Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | ביזיון, בושה ספורטיבית - מהימים שזה גדול מהכדורגל ורק בא לי להקיא

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו. במקום לפתוח את החצי השני בראבק, לשים להם אחד ולתת להם לרדוף אחרנו, נגררנו לגועל נפש הזה. היה ברור שלא נשים גול גם עוד שעה. זה ההבדל העיקרי ביננו לקופים. שהם צריכים גול הם ישיגו אותו. 

מסיבת העיתונאים אחרי המשחק למעוניינים. מעודד לראות שקרסטיץ׳ מבין את הבעיות ומפרש אותם בצורה טובה בניגוד לפטריק למשל שהיה אומר שהגענו להרבה מצבים ולא הצלחנו לכבוש.

3 דקות לפני, Double said:

אחרי זה הם יבכו למה אנחנו לא מוציאים כדור/מחזירים להם כדור כשהם נשכבים על הדשא.

צריך להראות את הקטע הזה לשחקנים כל פעם שהם יחשבו אפילו לרגע להוציא כדור כששחקן נפצע.

היחיד שעוצר את המשחק זה השופט. לא עצר? ממשיכים לשחק. ואם הם הוציאו כדור כדי לטפל בשחקן - לא מחזירים.

סכנין זונה, מכבי זבל, יצחקי חייב ללכת הביתה בסוף העונה והכל נכון. 

אבל מי שזורק חפצים משער 11 (ממה שאני ראיתי בעיקר חבורות של נערים ערסים מסכנים בלי עתיד), מאחל לכם רק רע. 

90% מהכוסות שאתם זורקים מפרקים אוהדים אחרי ב11 בקולה/מים/אנערף ב8-9 מעלות, יא זבאללה, עזבו שחקנים שאפשר עוד להתווכח אם שווה לזרוק עליהם או לא, עזבו את העונשים שכל היציע הולך לקבל כי שתיתם וודקה רדבול לפני המשחק ובאתם עם קפוצ'ון שחור יענו אתם אולטראס קשוחים, לא אכפת לכם מהחברים שלכם ליציע?!

כמה זבל של בני אדם אפשר להיות .

לא חושב שיש מקום לדבר על רמת כדורגל במשחק שהיה בו הכל חוץ מכדורגל..  היה בכלל במחצית השנייה רצף של יותר מ5 דקות משחק?

זה היה אתמול ביזיון ספורטיבי ברמה הכי גבוהה שאני זוכר בשנים האחרונות (הרבה מזה גם בגלל אוהדים ממש טיפשים שלנו) ואני לא מצליח להירגע מזה

סכנין קבוצה מסריחה, השופט מסריח וגד עמוס עוד יותר מכולם. אבל אם אנחנו לא מסוגלים לתת גול במשך 60 דק מול 10 שחקנים של סכנין אז הבעיה קודם כל אצלנו.

פטריק ויצחקי עשו נזק כל כך גדול בשנתיים האחרונות(פטריק היה אחראי לבניית הקבוצה גם בשנה שעברה לפני שהתמנה למאמן) שיהיה מאוד קשה לתקן

ג'ורדי הראשון שזיהה שאתה קודם כל צריך את הישראלים הבכירים אצלך, עצוב שיצחקי שגדל תחתיו לא מבין את זה

4 דקות לפני, Adir12 said:

אבל אם אנחנו לא מסוגלים לתת גול במשך 60 דק מול 10 שחקנים של סכנין אז הבעיה קודם כל אצלנו.

לתת גול? להגיע למצב קודם כל....

2 דקות לפני, Adir12 said:

סכנין קבוצה מסריחה, השופט מסריח וגד עמוס עוד יותר מכולם. אבל אם אנחנו לא מסוגלים לתת גול במשך 60 דק מול 10 שחקנים של סכנין אז הבעיה קודם כל אצלנו.

פטריק ויצחקי עשו נזק כל כך גדול בשנתיים האחרונות(פטריק היה אחראי לבניית הקבוצה גם בשנה שעברה לפני שהתמנה למאמן) שיהיה מאוד קשה לתקן

ג'ורדי הראשון שזיהה שאתה קודם כל צריך את הישראלים הבכירים אצלך, עצוב שיצחקי שגדל תחתיו לא מבין את זה

גישה הזו של ישראלים בכירים היא קצת פשטנית ,אבל בסדר. בוא נניח שיצחקי דווקא כן מבין את זה.

אילו שחקנים ישראלים היו על המדף שהיית יכול להביא למכבי וזה היה משנה משהו? מכבי הביאה את חלוץ ה-9 הכי מבטיח בארץ, את הבלם הכי מבטיח בארץ, שני שחקני ה-10 הכי טובים שהיו על המדף, ו... מה? את מי עוד? עכשיו, הכל על הנייר, כן? אבל נייר זה כל מה שהיה לנו בתחילת העונה. השחקן הישראלי היחידי המשמעותי שהייתה היתכנות כלשהיא להביא הוא כיאל, והוא משחק באזורים בהם גלזר וגולסה משחקים, ככה שרכישה שלו הייתה מיותרת מראש (ועל כן כך גם השאלתו של שמיר).

לומר "נכשלנו בלהביא את השחקנים הבכירים" זה בסדר. שים את זה מול המציאות - איפה הטעות?

לא צריך להיות במאניה וגם לא בדיפרסיה.

אליפות לא נקח השנה, ורובנו הפנמנו את זה הרבה לפני אתמול.

הסגל הנוכחי שלנו, בינוני כפי שיהיה, לא שווה פחות, וכנראה שגם לא יותר, ממקום שלישי.

צריך לנצל את זה שהחתמנו מאמן זר (קשרים וכו') בחודש דצמבר, ולהתחיל לבנות את העונה הבאה, אבל באמת.

ששיטת או שיטות המשחק שלו יונחלו כבר העונה, ומחנה האימונים יהיה אפקטיבי.

שבמאי נראה פה 3-4 שחקנים טובים שמצטרפים לעמדות חסרות.

הכל בסדר, יש גם עונות כאלו, צריך לדעת לחיות עם זה, ובעיקר להסיק מסקנות כדי לא להגיע לאותה נקודה בעוד שנה, שנתיים וכיוב', רחמנא לצלן (ע"ש חיפה 2011-2021).

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

גישה הזו של ישראלים בכירים היא קצת פשטנית ,אבל בסדר. בוא נניח שיצחקי דווקא כן מבין את זה.

אילו שחקנים ישראלים היו על המדף שהיית יכול להביא למכבי וזה היה משנה משהו? מכבי הביאה את חלוץ ה-9 הכי מבטיח בארץ, את הבלם הכי מבטיח בארץ, שני שחקני ה-10 הכי טובים שהיו על המדף, ו... מה? את מי עוד? עכשיו, הכל על הנייר, כן? אבל נייר זה כל מה שהיה לנו בתחילת העונה. השחקן הישראלי היחידי המשמעותי שהייתה היתכנות כלשהיא להביא הוא כיאל, והוא משחק באזורים בהם גלזר וגולסה משחקים, ככה שרכישה שלו הייתה מיותרת מראש (ועל כן כך גם השאלתו של שמיר).

לומר "נכשלנו בלהביא את השחקנים הבכירים" זה בסדר. שים את זה מול המציאות - איפה הטעות?

מכבי הביאה את חלוץ ה-9 הכי מבטיח בארץ? זה אתה אומר. על פי מה אתה טוען שהוא החלוץ 9 הכי מבטיח בארץ? 

החלטת לשחרר את ה"מבוגרים"? אז למה השארת את ריקן וטב"ח? מה ההבדל בינם לבין שכטר וטיבי?

הרננדז כולם ראו פה מעונה שעברה שהוא לא כזה טוב, והוא בעצמו גם לא רצה להיות פה בקיץ. אז למה השארת אותו בכח?חסרים בלמים בעולם שיכולת להביא?

הבאת את שמיר - במה הוא יותר טוב ממה שיש לנו?

28 דקות לפני, Adir12 said:

מכבי הביאה את חלוץ ה-9 הכי מבטיח בארץ? זה אתה אומר. על פי מה אתה טוען שהוא החלוץ 9 הכי מבטיח בארץ? 

החלטת לשחרר את ה"מבוגרים"? אז למה השארת את ריקן וטב"ח? מה ההבדל בינם לבין שכטר וטיבי?

הרננדז כולם ראו פה מעונה שעברה שהוא לא כזה טוב, והוא בעצמו גם לא רצה להיות פה בקיץ. אז למה השארת אותו בכח?חסרים בלמים בעולם שיכולת להביא?

הבאת את שמיר - במה הוא יותר טוב ממה שיש לנו?

- למה אני אומר? כי זה מה שהיה על המדף בקיץ. זה היה או הוא, או דין דוד, שגם עלה פי 2 יותר וגם פחות מתאים למה שמכבי צריכה. אני לא זוכר אופציה טובה יותר. אתה כן?

- לא אמרתי דבר על ריקן וטב"ח. גם אני חשבתי ועדיין חושב שההתמה שלהם הייתה טעות. אבל לא על זה דיברת ולא על זה עניתי.

- הרננדז הוא זר. לא ישראלי.

- לגבי שמיר - ראה תשובתי לגבי ריקן וטב"ח.

13 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

- למה אני אומר? כי זה מה שהיה על המדף בקיץ. זה היה או הוא, או דין דוד, שגם עלה פי 2 יותר וגם פחות מתאים למה שמכבי צריכה. אני לא זוכר אופציה טובה יותר. אתה כן?

- לא אמרתי דבר על ריקן וטב"ח. גם אני חשבתי ועדיין חושב שההתמה שלהם הייתה טעות. אבל לא על זה דיברת ולא על זה עניתי.

- הרננדז הוא זר. לא ישראלי.

- לגבי שמיר - ראה תשובתי לגבי ריקן וטב"ח.

במה חלאילה יותר מבטיח ו"יותר מתאים" למה שמכבי צריכה?

אני דיברתי באופן כללי על בחירת השחקנים שנעשתה הקיץ(אלא אם אתה חושב שבחרו נכון) ובפרט על זה שהישראלים הבכירים כבר לא אצלנו.

8 דקות לפני, Adir12 said:

במה חלאילה יותר מבטיח ו"יותר מתאים" למה שמכבי צריכה?

אני דיברתי באופן כללי על בחירת השחקנים שנעשתה הקיץ(אלא אם אתה חושב שבחרו נכון) ובפרט על זה שהישראלים הבכירים כבר לא אצלנו.

סליחה, אבל אתה דיברת על זה שיצחקי "לא למד" איזה משהו מהותי לגבי שחקנים ישראלים. זה מבוסס על כלום. דווקא בקיץ הזה מכבי הביאה פחות או יותר את כל מי שהיה אפשר להביא לקבוצה בגזרת הישראלים.

בדיון המשנה - חלאיילה הוא חלוץ 9, חזק, עם משחק ראש טוב, שיודע לשחק עם הגב לשער. בניגוד לדוד שהוא משהו בין חלוץ שני לשחקן אגף שמשחק בעיקר עם הפנים לשער. הסוג הראשון של שחקנים כאלה אלו השחקנים שהיו לקבוצה כשהיא הצליחה (פריצה 1, בדש, שכטר).  בעונה שעברה חלאיילה עשה את הפריצה שלו. זה היה רכש מתבקש.

29 דקות לפני, Keano said:

חחח

בתחתית הוידיאו אפשר לראות את קרסטאיץ' מיואש, לא מאמין שהגיע לפה

ובתגובות אפשר לראות סרטון נוסף שבו השחקן מטייל ליד קו החוץ ומימר החלאה מסנן לו לשכב, והוא פושט צונח לרצפה

1 hour ago, Art Vandelay said:

ובתגובות אפשר לראות סרטון נוסף שבו השחקן מטייל ליד קו החוץ ומימר החלאה מסנן לו לשכב, והוא פושט צונח לרצפה

צטט
מכבי ת"א - בני סכנין
זמן ברוטו כולל תוספות: 107 דקות
זמן נטו ששוחק: 56 דקות
זמן שעון רץ בלי ששיחקו: 51 דקות