Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | ביזיון, בושה ספורטיבית - מהימים שזה גדול מהכדורגל ורק בא לי להקיא

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

איפה העוצמות שהיו לנו כקבוצה? איך ואן לויבן ויצחקי ישנים עם עצמם, מהפושעים הגדולים בתולדות הקבוצה.

אחת הקבוצות הכי חלשות שראיתי במכב,המזל שלנו שרוב הקבוצות פה בארץ יותר חלשות מאיתנו.

זוועת עולם אך שבנו את הקבוצה הזאת,ומי שאחראי לזה לא ראוי להיות במועדון.

אם לא נעשה רכש מאסיבי בינואר  יהיו לנו עוד הרבה עוגמות נפש השנה.

יצחקי חייב לסיים עוד הלילה את התפקיד ע״י פיטורים

שופט אשפה שבושה שההתאחדות בכלל מעסיקה אותו

סכנין הקבוצה הזבל של המדינה מאחל להם להגיע לליגה א ולהישאר שם שנים

והקבוצה שלנו צריכה מהפך רציני מאוד 

24 דקות לפני, אקיטה said:

יוצא שאני איכשהו מסנגר על גררו כל הזמן אבל באמת שלא ראיתי איבוד כדור אחד שלו היום. יותר מזה הוא גם חטף כמה. הוא גם לא כזה שיחק על אגף ימין אלא היה חלק מפקק החלוצים שנוצר באמצע.

בכלל הדקות הטובות שלו בשנה שעברה היו בעמדה שהוא לא שיחק בה בכלל העונה.

18 דקות לפני, duss21 said:

גררו פתח את המשחק פעם מימין ופעם משמאל, חטף כדורים וקיבל יפה כדורים. הבעיההיא שהוא דורך על קובאס, וזה ממש בזבוז של זר שישי, כחלק מבניית סגל הזויה.

היו לגררו כמה פעמים באגף ימין שהוא הלך ראש בקיר ואיבד את הכדור לחוץ או סתם לשחקן של סכנין. תבדקו (טוב על מי אני עובד מי יראה את החרא הזה שוב). הוא לא האשם או משהו כן? רק מצטרף לבן חיים, חוזז, אלמוג וחלאיילה. לא ייאמן איך רק לפני שתי עונות היינו פה עם יוני, עטר, אצילי, מיכה, צ׳יקו ושכטר. 

עם האנשים שנמצאים במערכת ועם איך שעובדים במועדון בקיץ אז יקח המון זמן כדי לחזור להיות ברמה הדרושה של קבוצה לאליפות.

לא רק השנה נעשו טעויות גם בעונה שעברה וגם מלפני שנתיים.

נקווה שהמאמן כריש אמיתי ויקח את המושכות לידיים שלו  

מוזר, אם אתה כבר מרים לרחבה, למה להוציא את פריצה? תכניס את חלאילה בנוסף, הוא יכול לחלטר באגף(מי ישמע מול מי הוא מתמודד שם) ולהצטרף כחלוץ שני כשתוקפים מהצד הנגדי. 

יצחקי קיבל את ההזדמנות שלו בתפקיד בשנה וחצי האחרונות וכשל אבל כל עוד אין תכנית לגבי מי יחליף אותו(בעדיפות למישהו עם רקורד והישגים נורמליים בקריירה שלו כאיש ניהול ולא רוקי) אז אני מעדיף כבר שישאר.

עלוב וכואב. אין לי מילים אחרי משחק כזה. שורת החלטות רעות של מיץ' הביאו אותנו למצב הזה. אפשר לסובב כמה שרוצים על יצחקי ופטריק אבל מי שמפקיר את כל הניהול המקצועי בידי אנשים שמעולם לא עשו את זה (כל אחד בתפקידו) הוא האשם העיקרי.  עכשיו אני יודע, לפני מיץ' לא ידעתי מה זה מנהל מקצועי בכלל ומגיע לי מישאלוף וג'ונתן אסוס. סבבה. הכל נכון. מצב נתון- הייתה פה הפקרות. 

תמה העונה שלנו,צריך לעשות מאמץ להגיע לאירופה כדי שלא נאבד ניקוד.

לשחרר את כל הזרים כולל סבוריט (את פריצה הייתי משאיר) כולם מיצו אותנו ואנחנו אותם.

איזה שבר, לא חלמתי שזה מה שיקרה לנו.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

תמה העונה שלנו,צריך לעשות מאמץ להגיע לאירופה כדי שלא נאבד ניקוד.

לשחרר את כל הזרים כולל סבוריט (את פריצה הייתי משאיר) כולם מיצו אותנו ואנחנו אותם.

איזה שבר, לא חלמתי שזה מה שיקרה לנו.

כואב על סבוריט שחקן זר מרגש 

לא יודע מה קרה לו

מסתבר גד עמוס גדל במכבי חיפה והיה שוער ז שם לפני יותר מעשור, מסביר הרבה

מי יתן ותכניס ידיים רטובות לטוסטר ולא נצטרך לראות את הצואה האנושית הזאת שוב במגרשים

36 דקות לפני, פנחס שוף said:

מסתבר גד עמוס גדל במכבי חיפה והיה שוער ז שם לפני יותר מעשור, מסביר הרבה

מי יתן ותכניס ידיים רטובות לטוסטר ולא נצטרך לראות את הצואה האנושית הזאת שוב במגרשים

זהו, תיארתי לעצמי שהוא גדל בחיפה או הפועל ומתוסכל מזה שהוא לא שווה כלום.

בושה וחרפה של "כדורגל" סכנין שברו את שיאי הגועל של עצמם, והשופט היה צריך להיות אגרסיבי יותר בתגובות.

חבל שלא נעשה צדק ותקענו להם גול בדקה האחרונה, לצערי צדק פואטי זה דבר שאנחנו לא ניחנים בו בשנתיים האחרונות.

מגיע לליגה המסריחה הזאת שהקבוצה הזאת במקום השלישי , פני הליגה כפני הגועל.

קראסטיץ עם חילופי דוניס בדקות האחרונות, לרגע בדקתי שזה לא דוניס, אבל אין מה להאשים אותו אין לו מה לעלות מהספסל. (ומעדיף את זה מאשר הפאסיביות של ואן לייבן)

לצערי מעט התקווה שעוד היתה לנו נגמרה כעת, 12 הפרש זה הרבה יותר מדי, ניסים יש פעם ב 30 שנה ובזבזו אותו שנה שעברה.

41 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

הייתי מוותר גם על הגביע נגד ק״ש, כמה שיותר

לצמצם סיכוי למפגשים עם חיפה וב״ש, זה עלול להיגמר ברע.

ממש לא.

אנחנו קבוצה גרועה 

השופט בן זונה 

בלה בלה בלה הכל נכון

באמת שאני כבר לא מבין. 

אחרי משחק שמנצחים מדברים פה על סיכויי אליפות ושאפשר לעשות את זה.

מפסידים משחק או תיקו- נגמרה העונה, לזרוק את כל הזרים, להעיף את יצחקי.

אף אחד לא יעיף את יצחקי ולא את הזרים שחלקם חתומים לכמה שנים וחלק עם אופציות, במיוחד עם קובאס שאחרי כל משחק הדעות פה כלכך הפוכות שזה כבר באמת מוזר.

ישראלים טובים אין בשוק.

להעביר ביקורת זה חשוב והכרחי אבל דיי עם הקיצוניות הזאת אחרי כל משחק. 

47 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

הייתי מוותר גם על הגביע נגד ק״ש, כמה שיותר

לצמצם סיכוי למפגשים עם חיפה וב״ש, זה עלול להיגמר ברע.

אל תגיד את זה אפילו לא בצחוק. 

לפני8 שעות , duss21 said:

אגב, לא ברור לי מה התדהמה הגדולה על זה שלא הצלחנו לנצח קבוצה שנמצאת מעלינו בטבלה. 

זה מה שאנחנו שווים.

קודם כל היא נמצאת מעלינו בזכות שער 1 בלבד.

דבר שני אם ראית את המשחק ואני מניח שראית אז שמת לב לזה שהם לא עברו את החצי, עוד לפני האדום שלהם. 

אז לא הייתי אומר שמאזני הכוחות פה שווים.

היינו הקבוצה היותר טובה פי כמה, יש לנו בעיה גדולה וזה בפיצוח בונקרים. ואם כבר יוצאים להתקפת מעבר מבצעים החלטות לא נכונות.

הכל במשחק הזה היה ביזיון, סכנין היו בזיון, השופט היה בזיון, ההחלטות שלנו בהתקפה היו ביזיון. אבל שוב - אנחנו אלה שישבנו עליהם והם בקושי נשמו וחגגו תיקו כאילו לקחו ליגת אלופות. 

יהיה קשה מאוד להביא את הצלחת העונה, אמנם שום דבר לא סגור והכל עוד אפשרי אבל התיקו הזה היה כמו מסמר בארון. 

אין למאמן שלנו יותר מדי זמן להנחיל את האני  מאמין שלו לקבוצה, מקווה שהוא יצליח לעשות את זה אפילו אם במעט כבר במחזור הקרוב. 

צריך להמשיך לנסות בכל הכח. יש לנו עוד מעט משחק בחיפה לנצח. 

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אנחנו קבוצה גרועה 

השופט בן זונה 

בלה בלה בלה הכל נכון

באמת שאני כבר לא מבין. 

אחרי משחק שמנצחים מדברים פה על סיכויי אליפות ושאפשר לעשות את זה.

מפסידים משחק או תיקו- נגמרה העונה, לזרוק את כל הזרים, להעיף את יצחקי.

אף אחד לא יעיף את יצחקי ולא את הזרים שחלקם חתומים לכמה שנים וחלק עם אופציות, במיוחד עם קובאס שאחרי כל משחק הדעות פה כלכך הפוכות שזה כבר באמת מוזר.

ישראלים טובים אין בשוק.

להעביר ביקורת זה חשוב והכרחי אבל דיי עם הקיצוניות הזאת אחרי כל משחק. 

אם הזרים הכושלים האלה נשארים וגם יצחקי הלכה העונה הבאה גם

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

היו לגררו כמה פעמים באגף ימין שהוא הלך ראש בקיר ואיבד את הכדור לחוץ או סתם לשחקן של סכנין. תבדקו (טוב על מי אני עובד מי יראה את החרא הזה שוב). הוא לא האשם או משהו כן? רק מצטרף לבן חיים, חוזז, אלמוג וחלאיילה. לא ייאמן איך רק לפני שתי עונות היינו פה עם יוני, עטר, אצילי, מיכה, צ׳יקו ושכטר. 

איזה מהלכים? באמת שאני מנסה להיזכר.

הפעם היחידה ש"איבד" זה עבירה ברורה שעשו עליו ממש בפינה של הרחבה, היא לא נשרקה והכדור יצא.