לו עד סוף השנה להוכיח משהו אחר אחרת צריך לבעוט אותו נקודה .

איילון היה מעולה אתמול, סוף סוף הבין שהוא צריך להרים את הראש

הוא צריך לחדד בראש שלו שאין הבדל בין 10 גולים ל10 בישולים, ואם כרגע הוא מבשל יותר טוב ממה שהוא מבקיע אז שימשיך לבשל

ועוד משהו שאני הייתי עושה במקומו - הייתי מרים טלפון לדור פרץ ושואל אותו איך מהמקום שהוא היה בו הוא הפך לשחקן הכי טוב בארץ

On 28.12.2021 at 02:17, MTA For Ever said:

אילון הסריח את הדשא שנתיים.

יש לו המון מה להוכיח בשביל שייפתחו עליו נושאים כל שני וחמישי. זה בדיוק מה שקורה אצלו בראש.

ה 30 דקות הטובות של היום הופכות ל 15 במשחק הבא וההמשך ידוע.

חסר לו שכל כי אם היה לו הוא בכלל לא נמצא כאן.

אין הרבה שחקנים ישראלים בגילו עם נתונים פיזיים וטכנים ועדיין הוא לא שווה פרומיל ממה שאתה מדבר עליו.

צטט

אוהדי מכבי תל אביב כבר היו בסרט הזה כמה פעמים בשנים האחרונות. אילון אלמוג נתן רבע שעה לפנתיאון, בישל פעמיים, מחזיקת הגביע רצה ל-0:2 מול מכבי פתח תקוה וקרטעה עד ל-1:2 בסיום. גם אלמוג סוג של קרטע, או נכון יותר לא הביא לביטוי בהמשך את היכולת שלו מרבע שעת הפתיחה. אוהדי מכבי התלהבו? לא בטוח. ביטויים כמו "אלמוג הסריח את הדשא פה שנתיים" רצו באשכול מיוחד שנפתח עבורו בפורום אוהדי הקבוצה "השחקן ה-12" בפתיחת השבוע שעבר. הרוטינה לפיה אלמוג נותן פה ושם הבזקים - כשהוא כבר מקבל צ'אנס - ולא ממנף אותם להמשכיות, חלחלה ליציע, שם עדיין רואים בכישרון בן ה-23 ילד בן 17 וחצי שעלה מהנוער ועדיין לא קרע זוג נעליים.

מצטטים אותך בוואלה